Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) devil-k


devil-k
nagyúr

Ez a Premium nyári akció nem érvényes a mostani előfizetőkre. Nem lehet valahogy kijátszani? ;]

- mozi bolondéria -

(#803) devil-k válasza #20749568 (#802) üzenetére


devil-k
nagyúr

Annyit nem ér a dolog. Akkor az nem megy, hogy lemondom a premiumot majd újból előfizetek rá?

- mozi bolondéria -

(#804) Sharkweb válasza devil-k (#803) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

Nem mert prémium után már csak a prémiumot ajánlja föl. Próbáltam. Mert ezt a promóciós prémiumot csak olyan felhasználóknak kínálja föl, akiknek még nem volt prémium előfizetésük.

[ Szerkesztve ]

(#805) devil-k válasza Sharkweb (#804) üzenetére


devil-k
nagyúr

Na, igen.... Aki meg "x" éve előfizető, az pedig le van sz@rva. Tipikus.

- mozi bolondéria -

(#806) Sharkweb válasza Drenadar (#800) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

OGG VORBIS 320kbps

(#807) unravel


unravel
őstag

távol álljon tőlem mások pénztárcájában való kotorászás, de mit össze lehet vergődni 4.99 euró havidíjon?!?! a mi országunkba az egyik legolcsóbb a szolgáltatás. plusz a napokban további kedvezmények jöttek elő. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#808) devil-k válasza unravel (#807) üzenetére


devil-k
nagyúr

Félreértés ne essék. Nem érdekel az 5 €. Soha nem tartottam soknak, abszolút baráti az ár. A bajom csak azzal van, hogy sosincs a meglévő ügyfeleknek valami kedveskedés.Mindig csak az van, hogy az új belépőknek... stb.

- mozi bolondéria -

(#810) devil-k válasza #20749568 (#809) üzenetére


devil-k
nagyúr

Valóban. Én sem fogok váltani. Nem próbáltam más alternatívákat, de bevallom őszintén, nem is érdekel. Amit kapok a Spotify-tól kielégíti az igényeim 95%-t.

- mozi bolondéria -

(#812) devil-k válasza #20749568 (#811) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem ciki az :)

- mozi bolondéria -

(#813) Gigi01 válasza #20749568 (#811) üzenetére


Gigi01
őstag

Nekem az pont nem hiányzik.Ha mégis,akkor csak jó minőségűeket engedélyezzék,nehogy a minőség rovására menjen a mennyiség.

(#814) adolfo01


adolfo01
tag

Sziasztok.

Lenne egy olyan problémám,hogy a pár napos prémium opcióm van!
Telefonon tökéletesen működik az offline mód,le vannak oda töltve a zenék és lejátszhatók offline módban is.
Viszont a pc -re is telepítettem a spotifyt,ott is szeretném ha lejátszaná internetkapcsolat nélkül,de ott nem lehet lejátszani!Csak és kizárólag élő internet kapcsolattal!Egyébbként nincs is olyan opció ,hogy egy új számnál -letöltés- csak mentés a saját zenéid közé!Ezt megtettem,de semmi,nem játsza le,nem a beállításoknál tettem offline módba hanem az internetet kapcsoltam ki!Kérdezném,tudja használni valaki pc vagy laptopon internet kapcsolat nélkül prémium előfizetéssel?Telefonon nekem is tökéletes offline módban!

Köszi előre,üdv. :R

[ Szerkesztve ]

(#815) Drenadar válasza adolfo01 (#814) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem kell neki az internet elérés, viszont a zenét már nem tölti le újra, ezzel nem generál felesleges adatcsomagot. Sajnos lusta vagyok letiltani a spotify net elérését hogy leteszteljem... (WiFi-vel könnyebb lenne... )

PC-n az albumokat megnyitva ott az album bal oldalt középen pedig egy pipa?
Ha ott van, akkor nem tölti le újra.

(#816) adolfo01 válasza Drenadar (#815) üzenetére


adolfo01
tag

Köszi.

Tehát elviekben a prémium funkcióval telefon,pc laptop tableten is kellene internet nélkül működnie,ha jól értem.
Nekem csak telefonon működik,igaz oda is lett letöltve a zenei adatbázis,vagy mégse,hanem csak a spotify fiókba?
Úgy reklámozzák,hogy prémiummal mindegyik eszközön működik internet nélkül is a mentett zene!
Ez pedig nálam nem igaz,ezért nem fizetnék elő,hosszabb időre csak ha tényleg működik net nélkül bármelyik eszközömön!Kamu lenne az egész? :R
Kell neki net,de nem generál újabb letöltést,ezzel semmit sem érek,ha olyan helyen vagyok ahol nincs netem!Akkor nem tudom használni!Telefonon letiltom a netet és mégis működik a lejátszás,igy kellene laptop és pc-n is működnie,vagy nem?

Igen pipa ott van :R !

[ Szerkesztve ]

(#817) unravel válasza adolfo01 (#814) üzenetére


unravel
őstag

A mentés saját zenéid közé nem jelenti a letöltést.

¯\_(ツ)_/¯

(#818) adolfo01 válasza unravel (#817) üzenetére


adolfo01
tag

Akkor,hogy töltsem le ha nem kínál fel ilyen opciót?

(#819) Drenadar válasza adolfo01 (#816) üzenetére


Drenadar
veterán

De egyszer minden eszköznek tudnia kell letölteni a zenét... utána ha már ez megvan, akkor oké.
És a saját albumoknál látod, hogy mik vannak az eszközön elérhetőek, ami feltétezhetően csak addig elérhető amíg prémium vagy. Nekem megérte előfizetni rá, nem pénz :)

Attól hogy rányomsz a mentésre, megjelenik majd az eszközön is de ott is rá kell nyomni hogy "elérhető offline is" fent egy csúszka és utána már le is tölti, stb.

