Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) devil-k válasza whbear (#350) üzenetére


devil-k
nagyúr

Miért nem használsz Google DNS-t?

8.8.8.8
8.8.4.4

- mozi bolondéria -

(#352) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok.

Gondolkozom azon, hogy előfizetek a t-mobilnál a spotify music opcióra.
Playstation 4-en és Ipad mini 2-n (wifis csak) hallgatnám esetleg még lumián ami két kártyás és csak céges vodafonos mobilnet van rajta.

Feleségemnek gondoltam neki van t-mobilos mobil nete arra megrendelem az opciót és én meg telepítem a többi eszközömre (ps4, ipad, lumia) a spotifyt. Ez megoldható? Illetve tudom magammal vinni a lementett zenéket teljesen offline ipaden? Köszönöm a segítséget előre! :R

(#353) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Telenoros vagyok. Spotify a Deezer-nél is jobban ajánlott. Ha előfizetek Prémiumra, több eszközön is tudom használni?

(#354) devil-k válasza pinnacle (#353) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egyszerre csak 1 eszköz!

- mozi bolondéria -

(#355) pinnacle válasza devil-k (#354) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#356) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Skacok! Ez nekem edzésnél nagyon bejött! :) Tök jó zenéket tol be, néha átvariálják a zene listát is. Mármint újat tesznek be helyette. Eddig nagyon tetszik.

Sic Parvis Magna

(#357) zack válasza devil-k (#354) üzenetére


zack
nagyúr

Ezt ki mondta? Telefonon és asztalin is használom. Azt hiszem 3 eszköz a plafon.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#358) #78032384 válasza pinnacle (#353) üzenetére


#78032384
törölt tag

Igen. Viszont értelemszerűen egyidőben csak az egyik szólhat. Hallgatod a Spotify-t számítógépen és közben elindítod mobilon is a zenét, akkor a gépen szünetel.

(#359) radicspeter1 válasza #78032384 (#358) üzenetére


radicspeter1
őstag

Így ahogy mondja! ;) Hacsak nem offline állapotban van egyet kivéve minden más eszköz ;)

[LG NEXUS 5]

(#360) zack válasza #78032384 (#358) üzenetére


zack
nagyúr

Így pontosabb. De mivel egyéni előfizu, teljesen logikus is. Egyszerre két eszközt senki sem hallgat. :)

(#359) radicspeter1

:Y ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#361) unravel válasza zack (#360) üzenetére


unravel
őstag

a kérdező kifelejtette hány spotify accountról van szó.

¯\_(ツ)_/¯

(#362) #78032384 válasza tl-x (#352) üzenetére


#78032384
törölt tag

PS-hez nem tudok hozzászólni, a többinek mennie kell szerintem.
https://www.telekom.hu/mobil/lakossagi/tarifak/szolgaltatasok/music_opcio
Offline módnál azt kell megjegyezni havi 1x-2x legalább lásson netet az eszköz, hogy lássa érvényes az előfizetés, szinkronizálni ezt azt.
Illetve prémiumnál is külön kell a hangminőséget beállítani, nem automatikusan a legjobb bitrate-tel szól. Alapból PC-n is 160 kbps. (mobilon 96) Gondolom szerverek szempontjából számít a cég arra pár millió mezei user elfelejt számítógépen a beállítások menübe nézni bekapcsolni a 320-at.

[ Szerkesztve ]

(#363) pinnacle válasza unravel (#361) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Arra gondoltam, hogy telefonon, PC-n, tableten tudom-e használni, de ezt meg is válaszolták. Letöltés is mehet, gondolom Telenorosként ez ajánlott, mert elég hamar elfogyna a mobilinternet. Igaz náluk a korlátozás nem annyira működik.

(#364) devil-k válasza zack (#357) üzenetére


devil-k
nagyúr

A kérdésre megfelelő válasz érkezett. A felcsattanás helyett tessék értelmezni. :U

(#363) pinnacle
Tudod használni PC-n, tableten, mobilon, notebookon, PS4-n, házimozi erősítőkön ... stb., DE az online zene egyszer csak egy eszközön megy.

- mozi bolondéria -

(#365) pinnacle válasza devil-k (#364) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Elsőre is értettem. :)

320kbs szám meghallgatása, akkora adatforgalommal jár, mintha egy ilyen .mp3 szám?

