Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) domerator válasza BenQhunria (#1950) üzenetére


domerator
veterán

Zabálja a mobilnetet. Valahogy úgy van, hogy a jó minőség az kb 160kbps a kiváló meg 320. Ebből ki lehet számolni a net fogyit.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1952) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Van remény, hogy a jövőben kiüssék a korlátot az offline zenékre vonatkozóan.

(#1953) borges7 válasza FoxiestFox (#1952) üzenetére


borges7
aktív tag

De ez-ha jól értem-nem a letölthető zenékről szól, hanem csak a gyűjteményről, ami maximum tízezer szám lehet, ami eléggé érthetetlen.

(#1954) unravel válasza borges7 (#1953) üzenetére


unravel
őstag

Korlátlan mobilnet a jó megoldás, de az a téma nem ide való.

¯\_(ツ)_/¯

(#1955) patex1983 válasza domerator (#1951) üzenetére


patex1983
őstag

Miért zabálná a mobilnetet? A kolléga az offline zenehallgatás mikéntjéről kérdezett.
Ha otthon, wifin letölti a zenéit, akkor útközben semmi mobilnetet nem fog használni.
Azt se mondta senki, hogy másolni akarja a zenéket. Az nagyon elképzelhetetlen élethelyzet, hogy a telefonja is nála van, ha autóba ül és egy sima aux-csatin, ne adj isten bluetooth-on csatlakozik az autó hangrendszeréhez?

[ Szerkesztve ]

X

(#1956) #48613632 válasza patex1983 (#1955) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem elképzelhetetlen. Most készülök a spotit betenni a kocsiba. De ezek a limitek kicsit arcul ütöttek.

(#1957) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Sziasztok!

Szeretnék családi csomagra váltani, de most is megy a prémium előfizetés (okt 10-ig). Ha igénylem, akkor különbözetet kell fizetnem, vagy teljes árat. Várjam meg a fordulót? Vagy, hogyan járok jobban. Köszönöm! :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1958) BenQhunria válasza patex1983 (#1955) üzenetére


BenQhunria
tag

Így van ,ahogy leírtad.
Gépen kiválasztom, telefonon csatlakozom a wifire "letöltöm" és az autóba akarom hallgatni, bluetooth keresztül csatlakozva.
Erre voltam kíváncsi , hogy használja a mobilnetet ilyenkor.
Iletve ez a diákkedvezmény érdekelne.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#1959) PhilBrick válasza BenQhunria (#1958) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ha offlineba rakod, akkor semmiképp sem használja a mobilnetet.

(#1960) patex1983 válasza BenQhunria (#1958) üzenetére


patex1983
őstag

Ha csak a letöltött zenéket fogod útközben hallgatni, akkor arra nem fog adatot felhasználni a mobilnetből, de a háttérben szinkronizálhat. Ha azt akarod, hogy semmilyen mobiladatot ne fogyasszon, akkor két dolgot tehetsz: vagy beállítod, hogy offline legyen az applikáció, vagy ahogy nálam is van, letiltod a mobilnet hozzáférését az appnak. Ez utóbbi annyiban jobb, hogy nem kell mindig kapcsolgatni az offline/online mód között.

X

(#1961) domerator válasza patex1983 (#1955) üzenetére


domerator
veterán

Igen így van, bár lehetnél kevésbé kioktatóbb... picit félreérthető volt a kérdés.

Még csak annyi, hogy nagyon hosszú ideig nem lehet offline lenni, mert időnként az app ellenőrizni akarja az accountot online.

Nekem majdnem ezer zeneszám van letöltve offline hallgatáshoz, szóval nemcsak 150 a limit.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1963) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, valaki csekkolná nekem ezt az albumot?
Nálam egy csomó szám lejátszhatatlan. Másnál? Az mitől lehet, hogy nem érem el, se PC-n, se Androidon? :F

Köszi annak, aki ránézne!

[ Szerkesztve ]

(#1964) Oliverda válasza Keem1 (#1963) üzenetére


Oliverda
félisten

Valami jogdíj para lehet, sajnos több albumnál és számnál is láttam már hasonlót.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1965) Burt1793 válasza domerator (#1951) üzenetére


Burt1793
veterán

Én kiválón hallgatom a zenéket, havi 20-30 giga adaforgalmat generál a spotify, nem gyenge. Egy-két szám le van töltve, de korlátlan a mobilnetem, így nem zavaró a dolog, csak térerő legyen. Van. :D

(#1963) Keem1: Ilyen nagyon sok helyen van sajnos, sőt én mostanában nem találok meg mindent, ilyenkor maradnak a régi módszerek, amik működnek...

