Hirdetés

2019. augusztus 21., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-06 13:34:23

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

(#852) Aweriot válasza generic (#846) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

Amikor tavaly otthon voltam 2 hét után figyelmeztetett,hogy nem az előfizetési országomban vagyok és ez neki annyira nem tetszik.

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#853) Corleone33 válasza Aweriot (#852) üzenetére

Corleone33
(tag)

Hmm hát ez így érdekes lesz akkor mert családi előfizumban 3-an nem Mo-ak (bár sikerült hazai fiókot regisztráltatnom nekik)

Mondjuk 2 hét múlva ugrik majd a majom a vízbe hogy akkor mi a stájz

[ Szerkesztve ]

(#855) cekkk

cekkk
(veterán)

Sziasztok!

Ellopták a spotify jelszavamat vagy is a FB jelszavamat mivel azzal léptem be mindig. Megváltoztattam a jelszavamat és most megint azt látom, hogy valaki használja az alkalmazást.

Mit tudok csinálni ilyenkor?

(#856) Keem1 válasza cekkk (#855) üzenetére

Keem1
(addikt)

Állíts be a facebookhoz kétlépcsős azonosítást (úgy emlékszem, ott is van). Jelszó+sms kóddal lehet úgy belépni. Plusz léptess ki facebookon belül minden munkamenetet, így a bitorló gépét is kilépteted.

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#857) cekkk válasza Keem1 (#856) üzenetére

cekkk
(veterán)

Köszönöm!

Plusz léptess ki facebookon belül minden munkamenetet, így a bitorló gépét is kilépteted.
Ezt a lehetőséget nem találom :(

Bár nem látok belépve senkit jelenleg. :(

Nem tudom akkor hogyan léptek be ide nekem. :(

[ Szerkesztve ]

(#858) mukibuci

mukibuci
(MODERÁTOR)

Remélem mindenki tudja mi is az a család :U ne itt házasodjatok :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#859) whbear válasza mukibuci (#858) üzenetére

whbear
(senior tag)

.

[ Szerkesztve ]

Arch Linux KDE, XFCE

(#860) noorbertt válasza mukibuci (#858) üzenetére

noorbertt
(őstag)

Már ez is benne van a szabályok között hogy ki lehet a családom tagjai?

(#861) Keem1 válasza cekkk (#857) üzenetére

Keem1
(addikt)

Beállítások, bal oldalon Biztonság, középen Bejelentkezett helyek, majd itt "Az összes tevékenység leállítása".

noorbertt: Nem, dehogyis, nincs ilyen korlátozás. Inkább arra célzott, hogy ne nyilvánosan keressenek a felhasználók tagokat a családi csomaghoz. Egyébként nem próbáltatok még a valódi családtagjaitok, barátaitok között toborozni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 edge | Nexus 7 (2013) | Dropbox reg: https://goo.gl/6rOnTn | OneDrive reg: https://goo.gl/7VH7RU ... Mindketten +500 MB-ot kapunk. Te is, én is.

(#862) noorbertt válasza cekkk (#857) üzenetére

noorbertt
(őstag)

Van a Spotify weboldalán olyan opció hogy minden eszközt kiléptet. Fb jelszó csere után azt is csináld.

(#863) mukibuci válasza noorbertt (#860) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

nem, nincs :

Milyen korlátozások vonatkoznak a Családi Premium csomagba meghívható tagokra?
A Családi Premium csomagba olyan személy regisztrálható, aki:
Ugyanazon a lakcímen lakik, mint te.

(#864) cekkk válasza Keem1 (#861) üzenetére

cekkk
(veterán)

Köszönöm szépen.

Látszik sokat használom a fb-t :)

(#865) devil-k válasza cekkk (#864) üzenetére

devil-k
(addikt)

Ahol lehet ott használj kétlépcsős azonosítást! Facebook, Gmail, Dropbox... stb.!