[ Szerkesztve ]

(#820) unravel válasza adolfo01 (#818) üzenetére


unravel
őstag

jobbegérgomb a lejetszási listára és available offline

¯\_(ツ)_/¯

(#821) adolfo01 válasza Drenadar (#819) üzenetére


adolfo01
tag

Pedig nálam ha új tartalomra is rámegyek akkor is csak mentés opciót kínál fel pc-n letöltést nem!Nézd meg nálad van letöltés pc-n vagy csak telefonon?

(#822) Drenadar válasza adolfo01 (#821) üzenetére


Drenadar
veterán

PC-n a mentés az. :)

De egyértelmű mert utána be is pipálja a zenéket, hogy azok már lent is vannak... telefonon/tableten van csak ez a csúszka...

(#823) adolfo01 válasza Drenadar (#822) üzenetére


adolfo01
tag

Valami történt most mert album jobb klikk és offline mód után net lekapcsol és egy pár szám már elérhető offline,úgy látszik lassan tölti be.....azért alakul....,köszi :R

(#824) noorbertt


noorbertt
őstag

Van itt összefogás családi mókára?:)

(#825) Drenadar


Drenadar
veterán

Az csak nekem új, hogy ha megy a PC-n a spotify, és elindítom a telefonomon is, akkor kvázi mint egy távirányító működik a telefon? :)

(#826) adolfo01 válasza Drenadar (#825) üzenetére


adolfo01
tag

igen ki lehet választani az eszközt és azon szól.

(#827) unravel válasza Drenadar (#822) üzenetére


unravel
őstag

Akkor még egyszer.. :( A pipa nem azt jelenti hogy le van töltve.

¯\_(ツ)_/¯

(#828) adolfo01 válasza unravel (#827) üzenetére


adolfo01
tag

Igen,köszi.Most látom,hogy offline szinkronizálás....és csak lassan megy.Én már azonnal akartam volna lejátszani... :C

(#830) noorbertt


noorbertt
őstag

Felmerült egy kérdés, remélem kapok választ:)
Angliaban élek és itt kb kétszer annyi az ára pl a családi csomagnak mint magyarországi fiókkal... A miért nem lényeges inkább az h mi van akkor ha én atvaltok magyarra és úgy fizetem amit angliaban használok? Illetve ha szervezek egy családi Spotify maffiát akkor mi van ha valaki anglai, amerikai vagy bármilyen másik régióból csatlakozna?

(#831) noorbertt válasza noorbertt (#830) üzenetére


noorbertt
őstag

Lejárt a szerk idő
"Külföldön élő tagot is hozzáadhatok a Családi Premium csomag tagjaihoz?

Különböző országokban tartózkodó emberek nem lehetnek ugyanabban a Családi Premium csomagban. Ugyanazon a címen kell lakniuk, ahol a főfiók tulajdonosa."
Szóval ez a része letudva, kérdés hogy mivel lenne más a jogdíjak miatt

(#838) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Olyan kérdésem volna,hogy a spotify mobilnettel mennyire használható,mennyi adatot generál?Nincs nagy mobilnetem ezért kérdem.

(#839) Keem1 válasza ToBeY (#838) üzenetére


Keem1
addikt

4G-n használtam, nem éreztem különbséget a wifihez képest, stabil és folyamatos a lejátszás. Adathasználat kb. 6-8 MB trackenként. De azt hiszem, ez állítható, ha spórolni akarsz, cserébe beéred rosszabb minőséggel, le lehet venni a stream minőségét.

(#840) devil-k válasza ToBeY (#838) üzenetére


devil-k
nagyúr

Hamar le tudja kapni a havi keretedet, csak óvatosan.

- mozi bolondéria -

(#841) ToBeY válasza Keem1 (#839) üzenetére


ToBeY
nagyúr

1GB mobilnet 6-8MB/track nem hangzik túl jól, :DDD De majd kitalálok valamit.

(#842) devil-k válasza ToBeY (#841) üzenetére


devil-k
nagyúr

Wifi, letöltés és offline-ban tudod hallgatni a muzsikát.

- mozi bolondéria -

(#843) Keem1 válasza devil-k (#842) üzenetére


Keem1
addikt

Az igaz, de ő nem akar előfizetni :N
[link]

Bár, ezek után lehet, mégis... :D

[ Szerkesztve ]

(#844) ToBeY válasza Keem1 (#843) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Majd rányomok a premium kipróbálásra :P Csak most kell majd mert 3,5órát fogok utazni,amúgy meg egész nap wifi közelben vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#845) eastsider válasza ToBeY (#844) üzenetére


eastsider
nagyúr

En extreme qualityben hasznalom mobilnettel. ugy azert eszi. ilyet talaltam:

Normal - At 96kbps you can stream roughly 24 hours of content with 1GB of data
High - At 160kbps you can stream roughly 14.5 hours of content with 1GB of data
Extreme - At 320kbps you can stream roughly 7.25 hours of content with 1GB of data

[ Szerkesztve ]

(#846) generic válasza #20749568 (#832) üzenetére


generic
senior tag

Nem.

Ez úgy működik, hogy ha magyar kártyával van fizetve a havidíj, akkor nem számít te hol vagy a nagyvilágban.

Én is már egy éve használom Angliában és 5 eurot fizetek.

(#848) krisztianAMG válasza eastsider (#845) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Csak 320kbps az extreme? :Y Azt hittem, hogy az már veszteségmentes.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.