[ Szerkesztve ]

(#1966) Keem1 válasza Oliverda (#1964) üzenetére


Keem1
addikt

és Burt1793

Köszi srácok. Ez amúgy eléggé bosszantó, mivel fizetek a szolgáltatásért, jó lenne, ha ilyenek nem lennének. Pláne, ha egy korábban lejátszható nótával esik meg. Mintha a lemezboltos 1 év után visszakérné az amúgy kifizetett cédét. Tudom-tudom, nem teljesen ugyanaz, mivel a Spoti esetén csak bérlem a dalokat. Viszont a bérleti szerződésem nem szűnt meg, hiszen továbbra is fizetem a szolgáltatás díját. Na mindegy, kimérgelődtem magam.

(#1967) domerator válasza Keem1 (#1966) üzenetére


domerator
veterán

Nálam 5 szám látszik, mindegyik elindul.

Burt:
Erre mondtam hogy zabálja a netet... nekem 12+25 giga netem van és ha online vagyok és zenét válogatok útközben akkor egy hónapban beharap nekem is 20-25 gigát.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1968) Sharkweb válasza Keem1 (#1963) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

A dalok lejátszhatósága régiófüggő. Mivel ezeknek a daloknak Magyarországon nincs kifizetve a jogdíja vagy lejárt, ezért ezek a dalok nem lejátszhatóak az adott régióban.

(#1969) Maxximus válasza bebe159 (#1925) üzenetére


Maxximus
őstag

Ezt az SSD elhasználódást mivel ellenőrizted?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1970) bebe159 válasza Maxximus (#1969) üzenetére


bebe159
aktív tag

HD Sentinel írja

(#1971) domerator válasza Sharkweb (#1968) üzenetére


domerator
veterán

Mondom, nálam elindul mind. Nem régiófüggőség, vagy ha igen akkor az ő régiója van máshova állítva.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1972) Keem1 válasza domerator (#1971) üzenetére


Keem1
addikt

Biztos vagy benne? Nem 5 track van ebben az albumban ;)
És ahogy a mellékelt kép mutatja, egyszer valamikor az első track pipálva is lett. Passz, hogy mikor és hogyan, de a kép erről tanúskodik.

[ Szerkesztve ]

(#1973) domerator válasza Keem1 (#1972) üzenetére


domerator
veterán

Nekem mobilon csak 5 jelenik meg egyáltalán

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1974) unravel válasza domerator (#1973) üzenetére


unravel
őstag

van olyan opció hogy mutassa a nem elérhető zenéket
ez nálad nem aktív

¯\_(ツ)_/¯

(#1975) domerator válasza unravel (#1974) üzenetére


domerator
veterán

Na az lehet...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1976) PhilBrick válasza unravel (#1974) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nálam pont azért aktív, hogy ne húzzam fel magam ilyeneken. :B

(#1977) Burt1793 válasza PhilBrick (#1976) üzenetére


Burt1793
veterán

Hallgassátok inkább az új Foo Fighters albumot, pl az Arrows című számot!

(#1978) borges7 válasza domerator (#1961) üzenetére


borges7
aktív tag

"Nekem majdnem ezer zeneszám van letöltve offline hallgatáshoz"

Ezt hol tudod megnézni, hogy "mennyi az annyi"? mert azt ugyan jelzi, ha már nem tölthetek többet le, de éppenséggel fogalmam sincs, mennyi van letöltve pontosan

(#1979) domerator válasza borges7 (#1978) üzenetére


domerator
veterán

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1981) Burt1793 válasza domerator (#1979) üzenetére


Burt1793
veterán

Nincsenek azok mind letöltve... amíg nem volt korlátlan mobilnetem, szívtam is a fogam emiatt, mert az app a netemet szívta. Lehet, hogy a samsungos karbantartó törölte néha a mentéseket, de offline módban sok letöltött számot nem játszott le.

