Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) AL válasza junior11 (#6242) üzenetére


AL
addikt

Szia ! A két készülék HDMI csatlakoztatása után minden készüléket az ARC rendszerrel párosítani kell. Erről kell leírásnak lenni a TV és a hangprojektor papírjaiban. Nálam a Sony tévénél ki kell választani, hogy hol szóljon a hang ( TV, vagy hangprojektor ), a Panasonic automatikusan átkapcsol. Ez készüléktől függ, ezért érdemes minden használatit átolvasni. Ha optikai csatlakozó van a készülékeken, akkor nem kell ilyen párosítás egyszerűbb minden, csak össze kell dugni őket. Azt is érdemes megnézni, hogy a kábel ARC képes e .
Ha sehogy nem lesz jó, akkor a kábeltévés egységet is meg kell próbálni rákötni a hangprojektorra. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#6252) goe1


goe1
csendes tag

Na nem bírtam magammal, megrendeltem Amazon.de-ről a Bose bass module 500-at, jövő héten meg is jön, kíváncsi vagyok.

(#6253) BOANerges válasza wierra (#6246) üzenetére


BOANerges
tag

Köszönöm!
Segített volna, ha ajánlasz is valamit... ;)

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#6254) BOANerges válasza junior11 (#6247) üzenetére


BOANerges
tag

Köszönöm a választ!
Az összefoglalójuk tényleg nagyon jó, már olvasgattam a kérdésfeltevésem előtt.
De visszaolvasgatva az utolsó párszáz hsz -t, túl profin nyomják már ott is a témát., Azért 1 kérdést majd megér... :)

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#6255) BOANerges válasza Laca19 (a) (#6248) üzenetére


BOANerges
tag

Nagyon szépen köszönöm a széles választék részletes bemutatását, leírását! :R
A felső 3 drága lenne, most nem tudnám/akarnám meglépni. A TV -re (picit) kevesebbet költöttem az elmúlt héten (30e -rel akciós volt :DD ).
Logitech Z906: erősen elgondolkodtat. Árban és (talán) teljesítményben elég lenne. Tartósságát kérdőjelezném meg (5-10-15 év), a fa ház jobb lenne a hangfalaknak... :F

A Pana és a Sony árban -plafont verve- talán beleférnek, erősen gondolkodom rajtuk.
Ha nem lenne bennük BlueRay lejátszó és olcsóbb lenne 20-30e -rel, abszolút nyerő lenne nálam. Vagy ha már nem lenne olcsóbban kapható, akkor az optikai lejátszó helyett lenne benne egy minimalista tuner... :W

Ha valaki tudna fenti kritériumú rencert, akkor szóljon kérem... :R

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#6256) Alex91 válasza BOANerges (#6255) üzenetére


Alex91
félisten

Mekkora tv, mekkora szoba!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6257) BOANerges válasza Alex91 (#6256) üzenetére


BOANerges
tag

55' TV és cirka 22 nm2 szoba. Köszönöm!

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#6258) Alex91 válasza BOANerges (#6257) üzenetére


Alex91
félisten

Az a baj, hogy olcson csak xar van, dragat meg nem akarsz...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6259) peti85 válasza Alex91 (#6258) üzenetére


peti85
senior tag

Akkor kell nézni használtat.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#6260) Alex91 válasza peti85 (#6259) üzenetére


Alex91
félisten

Ok, es hasznaltban mit erdemes venni...?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6261) peti85 válasza Alex91 (#6260) üzenetére


peti85
senior tag

Pl. olyat amit megvenne újonnan ha kicsit kevesebbe kerülne :B
Komolyra fordítva annyira nem vagyok otthon a témában, meg használtnál ugye csak azt tudod megvenni amit éppen árulnak, szóval így nehéz ajánlani. Legfeljebb ami éppen van eladó, arról lehet véleményt mondani.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#6262) Doki42 válasza Alex91 (#6260) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Jó ötletet adtak neked én is ott szemezek egyel, pl: Hardverapro... 😎✌️

