Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) kmarci25 válasza Alvin_ti4200 (#1746) üzenetére


kmarci25
veterán

Szerintem meg menőbb lenne, ha nem a Spotify logót használnád, hanem készítenél egy sajátot, így logód is lenne és a Spotify sem tudna belekötni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1752) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Sziasztok!Ha veszek egy aux kabelt es osszedugom a telefont a radio fejegyseggel akkor tudom hallgatni a spotify-t??Usb vel probaltam de ugy nem működött

(#1753) Alvin_ti4200 válasza monroe8609 (#1752) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ha a kérdés arra irányul, hogy a fejegységen lévő AUX csatiba (ami egy jack) bedugod a jack-jack kábel egyik felét, a másikat meg a telefonba, akkor minden további nélkül.

(#1754) Alvin_ti4200 válasza kmarci25 (#1751) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Köszi az ötletet :R Úgy adódott, hogy pont készen lett ismét egy új listám és a blogom logóját szürkeárnyalatosan odabiggyesztettem a jobb alsó sarkába :B Drum & Bass kedvelőknek erősen ajánlott playlist :K Az első fele egy régi listámból maradt, a második felét pedig az elmúlt időszakban pakoltam hozzá - ügyelve arra, hogy csak a legjobb nóták maradjanak :)

Bass, Beats & Melody

Itt lehet meghallgatni!

(#1755) kmarci25 válasza Alvin_ti4200 (#1754) üzenetére


kmarci25
veterán

Na, tessék. Így jobban is néz ki. Grat! :R :C

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1756) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Tegnap este befizettem a premiumra is...vissza is lett igazolva (kaptam számot róla)

Hol a hiba a mátrixban ? :F

(#1757) Keem1 válasza asuspc96 (#1756) üzenetére


Keem1
addikt

Kijelentkezel majd vissza a kliensben és jó lesz.

(#1758) asuspc96 válasza Keem1 (#1757) üzenetére


asuspc96
senior tag

Eddig fb-kal voltam belépve, kiléptem majd újra be (fb-kal), de semmi...jelenthet ez gondot ?
Vagy csináljak rendes accountot ?

(#1759) mgTerminator válasza asuspc96 (#1758) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ezt fogja kiírni amíg tart a 7 napos próbaidőszak! De ettől függetlenül még prémium vagy!

(#1760) asuspc96


asuspc96
senior tag

megnéztem ezt az oldalt is, hogy mit ír a státuszomról...

Ez is okés...nem értem :W

Szerk.:
mgTerminator
Neked legyen igazad :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#1761) daninet


daninet
veterán

Iderakok pár közérdekű linket:

Forgotify - csak olyan számokat játszik le, aminek 0 a hallgatottsága spotify-on, tehát te hallgatod először ott. Többet nem játssza le utánad másnak.

Festify - Ez is ingyenes, egy spoty prémium kell hozzá, kirakod TV-re és az emberek egy linken a saját telefonjukkal rakhatnak be számokat a playlistbe, nincs verekedés mi legyen a következő. Lehet szavazni is, akkor előbb játssza le a számot. Ideális házibuli alkalmazás :K

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1763) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

A Prémium hogyan működik?
"Térerő nélkül is mehet a buli" Akkor nem kell neki net,de akkor honnan játssza le?Lementi a telefonra a zenéket?Hogyan működik ez?
Köszönöm!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1764) #16820480 válasza Orlin (#1763) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kiválaszthatsz albumokat, vagy számokat egyesével is, amiket letöltesz a telefonra, és át lehet tenni offline módba a lejátszót, olyankor csak a helyileg mentett dolgokat játssza. Egyszerre 3 olyan készüléked lehet, amire offline mentettél zenéket.

(#1765) Keem1 válasza Orlin (#1763) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, van egy offline kapcsoló albumokhoz és lejátszási listákhoz.
Amit offline lementesz, ahhoz nem kell se netkapcsolat, se térerő. Az offline fájlokat továbbra is csak a Spotify tudja lejátszani (nem mezei mp3, hanem titkosított, az adott eszközhöz "hozzánőtt" ogg fájl). Az offline fájlok mehetnek a teló belső memóriájába, de az SD kártyára is (előbbi az alapértelmezett, de a beállítások között átállítható).

Megelőztek... :DDD

#1766 Orlin "nem találtuk azt a mappát amibe mentette a zenéket"
Ne is keresd, nem publikus mappa, és a benne lévő fájlokat se tudod megnyitni külön.