"A türelmed nélkül, kitűnő barátom, úgy dagonyáznánk a tudatlanságban, akár egy ólnyi disznó."

(#866) noorbertt válasza mukibuci (#863) üzenetére

noorbertt
(őstag)

Ne haragudj de ez nem warez téma és nem is egy itteni moderátor dolga a Spotify leírásával csápolni. Azóta egy lakcímre vagyunk bejelentve :p , amihez végképp semmi köze senkinek. Mindegy értem én hogy privátban csinálja inkább az ember és nem akarod hogy a téma át menjen egy Spotify család kereső oldalba, így be is fejeztem.
Más, mi van azokkal akiknek már szőrös és nem anyucinál laknak?😂

[ Szerkesztve ]

(#867) devil-k válasza noorbertt (#866) üzenetére

devil-k
(addikt)

Ezt most én sem értem. Ez tényleg nem warez és nem is "szürke" dolog.
:U

[ Szerkesztve ]

"A türelmed nélkül, kitűnő barátom, úgy dagonyáznánk a tudatlanságban, akár egy ólnyi disznó."

(#868) mukibuci válasza noorbertt (#866) üzenetére

mukibuci
(MODERÁTOR)

szerintem elég világos le van írva, hogy mi kell a családi csomaghoz, szóval nyugodtan lapozhatsz

(#871) cekkk

cekkk
(veterán)

Na most megint van egy csatlakozott eszköz ami nem az enyém. Facebook oldalon most már sms azonosítást is kér, de valaki mégis be tudott lépni.
Hogyan lehetséges?

(#872) noorbertt válasza cekkk (#871) üzenetére

noorbertt
(őstag)

Facebookon volt az hogy minden eszkozt kileptesse? Jelszo csere es ketlepcsos?
Spotify weboldalon is megnezted azt hogy minden eszkoz ki legyen leptetve?

(#873) cekkk válasza noorbertt (#872) üzenetére

cekkk
(veterán)

A spotinál megvolt, de a facebooknál csak Engem mutatott mint belépett felhasználó. Mást nem. Sms-t akkor kapok ha új eszközről lépek be.
Jelszót cseréltem.

(#874) noorbertt válasza cekkk (#873) üzenetére

noorbertt
(őstag)

https://www.facebook.com/settings?tab=security&section=devices
Itt nez korul es torolj mindent, kezd elorol ami tuti a tied. Majd Spotify eseten is kezd elorol.

(#875) spammer válasza noorbertt (#874) üzenetére

spammer
(veterán)

nézz
kezdd

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#876) cekkk válasza noorbertt (#874) üzenetére

cekkk
(veterán)

Itt már ezeket megcsináltam.

Mégis valaki be tud lépni.

(#877) noorbertt válasza spammer (#875) üzenetére

noorbertt
(őstag)

nyelvtan naci. inkabb segits neki.. :U

(#878) Aweriot válasza noorbertt (#877) üzenetére

Aweriot
(Topikgazda)

nyelvtannácit egybeírjuk ;]

"mindenki egy kicsit neonak érzi magát amikor először végigpörög az orra előtt egy apt update/upgrade"

(#879) noorbertt válasza Aweriot (#878) üzenetére

noorbertt
(őstag)

Ezt a google billentyunek mond 😉
Mindegy is, lényeg nem ment at

[ Szerkesztve ]

(#881) Corleone33 válasza mukibuci (#863) üzenetére

Corleone33
(tag)

Nem akarok okoskodni de HA a spotit tényleg zavarná ez akkor szólnának.

Google music családi csomagokat is rendszeresen osztanak meg vadidegenek, nagy ügy.

Most nem visszafeleselni akarok neked, ne értsd félre, de ha fizetek egy szolgáltatásért, nehogy egy kalapba kerüljön már majdnem urambocsá, warezzal ami tabu.

Csak arra akarok kilyukadni hogy nem egészen értem hogy ez kinek okoz kárt.