(#366) devil-k válasza pinnacle (#365) üzenetére


devil-k
nagyúr

Hamar rá lehet csapni az adatforgalmadra, szóval wifin letöltöd és offline mehet is a zene.

- mozi bolondéria -

(#367) pinnacle válasza devil-k (#366) üzenetére


pinnacle
nagyúr

OK! Köszi!

(#368) beholder00


beholder00
tag

Sziasztok!

Volt már nektek olyan, hogy paypal panding-et ír a fizetésre? Eddig jópárszor saját felhasználású prémiumot vettem semmi gond nem volt vele, azonnal használhattam, most viszont családi 2 személyest vettem és a pending-et ír a státusznál:( Egyébként hol van ilyen gomb paypalon, hogy téves utalás? mert ez így cink:( Vagy meddig kéne várni mert itt nagyon valószínűnek tartom h örökké is várhatnék :((( :((

(#369) whbear válasza devil-k (#351) üzenetére


whbear
senior tag

Comodo DNS bevált. Azt írtam, hogy azért nincs problémám. Amúgy a Google DNS is jobb a telekomtól.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#370) Kasya


Kasya
nagyúr

Tidal-rol visszavaltok Spotira, mert szo nelkul elerhetetlenne tettek egy rakas albumot, zenet. A nagy eloadok regebbo, ertsd 2 evnel regebbi albumait is par eloadomnal toroltek. Tovabba hianyolom, hogy a mobil és pc alkalmazas nem szinkronizalja egymast (igy ha kocsibol a hazba akarom egy gombnyomasra hallgatni a zenet, az nem megy (es vica versa)). Az asztali lejatszo meg megakad szam lejatszasa kozben, ha azt tovabb szuneteltetem mint kb. fel perc...
Arrol nem is beszelve, hogy nem minden zene loseless. Lehet, hogy adatmennyisegileg az, de minosegileg akadnak azert megkerdojelezhetoek.

Kisirva magamat...nincs esetleg valaki csaladi elofizuba, akihez lehetne csatlakozni? :D Vagy akar lehet hozzam is...

(#371) whbear válasza Kasya (#370) üzenetére


whbear
senior tag

Autóból hogy használod? Mennyire jönne ki a családi csomaggal? Én is most váltok vissza spotira az általad említett okok miatt. Tegnap járt le nekem.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#372) Kasya válasza whbear (#371) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ma reggel kozben mar elofizettem ra, mert ejjel jart le a Tidal. Nem sokkal olcsobb a csaladi se, 2 fore 8 euro. 5 fo eseten mar csak 15 euro. Gondoltam hatha van ilyen kezdemenyezes itt a topikban :)

Kocsiba is mindig streamelve hallgatok mindent. Mikor a kocsi leall, a zene is...belepek a hazba, WiFi-n azonnal szinkronizal a PC-vel (ezt ugye a Spoti beallitasaiba be lehet allitani, hogy kulso eszkozzel automatikusan szinkronizaljon). Igy eleg csak a play gombot megnyomnom a billentyuzeten es ott ahol abbahagyta folytatja a gepen, a hangrendszeren.
Valamint mobilrol iranyithato a hangrendszer, barhonnan a hazbol ezaltal.

[ Szerkesztve ]

(#373) whbear válasza Kasya (#372) üzenetére


whbear
senior tag

De milyen eszköz van az autóban? Telefonról megy vagy valami spéci fejegység?

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#374) Kasya válasza whbear (#373) üzenetére


Kasya
nagyúr

Telefonról - Bt vevő.

(#375) HollyBoni válasza Kasya (#370) üzenetére


HollyBoni
veterán

A family és a sima premium előfizetés között van bármilyen különbség? Azon kívül persze hogy a family olcsóbb és több személy használhatja. :)

(#376) whbear válasza Kasya (#374) üzenetére


whbear
senior tag

Ebayról vettem olyan USB sticket ami sztereó Bluetooth adapter. A fejegység vezérlő gombjaival lehet léptetni, stop, play. Eddig vittem a mifit is mert nem volt nagy mobilnet csomagom, most teszek nagyobb mobilnetet alá és streaming lesz nálam is.
HollyBoni: Ugyanazt kapod csak az ár más.

