Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Darko_addict válasza patex1983 (#1150) üzenetére


Darko_addict
őstag

Igen, valami más volt. Írtam a Spotify fórumába is, de közben valahogy megoldódott. Bemásolom a linket, hátha valakinek lesz még hasonló és tanulhat belőle:
["Spotify desktop app lags/stutters while using Chrome, Firefox etc."]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1152) vfeco válasza Kobe (#1145) üzenetére


vfeco
aktív tag

MIUI nálam is. Nem indul. Tedd fel az egyel régebbi verziót.

(#1153) Drenadar válasza vfeco (#1152) üzenetére


Drenadar
veterán

miui nálam: nálam megy.
csak néha megáll a zene, és kell nyomni újra egy playt... de zene közben nem szaggat, munka közben erről hallgatunk zenét :)

(#1154) vfeco válasza Drenadar (#1153) üzenetére


vfeco
aktív tag

Nálam is rendben van, de a legújabb verzió nem indul el. 1-2 alkalommal elindul aztán leáll és többé nem indul el. Az egyel előbbi verzióval viszont semmi gondom. Premium acc @ MIUIHU @ Xiaomi Mi4c
Most frissít OTA 6.10.20-as ROM-ot, talán ezzel nem lesz gond a legújabb Spotynak. :) Feltéve, ha a ROM okolható ezért.

[ Szerkesztve ]

(#1155) Kobe válasza vfeco (#1154) üzenetére


Kobe
veterán

Semmit nem hasznalt, ugyanugy kifqgy es el sem indul tobbet

(#1156) Maxximus


Maxximus
őstag

Lehet valahogy azt beállítani,hogy amikor a kocsiban csatlakozik a telo a BT-ra,akkor ne induljon a zene automatikusan?
Illetve,hogy tudom offline módban csak a letöltött zenéket hallgatni?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1157) vfeco válasza Kobe (#1155) üzenetére


vfeco
aktív tag

Igen, sajnos más gond lehet, így megmaradt az egyel előbbi verzió. A lényeg, hogy az hibátlan. :)

(#1158) unravel válasza Maxximus (#1156) üzenetére


unravel
őstag

hogy tudom offline módban csak a letöltött zenéket hallgatni?
- Beállításokban bekapcsolod az Offline módot
vagy
- olyan playlistet hallgatsz ami le van töltve...ekkor sincs adatforgalom.

¯\_(ツ)_/¯

(#1159) Maxximus válasza unravel (#1158) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen így tettem. Bekapcsoltam az offline módot,de nem az egész album van letöltve az 1000 számmal csak kb 25 sok nem letöltött közötte az egyes letöltött számok között. Ilyenkor amikor továbblép a nem letoltottnél megakad.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1160) Kobe válasza vfeco (#1157) üzenetére


Kobe
veterán

Az eggyel regebbit honnan lehet letolteni ?

(#1161) bugalaszlo


bugalaszlo
csendes tag

Sziasztok,

szeretnék segítséget kérni... Van egy premium családi csomagom. Facebookkal regisztráltam annak idején, de utálom hogy nem tudok egyszerűen bejelentkezni névvel és jelszóval az eszközeimmel... Nem tudom valahogy egyszerűen felhasználó név és jelszóra cserélni az accountom? Remélem érthetően írtam... :D

köszi!

www.bugalaszlo.hu

(#1162) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#1135) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Így fest, napi többször kell újraindítanom a klienst miatta. Rendesen megy a kiválasztott előadó zenéje, de bal lent a reklám ragad be, és annak folyamatsávja. :(

(#1163) Dawe86 válasza FoxiestFox (#1162) üzenetére


Dawe86
csendes tag

Nálam is ugyanilyen. Néha meg is áll a reklámba.

(#1164) Keem1


Keem1
addikt

Szerintetek valaha bekerül a Spotiba zenefelismerés? Úgy kukáznám már a Shazamot... Ha kell egy zene, de nem tudom mi az, általában két lépcső: a Shazam megmondja mi, a Spoti meg lejátssza. No ezt jó lenne eggyé gyúrni :D

Tudom-tudom, vegyem ki a biliből a kezem :DDD

(#1165) Alvin_ti4200 válasza Keem1 (#1164) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Összekötötted a Shazam accountodat a Spotify-ossal? Mert akkor elég hamar megy a dolog (amúgy nincs rá jobb megoldás egyelőre) :)

(#1166) Keem1 válasza Alvin_ti4200 (#1165) üzenetére


Keem1
addikt

Neee, ilyet is lehet? :D Máris megnézem, miként, de hála és köszönet a tippért. :R

Szerk: ééés tényleg! Ennél tényleg csak az lenne a jobb, ha maga a Spoti ismerné fel a dalokat. Bár sokan kérték eddig, remélem, egyszer megvalósul. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1167) unravel válasza Keem1 (#1166) üzenetére


unravel
őstag

Nekem nem tetszett a Shazam. A TrackID-t használom zenefelismerésre, már csak azért is mert Sony a telefonom + hozzáadható a Spotify acc. :)
A Spotifyban pedig ne legyen már ilyesmi. nem arra való.
. .
Más :
Nektek az android app minden saját importált zenét lejátszik problémamentesen? Nekem szinte mindegyik megáll a szám közben valahol. Két készüléken is ez van.