(#882) Drenadar válasza Corleone33 (#881) üzenetére

Drenadar
(veterán)

Nem akarok okoskodni, de ha benne van az ÁSZF-ükben, akkor szóltak, lényegtelen, hogy miért fizetsz, ha nem tartod be a szabályokat, azzal megkárosítod őket.

Más kérdés, hogy ezt hogyan nézik, és mennyire nézik, de ha kibukik a dolog, akkor hiába fizettél, az is lehet, hogy külön jelzés/figyelmeztetés nélkül szankcionálni fognak.

+1 : saját véleményem: nem egy nagy összeg ez a 5$ vagy mennyi, hogy ezen trükközni kelljen...

[ Szerkesztve ]

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Mix 2

(#883) Corleone33 válasza Drenadar (#882) üzenetére

Corleone33
(tag)

sajnos ez az 5 dollár minálunk kb havi 10 eurót jelent, annyit pedig nem tudok/nem vagyok hajlandó kifizetni.

ha felfüggesztik a fiókokat, az szarügy lesz, de erősen kétlem mindenesetre. Több pénzt tőlem mindenesetre nem fognak kapni, max annyi történ(hetne) hogy az esetleges érdeklődőkkel áthajóznánk más zenestreaming szolgáltatóhoz ahol van családi csomag vagy részemről áttérnék youtube zenehallgatásra :D

ha netalántán nem kellene a mi pénzünk, az már az ő problémájuk.

több mint két hét eltelt és még egyik családtagnál se jelzett be a rendszer hogy ezt talán mégse kéne, szóval nem aggódom túl magam.

[ Szerkesztve ]

(#884) Keem1 válasza Corleone33 (#883) üzenetére

Keem1
(addikt)

Se nem 5 dollár, se nem 10 euró. :D
Magyarországon 4,99 euró, a családi meg most egységesen 7,99 euró.

Szerk: ha nem Magyarországon élsz, az persze más, a többi árat nem ismerem...

[ Szerkesztve ]

(#885) Corleone33 válasza Keem1 (#884) üzenetére

Corleone33
(tag)

akkor elnéztem rendesen XD

lényegtelen, így is olcsóbban jön ki

400 ft és 1500 ft között van némi különbség

(#886) devil-k válasza Corleone33 (#883) üzenetére

devil-k
(addikt)

Menj vissza akkor a Youtube-ra.... Ez az Olcsó Jánosság... hihetetlen...

[ Szerkesztve ]

(#887) spammer válasza devil-k (#886) üzenetére

spammer
(veterán)

Évi 13200 Ft olcsójánosság? :F Jól jön az bármikor, ha valaki nincs tele pénzzel. De nem kell senkinek a zsebében turkálni.

szerk: nulla korrekció.

[ Szerkesztve ]

(#888) Corleone33 válasza devil-k (#886) üzenetére

Corleone33
(tag)

amiatt ne fájjon a fejed hogy én mennyit költök spotifra ;)

annyi a különbség hogy youtube-on nem 320kb-ites zenék vannak

ezt hívják spórolásnak, nemes egyszerűséggel. Hogy szerinted ez mennyire morálisan elítélendő, az már a magánügyed.

vicces hogy valaki ennyire felháborodik ezen, hogy őszinte legyek. Már azon se lepődök meg ha egyenesen a spanyol inkvízició törtet ide az égbekiáltó bűnömért. :C

Na mindegy, én részemről nem kívánom ezt az eszmecserét folytatni mert semerre se megy. Szerinted olcsójánosság, szerintem meg nem, maradjunk ennyiben.

[ Szerkesztve ]

(#889) Corleone33 válasza spammer (#887) üzenetére

Corleone33
(tag)

ott a pont.

(#890) Drenadar válasza Corleone33 (#883) üzenetére

Drenadar
(veterán)

sajnos ez az 5 dollár minálunk kb havi 10 eurót jelent, annyit pedig nem tudok/nem vagyok hajlandó kifizetni.

