Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) zack válasza Polllen (#450) üzenetére


zack
nagyúr

Jah. Bocsi. A Tidal Hi-Fi volt 3k. :B Ez tényleg csak 1,5k. Akkor csak 1db Big Mac menü. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#452) spammer válasza zack (#449) üzenetére


spammer
veterán

Mert te kihasználod, mobilon, autóban, meg ahol akarod. Neked megéri a prémium. De nem kell azt feltételezni, hogy mindenki ugyanígy kihasználja. És azt sem kell feltételezni, hogy mindenki mekizik/burgerezik/cigizik/sörözik és még sorolhatnám a példákat, miszerint valaki mindig jobban tudja, hogy a másik embernek mi helyett lehetne elkölteni azt az X összeget.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#453) 30z.Samu válasza spammer (#452) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ott a pont. Mindenki döntse el, hogy megéri-e neki vagy sem, nem kell a másik tárcájában turkálni. Nekem még mindig jó lesz arra, amire kell. Edzés közben szóljon valami, mert a Music FM és társai számomra unalmasak és egy idő után idegesítőek. Bár néha elgondolkodom a Premium-on... :)

Sic Parvis Magna

(#454) zack válasza spammer (#452) üzenetére


zack
nagyúr

Azt ne mondd, hogy havi 1500ft-ot nem költesz el olyan dolgokra, amire igazából nincs szükséged, mert ezt nem hiszem el. Egy mozijegy drágább, mint a havi előfizu.
Akinek fontos a zene, előfizet, és lemond kevésbé fontos dolgokról. Akinek annyira nem fontos, hogy bármiről is lemondjon, annak meg legyen elég annyi, amit az ingyenes tud. Mindenkinek minden prémium szolgáltatás leginkább ingyen lenne jó, de ez nem fenntartható hosszú ideig.
Csoda, hogy eddig az ingyenes lényegi korlátozások nélkül működni tudott.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#455) 30z.Samu válasza zack (#454) üzenetére


30z.Samu
félisten

Eddig is voltak korlátozások, legalább is telefonon. Véletlenszerűen játssza a zenéket, nem lehet beletekerni, párszor enged csak léptetni a számok között.

Sic Parvis Magna

(#456) Narxis válasza zack (#454) üzenetére


Narxis
nagyúr

Maradjunk annyiban, hogy nem volt annyira fontos, hogy előfizessek. Hetente egyszer ha elindítottam telón, max. kétszer. Egyáltalán nem az árról van szó hanem, hogy nem használtam annyit. Néha Shazamoztam egy zenét és onnan kerültem spotiba ahol meghallgattam a teljes számot.

Meglátjuk mennyire marad használható, biztos, hogy nem fogok rá előfizetni hanem max. törlöm majd telóról az appot és marad a DI radio, Radio Tunes és társai.

Thanos was right.

(#457) zack válasza Narxis (#456) üzenetére


zack
nagyúr

Oké. Ez így érthető. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#458) Rimuru


Rimuru
veterán

Kis tapasztalat "hosszabb" hasznalat utan, Radio:
Akkor meg jo volt mikor csak egyszer inditottam el, hosszabb hallgatas utan mindig csak ugyanazokat ismetelgeni, ha ujat inditok akkor is mert kb stiluson belul maradok (* metal), mindig a kedvelt szamokat adja, ha ott van az eloadonal X zene miert csak ~5-10-bol valogat?, egy szoval hosszutavon: unalmas
Igazan uj dolgot se lehet megismerni, a fent linken levo topicba tobb jon. :DDD
A tobbire resze pedig egy egyszeru zenelejatszo.

Vigyázat, csalok!

(#459) bok92


bok92
addikt

No, ki milyen SW karakter?? :D [link]
Én R2-D2 lettem... :U :DDD

(#460) Rimuru válasza bok92 (#459) üzenetére


Rimuru
veterán

:)

Vigyázat, csalok!

