Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#301) muris válasza Raymond (#300) üzenetére


muris
tag

Az onbordos hangot le is tiltottam a windows-ban, a kábel pedig jobbról 2. ban van (elvileg jó helyre...)...

http://www.youtube.com/codwwar

(#302) kale válasza muris (#299) üzenetére


kale
csendes tag

Ha csak driver program kell, azt le tudod tölteni a creative honlapjáról. A Support alatt keresd.

Amit nem tudok, hogy minden sw fenn van*- az XtremeMusic-hoz. Ez azért fontos kérdés, mert amit a boltban adtak hozzá, az nem futott le vele. :(( Vissza kellett vinnem visszavásárlásra.

Nektek mi volt a tapasztalatotok? Hol adnak hozzá gyári CD-t? Én másoltat kaptam és rá is faragtam.

Celeron D 2.66/ Abit IS7-E/ 512 MB RAM / Sapphire ATI Radeon 9200SE video/ ASUS CD-R+RW /LG 1915s monitor

(#303) #56474624 válasza muris (#301) üzenetére


#56474624
törölt tag

Tudom, nagyon amatőr kérdés, de hangerőszabályzót nézted már windows-on belül? :)

(#304) muris válasza #56474624 (#303) üzenetére


muris
tag

Hát már mindent a maxra vettem, de sehol egy hang...Lehet hogy az alaplapommal nem csípik egymást? :F

http://www.youtube.com/codwwar

(#305) #56474624 válasza muris (#304) üzenetére


#56474624
törölt tag

[link]

Először nézd meg ezt a linket alaposan, mielőtt rohansz vissza a boltba vele. Illetve próbáld meg az alaplapodhoz a legújabb chipset-drivert (ami egyébként is sosem árthat) feltenni.
Aztán ha semmi sem segít már, akkor spuri a boltba még zárás előtt (illetve 3 napon belül). :D

(#306) muris válasza #56474624 (#305) üzenetére


muris
tag

Thanks a tippet, megnézem hátha...

http://www.youtube.com/codwwar

(#307) Csepy válasza muris (#306) üzenetére


Csepy
senior tag

Esetleg nézd meg itt, hátha találsz olyan drivert, amivel minden OK. Itt gyári driver DC ISO-k vannak rengeteg Creative karihoz: [link]

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#308) muris válasza Csepy (#307) üzenetére


muris
tag

Köszi szépen! :R ezt kerestem tegnap bőszen...

http://www.youtube.com/codwwar

(#309) punish3r


punish3r
aktív tag

Helló! Rendelt vki innen hangkarit?[link]
Ha igen akkor CD-t kapott-e hozzá? 10 000Ft-al drágábban mit kapok pluszba ha a dobozost veszem(egy dobozt :DD , vagy abban garantáltan van install CD)?

Már a jövő sem a régi...

(#310) m5 válasza punish3r (#309) üzenetére


m5
csendes tag

Punish3r!

Ha ettől a cégtől szeretnél rendelni, olvasd el az alábbi linken található érdekességeket:(más fogy.véd. fórumban is találsz róluk durva infót)
http://www.fogyasztovedelem.com/forums/index.php?showtopic=1073
:(

(#311) #56474624 válasza punish3r (#309) üzenetére


#56474624
törölt tag

Milyet akarsz venni? Szerintem egyébként nézzél körbe itt: [link]
Ez se drága hely, és a garanciális problémákat is viszonylag fair-en intézik szerintem.

(#312) punish3r válasza #56474624 (#311) üzenetére


punish3r
aktív tag

XtremeMusicot szeretnék, akkor inkább vegyem a dobozost? :F
Ja és köszi az infót m5, akkor az a hely kilőve!
SW 5.1 Home Theater (3600) hangfalrendszert akarok majd hozzá! Párosításnak jó lesz szerintetek?

[Szerkesztve]

Már a jövő sem a régi...