[ Szerkesztve ]

(#1766) Orlin válasza #16820480 (#1764) üzenetére


Orlin
addikt

Értem.Csak azért kérdeztem mert így gondoltam én is.De ismerősöm előfizetett és nem találtuk azt a mappát amibe mentette a zenéket.Ezért nem értettem hogyan is működik.

Köszönöm!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1767) daninet válasza Orlin (#1766) üzenetére


daninet
veterán

android/data mappába menti, de nem tudsz vele semmit csinálni, azok a fájlok nem nyithatók meg külön

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1768) Orlin válasza daninet (#1767) üzenetére


Orlin
addikt

Nem is akartunk csak nem találtuk. :D
És akkor ez gondolom növeli a foglalt helyet is a telefonon.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#1770) daninet válasza Orlin (#1768) üzenetére


daninet
veterán

növelni nem, de csökkenteni igen :P

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1771) Keem1 válasza daninet (#1770) üzenetére


Keem1
addikt

szerintem fuss neki még egyszer ;]

"növeli a _foglalt_ helyet" :D

[ Szerkesztve ]

(#1772) daninet válasza Keem1 (#1771) üzenetére


daninet
veterán

másnapos voltam egész nap, ennyi szóljon mellettem :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1773) divot


divot
veterán

Üdv! Egyik pillanatról a másikra átugrott Free-be ez a ratyi, miközben az előfizetésem premium és a fiókom is ezt mutatja. A befizetés rendben volt. Megnéztem a fórumokat, amiket a Spotify ajánl, sok embernek volt már hasonló gondja, megoldás sehol.

Esetleg itt valaki?

(#1775) divot válasza #20749568 (#1774) üzenetére


divot
veterán

Megkerestem őket, visszaküldtek egy automatikus választ, hogy a fórumokon biztos találok megoldást, meg a közösségi oldalaikon. Hát nem találtam, pedig elég sok ember panaszkodott hasonlóról. Töröltem, telepítettem, mindent csináltam, kiléptem, beléptem, új jelszó, all in, semmi.

Akkor törlöm, buktam egy fél hónapot, de azt hiszem, nézek más zenei szolgáltatást.

(#1777) #16820480


#16820480
törölt tag

A lossless témáról van valami konkrétum azóta, hogy megszellőztették, meg állítólag volt zárt béta teszt?

(#1778) divot válasza #20749568 (#1776) üzenetére


divot
veterán

Okés, értem, de mi a garancia arra, hogy nem fog még párszor ledobni? És az milyen, hogy nem tudsz semmit tenni, mert nincs kihez fordulni?

(#1780) lappa86 válasza divot (#1778) üzenetére


lappa86
tag

Én írnék még egyszer a supportnak, hátha most egy kedvesebb indiai fog válaszolni.

Always with the negative waves.

(#1781) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Megjelent a Win10-es program verzió!
Mindent átment, sőt, felülírja a telepített sima progit. Minden működik, ahogy eddig is. :)

(#1782) divot válasza lappa86 (#1780) üzenetére


divot
veterán

Megpróbáltam, ugyanaz az automatikus szarság jön vissza. Ami azért gáz, hogy abszolút nincs semmilyen lehetőséged felhasználóként kapcsolatba lépni a céggel - megadnak egy fórumot, hogy az EU-n belül hova fordulj, ha jogvitád van velük. Anyád...

Hey there

Here's what we got from you: Hi! I have got a premium account but the system changed to free yesterday. I need my premium opportunities.

We have some quick options we think can help you:

● Try searching our support site with frequently asked questions: https://support.spotify.com/

● Go to the Spotify Community: https://community.spotify.com/. Even if there isn’t already an answer there to your question, you can post it and someone will answer quickly.

● Also, find out about major service updates at @SpotifyStatus: https://twitter.com/SpotifyStatus

All the best, Spotify Customer Service Team

(#1783) kory24


kory24
őstag

Sziasztok.

Ismerkedem a spotify - vel. Bocsi ha hülyeséget kérdezek.

Mi a különbség lejátszási lista és lejátszási lista radió oldala között? Egy "X" lejátszási listát ha el indítok az ugyanaz mintha ugyanennek a lejátszási listanak a rádiós oldalát indítom el, nem? Követni mindkettőt lehet, de mi a különbség?