¯\_(ツ)_/¯

(#1168) Alvin_ti4200 válasza Keem1 (#1166) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igazán nincs mit :R

(#1169) Maxximus válasza Keem1 (#1166) üzenetére


Maxximus
őstag

akinek szimpibb,a soundhound is tudja.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1170) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Pár napja érdekes dolog ütötte fel a fejét, gondolom, windows 10-em, vagy Spotify-om frissült. Egerem pár gombja be van állítva, hogy Spotify alatt play/pause, vagy éll következő számra ugorjon 1-1 gomb megnyomására. Egy ideje azonban felugrik egy ilyen ablak, ha nyomok egy play/pause-t az egéren (bal felül a monitoron, még csak ét sem lehet helyezni, ha rányomok, bedobja a spotify-t), vagy következő számra ugrok. Baromi idegesítő, mert mikor dolgozok, akkor is odadobja a pofámba, és várni kell, mire eltűnik ez az ablak.

Kérdésem: hogy tudom kikapcsolni? Ez W10 hülyeség, vagy Spotify? Utóbbi beállításait átnéztem, de nem találtam erre vonatkozó kapcsolót.

(#1171) FoxiestFox válasza Dawe86 (#1163) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nagyon gáz.. ezelőtt is előjött néha (még prémmel), mostanában viszont napi többször.

(#1172) Keem1 válasza icecave (#1170) üzenetére


Keem1
addikt

Ez Win10 történet. Én billentyűzetről szoktam hangerőt állítani, olyankor lejátszótól függetlenül feldobja. Egészen biztos vagyok benne, hogy valahogy kikapcsolható, de nekem még erre nem volt szükségem. Túrd egy kicsit a netet, biztosan ki lehet iktatni.

(#1173) icecave válasza Keem1 (#1172) üzenetére


icecave
nagyúr

Meg is van: [link]

(#1174) h4h01


h4h01
senior tag

Sziasztok!

Spotify app 2 napja azt írja ki, hogy: Most offline vagy, csatlakozz az internethez, és próbáld újra!

Nincs offline módban az app, telefon állandóan 4g-n, vagy Wi-Fi-n lóg..Mi az istenért írja ezt ki?

A letöltött zenéket termeszetesen lehet hallgatni, de keresni, böngészni nem tudok..
Hozzáteszem, hogy nemrég őta vagyok prémium előfizető..kb 1 hónapja.. és nemtudom, hogy megszünt e már az a pár hét ingyenes próbaidőszak, vagy mi..De szerintem simán át kellene állnia. A letöltött zenéknél a prémium funkciók simán működnek..

Előre is köszi!

(#1175) putu33


putu33
tag

Sziasztok!

Behalócinálom vagy tényleg emeltek a minőségen az elmúlt párnapban?

(#1176) Narxis válasza putu33 (#1175) üzenetére


Narxis
nagyúr

Behalócinálod.

Thanos was right.

(#1177) FoxiestFox válasza putu33 (#1175) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam pc-n az egyik indításnál új UI volt, most ismét régi.

(#1178) generic válasza putu33 (#1175) üzenetére


generic
senior tag

TizenOS-én használom mostanában, és itt is jobb a minőség pár napja.

(#1179) Narxis


Narxis
nagyúr

(#1180) icecave válasza Narxis (#1179) üzenetére


icecave
nagyúr

Mostmár kijött a javított? Melyik a verziószáma? Én most néztem, csak reggel írt az SSD-re, mert hallgattam egy kicsit, azóta nem, azalatt sikerült 3 gigát rászemetelnie.

(#1181) Narxis válasza icecave (#1180) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez?

Vagy böngészőben kell használni.

Thanos was right.

(#1182) FoxiestFox válasza icecave (#1180) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kijött. A linkeltben szerepel a verziószáma.