(#461) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Ha most befizetek a prémiumra, automatikusan 3 hónapot kapok 4.99 EUR-ért vagy kell valamit csinálnom (megadni valami kupon kódot vagy ilyesmi)? Eddig az ingyenest használtam. Köszi előre is! :R

Nekem KYLO REN-t dobta a gép :D

(#462) Polllen válasza fausto (#461) üzenetére


Polllen
nagyúr

Semmit sem kell tenned pluszba.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#463) fausto válasza Polllen (#462) üzenetére


fausto
addikt

Köszi, akkor be is fizetek rá :)

(#464) Polllen válasza fausto (#463) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha nem kell, ne felejtsd el lemondani, automatikusan megújítják 3 hónap után.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#465) Keem1 válasza bok92 (#459) üzenetére


Keem1
addikt

Phasszdmeg, én Padmé vagyok :DDD

(#466) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Másnál is meg-megakad a zenelejátszás hosszú másodpercekre, mintha bufferelne? Nem töltök semmit, a net is jó. Csinálta egy darabig, aztán feldobta, hogy új szoftverfrissítés - gondoltam csak ennyi a baj, de nem, azóta is csinálja.

Ilyet még soha nem csinált, mobilneten sem.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#467) zack válasza bok92 (#459) üzenetére


zack
nagyúr

Hogy a pöcsömbe lettem Padme? :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#468) Polllen válasza bbdzyx (#466) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nálam nincs ilyen gond. Lehet a neted, az ő szervereik vagy az ő tartalmuk. Abba már futottam bele deezer-nél, hogy egy pár számot nem tudott lejátszani. Nyitottam neki egy ticket-t és 1-2 hónap alatt javították is. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#469) unravel válasza bbdzyx (#466) üzenetére


unravel
őstag

Írd át a DNS címet.
Egy próbát megér.
https://use.opendns.com/

¯\_(ツ)_/¯

(#470) unravel válasza bok92 (#459) üzenetére


unravel
őstag

"Your Star wars match is
Luke Skywalker"

van kérdés?

¯\_(ツ)_/¯

(#471) pethYeti


pethYeti
addikt

Ilyenkor mi szokott a történet lenni ha egy albumon belül bizonyos számok még nem lejátszhatóak? (Premiumom van tehát nem is tudom én régió korlátra gondolok)

(#472) unravel válasza pethYeti (#471) üzenetére


unravel
őstag

:F

¯\_(ツ)_/¯

(#473) pethYeti válasza unravel (#472) üzenetére


pethYeti
addikt

Igen a volume már nekem is jó. Érdekes tegnap mentettem az ambumot akkor is még így nézett ki. Lehet folyamatban volt a feltöltés.

(#474) Narxis válasza zack (#467) üzenetére


Narxis
nagyúr

Biztos olyan Padmés vagy. :D

Thanos was right.

(#475) unravel


unravel
őstag

[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#476) gabee jr


gabee jr
tag

Az alábbi Django filmzene album egy hete még teljes volt! Elkezdtek kiszürkülni a számok az albumon, már alig több, mint a fele hallgatható csak. Nekem is prémiumom van, de ennek semmi köze hozzá. Szerezői jogi, vagy kiadói balhé lehet a háttérben. Szerintem egyszerűen letiltják a kiadók a kiszürkült számokat. :((

"Csukaharapást szőrivel"

(#477) Polllen válasza gabee jr (#476) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem csak simán lejárt az aktuális licence azokra a számokra & nem előre hosszabbítottak. Ha balhéznak, az ki szokott derülni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#478) PhilBrick válasza bok92 (#459) üzenetére


PhilBrick
őstag

Leia. :C Végülis, vannak nekem való zenék a listájában.

(#479) unravel


unravel
őstag

Boldog Karácsonyt Szpotifályosok!
[link]

¯\_(ツ)_/¯

(#480) Polllen válasza unravel (#479) üzenetére


Polllen
nagyúr

Pont pár napja akartam hallgatni. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#481) J.Pinkman


J.Pinkman
tag

€ 0.99 három hónapra.
Ez azért elég jó ajánlat. Az offline zene és a minőség miatt mindenképp érdemes kipróbálni szerintem. Aztán március végén majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#482) Gigi01 válasza J.Pinkman (#481) üzenetére


Gigi01
őstag

Szerintem is jó ajánlat.Én lemaradok róla,mert beszívtam ismételten a maestro kártyával,hiába van hozzárendelve paypal-hoz.Az lessz az első intézni valóm,hogy lecserélem mastercardra,ezt meg d.gják fel maguknak.

