Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-06 13:34:23

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

(#101) Feralheart válasza devil-k (#99) üzenetére

Feralheart
(tag)

azt tudom, de az offline letöltésekre értettem.
Hogy, ha pl. a laptopomra nem mentek semmit offline, akkor többet menthetek a telefonomra? :)

(#102) devil-k válasza Feralheart (#101) üzenetére

devil-k
(addikt)

Tök mindegy, hogy melyik eszközödre töltesz, ha mondjuk a fiókodnak van egy limit korlátozása ilyen téren.

"A türelmed nélkül, kitűnő barátom, úgy dagonyáznánk a tudatlanságban, akár egy ólnyi disznó."

(#103) llaszlo

llaszlo
(veterán)

Ez miért van? Van egy szám amit a gépen megtalálok, elmentettem playlistbe. A telón, viszont nem találja. Ott van a listában, de ha rámegyek, akkor kiírja, hogy "This song is not available". Premium fiók ráadásul.

(#104) llaszlo válasza llaszlo (#103) üzenetére

llaszlo
(veterán)

Megfejtettem. A gépen van a Downloads mappában. :) Ezért nem találja máshol.

(#105) unravel válasza llaszlo (#103) üzenetére

unravel
(őstag)

Saját fájlaidat is szinkronizálni kell ha a telefonnal szeretnéd magaddal hordozni ofllinera.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#106) Aaron14

Aaron14
(őstag)

Sziasztok!

Most vonna le a Spotify az egyenlegemből, azonban még nincs a kártyámon pénz. Ilyen esetben, ha nem tudja levenni, nem tűnik el az account-omból az összes zene, igaz? Tehát ha újra aktiválom a Premium accountot, akkor a Songs menüpont alatt újfent látni fogom az eddig elmetett zenéimet?

Nikon D90 - AKG Y50 - rMBP 13" Mid 2014 - iPhone XR 64GB

(#107) unravel válasza Aaron14 (#106) üzenetére

unravel
(őstag)

Szia

Első alkalommal nekem sem tudta levonni a havidíjat és kaptam értesítőket hogy nem sikerült meghosszabítani a Premiumot és csiáljak már valamit. Az is fura volt hogy csak kb. 2-3 hét után kapcsolták vissza normál fiókra.

Az elmentett zenéidnek nincs köze a fiók típusához, minden lejátszási listád megmarad.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#108) llaszlo válasza unravel (#105) üzenetére

llaszlo
(veterán)

Tudom csak a telefon ezt nem írta ki. Viszont az iPad igen. droid vs iOS.

(#109) fausto

fausto
(őstag)

Hello,
Androidon használom leginkább, az lehetséges, hogy telefonon van hangszínszabályzó, tableten viszont nincs? Vagy én vagyok béna, mert a beállításokban nem láttok ilyet a tabon...

(#110) llwynog válasza fausto (#109) üzenetére

llwynog
(Ármester)

Sziasztok!

Mai nap én is csatlakoztam a Spotify használók táborába, ma még csak PC-n használtam, de ki fogom próbálni Androidon :)

Jelenleg az 1 hónap "free premium"-ban vagyok, de így első blikkre meg fog maradni! :))

Am egy kérdés: mi van akkor tegyük fel, hogy valaki offline-ba ment 10000 számot ami ugye a korlát. Akkor már 10001.-et nem menthet offline-ba vagy mi?

"Akárhol jársz, akármit látsz, nyomot hagy benned, jól vigyázz..."

(#111) Aaron14 válasza llwynog (#110) üzenetére

Aaron14
(őstag)

Készülékenként 3333 számot tárolhatsz offline módban. :-)

Nikon D90 - AKG Y50 - rMBP 13" Mid 2014 - iPhone XR 64GB

(#112) bencze válasza fausto (#109) üzenetére

bencze
(senior tag)

Nekem telefonon sincs.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear =-

(#113) csab2

csab2
(veterán)

Laptopon nem lehet offline hallgatni a számokat? Vagy fordítva, minden szám eleve offline? Csak mert nem találok ilyen beállítást.