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#6263) peti85


peti85
senior tag

Na egy kis további élménybeszámoló a Polk Magnifi Max-ról.
Megnéztem pár sorozatot és filmet, meg letöltöttem egy DTS demo BD-t. Én teljesen elégedett vagyok a hangzással. A True Detective-ben pl. olyan hangokat hallottam, amiket korábban otthon soha. Ahogy kihúzták a fiókot, lapozgatták a papírokat. A 3 profil (zene, mozi, sport) közül nekem a mozi az ami úgy tűnik mindenhez passzol, csak a mélyet vettem vissza 0-ról -1-re. Pedig szeretem a mély hangokat, de itt már az alap is egy icipicit sok volt. 112-es firmware van rajta, korábban valaki írta, hogy a régebbivel sokkal jobb volt a hangzás. Én most azt mondom hogy jó hogy azzal nem hallottam, mert így semmi hiányérzetem sincs, úgy meg lehet hogy lenne. Mivel korábban nem volt házimozim ezért viszonyítani nincs mihez, de azt mondom 80E-t megért ;] :)) :DD 200-at viszont én nem adnék érte (másik soundbar-ért sem) amennyibe újonnan kerül, de ez már pénztárca függő is.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#6264) AXisBOLD válasza peti85 (#6263) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hol jutottál hozzá - használtan - ennyiért?

a szatellitek nem hiányoznak? bár nem tudom hogy nálad volt-e ilyen igény.

Aurea mediocritas

(#6265) peti85 válasza AXisBOLD (#6264) üzenetére


peti85
senior tag

eBay-ről van, darabokban vetttem. A mélyláda Kanadából, a soundbar és a kiegéstítők (távirányító és kábelek) pedig USA-ból. A Hungarian Transatlantic céggel hozattam haza. Ok intézeték a szállítást és vámot is.
A soundbar kicsit viseltes, de a tv elé lerakva egyátalán nem látszik.
A hátsó sugárzókra nem volt igényem, meg nem is láttam amikor vettem eladót. De azért ha lesz jó ajánlat lehet beruházok rá.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#6266) qantum


qantum
senior tag

Sziasztok! Max. 40e forintot szánnék BTs sounbarra, leginkább tvhez. Érdemes egyáltalán ennyiért venni v többet kell rászánni, ha volna ennyiért az melyik lenne?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#6267) #21346560 válasza qantum (#6266) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem ez ebben az árban elfogadható!

(#6268) BOANerges válasza Laca19 (a) (#6248) üzenetére


BOANerges
tag

Sony -ból a BDV-E6100 még talán beleférne a pénztárcámba, többet most tényleg nem tudok/akarok erre szánni, pláne a meglévő kis szobába.
Van benne jópár dekóder, persze nem a Ti kategóriátok, de hátha tudtok valami biztatót mondani erről is... :U

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#6269) Laca19 (a) válasza BOANerges (#6268) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

A szombathelyi MM-ba megtudod hallgatni, van raktáron MM oldala szerint. Nyilván ahogy az ára is mutatja, egy középszintet hoz a mai kínálatba, de semmi extra: van külön magas és középsugárzó az állvány részébe, tiszta a hangzás, lesz térhangzásod is átlagos hanggal. Én hallgattam MM-ben keveset: filmre elfogadható, zenében nem nyújtott valami nagyot. Kezdő szettnek szerintem vállalható kategória.

http://www.diesel.com

(#6270) BOANerges válasza Laca19 (a) (#6269) üzenetére


BOANerges
tag

Nagyon szépen köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#6271) BOANerges válasza BOANerges (#6270) üzenetére


BOANerges
tag

Pont tegnap voltam a Bp -i Árkád MM -ban, de au osztályos srác teljesen vakon volt.
Nem tudott arra a kérdésemre válaazolni pl., hogy egy BR lejátszóba épített 5.1 erősítő miben gyengébb egy különálló egységtől. Az üzemszerű melegedése nem árt -e hosszútávon a BR lejátszónak? :F
Pont az általam keresett szett kapcsán kérdeztem volna.
Az meg már csak hab volt, hogy nem volt belőle, így rá sem tudtam nézni, nemhogy kipróbálni... :W

[ Szerkesztve ]

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#6272) Laca19 (a) válasza BOANerges (#6271) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

"Az üzemszerű melegedése nem árt -e hosszútávon a BR lejátszónak?"
- Általában +35 fokig ajánlott használni a készülékeket, valamelyik passzív, valamelyik aktív hűtéssel rendelkezik. Persze nem a legjobb használni nyári 40 fokban egy tetőtéri lakásban.