(#483) llaszlo


llaszlo
veterán

Hello. Böngészőben már nem lehet használni? Vagy csak én nem csinálok jól valamit? Csak a letöltés opció van.

(#484) Polllen válasza llaszlo (#483) üzenetére


Polllen
nagyúr

[link]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#485) llaszlo válasza Polllen (#484) üzenetére


llaszlo
veterán

:R :)

(#486) J.Pinkman válasza Gigi01 (#482) üzenetére


J.Pinkman
tag

Nálam is egy virtuális mastercard van a paypalhoz rendelve. Nagyon megkönnyíti a fizetést mindehol.

(#487) skristof


skristof
tag

utolsó pillanatban beneveznék én is, de paypal-al nem bírok előfizetni... (kártya-adatokat meg sehol nem adok meg)

eleve a választó gombnál hiába bökök a paypal-re, nem vált kártyáról át paypal-re. ezt egy szimpla URL átírással még ki is tudom játszani :D de utána meg azért nyavajog, hogy kapcsoljam be a javascript-et, ami persze be van kapcsolva :((

valaki próbálta már? chrome és ffx is szopó

(#488) skristof válasza skristof (#487) üzenetére


skristof
tag

Edge böngészővel sikerült :DDD

cserébe a promo helyett ezt kaptam a profilomra

Előfizetésedet 2015-12-31 napján automatikusan meghosszabbítjuk, és levonjuk tőled a havi díjat, amelynek összege 4.99 EUR.

fórumba belekukkantva látom, mások is szívnak ezzel. paypal szerint 0.99EUR-t vontak le, majd kiderül

[ Szerkesztve ]

(#489) Raynes


Raynes
tag

Meg lehet oldani valami régebbi klienssel, hogy free-ben lehessen akármelyik számot hallgatni? Vagy most már csak a népszerűségi listát lehet ingyen hallgatni?

(#490) unravel


unravel
őstag

Android?

¯\_(ツ)_/¯

(#491) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Spotify sued for $150m by musicians over alleged unpaid royalties

Remélem valahogy megoldják és nem lesz vége a Spotify-nak. :(

[ Szerkesztve ]

(#492) Narxis válasza HollyBoni (#491) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ha vége is még ott a Google és Apple Music, Deezer stb.

Thanos was right.

(#493) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Pár napja a böngészés fülről eltűntek a megszokott válogatás kategóriák.

Miért van ez?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#495) devil-k válasza #20749568 (#494) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ha letöltöd a számot/albumot (offline), akkor nem fog már semmit sem szinkronizálni a háttérben. Be kell állítani, hogy csak wifin huncutkodjon, hagyja békén a mobilnetet.

- mozi bolondéria -

(#496) whbear válasza #20749568 (#494) üzenetére


whbear
senior tag

Csak akkor, ha nem teszem offline a klienst. Akkor látom hogy forgalmaz.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#498) Hyperion


Hyperion
senior tag

Sziasztok!

Spotify Családin gondolkozom.

1-2 kérdésem lenne, ha valaki már használja/használta:

- Hogy kell bizonyítani, hogy 1 címen vannak a családtagok bejelentve?
- Gondolom nem csak egy IP-ről lehet mindenkinek használnia?

Köszönöm!

(#499) unravel válasza Hyperion (#498) üzenetére


unravel
őstag

Szia!

"- Hogy kell bizonyítani, hogy 1 címen vannak a családtagok bejelentve?"
Születési anyakönyvi kivonat, személyi, lakcímkártya. Nem kell bizonyítani semmit.

"- Gondolom nem csak egy IP-ről lehet mindenkinek használnia?"
Aki nem azonos IP-n van az már nem rokon :D Bármelyik Spotify felhasználót beírhatod családtagnak.

¯\_(ツ)_/¯

(#500) Hyperion válasza unravel (#499) üzenetére


Hyperion
senior tag

:R

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.