(#313) #56474624 válasza punish3r (#312) üzenetére


#56474624
törölt tag

De hiszen ha még jól látok, akkor épphogy a dobozos nincs most készleten, és az OEM-es van br. 23 280 huf-ért. :))
Az említett hangfalrendszer elég jó, a maga árkategóriájában a legkorrektebb. Nekem is ilyen van, én már csak tudom. :)

[Szerkesztve]

(#314) skorBooT válasza Raymond (#271) üzenetére


skorBooT
tag

Csak azért kérdeztem : Lehet-e dj programmal használni? (füles és hangfal váltogatva és egyszerre) Próbálta már valaki?

Mégegy kérdés vdj programot használ vki?

(#315) janee_ válasza punish3r (#312) üzenetére


janee_
tag

vigyáz mien lap mellé akkarod mert nekem sem komálja az extreme music a p5b deluxot :O
nem tudom mit fogok vele csinálni :(

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#316) janee_ válasza muris (#304) üzenetére


janee_
tag

ugyan ez nekem is mint muris-nak tehát itt valami nem jó .... :(

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#317) #56474624 válasza janee_ (#316) üzenetére


#56474624
törölt tag

307, 308-at már el sem olvastad, hogy oldódott meg a problémája?

(#318) janee_ válasza #56474624 (#317) üzenetére


janee_
tag

aham elöb irtam neki privit és ezt irta vissza

Hi! Sajna nem lett jó, szerintem nem komálják egymást... Már 2 napja bohóckodom vele, fagy tőle az egész rendszerem...Erről sajnos le kell mondanom...

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#319) #56474624 válasza janee_ (#318) üzenetére


#56474624
törölt tag

Akkor nem tudom... Azért megoszthatta volna a publikummal is.
Mindenesetre én akkor is tennék vele egy próbát. 3 napon belül vissza kell, hogy vegyék.

(#320) janee_ válasza #56474624 (#319) üzenetére


janee_
tag

jah csak már 3 hete nálam van tesztelem de valoszinu hogy nem jo vissza visszem a boltba kiprobáljuk és ha jó eladom és veszek egy audigy valamiet az biztos jó lesz mert egy zalman theater6-hoz nem tom mien x-fi hangkari ilene ami kurva jó lenne eax stb :(

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#321) punish3r válasza janee_ (#315) üzenetére


punish3r
aktív tag

MB ASUS S478 SIS651 FSB533 DDR<------ ez az alaplapom!Integrált hangkari van rajt!
Nem ''veszik össze'' majd az XtremeMusic hangkarival szerintetek?

Már a jövő sem a régi...

(#322) Raymond válasza skorBooT (#314) üzenetére


Raymond
félisten

Az elnemitas kikapcsolhato es akkor a fules is meg a hangszorok is fognak szolni egyszerre. De ha Dj programmal akarod hasznalni ott ha jol tudom arrol lesz szo hogy a Front kimeneten jon valami es a Rear kimeneten valami mas. Az egyiket a hangszorokra a masikat a fulesre kuldod. Ez megoldhato barmelyik tobbcsatornal hangkartyaval mivel ket kulon kimenetet hasznalsz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#323) janee_ válasza punish3r (#321) üzenetére


janee_
tag

minden alaplapon van integrált hangkari :) enyémen is van hd

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#324) #56474624 válasza punish3r (#321) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hát küldjél akkor békefenntartókat hozzájuk. :DDD
De egyébként nem fog összeveszni. Azt kell csinálni, hogy windows eszközkezelőben szépen letiltod az integrált hangkeltődet, illetve szedd le a drivereit is, hogy biztos legyél a dógodba, és akkor no problemo. :)

(#325) PhoenixK válasza punish3r (#321) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ba cy lus után szabadon: drámai megoldásként tiltsd le BIOS-ban az alaplapi zajkeltőt...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#326) #56474624 válasza PhoenixK (#325) üzenetére


