Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Feralheart válasza devil-k (#99) üzenetére


Feralheart
tag

azt tudom, de az offline letöltésekre értettem.
Hogy, ha pl. a laptopomra nem mentek semmit offline, akkor többet menthetek a telefonomra? :)

(#102) devil-k válasza Feralheart (#101) üzenetére


devil-k
nagyúr

Tök mindegy, hogy melyik eszközödre töltesz, ha mondjuk a fiókodnak van egy limit korlátozása ilyen téren.

- mozi bolondéria -

(#103) llaszlo


llaszlo
veterán

Ez miért van? Van egy szám amit a gépen megtalálok, elmentettem playlistbe. A telón, viszont nem találja. Ott van a listában, de ha rámegyek, akkor kiírja, hogy "This song is not available". Premium fiók ráadásul.

(#104) llaszlo válasza llaszlo (#103) üzenetére


llaszlo
veterán

Megfejtettem. A gépen van a Downloads mappában. :) Ezért nem találja máshol.

(#105) unravel válasza llaszlo (#103) üzenetére


unravel
őstag

Saját fájlaidat is szinkronizálni kell ha a telefonnal szeretnéd magaddal hordozni ofllinera.

¯\_(ツ)_/¯

(#106) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Most vonna le a Spotify az egyenlegemből, azonban még nincs a kártyámon pénz. Ilyen esetben, ha nem tudja levenni, nem tűnik el az account-omból az összes zene, igaz? Tehát ha újra aktiválom a Premium accountot, akkor a Songs menüpont alatt újfent látni fogom az eddig elmetett zenéimet?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#107) unravel válasza Aaron14 (#106) üzenetére


unravel
őstag

Szia

Első alkalommal nekem sem tudta levonni a havidíjat és kaptam értesítőket hogy nem sikerült meghosszabítani a Premiumot és csiáljak már valamit. Az is fura volt hogy csak kb. 2-3 hét után kapcsolták vissza normál fiókra.

Az elmentett zenéidnek nincs köze a fiók típusához, minden lejátszási listád megmarad.

¯\_(ツ)_/¯

(#108) llaszlo válasza unravel (#105) üzenetére


llaszlo
veterán

Tudom csak a telefon ezt nem írta ki. Viszont az iPad igen. droid vs iOS.

(#109) fausto


fausto
addikt

Hello,
Androidon használom leginkább, az lehetséges, hogy telefonon van hangszínszabályzó, tableten viszont nincs? Vagy én vagyok béna, mert a beállításokban nem láttok ilyet a tabon...

(#110) HoaryFox válasza fausto (#109) üzenetére


HoaryFox
őstag

Sziasztok!

Mai nap én is csatlakoztam a Spotify használók táborába, ma még csak PC-n használtam, de ki fogom próbálni Androidon :)

Jelenleg az 1 hónap "free premium"-ban vagyok, de így első blikkre meg fog maradni! :))

Am egy kérdés: mi van akkor tegyük fel, hogy valaki offline-ba ment 10000 számot ami ugye a korlát. Akkor már 10001.-et nem menthet offline-ba vagy mi?

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#111) Aaron14 válasza HoaryFox (#110) üzenetére


Aaron14
őstag

Készülékenként 3333 számot tárolhatsz offline módban. :-)

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#112) bencze válasza fausto (#109) üzenetére


bencze
senior tag

Nekem telefonon sincs.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#113) csab2


csab2
veterán

Laptopon nem lehet offline hallgatni a számokat? Vagy fordítva, minden szám eleve offline? Csak mert nem találok ilyen beállítást.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#114) spammer válasza csab2 (#113) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem nem lehet. Cache-t tolja a gépre, be is lehet állítani, de ha nincs net, akkor ki is jelzi, hogy megszakadt a kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#115) devil-k válasza csab2 (#113) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ennek az "offline" zenehallgatásnak a mobilnál van létjogosultsága, egyébként laptopnál felesleges.

- mozi bolondéria -

(#116) csab2 válasza devil-k (#115) üzenetére


csab2
veterán

Nem vágom, hogy laptop esetén miért lenne felesleges. Ertem, hogy mire gondolsz (mobil net, adatforgalom), de egyrészt ez laptopra is vonatkozhat, másrészt nem mindig van a laptop internetre alkalmas helyen.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#117) Feralheart


Feralheart
tag

Most láttam, hogy a telekom ad egy hónap ingyenes prémiumot és még a sima prémiumot se használtam fel. Szerintetek melyikkel kezdjem?

(#118) Matthewus válasza csab2 (#113) üzenetére


Matthewus
őstag

[link] csak előfizetéssel működik.

