Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) m4rk.89 válasza #20749568 (#1550) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Nem, azt elfogadja. Utána van a hiba, hogy nem fogadja el a címet.

Beregisztráltam e-mail-el zsír új accountot és azzal meg jó (előző accounttal kb. 1 hónapig működött) ...

[ Szerkesztve ]

(#1552) devil-k válasza Viper26 (#1542) üzenetére


devil-k
nagyúr

Te sem szeretsz fizetni semmiért sem, de legalább mindenből a legjobb kell, ugye?

Szerintem ez a gusztustalan.

- mozi bolondéria -

(#1553) whbear válasza devil-k (#1552) üzenetére


whbear
senior tag

Há magyarok vagyunk, nem? :)

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#1555) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hello srácok!
Van mód a "Daily Mix" - listák manuális frissítésére? Túl sokáig vannak beragadva, ráadásul tele vannak olyasmikkel, amiket már szénné hallgattam, én inkább a felfedezést preferálnám...

(#1557) [P]laci


[P]laci
senior tag

"Az eddigi három helyett mától 36 országban elérhető az olcsóbb zenehallgatás a Spotify-on. Mostantól a diákoknak féláron adja a Prémium előfizetést a szolgáltató."

Spotify Premium. Hallgatóknak csak 2.49 EUR.

Spotify® Diákkedvezményre vonatkozó feltételek

[ Szerkesztve ]

(#1559) [P]laci válasza #20749568 (#1558) üzenetére


[P]laci
senior tag

egy úr vagy, köszönjük! :R ;)

(#1560) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Sziasztok!

Van három új publikus playlistem, gondoltam, megosztom Veletek, hátha lesz itt, aki kedveli a stílusokat :R

People Can Fly

PsyTrance és Goa dalok alaposan megválogatva, elsősorban a dallamosabb vonalról.

Hallgass bele!

Euphoric Hardstyle

A pár éve berobbant Hardstyle stílus azon alfaja (Euphoric Hardstyle), amik szintén a dallamosabb vonalat követik.

Hallgass bele!

Drum & Bass

Nomen est omen :) Szintén a dallamosabb számok mentén építettem fel, liquid D'n'B ugyanakkor nem nagyon van benne.

Hallgass bele!

A Happy Hardcore Til I Die listám pedig lassan eléri a 2500 követőt, soha nem gondoltam volna, hogy rábukkannak az emberek :B

[ Szerkesztve ]

(#1561) FoxiestFox válasza [P]laci (#1557) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezt ellenőrzik is vajon?
A kártyaadatok megadásánál nem kér semmi mást, esetleg utána van egy űrlap?

(#1562) Rimuru válasza FoxiestFox (#1561) üzenetére


Rimuru
veterán

Ezt irjak: "Az Ajánlat aktiválásához elegendő információt kell a rendelkezésünkre bocsátania ahhoz, hogy ellenőrizni tudjuk, Jogosult diáknak minősül-e"
Plusz csak 1 evig hasznalhato.

Alvin_ti4200: Nalam van olyan egyuttes aminek 9 kovetoje van es kb ennyi havi hallgato, ehhez kepest az a lista szuper jo. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#1564) unravel válasza Alvin_ti4200 (#1560) üzenetére


unravel
őstag

1 a goa psytrance tökéletes sportoláshoz. Az Ozora festival 2016 listát szoktam pörgetni.

2 a hardstyle listában nincs benne a Hardwell - Apollo - Dr Phunk remix. Vagy ezek underground előadók?

3 Drum&basst ritkán hallgatok.

Ügyes vagy!

¯\_(ツ)_/¯

(#1565) [P]laci válasza FoxiestFox (#1561) üzenetére


[P]laci
senior tag

BME-s diákoknak átdobott egy BME neptunos felületre, debrecenben még ez nem megy, ott áll az oldal, szóval ez nem olyan lesz, mint a családi csomag. :B
btw nem egy évig lesz jó, hanem 1 év, utána lehet hosszabbítani, de a 3 további alkalom a plafon. ;)

"A Jogosult diákoknak havonta („Kedvezményes hónap”) ötven (50) százalékos kedvezményt biztosítunk a Spotify Prémium szolgáltatás havi előfizetési díjából (a Spotify Használati feltételek meghatározása szerint), legfeljebb tizenkét (12) egymást követő hónap erejéig („Kedvezményes időszak”).
[...] Mindaddig, amíg Jogosult diáknak minősül, Ön legfeljebb három (3) további Kedvezményes időszakot aktiválhat. Ehhez ismételten be kell küldenie adatait a Diákkedvezmény ajánlat feliratkozási oldalán.
[...] Annak ellenőrzéséhez, hogy Jogosult diáknak minősül-e, a Spotify szert tehet az Önnel kapcsolatos Jogosító információkra, ezen információkat megoszthatja a SheerID, Inc. vállalattal, a SheerID, Inc. vállalat pedig megerősítést küldhet a diák státuszra vonatkozóan. Fenntartjuk a jogot arra, hogy saját belátásunk szerint ítéljük meg a jogosultságot. A Spotify megőrzi a nevét, az oktatási intézmény nevét, az e-mail-címét és születési dátumát.
"

[ Szerkesztve ]

(#1566) FoxiestFox válasza [P]laci (#1565) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor nem lehet meghekkelni, kár. :)

(#1567) Alvin_ti4200 válasza unravel (#1564) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

köszi! :R Az említett Hardwell szám ebbe a stílusba tartozik, viszont nekem annyira nem tetszik (bár eddig nem ismertem ezt a konkrét számot, de most meghallgattam) :B Ami viszont tetszik, de túl lassú a tempója a listához, az a Pitchback - Cosmic Dark.