Remélem érthető kérdésem . :)

Köszi

(#1784) #16820480 válasza kory24 (#1783) üzenetére


#16820480
törölt tag

A lejátszási listánál csak azt játssza le, ami azon a listán van, ahogy azt valaki összeállította. A rádiónál meg az adott lista (vagy dal, előadó, stb) zenei stílusát veszi alapul, és hasonló dolgokat játszik le más előadóktól is.

(#1785) kory24 válasza #16820480 (#1784) üzenetére


kory24
őstag

Értem, köszönöm.

És az összefoglalóban leirt mappa létrehozás hogyan lehet? Az gondolom csak premiummal?

(#1786) lappa86 válasza divot (#1782) üzenetére


lappa86
tag

Próbáld ezt: https://twitter.com/spotifycares. Ez a support hivatalos twitter-felülete, itt talán nagyobb eséllyel kapsz valid választ. Vagy írj rájuk facebookon.

Ha pedig továbbra is szarnak a problémádra, akkor fizess elő más szolgáltatásra, nagyjából egyformák mind.

Always with the negative waves.

(#1787) #16820480 válasza kory24 (#1785) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ezt nem tudom sajnos, én prémiumot használok amúgy is.

(#1788) divot válasza lappa86 (#1786) üzenetére


divot
veterán

Két automatikus válasz utáni morcosabb emailre válaszolt egy élő ember. Ezek szerint vannak ott ilyenek is. :) Javasolta, hogy lépjek ki meg be... És, ha nem segít, küldjek nekik egy screenshotot. Küldtem. Kíváncsi vagyok...

(#1789) Raptor™


Raptor™
tag

Sziasztok!
A legutóbbi androidos update után eltűntek a letöltött zenéim az alkalmazásban kivéve egy playlist-et, azonban a helyet ugyanúgy foglalja az sd-kártyán. Valaki járt már így, esetleg van valami megoldás visszahozni? Elég sok zene le volt töltve, közel 8gigabájtnyi.

(#1790) kory24 válasza kory24 (#1785) üzenetére


kory24
őstag

Vettem prémium-ot, de ezt a mappa létrehozást akkor se találom :(

Vagy csak PC kliensek lenne olyan funkció?

(#1791) sszemtelen válasza kory24 (#1790) üzenetére


sszemtelen
őstag

PC-n a lejátszási listák felett jobb klikk, majd "Mappa létrehozása". Utána már tudsz belehúzni mindenféle listát. :)

(#1792) kory24 válasza sszemtelen (#1791) üzenetére


kory24
őstag

Értem köszi.

És csak lejátszási listákat vagy rádiókat is?

(#1794) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Spotifynál ha sikertelen volt a fizetés mennyi idő után függesztik fel a fiókomat?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#1795) Alvin_ti4200 válasza Aaron14 (#1794) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Először megpróbálják újra (talán kétszer) és csak aztán tesznek vissza Free tier-be.

(#1796) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Lényegében soha nem szoktam facebookkal más rendszerekbe belépni, nem tudom miért pont a Spotify esetén tettem ezzel kivételt, de ami azt illeti, jobban örülnék, ha simán email+jelszó kombinációval lehetne használni a rendszert. Le lehet valahogy csatlakoztatni a facebook fiókot a Spotify -ról, mert nekem nem sikerült eddig?

Köszönöm

(#1797) Sharkweb válasza nzozz (#1796) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Ha Facebokkal regisztráltál, akkor nem lehet leválasztani, maximum új fiókot hozol létre. Ha később kapcsoltad hozzá, akkor csak simán leválasztod a Facebook fiókot.

Ha új fiókot kell létrehoznod, akkor írj nekik segítenek átmenteni az új fiókba az esetleges lejátszási listáidat, így megmarad mindened, amit eddig ténykedtél a Spotify-on.

[ Szerkesztve ]

(#1798) nzozz válasza Sharkweb (#1797) üzenetére


nzozz
aktív tag

Azzal regisztráltam, de hogy miért... komolyan nem értem. :D És ehhez az átmentéshez kell valami indoklást is adni vagy hogy működik ez?

(#1799) Keem1 válasza sszemtelen (#1781) üzenetére


Keem1
addikt

Ezt próbálta már valaki? Nekem Win 10-em van, de ha én felteszem, miben más, mint a spotify.com-ról letöltött desktop kliens?

(#1800) sszemtelen válasza Keem1 (#1799) üzenetére


sszemtelen
őstag

Semmiben nem más. Ugyan az, csak ebben a Windows Store-on keresztül érkeznek a frissítések. Ugyan az a minőség, ugyan azok a funkciók. És automatikusan elrendezi a már fent lévő progit. :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.