Gigabyte Brix GB-Bace-3160, iPhone X, LG 50LF652V, PS4 slim

(#114) spammer válasza csab2 (#113) üzenetére

spammer
(veterán)

Szerintem nem lehet. Cache-t tolja a gépre, be is lehet állítani, de ha nincs net, akkor ki is jelzi, hogy megszakadt a kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#115) devil-k válasza csab2 (#113) üzenetére

devil-k
(addikt)

Ennek az "offline" zenehallgatásnak a mobilnál van létjogosultsága, egyébként laptopnál felesleges.

"A türelmed nélkül, kitűnő barátom, úgy dagonyáznánk a tudatlanságban, akár egy ólnyi disznó."

(#116) csab2 válasza devil-k (#115) üzenetére

csab2
(veterán)

Nem vágom, hogy laptop esetén miért lenne felesleges. Ertem, hogy mire gondolsz (mobil net, adatforgalom), de egyrészt ez laptopra is vonatkozhat, másrészt nem mindig van a laptop internetre alkalmas helyen.

(#117) Feralheart

Feralheart
(tag)

Most láttam, hogy a telekom ad egy hónap ingyenes prémiumot és még a sima prémiumot se használtam fel. Szerintetek melyikkel kezdjem?

(#118) Matthewus válasza csab2 (#113) üzenetére

Matthewus
(őstag)

[link] csak előfizetéssel működik.

(#119) Jazz

Jazz
(veterán)

Működő automata reklám halkításról van valakinek tapasztalata? (xp alá. EZblocker csak win7/8)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#120) devil-k válasza Jazz (#119) üzenetére

devil-k
(addikt)

Igen! Úgy hívják, hogy vedd meg a premium csomagot. ;]

(#121) V.Stryker

V.Stryker
(veterán)

Sziasztok,

Le vagy inkább rábeszélnétek a Premium tagságra? Azért vonz egy kicsit, mert a T még adna hozzá 500megát spotify-re, ami már egész jó lenne, csak így az ingyenes is majdnem jó, leszámítva,hogy néha nem tudom tovább tekerni ha nem tetszik.

Egyébként nem szinkronizálja össze a notin és a telón hallgatott zenék listáját? Telefonon hallgattam tegnap egy számot hazafele, ami tetszett és otthon a notin viszont nem volt ott a lejátszási listában? fizetős szolgálatatás lenne?

-

(#122) unravel válasza V.Stryker (#121) üzenetére

unravel
(őstag)

Szia

Le vagy inkább rábeszélnétek a Premium tagságra?
Nagyon sokmindentől függ hogy neked megérné-e. Rajtad kívül senki nem fogja tudni erre a választ.

Egyébként nem szinkronizálja össze a notin és a telón hallgatott zenék listáját?
Mit értesz pontosan szinkronizáláson? Minden szám elérhető notin és telón is. Viszont hogy netkapcsolat nélkül tudd hallgatni (le kell tölteni), ahhoz premium fiók kell.

Telefonon hallgattam tegnap egy számot hazafele, ami tetszett és otthon a notin viszont nem volt ott a lejátszási listában? fizetős szolgálatatás lenne?
Historyban nézted? Egyébként nekem sincs benne. Last.fm-re küldöm a lejátszott zenék listáját. :)

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#123) csab2 válasza Matthewus (#118) üzenetére

csab2
(veterán)

Szia! Van előfizetésem, csak az zavart meg, hogy albumoknál nincs ott az offline hallgatás lehetősége, nincs ott a kapcsoló csak lejátszási listáknál. Míg iPhoneon albumoknál is megvan a lehetőség. Egyébként ez nagyon nagy hülyeségnek tartom, és nem is értem, hogy miért így van.

(#124) L4D1K

L4D1K
(senior tag)

Sziasztok, előfizettem prémiumra, hogy jobb hangot kapjak reklám mentesen, valamint hogy tudjam vezérelni telefonról is.