"Nem tudott arra a kérdésemre válaazolni pl., hogy egy BR lejátszóba épített 5.1 erősítő miben gyengébb egy különálló egységtől."
- Dinamika, részletesség, térérzet stb... de igazából ez sem törvényszerű. Szerintem valójában kicsit felosztották a gyártók maguk között a piacot, így jobban tudják magasan tartani az árakat, ügyelnek arra, hogy hasonló összegért kb egyik se adjon sokkal többet a másiknál. Így jobban járnak, mintha egymás alá áraznak. Jó példák erre a régi egybeszettek: Panasonic példának, itt egy régi LG, de ott van a Sony Pascal széria. Ezek mind mérföldekkel jobban szólnak, mint egy mai egybeszett/soundbar.. Itt még valóban verseny volt. Egyszer azt írtam, jobban szól a 10 éves LG-m, mint a Sonos cucca, természetesen jött is rá a válasz, nyilván nem hiszi el, pedig így van, nem poénból írtam. A maiak eléggé levannak gyengítve, igazán jót nem is lehet kapni, mert a 200 ezres sem közelíti meg a régit. Szóval igazából egy egybeszett is lehetne bármilyen jó, csak éppen valamilyen okokból mégsem gyártanak igazán jót.

http://www.diesel.com

(#6273) BOANerges válasza Laca19 (a) (#6272) üzenetére


BOANerges
tag

Köszönöm! :R:

SGS1->SGS3->Oneplus 1->2->3T->5->6->8Pro->12

(#6274) Alex91 válasza Laca19 (a) (#6272) üzenetére


Alex91
félisten

Nem vonom ketsegbe, hogy a regebbi jobban szol,mcsak ugye valtoznak az igenyek. Nem is a hangzas irant, hanem a tobb szolgaltatas igenye. Legyen rajta bt, esetleg halozat, app iranyitas, hdmi stb. Nezem a hasznalt piacot, egy csomo hazimozi erosito elado szinte bagoert. Regen jo kis erositok voltak, valoszinuleg meg ma is, csak ugye nincs rajtuk hdmi, vagy csak 1080p-ig hasznalhatok, se bt, se halozat stb....

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6275) Mik76


Mik76
senior tag

Sziasztok,

Kis segitseget szeretnek kerni bt hangszorokkal kapcsolatban.
Egyszeru zene hallgatasra kellene de azert lehetoleg olyan ami szepen tisztan szol egy kissebb nappalit megtoltve nem tul hangos zenevel. Nem kell audiophile hangzas, de azert lehetoleg ne tunjenek el se a melyek, se a magasak, stb.

A kerdes a kovetkezo.
Gondolkozzak ilyen portable cuccban mint a sonos/bose/jbl bt hangszorok? Vagy erdemesebb egy sound bart venni? Esetleg egy bt kepes center sugarzot? (asszem a klipsch pl gyart ilyet).

A source a mobilom lenne (lg v30) esetleg a gepem (surface pro 2).
A cel a tiszta hangzas, es a relative alacsony koltseg, tul nagy hangero nem kell.
Ja es mivel Montrealban elek jelenleg ezert inkabb elmeleti lenne a kerdes, mivel az otthoni boltok arai nyilvan nem meghatarozoak.

Elore is koszi ha valaki tud segiteni ebben.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#6276) Alex91 válasza Mik76 (#6275) üzenetére


Alex91
félisten

[link], inkabb ilyenben gondolkoznek, ha akksi nem kell... De jo a Sonos, bose stb. Is, de en mar sima bluetooth kepest nem vennek...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6277) AXisBOLD válasza peti85 (#6265) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ez nálam nem játszik, de köszi, hogy megosztottad!

