Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Narxis válasza lappa86 (#750) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jobb EQ, kezelőfelület miatt? :)

Thanos was right.

(#752) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Sziasztok!

Van valaki, aki a családi csomagot használja? :)
Aktiváltam az 1 hónapos próbaidőszakot a prémiumra, és annak lejártakor majd levonja az 5 EUR-t a kártyámról, hogy tovább is prémium legyek. De szeretnék váltani erre a családi csomagra (ekkora 2 embernek 7,5 EUR az egész)
Ez hogyan működik? Meg kell adnom majd egy fióknevet, akit meghívok a prémiumra? Ha váltok, azonnal levonja az összeget, vagy így is megvárja a próbaidő végét és csak utána? :F

(#753) Drenadar válasza Narxis (#751) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem nincs semmi baj a spotify hangzásával... de lehet ez telefon/füles függő.

(#755) Sidorovich válasza #20749568 (#754) üzenetére


Sidorovich
senior tag

Köszönöm! :) :R

(#756) lappa86 válasza Narxis (#751) üzenetére


lappa86
tag

Így van. :)

Always with the negative waves.

(#758) zack


zack
nagyúr

Visszaváltottam Tidal HiFi-re. Úgy látom, pozitív irányban mozdultak el az adatbázist tekintve.
Azt nem tudjátok, hogy track listát hogy tudok hozzáadni/letölteni? Playlist-et hozzá tudok adni de a track lista hozzáadását sehol sem találom. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#759) zack válasza Drenadar (#753) üzenetére


zack
nagyúr

Tidal HiFi azért megfelelő hardverről lényegesen jobban szól. De az tény, hogy a Spotify kezelőfelülete jobb.
Most Note 5-ről hallgatom egy Vsonic GR07-tel. Ez már elég ahhoz, hogy hallani lehessen.
Itthon pedig egy SoundBlaster Zx van a gépben. Autóban kisebb a különbség, mert FM Transmitter-t használok, ami BT-on kommunikál.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#760) balintdavid


balintdavid
tag

Most 3 hónapra 1 euró a próbaidőszak. Ennyiért bevállalom, ez már jóval a lélektani határ alatt van :D

[ Szerkesztve ]

kazuár

(#761) Sharkweb válasza balintdavid (#760) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

:C

[ Szerkesztve ]

(#762) unravel válasza Sharkweb (#761) üzenetére


unravel
őstag

Ott olcsó amelyik országokat a Spotify csórónak tartja.

¯\_(ツ)_/¯

(#763) devil-k válasza unravel (#762) üzenetére


devil-k
nagyúr

Vagy inkább csak a fizetéshez próbálják mérni. :U

- mozi bolondéria -

(#764) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Napokban olvastam az egy dolláros nyári lehetőségről. Eddig csak hírből hallottam róla, hogy zene streames szolgáltatás, és szinte minden fent van rajta.
Szép és jó, csak kár, hogy olyan szinten régiózáras, hogy azt a Netflix is megirigyelhetné. :W Esetleg csak ezt írja ki, és amennyiben upgradelek teljes verzióra, akkor elérhetőek lesznek a kiszürkített előadók is? Komolyzenét kivéve legalábbis egy olyan előadót nem találtam meg az alkalmazásban, aki engem érdekelne, viszont "<előadónév> spotify" kulcsszóra a Google dobja a találatokat.

Topik szabályzatot nem látok, esetleg tud valaki valami módszert a régiózár megkerülésére? Pillanatnyilag így dollárt nem ér meg. :U

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#765) zack


zack
nagyúr

Azt hiszem jövök vissza Spotify-re. Tidal felülete valami elb@szott xar.
Van a my music-ban kb 180db számom. De ezt csak akkor tudom beállítani telefonra offline, ha egyesével hozzáadom a számokat egy lejátszási listához. Vicc. :(((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#766) unravel válasza nonsen5e (#764) üzenetére


unravel
őstag

Szabad tudni kik azok az előadók akik a harmincmillió elérhető zeneszámban nincsenek benne?

¯\_(ツ)_/¯

(#768) Keem1 válasza #20749568 (#767) üzenetére


Keem1
addikt

Azért nem, mert albumokat is le tudsz tölteni pl. Szerintem a számokon kívül bármilyen listát, gyűjteményt, albumot lehet offline tölteni. Ja, és a saját gyűjteményedet egy kattintással is letöltheted. Bár ez nekem nem opció, mert van benne vagy 2000 dal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#769) Sharkweb válasza nonsen5e (#764) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Ha Prémiumra váltasz, akkor is ki lesznek szürkítve az előadók, ez azért van mert az adott országban az előadó vagy a kiadó nem engedélyezte az ő szerzeményéhez való hozzáférést, vagy a kiadó nincs jelen az adott országban. Próbálkoztam én is a régiózár megkerülésével, de ip cím alapján azonosít, igy nem lehet országot változtatni. (Esetleg proxy, de az macerás)

[ Szerkesztve ]

(#770) nonsen5e válasza unravel (#766) üzenetére


nonsen5e
addikt

LiSA, Scandal, Eir Aoi, nano.ripe, Luna Haruna, Stereopony, Girls Dead Monster, továbbá nagyon sok sorozat és játék ost.