#56474624
törölt tag

Igen, ez az egyszerűbb megoldás. :)
Csak én már erről el is feledkeztem, mert nekem nincs ilyen lehetőség bios-ban, ugyanis ez ilyen ''félintegrált'' kártya, amit kiszerelni, kicsavarozni lusta voltam, így maradt bent. Meg időnként tök jó bele-belehallgatni, hogy milyen szarul is szól... :DDD

[Szerkesztve]

(#327) szabopatyo válasza punish3r (#309) üzenetére


szabopatyo
csendes tag

Dobozos Xtrememusic tartalma:
1.:Kapsz egy bazi nagy dobozt amiben elférne 3 kari is és nagyon dizájnos.
2.:Hangkártya (passziv hűtés van a procin)
3.:Install Cd kb.700mb.(Szoftver hegyek)
4.:Demo Dvd kb.3gb.(bemutatja a kari tudását részletesen,és a különbségeket is hallod mivel ki-be kapcsolhatod az efekteket+batlefield 2 demo+fear demo)
5.:Matrica a kari hátuljára szinkiosztással
6.:xfi logos matrica a gép elejére hogy a haveroknak leessen az álla
7.:Dokumentumok,leírások

(#328) #56474624 válasza szabopatyo (#327) üzenetére


#56474624
törölt tag

X-Fi logós matricát én kaptam az OEM-eshez is. :P
De magyarán szólva egy nagy adag sz*rt kapsz. :D
Én meg még naívan azt hittem (persze tudtam, hogy nem lehet így, de azér mégis), hogy legalább távirányítót, vagy valami control panel kivezetést előre, vagy hasonló használható cuccot adnak. :B

(#329) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Sziasztok!

Ha valaki occsójé' megszabadulna az X-Fi logós matricájától, én vevő lennék rá.
Privi pls!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#330) PhoenixK válasza #56474624 (#328) üzenetére


PhoenixK
őstag

Talán ezért a legolcsóbb az XM. De nekem nem is hiányzik annyira a kiegészítő cucc, a kari elég...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#331) punish3r


punish3r
aktív tag

köszi még1szer az infókat skacok! :R :R :R

Már a jövő sem a régi...

(#332) janee_


janee_
tag

van itt valaki akinek p5b deluxa-van és müxik a MS? :F

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#333) skorBooT válasza Raymond (#322) üzenetére


skorBooT
tag

Köszi a válaszokat! :R

(#334) Csepy válasza #56474624 (#319) üzenetére


Csepy
senior tag

3 napon belül vissza kell, hogy vegyék.

Már megint ez a téves 3 napos csere berögződés... :( (információs társadalomban élünk. Infórmálódjatok...)
Nem kell, nem kötelező! 2004-ben ezt a jogszabályt eltörölték, pont az EU miatt.
Ha ilyen gondod van, akkor csakis a boltos jóindulatán múlik, hogy visszaadja-e a pénzed.
(Mellesleg ez kompatibilitási probléma és arra pedig abszolúte nem vonatkozik a garancia; ez külön ki is van kötve a garilevélen...)

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#335) #95590400 válasza Csepy (#334) üzenetére


#95590400
törölt tag

rosszul tudod. a 3 napos garanciális cseréről szóló rendelet még érvényben van. csak ugye ha a rendeltetésszerű használatot akadályozza illetve ha a hiba a rendeltetésszerű használat során jelentkezett. de már indok nélkül nem veszik vissza és adják vissza a pénzt. az eu-val annyi változott még, h fél évig az eladónak/forgalmazónak kell bizonyítani, h a hiba vásráláskor már a készülékben volt, aztán pedig a vásárlónak.

(#336) GâLî


GâLî
tag

Hali!

Vettem egy X-Fi Extreme Music-ot, elég durván szól :D
Mondjuk viszonlag jó fülesem van hozzá Beyerdinamyc DTX900 :P
CMSS 3D vel brutálisak a játékok, UT2004 et próbáltam ki a hozzá kiadott patchel, nemsemmi ;] a FEARben is nagyon szépen hallani sztereó fülesen az irányokat.

