Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#899) Loha


Loha
veterán

Beszereztem én is egy XtremeGamert.

Nagyjából elégedett vagyok a kártyával, szépen szól, de ez ugye ennyiért elvárható, szerencsére nem hallatszik bele semmilyen zaj a gépből...

Ami még pozitív, hogy a játékokban nem recseg a hang, szebben is szól, és tényleg érezhetően gyorsabb mint az ac97-es megoldások...

Driveren kívül, az egyéb szoftvereket gyorsan elfelejtettem ;]

Az üzemmód állítgatás sztem a vicc kategória, nehogymár mindig kapcsolgatni keljen, nem tudom miért nem lehetett ez megoldani autómatán... szóval beállítottam gamerre oszt' jóvan...

Jó dolog a kártyán az előlapi kivezetés, kár hogy ha rádugom, akkor ugrik a mikrofon bemenet a kártya hátulján, de lehet hogy elöl is, szóval eddig nem vettem hasznát...

Másik vicc, hogy max hangerőn recseg a hang...
Ez enyhén szólva is nevetséges, még a leggagyibb ac97 sem csinálja...

Crystalizer szintén vicc, de ez ugye nem ért meglepetésként... ;] Gondolom a CMSS-3D sem egy nagy durranás... ;]

FlexiJack is biztos jó dolog, kár hogy nem tudom állítani, hogy éppen Line in vagy Mic legyen, de legalább a mikrofonom működik ;]

Összességében remek kártya játékokhoz, rengeteg hardveres tartalékkal, ugyanakkor a drivere tele van bosszantó bugokkal, és ahogy a Creative-ot ismerem egy jó ideig még tele is lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.