Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) ttamashu válasza #56691712 (#1350) üzenetére


ttamashu
aktív tag

Családi csomag, főleg ha még 1-2 ember van akinek előfizetnél.

Ha mindenképp vagy csak kettőtöknek, külön szeretnél akkor egyiket fizeted paypalon keresztül, másikat bankkártyáról.

Tea az élet!

(#1352) gabee jr válasza #56691712 (#1350) üzenetére


gabee jr
tag

Családi csomag.

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#1353) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ha valakinek vettem egy ajándékkártyát, de még nem használta fel és nem is regisztrált, akkor meg lehet azt csinálni, hogy a december 31-ig érvényes 0,99 euró/3 hónapos előfizura előfizet saját bankkártyájával és utána használjuk fel neki az ajándékkártyát? Így lenne 6 havi Spotify Premium-a.

(#1354) unravel


unravel
őstag

Tudtátok?

¯\_(ツ)_/¯

(#1355) patex1983 válasza unravel (#1354) üzenetére


patex1983
őstag

Ez egész korrektül hangzik. Kár, hogy nem Telenor előfizum van, de ha a mostaniról lejár a hűség, akkor tuti váltok. Remélem akkor is lesz még ilyen szolgáltatása a Telenornak (1 év múlva kb).

[ Szerkesztve ]

X

(#1356) Keem1 válasza patex1983 (#1355) üzenetére


Keem1
addikt

Ha ez igaz lesz, ne aggódj, a Telekom is visszahozza hasonló árban. Mint ahogy hozta az olcsó feltöltőkártyás csomagot is.

(#1357) patex1983 válasza Keem1 (#1356) üzenetére


patex1983
őstag

Vodás vagyok :D

X

(#1358) Keem1 válasza patex1983 (#1357) üzenetére


Keem1
addikt

Akkor a voda meg először hoz be ilyet :D

(#1359) unravel válasza patex1983 (#1355) üzenetére


unravel
őstag

Nekem nincs hűség. Még idén váltok. :)
Remélem gond nélkül megy az extrém minőség is.

¯\_(ツ)_/¯

(#1361) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Ha egy album nem lejátszható annak mi az oka? Megtalálni is csak közvetetten sikerült, kereső nem dobta ki. Most, hogy megvan a lejátszás gomb inaktív, a számok szürkék.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1362) PhilBrick válasza TheProb (#1361) üzenetére


PhilBrick
őstag

A régiónkban nem engedélyezett a "sugárzása". Mondjuk a Spotifynak nem érte meg megvenni a kicsi piacra, vagy a jogtulajdonos pikkel a "balkánra", vagy olyannál vannak a helyi jogok, aki nem partnere a spoty-nak.

(#1363) TheProb válasza PhilBrick (#1362) üzenetére


TheProb
veterán

Fura. Konkrétan a Hans Zimmer - The Rock OST-ről van szó, holott elég sok HZ albul elérhető minden gond nélkül. Na mindegy, annyira nem nagy gond, csak meglepő.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1364) Polllen válasza TheProb (#1363) üzenetére


Polllen
nagyúr

Digitális formában az egyik legnehezebben megvásárolható, hallgatható itthon. :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1365) TheProb válasza Polllen (#1364) üzenetére


TheProb
veterán

és mért?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1366) Polllen válasza TheProb (#1365) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerzői jog.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1367) gabee jr válasza TheProb (#1363) üzenetére


gabee jr
tag

Tavaly már volt szó róla, nekem is hasonló problémám volt az imádott Django albumommal. Megjelenéskor tökéletesen hallgatható állapotban volt, (23 szám) mára szerzői jogi problémák miatt(!) csak 15 számból áll az egykor 23-as kollekció. Először a John Legend szám tűnt el (Who Did That To You) aztán szépen sorban a többi. Főleg a filmzenés albumoknál fordul elő, hogy lejár egy-egy licencelt szám szerzői joga.

"Csukaharapást szőrivel"

(#1368) Maxximus


Maxximus
őstag

Nekem az a gondom, hogy a letöltött zenék "szivárognak" el az eszközeimről. Letöltöm őket, nincs 3 eszköznél több 1 accounton, bejelntkezem 1 hónapon belül és azt tapasztalom, hogy amit letöltöttem,néha újra kell töltenem. van, hogy csak pár számot,de van, hogy egész albumot.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1369) Primary92


Primary92
senior tag

Csináltam egy lejátszási listát, amit közös használatúvá tettem (Prémium fiók). Megosztottam egy emberrel, de nem látszik semmi (Free).
Mit csinálok rosszul?