Sharkweb: megpróbálok valami proxy/vpn trükközést, GPS alapú pozícióváltás nem hatotta meg...

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#771) Sharkweb válasza nonsen5e (#770) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Viszont ha sikerül országot változtatnod, változik az előfizetési díj is az adott ország szerinti árlistára. Pl: USA régióban van Prémium Plusz is ami itt nem elérhető nálunk. És tényleg a Scandal-on kívül semmi nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#772) nonsen5e válasza Sharkweb (#771) üzenetére


nonsen5e
addikt

Első körben lássam legalább, hogy valamilyen módon elérhetővé lehet-e őket tenni. Majd utána aggódom a külföldi díjszabásokon.
Sajnos a Scandal sem az a Scandal ami engem érdekel. [link]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#773) zack


zack
nagyúr

280db számot egyesével hozzáadtam (Tidal)...Azt hittem lesz@pom magam a végére.
Miért nem lehet olyat csinálni, hogy kis jelölőnégyzet, "összes", és hozzáad tetszőleges listához. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#774) radicspeter1 válasza nonsen5e (#772) üzenetére


radicspeter1
őstag

Csinálj egy free fiókot, változtasd meg a régióját és amint találtál egy olyan régiót amiben benne van az adott előadód, már tudod melyik ország díjazásá vonatkozik rád...az egy más kérdés, hogy hogy hiteted el a Spotify-val, hogy a fizetési eszközök is külföldi legyen. Nem csak ip, proxy játék ez innentől már.

[LG NEXUS 5]

(#775) zichie


zichie
senior tag

Megújult a a családi csomag: 6 prémium account 7,99 euróért.
Az a kérdés, hogy a Spotify hogyan ellenőrzi, hogy a 6 személy egy családba (anya, apa, nagymama, nagypapa, gyerekek) tartoznak?
Én jelenleg 4,99 eurót fizetek havonta, de van egy-két ismerősöm, aki szintén prémium előfizető. Arra gondoltam, hogy talán sikerül összehozni egy 6 fős társaságot, ahol egy családi csomagban fizetünk elő. Persze nem családtagokról van szó, hanem barátokról, kollégákról, ismerősökről. Így egy főre 1,332 euróra jönne ki egy előfizetés. Havonta egy ember fizetne a 7,99 eurót a spotify-nak, a többi öt ember meg annak az egy embernek 1,333 eurót havonta. Mindenki jól járna, még a spotify is, mert egy-két olyan ember is prémium lenne a csapatból, aki eddig nem az volt.

(#776) Keem1 válasza zichie (#775) üzenetére


Keem1
addikt

Nem ellenőrzi. A családi csomag csak egy fantázianév. Teljesen mindegy, ki az a 2-3-4-5-6 ember, akik egy csomagban vannak, egyre hívja fel a figyelmet a Spoti: a meghívó felel mindenkiért, tehát érdemes olyanokat beválogatni, akikben megbízunk. Szerintem emiatt hívják családinak, könnyebben kommunikálható a gyökkettő júzer felé, hogy ne hívjon meg szinte idegen ismerősöket.

[ Szerkesztve ]

(#777) nonsen5e válasza radicspeter1 (#774) üzenetére


nonsen5e
addikt

Köszi az ötletet, vicces lesz viszont így is. :D
USA accounttal a felsorolt előadókból csak 1 lett elérhető, amikor meg Japán proxy alól próbáltam meglátogatni (kitörölt sütik) mellett a spotify oldalát, akkor azt mondta, hogy az adott régióban nem elérhető. Hol elérhetőek akkor a spotify-on fentlévő japán előadók? Észak-Koreában? :U

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#778) unravel válasza zichie (#775) üzenetére


unravel
őstag

az a lényeg hogy akinek még új a streaming az ne a konkurenciához regisztráljon.

¯\_(ツ)_/¯

(#779) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Sziasztok,

Erre van valami ötletetek? Nem azzal az egy euróval van gond, hanem, hogy miért van ez így.

(#780) zichie válasza krisztianAMG (#779) üzenetére


zichie
senior tag

Még jó, hogy ezt olvastam, mert nekem az volt a tervem, hogy a prémiumból csinálok free-t, majd abból egy-két nappal később családit. Ezek szerint a prémiumból közvetlen családit kell csinálni.
Már csak az a kérdés, hogy mi van abban az esetben, ha az egyik "családtag" jelenleg is prémium (4,99 eurós csomagban), akit be akarok tenni a létrehozott családi csomagba? Ebben az esetben előtte neki le kell fokoznia magát free-re? Van erre vonatkozólag valakinek gyakorlati tapasztalata?
Az is érdekes lehet, hogy menet közben, azaz ha már hónapok óta fut a családi csomag, akkor ki lehet-e belőle venni tagot és betenni másikat? Továbbá működhet-e az a konstrukció, hogy induláskor csak 5 tag jön össze, de később bekerül a "családba" egy hatodik is?