[ Szerkesztve ]

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#377) whbear


whbear
senior tag

Visszaváltottam Tidalról Spotifyra. Ennyire nem lehet rossz a 320ogg a 320aac után. Aztán kikapcsoltam a volume normalization -t és egyből lett dinamika. Így is kissé mosottabb, de hallgatható.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#378) whbear


whbear
senior tag

Biztos mindenki ismeri, de a Filtr playlistek nagyon jók. Most fedeztem fel.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#379) Kasya válasza whbear (#378) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én nem. Mit tud? :)

(#380) csabi63 válasza Kasya (#379) üzenetére


csabi63
senior tag

Filtr. Kismillió playlist van rajta, lehet csemegézni.

[ Szerkesztve ]

(#381) 30z.Samu válasza csabi63 (#380) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem néha szokta reklámozni. :)

Sic Parvis Magna

(#382) whbear válasza Kasya (#379) üzenetére


whbear
senior tag

Megelőztek. Ez a legjobb a Spotifyban, hogy nagyon jó az ajánló része. Könnyű felfedezni új zenéket. A Tidal ebben nagyon gyenge. A videót erőltetik de minek.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#383) devil-k válasza csabi63 (#380) üzenetére


devil-k
nagyúr

Külföldi zenék terén? Magyarból nem dobta fel még a Quimby-t sem. Nem mintha akarnék váltani Spotify-ról.

- mozi bolondéria -

(#384) HollyBoni válasza whbear (#382) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem 2-3 hete el van romolva a discover weekly. :DDD Előtte sokkal jobb zenéket dobott. Lehet keveset használom most a Spotify-t és nem tud elég infót gyűjteni.

(#385) whbear válasza HollyBoni (#384) üzenetére


whbear
senior tag

Vagy nincsenek jó zenék mostanában a stílusodban.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#387) whbear válasza unravel (#386) üzenetére


whbear
senior tag

Köszönjük szépen!

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#388) unravel


unravel
őstag

(#389) Klaus Duran válasza whbear (#378) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nekem a t.köm tele van már vele. Jó zúzós szám után bedob egy ilyen nyálzenét és totál kikészít.

Majd a 950 mellé beruházok egy Spotify előfizetésre is. hogy ne menjenek tönkre az idegeim. ;]

Más: Kevés az általam hallgatott ázsiai zene. :O

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#390) Keem1


Keem1
addikt

Nem tudom, ki szokta olvasni a Play-en lévő kommenteket, de rá kell jönnöm, hogy nagyon sok az egységsugarú felhasználó. Ezeket nem engedném okostelefon közelébe. Rengetegen rinyálnak, hogy nem lehet letölteni a számokat, meg sok a reklám, és hogy ezek bugok. Persze, és akkor mit kapna a pénzéért az előfizető? Sok embernek kilép használat közben. Ezeknek meg telefont kellene venni, nem valami szutykot :D

Előfizető vagyok egy ideje, de sose cserélném le ingyenesre vagy a Spotify-t valami másra, tökéletesen bevált, és ezek szerint azon ritka felhasználók közé tartozom, akiknél sose fagyott még le, se telefonon, se tableten. Ja, és a kommentelőkkel ellentétben automatikusan a micro SD-re menti a zenét (egyesek ezen is anyáznak).

Remélem, nem én vagyok az egyetlen elégedett Spotify-felhasználó :)

(#391) devil-k válasza Keem1 (#390) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem Te vagy az egyetlen elégedett felhasználó, én is ebbe a táborba tartozom. Ezen felül teljes mértékben osztom az előbb leírt véleményedet. Nevetségesnek tartom, hogy azért húzzák le a Spotify-t sokan, mert fizetni kell érte... És? 1 mozijegy ára (vagy ha másnak jobban tetszik 1.5 doboz cigaretta ára) nem tétel érte, ajándék. De ilyenek a magyarok, minden ingyen kellene, de ezen felül legyen a legjobb minőség, fizetni meg szinte senki nem akar. Remélem, hogy minél előbb megszüntetik az ingyenes részt egyébként....

- mozi bolondéria -

(#392) csabi63 válasza Keem1 (#390) üzenetére


csabi63
senior tag

+1.
Az égvilágon semmi problémám nem volt még vele, és 16 hónapja vagyok előfizető. A sok marha kommentjeivel pedig nem kell foglalkozni. Jó részüknél a szellemi szint megrekedt valahol 3 és 5 év között. Okos telefonjuk már van, de ahhoz nem jár ész.
Aki pedig az árat sokallja, az 1€-t is sokallana. Megszokta, hogy mindent úgy lop, és böki a csőrét, hogy a prémium felhasználó többet kap a pénzéért. Inkább örülne, hogy ingyen is hallgathatja.