(#119) Jazz


Jazz
veterán

Működő automata reklám halkításról van valakinek tapasztalata? (xp alá. EZblocker csak win7/8)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#120) devil-k válasza Jazz (#119) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igen! Úgy hívják, hogy vedd meg a premium csomagot. ;]

- mozi bolondéria -

(#121) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Le vagy inkább rábeszélnétek a Premium tagságra? Azért vonz egy kicsit, mert a T még adna hozzá 500megát spotify-re, ami már egész jó lenne, csak így az ingyenes is majdnem jó, leszámítva,hogy néha nem tudom tovább tekerni ha nem tetszik.

Egyébként nem szinkronizálja össze a notin és a telón hallgatott zenék listáját? Telefonon hallgattam tegnap egy számot hazafele, ami tetszett és otthon a notin viszont nem volt ott a lejátszási listában? fizetős szolgálatatás lenne?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#122) unravel válasza V.Stryker (#121) üzenetére


unravel
őstag

Szia

Le vagy inkább rábeszélnétek a Premium tagságra?
Nagyon sokmindentől függ hogy neked megérné-e. Rajtad kívül senki nem fogja tudni erre a választ.

Egyébként nem szinkronizálja össze a notin és a telón hallgatott zenék listáját?
Mit értesz pontosan szinkronizáláson? Minden szám elérhető notin és telón is. Viszont hogy netkapcsolat nélkül tudd hallgatni (le kell tölteni), ahhoz premium fiók kell.

Telefonon hallgattam tegnap egy számot hazafele, ami tetszett és otthon a notin viszont nem volt ott a lejátszási listában? fizetős szolgálatatás lenne?
Historyban nézted? Egyébként nekem sincs benne. Last.fm-re küldöm a lejátszott zenék listáját. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#123) csab2 válasza Matthewus (#118) üzenetére


csab2
veterán

Szia! Van előfizetésem, csak az zavart meg, hogy albumoknál nincs ott az offline hallgatás lehetősége, nincs ott a kapcsoló csak lejátszási listáknál. Míg iPhoneon albumoknál is megvan a lehetőség. Egyébként ez nagyon nagy hülyeségnek tartom, és nem is értem, hogy miért így van.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#124) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok, előfizettem prémiumra, hogy jobb hangot kapjak reklám mentesen, valamint hogy tudjam vezérelni telefonról is.

Minden tökéletes és nagyon szeretem, de az utolsó dolog eddig megbukni látszik windows phone 8.1 en.

Használ vki itt WP telefont távirányításra?

# ANTAL Tuning #

(#125) fausto


fausto
addikt

Érdekes, korábban telefonon volt a beállítások hangszínszabályzó, de a tabletemen nem. Most a telefonom újra raktam az android-ot (rom-ot cseréltem), újra feltelepítettem a Spotify-t és már ott sincsen :F
Ezek szerint az androidos app-okban sehogy sem lehet elérni az EQ-t?

(#126) storm3


storm3
senior tag

Láma kérdés,de PC-n le lehet valahogy rakni óra mellé? Én nem szeretem,ha a tálcám 'tele' van,zavar. :) Blockify-vel istenes a free verzió is, androidon nem használom egyelőre.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#127) HoaryFox válasza storm3 (#126) üzenetére


HoaryFox
őstag

Ha bezárod a főablakot, akkor nekem csak simán leteszi az értesítési ikonokhoz, a tálcagomb eltűnik és megy tovább a zene :)

Szerk.: Ja nem, mégsem :( Akkor passzolok

Szerk2.: Megvan a megoldás :DD Értesítési területnél lévő Spotify ikonra jobb klikk és "Elrejtés a tálcán bezáráskor". És voilá, ha bezárod a főablakot, csak az értesítési ikon látszódik! :)

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#128) devil-k válasza HoaryFox (#127) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez tök jó, eddig én sem tudtam! :D Köszi!

- mozi bolondéria -

(#129) storm3 válasza HoaryFox (#127) üzenetére


storm3
senior tag

Köszi a tippet! Mostmár csak a Blockify-t kellene a tálca mellé varázsolni és teljes lenne az öröm. Vagy van esetleg más tipp mutolni a reklámokat? :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#130) HoaryFox válasza storm3 (#129) üzenetére


HoaryFox
őstag

Vegyél Premium-ot :DD Sztem totál megéri azt az 5 €-t :K

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#131) devil-k válasza HoaryFox (#130) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ugyanezt tanácsoltam én is. Sőt, ha már két fő fizet elő, akkor összesen 2.200 Ft.