Ok félre írtam. nem $ hanem euró.

Ez meg amit írtál, hogy nem vagy hajlandó annyit fizetni... ha valami túl drága, nem kell használni.
Ez a rendszer kihasználása amit jelenleg művel sok ember...

És tévedsz, ha szankcionálnak, nem fogják előre jelezni. Sosem jelszik a csalóknak, hogy lécci hagyd abba mert jön a banhammer... :D

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Mix 2

(#891) Corleone33 válasza Drenadar (#890) üzenetére

Corleone33
(tag)

ha szankcionálni akarnak, hát tegyék

várom sok szeretettel, de az lesz az utolsó alkalom amikor a pénzemet látni fogják :)

(#892) devil-k válasza spammer (#887) üzenetére

devil-k
(addikt)

Hagyjuk már ezt az álszent mentalitást. Tipikus magyar hozzáállás. Mindenből a legjobb kell, azonnal, de legyen a legolcsóbb is.

(#893) spammer válasza devil-k (#892) üzenetére

spammer
(veterán)

Amikor valaki előfizet, akkor a szolgáltatóval köt szerződést, innentől kezdve a kettejükre tartozik a dolog. Ha a szolgáltatónak problémája lesz, majd jelzi az adott előfizető felé és kész. Se neked, se másnak semmi köze hozzá.

szerk: mellékesen a hekkelős "Mac OSX PC"-re topik nyíltan pörög, az senkinek nem szúrja a szemét. :U

[ Szerkesztve ]

(#894) devil-k válasza spammer (#893) üzenetére

devil-k
(addikt)

Sajnos, nem használok Mac OSX-t. Majd egyszer. Peace.

(#895) porthamt

porthamt
(csendes tag)

Ubuntun és deriváltjain így érdemes feltenni:

http://www.ubuntuupdates.org/ppa/spotify

(#896) cekkk

cekkk
(veterán)

Ezt nem értem.

A Facebookokmra csak kétlépcsősen lehet belépni, a spotiba csak facebookon keresztül lehet belépni, ki léptettem mindenkit a Facebook oldalról valakim a Spotiból is és most megint használja valaki a Spotit.

Ez hogy lehet?

(#897) Keem1 válasza cekkk (#896) üzenetére

Keem1
(addikt)

Nincs külön Spoti fiókod is, amihez a Fb fiók hozzá van csatolva?

Értsd:
- spoti reg lehetséges külön (majd hozzáadva a Fb fiók később) - nekem így van
- reg egyből Fb belépéssel (húgom így csinálta)

Tehát kérdésem az első esetre irányul, természetesen a dolog tárgytalan, ha te is a második megoldással kezdted a Spoti pályafutásodat. De nem árt tisztázni.

(#898) cekkk válasza Keem1 (#897) üzenetére

cekkk
(veterán)

Csak FB regisztrációm van.

Lehet le is mondom a préniumot csinálok egy teljesen új fiókot.

Érdekes, ha FB kilépek mindenből abból nem lép ki amibe be vagyok lépve, és a spotit is amikor ki léptetem és újra FBvel be akarok lépni akkor csak annyit ír ki, hogy korábban már engedélyeztem az FBvel és simán belép.

Szerintem a megoldás egy új fiók.

(#899) o.gaby válasza cekkk (#898) üzenetére

o.gaby
(tag)

Nincs valakinek ötlete, hogy iPhoneon nálam miért néz ki az app máshogyan mint az ismerőseimnél? Pl nál nincs meg alul a tabbar.

(#900) FoxiestFox

FoxiestFox
(nagyúr)

Az miért van, hogy kijelöltem, hogy D-re cache-eljen, de azóta is a C-re tolja? Kevés a hely az SSD-n, jó lenne, ha megértené, hogy nem azt kéne pöcögtetnie...

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/ - https://www.instagram.com/alxreedxx/

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.