Minden tökéletes és nagyon szeretem, de az utolsó dolog eddig megbukni látszik windows phone 8.1 en.

Használ vki itt WP telefont távirányításra?

# ANTAL Tuning #

(#125) fausto

fausto
(őstag)

Érdekes, korábban telefonon volt a beállítások hangszínszabályzó, de a tabletemen nem. Most a telefonom újra raktam az android-ot (rom-ot cseréltem), újra feltelepítettem a Spotify-t és már ott sincsen :F
Ezek szerint az androidos app-okban sehogy sem lehet elérni az EQ-t?

(#126) storm3

storm3
(senior tag)

Láma kérdés,de PC-n le lehet valahogy rakni óra mellé? Én nem szeretem,ha a tálcám 'tele' van,zavar. :) Blockify-vel istenes a free verzió is, androidon nem használom egyelőre.

Ha új OnePlus 7 vagy 7 PRO-t vennél és jól jönne egy 20 EUR-s tartozékos kupon:https://hardverapro.hu/apro/oneplus_tartozek_kupon

(#127) llwynog válasza storm3 (#126) üzenetére

llwynog
(Ármester)

Ha bezárod a főablakot, akkor nekem csak simán leteszi az értesítési ikonokhoz, a tálcagomb eltűnik és megy tovább a zene :)

Szerk.: Ja nem, mégsem :( Akkor passzolok

Szerk2.: Megvan a megoldás :DD Értesítési területnél lévő Spotify ikonra jobb klikk és "Elrejtés a tálcán bezáráskor". És voilá, ha bezárod a főablakot, csak az értesítési ikon látszódik! :)

[ Szerkesztve ]

(#128) devil-k válasza llwynog (#127) üzenetére

devil-k
(addikt)

Ez tök jó, eddig én sem tudtam! :D Köszi!

(#129) storm3 válasza llwynog (#127) üzenetére

storm3
(senior tag)

Köszi a tippet! Mostmár csak a Blockify-t kellene a tálca mellé varázsolni és teljes lenne az öröm. Vagy van esetleg más tipp mutolni a reklámokat? :)

Ha új OnePlus 7 vagy 7 PRO-t vennél és jól jönne egy 20 EUR-s tartozékos kupon:https://hardverapro.hu/apro/oneplus_tartozek_kupon

(#130) llwynog válasza storm3 (#129) üzenetére

llwynog
(Ármester)

Vegyél Premium-ot :DD Sztem totál megéri azt az 5 €-t :K

(#131) devil-k válasza llwynog (#130) üzenetére

devil-k
(addikt)

Ugyanezt tanácsoltam én is. Sőt, ha már két fő fizet elő, akkor összesen 2.200 Ft.

(#132) fausto válasza fausto (#125) üzenetére

fausto
(őstag)

Most a support-tal levelezek és szerintük is kéne lenni EQ-nak. Ez baromi érdekes, hogy miért nincs. Talán a magyar app--ból hagyták ki? De mondom, nem hallucináltam, egy pár hete még a telefonomon is volt... :F

(#133) llwynog válasza fausto (#132) üzenetére

llwynog
(Ármester)

A Spotify Android alkalmazása az az alapértelmezett Androidos EQ-t használja ilyen célra. Az én telefonomon (Honor 6) gyárilag nem volt EQ, ezért a Spotify-ban sem jelent meg. De rátettem egy Viper4Android EQ-t és onnantól tökéletesen megy az EQ is.

(#134) fausto válasza llwynog (#133) üzenetére

fausto
(őstag)

Köszönöm, ez a megoldás :R

(#135) generic

generic
(senior tag)

Sziasztok, gondolkodom premium vásárláson.

Valaki el tudná magyarázni hogyan működik az offline zenehallgatás? Letölti a telefonra a zenéket valamilyen formátumban? Szóval ugyanúgy foglalja a helyet telefonon, mint ha felraknám mp3-ban?

(#136) unravel válasza generic (#135) üzenetére

unravel
(őstag)

Szia

Igen.
Igen.
Igen.