- mozi bolondéria -

(#132) fausto válasza fausto (#125) üzenetére


fausto
addikt

Most a support-tal levelezek és szerintük is kéne lenni EQ-nak. Ez baromi érdekes, hogy miért nincs. Talán a magyar app--ból hagyták ki? De mondom, nem hallucináltam, egy pár hete még a telefonomon is volt... :F

(#133) HoaryFox válasza fausto (#132) üzenetére


HoaryFox
őstag

A Spotify Android alkalmazása az az alapértelmezett Androidos EQ-t használja ilyen célra. Az én telefonomon (Honor 6) gyárilag nem volt EQ, ezért a Spotify-ban sem jelent meg. De rátettem egy Viper4Android EQ-t és onnantól tökéletesen megy az EQ is.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#134) fausto válasza HoaryFox (#133) üzenetére


fausto
addikt

Köszönöm, ez a megoldás :R

(#135) generic


generic
senior tag

Sziasztok, gondolkodom premium vásárláson.

Valaki el tudná magyarázni hogyan működik az offline zenehallgatás? Letölti a telefonra a zenéket valamilyen formátumban? Szóval ugyanúgy foglalja a helyet telefonon, mint ha felraknám mp3-ban?

(#136) unravel válasza generic (#135) üzenetére


unravel
őstag

Szia

Igen.
Igen.
Igen.

¯\_(ツ)_/¯

(#137) generic válasza unravel (#136) üzenetére


generic
senior tag

Magyarul fájlként tárolja őket, ezeket le is lehet menteni? Vagy védve vannak valahogyan? Nem warezolni akarok, csak érdekel hogyan működik. :R

(#138) devil-k válasza generic (#137) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem tudod menteni, másolni... stb. Ez egy olyan fájl, amit csak a Spotify képes kezelni. Én kb. 1 éve vagyok Spotify előfizető, de az egyik legjobb döntésem volt ilyen téren. Azóta nem töltök le semmilyen zenét.

- mozi bolondéria -

(#139) generic válasza devil-k (#138) üzenetére


generic
senior tag

És mennyi helyet foglal? Minőség?

(#140) devil-k válasza generic (#139) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ogg Vorbis formátum.

160 kbps >>> ingyenes felhasználóknál
320 kbps >>> prémium felhasználóknál

160 kbps => 1.2 MB/ perc
320 kbps => 2.4 MB/ perc

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#141) unravel válasza generic (#139) üzenetére


unravel
őstag

96 kbps
vagy
160 kbps
vagy
320 kbps (ez csak premiummal elérhető)

hogy mennyi helyet foglal egy szám az attól függ milyen minőség és hány perces.

de ha van egy 16 vagy több gigabájtos kártyád nagy baj nem lehet...

¯\_(ツ)_/¯

(#142) generic válasza unravel (#141) üzenetére


generic
senior tag

iPhone-om van :)

Előfizettem. :) 5 eurót megér nekem havonta. :)

(#143) devil-k válasza generic (#142) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ha van 1 haverod, családtagod akit érdekel, akkor ketten fizethettek 2.200 Ft-ot 2 premium fiókért.

- mozi bolondéria -

(#144) V.Stryker válasza devil-k (#143) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

ez akkor is van, ha T-Mobile-on keresztül fizetsz elő az egyikre? Csak mert ott ugye van 500Mb adatforgalom is mellé.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#145) devil-k válasza V.Stryker (#144) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez a Spotify saját promóciója, szolgáltatóktól függetlenül.

- mozi bolondéria -

(#146) mekker


mekker
őstag

Most van egy fiókom, amit nem tudok csatolni Fb-hoz (átmeneti hibát ír), illetve egy facebookos Spotify fiókom, amit szintén nem tudok hozzácsatolni (első indításnál ajánlotta csak fel, viszont akkor rossz jelszóval próbálkoztam, másodszorra már nem dobta fel a lehetőséget).
Mit lehet tenni?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#147) unravel


unravel
őstag

- Introducing daily viral charts: serving you the most shared tracks around the world and in your region. Additionally, all charts now feature indicators to highlight new music and how tracks are performing day by day.

(ti hallgatjátok ezeket ami a toplistánkban van? :D)

¯\_(ツ)_/¯

(#148) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Azért nagy gyökér ez a T-Mobile. Hirdetik,hogy 30 nap ingyenes ha megrendeled a szolgáltatást, aztán belépési díjként levesznek egy havidíjjal. A spotify-nál ha jól láttam, akkor nincs ilyen...mondjuk ők nem adnak 500Mb-ot havonta.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#149) devil-k válasza V.Stryker (#148) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem értem. A Spoitfy-nál vagy ingyenesen tolod, vagy pedig kifizeted a Premium díjat, nincs más. Van ingyenes próbaidőszak is, de semmit nem kell fizetni érte.

- mozi bolondéria -

(#150) unravel


unravel
őstag

OFF

Megérkezett Magyarországra a TIDAL is.

-nagyonszépenszól !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (hihetetlen) :)
-azt hittem kevesebb zenéjük van
-nem olcsó (7 nap próba után 1999)
-a web player csak chrome-mal viszi a losslesst

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.