[ Szerkesztve ]

(#1568) unravel válasza FoxiestFox (#1566) üzenetére


unravel
őstag

vannak akik akkor is szeretnék meghekkelni ha 3 forint lenne a havidíj

¯\_(ツ)_/¯

(#1569) devil-k válasza unravel (#1568) üzenetére


devil-k
nagyúr

+1

- mozi bolondéria -

(#1570) FoxiestFox válasza unravel (#1568) üzenetére


FoxiestFox
félisten

+2

(#1571) Terapeuta


Terapeuta
őstag

Sziasztok!

Xperia2 tablettal használom, de egyre lassabb és akadóssabb a program. Nem látom, hogy az alkalmazással kapcsolatban lenne ezzel kapcsolatos "panasz". Percekig úgy tűník, mintha nem lenne adatkapcsolat (pedig van). Mostanában már ott tartunk, hogy magát a tabletot is "fogja", nem tudok kilépni sem, ilyenkor akad.

Másnak ezzel kapcsolatban van tapasztalata?

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#1572) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok.

Tegnap Punnany zenére kerestem, aztán valahogy onnan tök jó magyar számokhoz jutottam, de nem tudom hogyan. Hogy kerülhettem oda?

(#1574) Dinter válasza #20749568 (#1573) üzenetére


Dinter
addikt

Lista volt különböző előadókkal, azt hittem hogy szám alapú rádió, de más számokat ad ki.

(#1576) Dinter válasza #20749568 (#1575) üzenetére


Dinter
addikt

Nem, mert abban csak külföldi számokat ajánl, itt meg csak magyarok voltak. Az nem lehet, hogy lejárt a lista és magától átvitt egy másikra?

(#1578) lappa86 válasza #20749568 (#1577) üzenetére


lappa86
tag

Van most egy újdonság (a PC-s alkalmazásban biztos, máshol nem tudom), hogy ha véget ér az aktuálisan műsoron lévő zenéd (mondjuk egy lista, vagy egy album), akkor elkezd hasonlókat lejátszani. A beállításokban ki-be lehet kapcsolni, de alapértelmezettként be van kapcsolva. Szerintem ez történhetett itt.

#1579: én is egyből kilőttem, úgy látszik, nem mi voltunk az újítás célközönsége. :D

[ Szerkesztve ]

Always with the negative waves.

(#1579) unravel válasza Dinter (#1576) üzenetére


unravel
őstag

Ez egy újítás. Desktopon és androidon is elérhető már.
Ha elfogynak a számok a listából akkor tud hasonlóakkal folytatni.
Beállításokban megtalálható.

Nekem ki van kapcsolva.

ahogy lappa86 írja, alapból bekapcsolva kaptuk

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1586) FoxiestFox válasza #20749568 (#1585) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Rengeteg... de nekem eddig is sok volt.. ráadásul a szénné hallgatott számaimból állítja össze a listákat, amit már megtettem magamnak, csak jobban, szóval születhetne rá egy jobb algoritmus, sok száz előadós librarym van..

(#1587) #16820480 válasza FoxiestFox (#1586) üzenetére


#16820480
törölt tag

Dettó, nekem is mindig a populáris 4-5 számot adja be egy-egy előadótól, még akkor is, ha mondjuk van 15 albumuk, amin lenne 500 dal :U

(#1588) unravel válasza #16820480 (#1587) üzenetére


unravel
őstag

nem könnyű 30millió zenéből választani ;] :O :P

¯\_(ツ)_/¯

(#1589) Rimuru válasza unravel (#1588) üzenetére


Rimuru
veterán

Aminek legalabb a 90 szazaleka szemet kategoriaba tartozik. ;]

Vigyázat, csalok!

(#1590) #16820480 válasza Rimuru (#1589) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az még mindig 3 millió jó zenét feltételez :P

(#1591) Rimuru válasza #16820480 (#1590) üzenetére


Rimuru
veterán

Kevesebb is lehet, ott a legalabb. ;)

Vigyázat, csalok!

(#1592) #16820480 válasza Rimuru (#1591) üzenetére


#16820480
törölt tag

Még az 1 millió, vagy 500 ezer jó zeneszám is iszonyatosan sok, nem tudom mikorra tudnád végighallgatni őket :K

(#1593) Rimuru válasza #16820480 (#1592) üzenetére


Rimuru
veterán

Konnyu vele szamolni, vegyunk 6 perces atlaghoszt (igen nem a 3perces slagereket hallgatom), ez ~11.5 ev (folyamatosan szolo zene) 1 millio zeneszam mellett. :DDD na de en itt befejeztem a offot.

Vigyázat, csalok!

(#1594) FoxiestFox válasza Rimuru (#1593) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Úgyis törölve lesz, az én hasonlóm is törlődött pár órája. :D Awer nem cicózik, ctrl+a shift+del. :D

(#1596) FoxiestFox válasza #20749568 (#1595) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ajaj, akkor titkos szemek figyelnek a piramis tetejéről ;]

(#1597) llaszlo


llaszlo
veterán

Miért áll meg állandóan a lejátszás?
Van egy válogatás listám és szinte minden szám után megáll a lejátszás. Van, hogy lejátszik pár számot, de aztán újra megáll. Ingyenes fiók van most épp.
Be van kapcsolva az automatikus lejátszás. Ha megáll és megnyitom az appot, akkor folytatja magától. Ilyenkor megjelenik egy értesítő szám az app ikonján. De nincs semmi értesítés.

(#1599) llaszlo válasza #20749568 (#1598) üzenetére


llaszlo
veterán

Android,.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.