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#137) generic válasza unravel (#136) üzenetére

generic
(senior tag)

Magyarul fájlként tárolja őket, ezeket le is lehet menteni? Vagy védve vannak valahogyan? Nem warezolni akarok, csak érdekel hogyan működik. :R

(#138) devil-k válasza generic (#137) üzenetére

devil-k
(addikt)

Nem tudod menteni, másolni... stb. Ez egy olyan fájl, amit csak a Spotify képes kezelni. Én kb. 1 éve vagyok Spotify előfizető, de az egyik legjobb döntésem volt ilyen téren. Azóta nem töltök le semmilyen zenét.

(#139) generic válasza devil-k (#138) üzenetére

generic
(senior tag)

És mennyi helyet foglal? Minőség?

(#140) devil-k válasza generic (#139) üzenetére

devil-k
(addikt)

Ogg Vorbis formátum.

160 kbps >>> ingyenes felhasználóknál
320 kbps >>> prémium felhasználóknál

160 kbps => 1.2 MB/ perc
320 kbps => 2.4 MB/ perc

[ Szerkesztve ]

(#141) unravel válasza generic (#139) üzenetére

unravel
(őstag)

96 kbps
vagy
160 kbps
vagy
320 kbps (ez csak premiummal elérhető)

hogy mennyi helyet foglal egy szám az attól függ milyen minőség és hány perces.

de ha van egy 16 vagy több gigabájtos kártyád nagy baj nem lehet...

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#142) generic válasza unravel (#141) üzenetére

generic
(senior tag)

iPhone-om van :)

Előfizettem. :) 5 eurót megér nekem havonta. :)

(#143) devil-k válasza generic (#142) üzenetére

devil-k
(addikt)

Ha van 1 haverod, családtagod akit érdekel, akkor ketten fizethettek 2.200 Ft-ot 2 premium fiókért.

(#144) V.Stryker válasza devil-k (#143) üzenetére

V.Stryker
(veterán)

ez akkor is van, ha T-Mobile-on keresztül fizetsz elő az egyikre? Csak mert ott ugye van 500Mb adatforgalom is mellé.

-

(#145) devil-k válasza V.Stryker (#144) üzenetére

devil-k
(addikt)

Ez a Spotify saját promóciója, szolgáltatóktól függetlenül.

(#146) mekker

mekker
(őstag)

Most van egy fiókom, amit nem tudok csatolni Fb-hoz (átmeneti hibát ír), illetve egy facebookos Spotify fiókom, amit szintén nem tudok hozzácsatolni (első indításnál ajánlotta csak fel, viszont akkor rossz jelszóval próbálkoztam, másodszorra már nem dobta fel a lehetőséget).
Mit lehet tenni?

Don't hate the player, hate the gémeskút

(#147) unravel

unravel
(őstag)

- Introducing daily viral charts: serving you the most shared tracks around the world and in your region. Additionally, all charts now feature indicators to highlight new music and how tracks are performing day by day.

(ti hallgatjátok ezeket ami a toplistánkban van? :D)

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

(#148) V.Stryker

V.Stryker
(veterán)

Azért nagy gyökér ez a T-Mobile. Hirdetik,hogy 30 nap ingyenes ha megrendeled a szolgáltatást, aztán belépési díjként levesznek egy havidíjjal. A spotify-nál ha jól láttam, akkor nincs ilyen...mondjuk ők nem adnak 500Mb-ot havonta.

-

(#149) devil-k válasza V.Stryker (#148) üzenetére

devil-k
(addikt)

Nem értem. A Spoitfy-nál vagy ingyenesen tolod, vagy pedig kifizeted a Premium díjat, nincs más. Van ingyenes próbaidőszak is, de semmit nem kell fizetni érte.

(#150) unravel

unravel
(őstag)

OFF

Megérkezett Magyarországra a TIDAL is.

-nagyonszépenszól !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (hihetetlen) :)
-azt hittem kevesebb zenéjük van
-nem olcsó (7 nap próba után 1999)
-a web player csak chrome-mal viszi a losslesst

LG V30 ¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.