(#393) pethYeti


pethYeti
addikt

Ha kb 1-2 éve volt már spotify-s trialom akkor ha telekomnál előfizetnék megkapnám újra ezt a 30 nap próbát? Vagy csak új accountoknál jár?

(#394) Keem1 válasza pethYeti (#393) üzenetére


Keem1
addikt

A T-Mobile-nál jár, ha náluk nem volt még. Ez teljesen független a Spotify saját trial-jétől.

#392 csabi63 Így igaz. Bár szerintem sok köztük a gyerek is. Erre mondjuk a családi csomag - már aki ismeri. Jó, én nem egy régimódi ötvenes csávó vagyok, hanem egy modernebb, ám szerencsére nem a mostani gyerek- és tinikorban cseperedett harmicas. Mi hárman vagyunk családi csomagban és harmadoljuk az árat is, így mindenki jól jár.

[ Szerkesztve ]

(#395) #78032384


#78032384
törölt tag

Én is törölném a reklámos free verziót a helyükben. Mielőtt más előadók is követnék Taylor Swift példáját, amivel az előfizetők fáznak rá. Egyszerűbb lenne 2-3 hónap premium trialt kínálni, én is egy ilyen 2 hónapos próba után maradtam premiumos. Arról volt már hír tervezik, bizonyos dalok csak a fizetőknek lesznek elérhetőek. Ez se rossz megoldás. Ahogy most működnek azt nem lehet sokáig csinálni a kiadók miatt, hiába duplázták az előfizetők számát egy év alatt.

(#396) Narxis válasza #78032384 (#395) üzenetére


Narxis
nagyúr

Te csak ne törölj semmit. Mi "free userek" is emberek vagyunk.

Thanos was right.

(#397) spammer válasza #78032384 (#395) üzenetére


spammer
veterán

A reklámok hallgatásával fizetnek a free júzerek (és a rosszabb minőséggel). Gondolom láttál már kereskedelmi tévét is. Nem tudom, miért fáj nektek, hogy van free verzió is. Fizess, élvezd a prémiumot, és ha nem tetszik, amit kapsz, akkor ne fizess. Vagy menj a Spotify fórumára reklamálni, hogy nem kapsz eleget a pénzedért. Teljesen felesleges a magyaros, irigykedős (csak azt nem tudom, mire) hozzászólásokat gyűjtögetni. Youtube-on se nézz tartalmakat, azon is dolgoztak és ingyen nézed ám. Ja hogy ott is vannak reklámok (amiket mindenki letilt persze)?

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#398) Keem1 válasza spammer (#397) üzenetére


Keem1
addikt

Engem nem zavarnak a free júzerek, csak azok, akik ácsingóznak a spotify premium kiváltságaiért, és persze ingyen. Az viszont zavar, hogy az idióta kiadók csavargatják a spoti t0két az ingyenesség miatt és akár a premiumosok is szívhatnak. Hangsúlyozom, tényleg nem zavar a free verzió, de fizetős felhasználóként semmiben nem szeretnék hiányt szenvedni :D

(#399) #78032384


#78032384
törölt tag

Nem fáj, ha te ingyen használod, mire irigykedjek. Az fáj ha az előadók, kiadók azt mondják a spotify-nak amíg ilyen az üzleti modell addig nem adják oda a zenét. Ez a folyamat már zajlik. Ez a gond! A spotify-nak kell lépni saját érdekből, nem kispistát okolom. Talán csak annyiban hogy nem látják be miért nem tartható örökké a jelenlegi modell, és a sok értetlen akik lehúzzák az appot mert nem is értik. Előfizetőként azért aggódhatok megengeded? Egy jó dolog mehet a levesbe, ha nem lesz változás. Neked mindegy váltasz egy másik ingyenes "reklámmal fizetősre" nekem meg elveszik egy jó felhasználói élmény amiért megéri egy pizza árát kiadni.

(#400) devil-k válasza Narxis (#396) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ha annyira érdekelne a Spotify, akkor előfizetnél rá.

(#395) iwroteapoem
+1

(#397) spammer
Igaza van iwroteapoem kollégának. Mindenkinek minden ingyen kellene, de fizetni már senki nem akar.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.