(#1183) whbear


whbear
senior tag

Tudna segíteni valaki ebben a családi csomagban? Privátban. Köszönöm.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#1184) icecave


icecave
nagyúr

Köszönöm, a frissítés megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#1185) én00


én00
újonc

Sziasztok! Pár napja vettem egy Iphone 6s Plust. És már van ingyenes Spotify profilom. A hugomal szeretném a családi csomagot használni, mert internet nélkül szeretnék rádiót hallgatni. Viszont nem vagyunk egy címen. Ellenőrzik ezt valahogy? Szóval bizonyítani kell hogy egy címen vagyunk? Vagy az Apple music talán jobb lenne? Köszönöm a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#1186) Maxximus válasza én00 (#1185) üzenetére


Maxximus
őstag

nem,mehet nyugodtan.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1187) Maxximus


Maxximus
őstag

1 accountnál hogy számít a 3 eszköz? 1 PC+telepített ap + 3 mobil eszköz? Vagy összesen? Ha PC-n WEB-en használom az meg végképpen nem számít, gondolom?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1188) én00 válasza Maxximus (#1186) üzenetére


én00
újonc

Akkor megnyugodtam. Családi mégis csak jobban megéri. Köszönöm szépen. :)

(#1189) whbear válasza Maxximus (#1187) üzenetére


whbear
senior tag

Ezt találtam :
Spotify can be installed on as many devices as you like. And up to 3,333 songs can be synced for offline listening on up to three devices at a time. However, you can only stream music on one device at a time. If you begin playback on another device, the playback on your current device will be paused.
Tehát felteheted bármennyire, de csak 3 tölthet le offline hallgatásra és egy időben csak 1 streamelhet.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#1190) Maxximus válasza whbear (#1189) üzenetére


Maxximus
őstag

Aha,köszi.
Ezért volt akkor,hogy egy pc,Ipad,S7E,Fiio x7 már sok volt. Sajna a telepített ap os pc is bele számít a 3 eszközbe. Így mindig torlódik valamelyik cucc offline tartalma.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1191) whbear válasza Maxximus (#1190) üzenetére


whbear
senior tag

Veszek most egy chromecast 2 audiót, kíváncsi leszek arra mit lép :)

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#1192) Maxximus válasza whbear (#1191) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem egy síma 2-esem van. Tényleg mi a különbség az audió között?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1193) patex1983 válasza Maxximus (#1192) üzenetére


patex1983
őstag

Hdmi kimenet helyett egy sima 3.5" jack csatija van, így lényegében bármi ráköthető.

[ Szerkesztve ]

X

(#1194) whbear válasza patex1983 (#1193) üzenetére


whbear
senior tag

És a 3,5 -ös jack egyben optikai toslink csati is.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#1195) Primary92


Primary92
senior tag

Tegnap volt a számlázásban a fordulópontom. Le akartam mondani, hogy regisztráljak egy új fiókot Facebook mentesen, de elfelejtettem, így levonták a pénzt.
Ha lemondom vissza lehet kapni időarányosan, vagy áttenni egy másik fiókra a befizetett összeget?
Ha Family csomagot csinálok, és hónap közben vagyok, akkor hogyan számláznak?

(#1196) Keem1 válasza Primary92 (#1195) üzenetére


Keem1
addikt

Ha lemondod, akkor a kifizetett időszakra még megmarad a prémium fiókod, de a ciklusváltáskor átkerülsz Free-be. Sajna vissza nem térítenek, csak az első prémium hónap első 14 napjában, ha nem használtad a prémium hozzáférést.
Bármelyik csomagból bármelyikre váltáskor rögtön levonják a csomag díját és attól kezdve él, ill. indul a ciklus.

(#1197) Primary92 válasza Keem1 (#1196) üzenetére


Primary92
senior tag

Fene egye meg. Utana nezhettem volna elobb. Direkt kivartam az idoszak veget, de akkor ezek szerint nem kellett volna.

(#1198) mzso


mzso
veterán

Mivel a spotify is arra a pályára állt, hogy minden verzióval egyre gányabb lesz, tudja valaki milyen módon lehet blokkolni a frissítéseket?

Korábban az "upgrade.spotify.com"-ot blokkoltam, ami néhány hónapig működött is, de valamilyen módon mégis csak upgrade-elte magát...

(#1199) patex1983 válasza mzso (#1198) üzenetére


patex1983
őstag

Mi lett gányabb a frissítésekkel?

X

(#1200) mzso válasza patex1983 (#1199) üzenetére


mzso
veterán

Nemrég pl volt egy SSD írtó funkció. Most meg pofátlanul lejátszás közben elkezdett frissíteni.

Most hogy mondod jó lenne előkeresni azt a régi verziót amelyikben még nem kúrták el az ikonra kicsinyítést.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.