(#1370) unravel válasza unravel (#1359) üzenetére


unravel
őstag

Meg is volt a voda -> telenor csere. Csodálatos hogy nem csak a letoltott 2500 számból választhatok útközben, hanem harmincmilliobol.
Külön érdekesség hogy a vodán nekem nem ment a 4G/Lte, csak a Hdspa. Ez a sim kártya miatt volt vagy Vodafonenál nincs 4G kartyasoknak?
Szóval megtízszereződött a netsebesség. 🆒

¯\_(ツ)_/¯

(#1371) unravel válasza Maxximus (#1368) üzenetére


unravel
őstag

Használsz takarítóprogramokat ami letörli a "felesleges" fájlokat és a Spotify cache-t?

¯\_(ツ)_/¯

(#1372) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Bocsánat, ha én vagyok az analfabéta, de lejátszási listák egyes számait hogy lehet tölteni, anélkül, hogy az összes számot le kéne?

(#1373) Keem1 válasza Blackhole13 (#1372) üzenetére


Keem1
addikt

Sehogy.
A letöltés számcsoportokra "értelmezhető", tehát albumokra, lejátszási listákra, kedvencekre, összesre.
Ezt én úgy szoktam áthidalni, hogy a letöltendő számokból csinálok egy (vagy több) külön listát, amit letöltésre kárhoztatok. De persze az adott nótát a kiindulási listában is meghagyok.
Így van külön pl. "Mobil" meg "Vonatútra" és tsai listám.

[ Szerkesztve ]

(#1374) Maxximus válasza unravel (#1371) üzenetére


Maxximus
őstag

Basszus,lehet, hogy az S7E-nél a gyári karbantartót havonta le szoktam futtatni, lehet ez tesz keresztbe. Köszi.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#1375) unravel válasza Maxximus (#1374) üzenetére


unravel
őstag

Én az SD Maid-del pusztítottam el rendszeresen a Spotify gyorsítótárat és nem értettem, hogy miért lassul az app.
Amióta a kivételekhez adtam a kedvenc zenehallgató alkalmazásunkat a takarítóprogramban, azóta jóval hamarabb elindulnak a zenék amikre rábökök. És a Local Filesból szedett dalok sem állnak le félbe, az nagyon idegesítő volt.

¯\_(ツ)_/¯

(#1376) patex1983 válasza unravel (#1371) üzenetére


patex1983
őstag

Gratula és nem kicsit irigyellek most... :D
Extreme minőségű stream-elés is szaggatás nélkül megy? Ebben a csomagban van egyébként általános felhasználásra szánt mobilnet is, vsgy ez most hogy működik?
Ja és BÚÉK mindenkinek!

X

(#1377) unravel válasza patex1983 (#1376) üzenetére


unravel
őstag

"Extreme minőségű stream-elés is szaggatás nélkül megy?"
Igen. A vodán valami miatt nem volt 3G nekem, de azon is ment az extrém, csak ott ugye korlát volt. A Hipernet sokkalsokkal gyorsabb és most korlátlan lett nekem a streaming. :)

"Ebben a csomagban van egyébként általános felhasználásra szánt mobilnet is, vagy ez most hogy működik?"
A MyMusic csomag csak a megadott streaming alkalmazások, a mymusic.telenor.hu oldalon található rádiók és a rádiók hivatalos weboldalán lévő lejátszók adatforgalmát tartalmazza. Majdnem mindegyik tarifacsomagban van már valamennyi mobilnet, ami használható bármi másra. A weboldalon lehet megnézni, hogy a felhasználási szokásaidhoz melyik passzol, melyik a legkedvezőbb.
Fontos hogy a Spotify Premium díja sincs benne a MyMusicban.

Érdekesség hogy -ez már nagyon OFF- a voda kikapcsolta a mobilnetet amikor egyszer lefogyasztottam, utána mindig ügyeltem hogy ne legyen ilyen. A telenor viszont 32 kb/s -re lassít ha elfogy az adat, ami nagyon lassú de jobb mint a semmi. De ebben még nincs tapasztalatom, pláne hogy kaptam 7 nap mindenre kiterjedő, korlátlan internetet.

