Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1903) SharpSA válasza #20749568 (#1902) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem kérdeztem volna, ha benne lenne az összefoglalóban. Itt a fórumban keresve érdemi választ nem találtam. Sejtettem egyébként, de ki tudja, minden lehetséges...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1904) #16820480 válasza #20749568 (#1902) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyébként lehet, hogy ezt érdemes lenne tényleg az összefoglalóba tenni, nem feltétlen triviális információ.

(#1905) bebe159


bebe159
aktív tag

Sziasztok! Mennyi idő kell a spotifynak, hogy aktiválja a prémiumot?
Most vettem, (15 perce kb), de nem enged skippelni telón, csak feldobja megint, hogy váltsak premiumra, de azzal a különbséggel, hogy most a családit ajánlja fel. Esetleg lehet nekik valahol írni? Nem adományként szántam az 5€-t... App és telóresi is volt màr.

[ Szerkesztve ]

(#1906) bebe159 válasza bebe159 (#1905) üzenetére


bebe159
aktív tag

Újratelepítettem az appot, és nem fb-al jelentkeztem be, hanem a sok karakteres felhasználónévhez csináltam egy jelszót és azzal. Most úgy tűnik, hogy működik, legalàbb is tudok visszafele léptetni, szóval szerintem már jó. :))

(#1915) Oliverda


Oliverda
félisten

Mit gondoltok?

Amennyiben tetszik az ötlet nyomjatok rá egy vote-ot légyszi. Köszi

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1916) unravel


unravel
őstag

Nagyon sok albumnál odatették a napra pontos megjelenési dátumot.

¯\_(ツ)_/¯

(#1917) Oliverda válasza unravel (#1916) üzenetére


Oliverda
félisten

Nagyon időszerű volt, mert ebben is nagy volt a káosz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1918) domerator


domerator
veterán

Egy ideje ha egy előadó oldalán lent az "Itt megtalálod" cím alatti, általában válogatás lemezt megnyitom, akkor csupa Various Artist előadót jelez. Csak akkor látszik az igazi előadó ha a lejátszót megnyitom.
Régebben a számlistában is ott voltak az előadók....

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1919) underdark


underdark
aktív tag

Hali
Mobilon a mostanaban hallgatott zeneket nem lehet valahogy eltavolitani?

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#1920) SharpSA válasza underdark (#1919) üzenetére


SharpSA
veterán

Mert nem akarod eltávolítani?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1921) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Az lehetséges, hogy egy playlist -nél be legyen állítva a crossfade -es lejátszás, függetlenül attól, hogy az adott Spotify felhasználónál milyen beállítások vannak? Mert van egy ilyen lista, aminél vagy ez van vagy állandóan bugos, de baromi idegesítő, hogy nem tudok úgy léptetni a számok közt, hogy ne próbálná meg összekötni a két számot....

Köszönöm

(#1922) deny330


deny330
aktív tag

Üdv!

Spotify probléma ha SSD-n van? Nem volt lehetőségem kiválasztani azt, hogy a winchesterre telepítse. :(((

(#1923) unravel válasza deny330 (#1922) üzenetére


unravel
őstag

Üdv

Nekem azon van.

¯\_(ツ)_/¯

(#1924) deny330 válasza unravel (#1923) üzenetére


deny330
aktív tag

Véleményed szerint nem rövidíti meg az élettartamát? Őszintén szólva nem igazán érdekelne, ha csak nem ír több gb-nyi adatot óránként..

(#1925) bebe159 válasza deny330 (#1924) üzenetére


bebe159
aktív tag

Nekem is ssd-n van. Úgy gondolom, hamarabb veszel nagyobbat, mint hogy elhasználódna. 94%-os most, otthon már egy éve mindig spotifyon hallgatok zenét, a lol is az ssd-n van, 96%-os volt, amikor vettem kb 3 éve.

(#1927) PhilBrick válasza deny330 (#1922) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ha mégsem hagynád SSD-n: Beállítások -> Részletes beállítsok ->offline adatok tárhelye

(#1928) deny330


deny330
aktív tag

bebe159 , Aweriot: Köszönöm szépen a segítséget! :R

(#1927) PBrick Ezt tegnap este már megtettem. Nem tudtam mit ért offline adatok alatt, én a letöltött zenékre gondoltam, így ezt kiválasztottam a Winchesteremen levő zene mappának. :))

(#1929) PhilBrick válasza deny330 (#1928) üzenetére


PhilBrick
őstag

Saját kódolással menti a zenéket, szóval mással sajnos nem fogod tudni megnyitni. Egyébként jó helyen van. :)

(#1930) deny330 válasza PhilBrick (#1929) üzenetére


deny330
aktív tag

Jaah, értem! Bár van ott 800gb-nyi szabad hely, sok vizet nem fog zavarni. Illetve többnyire online hallgatok zenét, nem szoktam letöltögetni. Maximum akkor, ha telefonra is ráakarom rakni (telefonon ritkán van netem Spotifyozni). :)) Köszi az infót, ezt eddig nem is tudtam.

(#1931) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Sziasztok.