[ Szerkesztve ]

(#781) Keem1 válasza zichie (#780) üzenetére


Keem1
addikt

Családi csak free fiókra kérhető, bevonni pluszban senkit nem lehet, a módosítás úgy zajlik, hogy minden érintett lemondja a prémium vagy családi csomagját és egy fő meghívja a megfelelő mennyiségű embert maga mellé. A családi csomaggal egyféle módosítás eszközölhető: lemondás

Példa:
- premium (1 fő) -> free
- családi (3 fő) -> free

majd:
- 4 fő free -> családi

Hozzáteszem, a saját tapasztalat november tájékáról származik, mi akkor csak így tudtunk módosítani. Ha ez azóta változott, akkor sorry.

[ Szerkesztve ]

(#782) krisztianAMG válasza zichie (#780) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Végül 8,99€-t vont le, méghozzá olyan felosztásban, hogy 7,49€ a szolgáltatásért + 1,50€ adó. :F (Tax néven szerepelt fizetéskor. Felvidéki vagyok, lehet, hogy Szlovákiára más árazás érvényes. Fene se tudja...) Mindegy, a 9€ is jó ár 6 fiókért.

Természetesen lehet menet közben hozzáadni, tegnap csak 3 embert hívtam meg a fiókhoz. Később is lehet személyeket cserélni "Családtag lecserélése" gombbal. :D Közülünk mindenki ingyenes fiókkal csatlakozott, szóval a többi kérdésedben nem tudok segíteni.

(#783) zichie


zichie
senior tag

Keem1 és krisztianAMG köszönöm a válaszokat. :R :R :R

(#784) unravel


unravel
őstag

Spotify Music 5.4.0.858
http://www.apkmirror.com/apk/spotify-ltd/spotify/spotify-5-4-0-858-release/spotify-music-5-4-0-858-2-android-apk-download/#file

¯\_(ツ)_/¯

(#785) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok!
Gondoltam, adok egy esélyt ennek a cuccnak.. miután első hsz nincs, jövök noob kérdésekkel.
Rengeteg előadót hallgatok viszonylag rendszeresen (1000+), tehát nem igazán lenne célszerű egyenként megkeresni és követni őket.. mit tud ajánlani a program erre? Tud importálni és egyből bekövetni előadókat helyi fájlok, vagy pl lastfm import alapján?

(#787) unravel válasza FoxiestFox (#785) üzenetére


unravel
őstag

Nem tudok a jobbegérgomb -> follownál gyorsabbat.

¯\_(ツ)_/¯

(#788) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Köszik.

(#789) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,

ketten hasznalunk spotify premiumot, erdemes lenne levaltanunk family planre, olcsobbra jonne ki, foleg, ha meg masoik is csatlakoznanak

mi lenne ennek a processe?
atvaltom a premiumomat csladira, a tobbiek lemondjak, es meghivom oket? vagy hogy?
ill ha mar kifizettem az adott honapot, akkor ho vegen erdemes valtani?

(#790) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Csak random módon tudja lejátszani a zeneszámokat az adroidos app,meghatározott sorrendben ahogy én szeretném nem?

(#791) eastsider válasza ToBeY (#790) üzenetére


eastsider
nagyúr

a free csak igy tudja

(#792) Keem1 válasza ToBeY (#790) üzenetére


Keem1
addikt

Csak prémium előfizetőknek engedi meghatározott sorrendben mobilon.

Megéri egyébként előfizetni, ha többen álltok össze a családi csomaghoz, még olcsóbb. Mi 3-an vagyunk, de már így is csak egy ezres fejenként. 6 főnél meg tényleg csak pár száz forint, és lehet offline letölteni a dalokat, így nem a mobil adatkeretet fogyasztja.

[ Szerkesztve ]

(#793) ToBeY válasza eastsider (#791) üzenetére


ToBeY
nagyúr

köszi,akkor ez sajnos nem én zenehallgatós appom lesz... :U

(#794) eastsider


eastsider
nagyúr

egyebkent family plannel kapcsolatos fontosabb infok itt:
[link]

(#796) devil-k válasza #20749568 (#795) üzenetére


devil-k
nagyúr

Gondolom fizetni kell érte. ;]

- mozi bolondéria -

(#797) ToBeY válasza #20749568 (#795) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Amit fentebb is írtam,random sorrendben játssza le a számokat.Azt el tudom fogadni,hogy offline zenelejátszás premium szolgáltatást,de ezt nem.

devil-k:Azért nem fizetnék,hogy egy albumról meghallgassam pl a 10. track-et....

[ Szerkesztve ]

(#798) devil-k válasza ToBeY (#797) üzenetére


devil-k
nagyúr

10 track miatt akkor épp elegendő a free verzió is vagy a Youtube.

- mozi bolondéria -

(#800) Drenadar válasza ToBeY (#797) üzenetére


Drenadar
veterán

ha egy konkrét számot akarsz célszerű csak a számra rákeresni és nem az albumra, és így akkor többnyire azt hallgatod, amit akarsz

de amúgy nyomj rá a próbára, és el tudod dönteni megéri e :) elég kényelmes, viszont arra kíváncsi lennék mit jelent a jobb minőség milyen bitrátával dolgozik?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.