¯\_(ツ)_/¯

(#1378) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sziasztok

Régen használtam az appot, akkor viszont 2 bosszantó hibát találtam, ami nem tudom javítottak e már

Szóval, widgettet szeretem használni, de viszont ha offline hallgattam a zenét, és nyomtam egy összes alkalmazás bezárását, akkor bezárta a spotify-t is, és a widdget lenullázódott, ez után csak akkor tudtam használni, ha megint megnyitottam az alkalmazását, és kezdhettem elölről a zene hallgatást

másik, az hogy valamiért , bár az másik telón volt, ha jacken volt rádugva a kocsi fejegységre a telefon, akkor sokkal halkabb volt, mintha pl tárhelyen lévő saját zenéimet hallgattam volna

Xbox One: bandymnc

(#1379) Nova96


Nova96
őstag

Sziasztok már jó ideje keresem a megoldást arra, hogy időnként ne keljen újra belépni és letölteni a zenéket vagy csak simán letölteni a zenéket mert kedves fejlesztő brigád 2013 óta nem képes megcsinálni. És ahogy olvasom neten semmi se segít ezen néha-néha elő fog fordulni.

Van valakinek valami tapasztalat a többivel ? Tidal( talán láttam valakinél írni) G. Music ? A. Music?
Vagy felesleges mérgelődni előfog fordulni mindegyiknél? :W

(#1380) unravel válasza Nova96 (#1379) üzenetére


unravel
őstag

Nem értem, ha nem töltesz nincs stream, akkor nem szól a zene, ha meg be se lépsz akkor végképp nem. :)
Tidal gagyi, gmusic ronda.
Nincs mit.

¯\_(ツ)_/¯

(#1381) Nova96 válasza unravel (#1380) üzenetére


Nova96
őstag

Letoltom a zenet. Es adott ido utan kilep a programbol vagy csak siman le kell tolteni ujra a szamokat. Lenyeg mindig az, hogy zenet le kell ujra tolteni. Ami kozel a szam korlatnal elege nem vicces.

(#1382) Alvin_ti4200 válasza Nova96 (#1381) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem se iOS, se Android alatt nem csinált ilyet soha. Talán iOS alatt volt hasonló még majdnem egy évvel ezelőtt.

(#1383) gabee jr válasza Nova96 (#1381) üzenetére


gabee jr
tag

Nem használsz te is valamilyen rendszer tisztító/gyorsító appot a telefonon? (Cleaner Master pl)
Pont a múltkor volt szó róla, hogy nagy eséllyel azok nézik szemétnek és törlik le a zenéket tartalmazó cache-t.

"Csukaharapást szőrivel"

(#1385) Polllen válasza #20749568 (#1384) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én is és mindig azt használom, amelyiken éppen van egy jó akció.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1387) Nova96 válasza Alvin_ti4200 (#1382) üzenetére


Nova96
őstag

Hát én több android telefonon is tapasztaltam, egyedül IOS-nél nem láttam ezt.

gabee jr
Nem használok, sőt kivétel mindenhol. :(

Aweriot
Köszi, akkor szomorúan maradok itt...hátha majd egy teló csere megoldja . :R

(#1388) Corleone33 válasza Polllen (#1385) üzenetére


Corleone33
aktív tag

eh, én régebben Google Music-on gondolkodtam illetve Deezeren, de rájöttem, hogy

1.egyrészt marha nehéz lenne az eddigi playlistemet/jeimről a zenéket szorgosan átturkálni más szolgáltatáson

2.jelenlegi előfizu csomagommal még mindig olcsóbb mintha sztenderd átváltanék egy másikra

3. nem igazán kínálnak többet mint a Spotify (oké, google music-nál ez a feltöltheted a saját zenédet dolog szimpatikus mindenesetre)

Tidal-al kapcsolatban kíváncsi voltam, de hamar levágtam, hogy az egész nem más mint egy túlárazott bohóckodás. Értem én hogy marha jó dolog x meg y minőségben hallgatni zenét, csak az már kicsit érvágás, mikor a zenei kínálat töredékét kapod meg ott cserébe és nem feltétlen olyan előadokat akiket személy szerint szívesen hallgatnék ennyi zsozsóért havonta.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#1390) Alvin_ti4200 válasza #20749568 (#1389) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nálam ami a csövön kifér kb

(#1399) Corleone33 válasza Polllen (#1393) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Kíváncsiak kedvéért elmondom hogy csak az adott ország IP címét ellenőrzi a rendszer ilyen családi fiókoknál, amint onnan be lett aktiválva egy fiók a családfő országában (akár VPN-el), onnantól lehetsz bárhol, a rendszer nem fogja kiszúrni.

ez az egész egy adott lakcímes dolog csak egy jól hangzó disclaimer duma, gyakorlatban semmilyen formában nem ellenőrzik.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#1400) Polllen válasza Corleone33 (#1399) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ettől még az általános szerződési feltételek része. Egyszerűbb most odaírni, mert ha egyszer elég nagyok lesznek, majd elkezdik ellenőrizni. És akkor sírás és fogaknak csikorgatása leszen. Meg persze a spotify lesz a szemét.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.