(#1982) domerator válasza Burt1793 (#1981) üzenetére


domerator
veterán

Pedig de... most egy hétig Olaszországban offline zenéltem a letöltöttekből, nem volt amit ne játszott volna le

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#1983) Maxximus válasza domerator (#1982) üzenetére


Maxximus
őstag

Iphone 7- el nem is.
Nekem is a 6+-mal minden ok,de az S7 csinál vicces dolgokat,pár szám eltűnik és szívja le mobil netet.
Ráadásul minden extreme qualitibe van beállítva.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1984) koxaman


koxaman
tag

Sziasztok !

Tud valaki arról, hogy spotify-n lennének magyar nyelvű podcastok ? Vagy létezik egy lista, keresési lehetőség magyar nyelv szűrésesre ? thx :R

Huawei Mate 20Pro (LYA-L29)

(#1985) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Én vagyok helikopter, vagy tényleg nem lelek androidos appban időzítő kikapcsolást. :F

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1986) Rimuru válasza MADcat (#1985) üzenetére


Rimuru
veterán

Mert mashol latsz? en nem.

Vigyázat, csalok!

(#1987) K1nG HuNp válasza BenQhunria (#1948) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Jóval több mint 150 számot lehet lementeni.
"You can listen without an internet connection and save your mobile data by downloading up to 3,333 songs per device, on a maximum of 3 different devices."

Hamarabb fog megtelni a telefonod memóriája, minthogy eléred ezt a limitet.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1988) MADcat válasza Rimuru (#1986) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mivel keresztplatformos a spotify, próbáltam konkrétan megfogalmazni kérdésemet.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1989) Rimuru válasza MADcat (#1988) üzenetére


Rimuru
veterán

Amugy mar ~2012 ota van ra egy nyitott thread, de meg mindig nem raktak bele.

Vigyázat, csalok!

(#1991) borges7 válasza K1nG HuNp (#1987) üzenetére


borges7
aktív tag

Most letöröltem egy csomót-hogy legyen hely az újaknak-de rájöttem, hogy tízezer is kevés lenne...eh, túl sok a jó zene! :) nyilván amúgy mindennapi használatra meg bőven elég, csak az ember telhetetlen

(#1992) unravel válasza MADcat (#1985) üzenetére


unravel
őstag

ezt használom. nem csak a spotit képes kilőni x perc után.
https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.pboos.android.SleepTimer

¯\_(ツ)_/¯

(#1993) MADcat válasza unravel (#1992) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

óóó köszi! Hasonlót használtam windows phone-on is. Eszembe se jutott. :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#1994) Burt1793 válasza borges7 (#1991) üzenetére


Burt1793
veterán

Ott a korlátlan mobilnet, vagy a telenornál 920 forintért a korlátlan spotify adatforgalom. :)

Én korlátlan mobilnettel, minimális letöltött számmal (100 db) havi 25-30 GB-ot spotifyozom el.

(#1996) Burt1793 válasza #20749568 (#1995) üzenetére


Burt1793
veterán

Én maximum nagyon vidéken tapasztaltam térerőgondot, de ott is ritkán. Amúgy van egy 128 gigás kártya a telóban 100 gb zenével, sok lejátszási listával. Spotify előfizetésem 1,5 éve van, azóta nem nagyon használom a poweramp-ot, de nincs letörölve.
Az esetek 99,9%-ban Budán és az agglomerációban vagyok.

(#1997) borges7


borges7
aktív tag

Tudja valaki, mit takar a streaming-nél, valamint a letöltésnél beállítható automatikus/közepes/magas/kitűnő minőség? A jobb minőség mennyire hallható egy olcsóbb mobilon(Redmi 4a) bluetooth fülessel? nem figyeltem eddig ezt a beállítást mobilon, így nem is tudom, alapból milyenben töltötte le

(#1999) borges7 válasza Burt1793 (#1994) üzenetére


borges7
aktív tag

Köszi, de annyit nem akarok fizetni érte :) most jöttem át a telenortól a vodához :D mennyi a korlátlan net amúgy? most így 1 Gigából kijövök kb egy hónapra, ami 1400 Ft

(#2000) Rimuru válasza borges7 (#1997) üzenetére


Rimuru
veterán

Csak elmeleti (technikai) lehetoseget irok, ki tudod hasznalni az elerheto legjobb minoseget bluetoothon (ez amugy eleg korlatozo tenyezo is lehetne) keresztul is.
A tobbi a fulesen es a hallasodon mulik, probald ki.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.