Most ismerkedek a Spotify-jal és lenne pár kérdésem. Milyen előfizetést érdemes venni és hol? Azt olvastam a felhasználási feltételekben, hogy lehet kódot beváltani ami hosszabb idejű(nem havi) előfizetést takar. Ilyet szoktatok venni, vagy érdemes egyáltalán? A másik pedig hogy ketten lennénk a feleségemmel akik használnánk, így milyen előfizetést lehet és érdemes venni? Köszönöm a segítséget és elnézést a kezdő kérdésekért, amiket már biztosan ezerszer megválaszoltatok.

XO: Gollami26

(#1933) Oliverda válasza Oliverda (#1915) üzenetére


Oliverda
félisten

Köszi a szavazatokat, new idea státuszt kapott az ötlet! :R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1934) bebe159 válasza Oliverda (#1933) üzenetére


bebe159
aktív tag

:C

(#1935) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Mivel ad többet a spotify az apple musicnal? Decemberig spotifyos vagyok, utána megéri váltani?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1937) Oliverda válasza K1nG HuNp (#1935) üzenetére


Oliverda
félisten

Az Apple Music valamivel több albumot kínál, minden másban szerintem rosszabb.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1938) unravel válasza K1nG HuNp (#1935) üzenetére


unravel
őstag

mivel ez a spotify topik , itt ezt fogják jobbnak mondani.
az almás topikba meg azt.
szóval tényleg magadnak kell kipróbálnod.

¯\_(ツ)_/¯

(#1939) Ala


Ala
tag

Sziasztok!

Előfizettem családi csomagra. Az előfizetésben 3 androidos telefonnal rendelkező és egy iPhone-nal rendelkező tag van. Az Androidos telefonokon szabadon lehet váltani a zeneszámok között, bele lehet tekerni, és el is lehet menteni, valamint semmilyen reklámot nem dob fel. Ezzel szemben az iPhone-on nem lehet beletekerni zeneszámokba és folyamatos feljön az ablak, hogy válts prémium csomagra. Már csináltam egy ki-be jelentkezést, de nem változott a helyzet.

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#1940) bebe159 válasza Ala (#1939) üzenetére


bebe159
aktív tag

Nekem is volt ilyen problémám, gyakorlatilag megpróbáltam mindent, és bevált: [link]
Igaz droidon, de talán megoldás lehet.

(#1941) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nektek bejelentkezik droidon?

(#1942) unravel válasza FoxiestFox (#1941) üzenetére


unravel
őstag

Persze

¯\_(ツ)_/¯

(#1943) FoxiestFox válasza unravel (#1942) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jelszót cseréltem, és jó lett. Érdekes.

(#1944) Ala válasza bebe159 (#1940) üzenetére


Ala
tag

Sikerült megoldani, igaz egy kicsit levert a víz.

Szóval facebook fiókkal lett létrehozva a profil, és iPhone-on mindig feldobta, hogy vegyek prémium csomagot, és nem lehetett beletekerni sem a számokba.

Próbáltam a fiókhoz az emailcímmel jelszó emlékeztetőt kérni, de akkor azt írta, hogy ugyan az a jelszó, mint a facebook fióknál, ezután megpróbáltam azzal bejelentkezni, azt nem fogadta el, viszont lehet igényelni az eszközökhöz felhasználónevet és jelszót, azt végigcsinálva már minden megy flottul!

Köszönöm a segítsége bebe159!

(#1945) bebe159 válasza Ala (#1944) üzenetére


bebe159
aktív tag

Én is ugyanígy facebookkal regeltem. :DDD

(#1946) BenQhunria


BenQhunria
tag

Sziasztok!
Lenne kettő gyors kérdésem, ha prémuim vagyok akkor hallgathatom offline a zenét, tehát itthon berakom a zenéimbe wifin keresztül, beszállok az autóba és hallgathatom a kiválaszotott zenéim?
Illetve a diák kedvezmény csak egyetemi halgatóknak jó, vagy a lényeg hogy diák legyen és kész?

[ Szerkesztve ]

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#1947) borges7 válasza BenQhunria (#1946) üzenetére


borges7
aktív tag

Szia!

1. Igen, amit letöltesz, azt lehet offline hallgatni, viszont ez nem korlátlan mennyiség, bár elég sokat le lehet tölteni azért(pontosan nem tudom mennyit, ha túlléped, azt jelzi, és akkor valamit törölni kell, ha újat akarsz letölteni)

másodikra nem tudom a választ

(#1948) BenQhunria válasza borges7 (#1947) üzenetére


BenQhunria
tag

Köszönöm, közben kutattam 150 zene ami nekem bőségésen elég.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#1949) domerator válasza BenQhunria (#1946) üzenetére


domerator
veterán

A spotify csak a saját appjában hallgatható, szóval nem tudod a zenéket ide-oda másolgatni, nem mp3 formátumú (állítólag ogg, de kódolt és nem látod a fájlokat)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1950) BenQhunria


BenQhunria
tag

Tudom , le is van tölve az app csak a reklám me ,hogy nem válthatok ahoyg akarok azért kérdeztem , mert ha "zabálja" a mobilnetet nem fizetek elő akkor marad az eddigi opció.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.