De lenne vele egy kérdésem:
Régen amikor Live 5.1em volt, 2.1es hangfalrendszerre tettem ki a zenét. Simán beállitottam a kártyát 2hangszorora és akkor is volt a mély kimeneten jel.
De az X-Fi csak 5,6,7.1 módban hajlandó oda is jelet küldeni :(
Tudnátok segiteni hogyan leehtne megoldani hogy 2 hangszórós módban is legyen külön mély csatorna?

Coo?!

(#337) #56474624 válasza GâLî (#336) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hát elvileg, hogyha 5.1-be állítod be, és a cmss nincs belőve, akkor a 2 front ill. bekapcsolt bass redirection esetén a basszus is szól.

(#338) GâLî


GâLî
tag

De nekem azkéne mint régen hogy sima stereora rakom és ugy mennyen a cucc

Coo?!

(#339) Raymond válasza GâLî (#336) üzenetére


Raymond
félisten

'' Simán beállitottam a kártyát 2hangszorora és akkor is volt a mély kimeneten jel.''

Rosszul emlekszel, nem volt :) Be kellett kapcsolni a Bass Redirection-t. Az X-Fi ugyanolyan.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#340) GâLî


GâLî
tag

Itt az idö h kiröhögjetek :)
Azt hollehet bekapcsolni?
A Bass Redirection-t?

Coo?!

(#341) #56474624 válasza GâLî (#340) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ott ahol állítod a speaker konfigot, az alatt van az a gomb, hogy ''Bass...''. Na, ott. És a ''crossover frequenczy''-t se felejtsd 0-n, hanem tedd egy egészséges 100-ra. :)

(#342) suletlen


suletlen
csendes tag

Üdvözlet.
Z-5400-as rendszerrel működik a Creative 7.1-es X-fi kártyája?[link] (Bal alsó sarok).Megfelelő választás lenne ez?

(#343) GâLî


GâLî
tag

Az Bass Boost és nemlesz töle a mélykimeneten jel :(

Coo?!

(#344) #56474624 válasza GâLî (#343) üzenetére


#56474624
törölt tag

Akkor nem kezeli igazán a 2.1-et.
Ezért mondtam én azt a ''trükköt'', hogy állítsd be szépen 5.1-be, cmss-t lődd ki, bass redirection-t pedig lődd be az említett helyen. Mennie kell...

(#345) GâLî


GâLî
tag

De az akkorse az amit én szeretnék :(

Coo?!

(#346) GâLî


GâLî
tag

Valahogy bekéne kapcsolni 2 / 2.1 Speakers nél a Bass Redirection-t, valaki segitsen!

Coo?!

(#347) #56474624 válasza GâLî (#345) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hogyhogy nem az? :Y :W
Nekem 5.1-em van itthon, és kilőtt cmss-nél, bekapcsolt bass redirection-nél, a két front szól elöl meg a basszus winamp alatt, ergó 2.1-ben. :C
Ne idegesíts... Akarsz basszust vagy nem akarsz? :DDD Na ha igen, akkor ne zavarjon, hogy az ott 5.1-be van belőve zenehallgatás alatt.

Az életbe be nem kapcsolod 2/2.1 Speakers alatt a Bass Redirection-t... :((

[Szerkesztve]

(#348) #56474624 válasza suletlen (#342) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nekem ilyen kártyám van. Mihez kell? Zenére, videózásra, dvd-zésre tökéletes választás. Ellenben ha komoly játékos vagy, akkor ne ezt vedd.

[Szerkesztve]

(#349) GâLî


GâLî
tag

Kösz a helpet, eddigis igy használtam :)
Csak azthittem itt is meglehet oldani mint azt ano régen liveal

Mért nem ajánlanád komoly játékra?

[Szerkesztve]

Coo?!

(#350) #56474624 válasza GâLî (#349) üzenetére


#56474624
törölt tag

Miért nem?
Nos csak ezért: [link]

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  SoundBlaster X-Fi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.