Aurea mediocritas

(#6278) Mik76 válasza Alex91 (#6276) üzenetére


Mik76
senior tag

Koszi!

Ez miben mas mint azok a bt hangszorok amiket felsoroltam? Csak a marka + hangzas vilag, vagy ez tudasban is mas? A Yamaha jo cuccokat csinal, en is szeretem.

En meg nem probaltam semmelyik hordozhato bt hangszorot se, es egyetlen sound bart se. Csak hogy ertheto legyen miert nincs lovesem se roluk. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#6279) Alex91 válasza Mik76 (#6278) üzenetére


Alex91
félisten

Ez halozatos, wifi vagy vezetekes is megy. Multiroom kepes, tehat ugyanarrol a forrasrol tobb szobaban elhelyezett keszulekekre is ki tudod kuldeni a zenet. (De ehhez ugyanaz a gyarto, ugyanazon tendszere kell.)
A Yamaha tud BT-t is. Ezen kivul kozveltelen elerese lehet stream szolgaltatokhoz (Spotify, Deeezer, Tidal). Airplay kompatibilis, bar ez teged nem fog erdekelni :). Dlna lejatszas mondjuk a halozaton levo dlna szerverrol. Net radiok elerese. App vezerles telefonrol.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6280) Mik76 válasza Alex91 (#6279) üzenetére


Mik76
senior tag

Hmmm...
Ez mind nagyon erdekes, koszi. Mindjart fel is vet egy (hulye) kerdest.
A bt kapcsolat alapbol csak a hangot viszi at mint digitalis jelet? Es egy app felel minden mas iranyitasert? Kapcsolatok, streaming szolgaltatok stb?

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#6281) Alex91 válasza Mik76 (#6280) üzenetére


Alex91
félisten

Igen, van egy app, amivel tudod iranyitani. A Yamahakban van bt is, a sonosban nincs. A yamaha Alexa kompatibilis is, Alexaval is iranyithato...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6282) Mik76 válasza Alex91 (#6281) üzenetére


Mik76
senior tag

Ertem koszi!

Ez akkor egy lehetseges alternativa. Esetleg probaltal mar sound barokat is?
Altalanossagban (tudom ott is van gagyi meg negyed millios is) jobban szolnak mint ezek a kis hordozhato cuccok, vagy nincs erdemi kulonbseg? Tudom a sound barok altalaban arra vannak kihegyezve hogy tv-hez vagy mozizashoz probaljak visszaadni az 5.1-et, szoval nem kifejezetten a zene hallgatas a fo cel terulet. Megis valahogy furdal a kivancsisag hogy egy nagyobb hangfal plane ha esetleg jar hozza egy mely nyomo lada mit tud zene hallgatasnal felmutatni?

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#6283) #21346560


#21346560
törölt tag

Szerintetek Magnat 150 vagy Panasonic SC-HTE200?

A specifikációk miatt inkább a Magnat tetszik, de nem igazán ismerem a típust! A Panát viszont kedvelem, mint márka....

Valakinek valami véleménye?
Egy árban meg tudom venni, szóval az nem tényező!

(#6284) Alex91 válasza Mik76 (#6282) üzenetére


Alex91
félisten

Zenere nem igazan szoktak melynyomot ajanlani...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6285) Draken válasza Mik76 (#6282) üzenetére


Draken
őstag

Zenére van kihegyezve inkább, de nyilván egyfajta soundbarként is lehet használni tv kihangosítására, nem olcsó, a naim muso

(#6286) Mik76 válasza Alex91 (#6284) üzenetére


Mik76
senior tag

Ezzel nem tudok vitatkozni.. :D

Draken:
Ez biztos csodas cucc, koszi de nem az en budzsemnek valo. :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#6287) goe1


goe1
csendes tag

Na megjött Amazonról a Bose bass module 500, beüzeltem, most hallgatózom, eddig nagyon durván bejön, szépen kiegészíti a Soundtouch 300-at.

Köszönöm annak aki felhívta a figyelmemet rá! :)

(#6288) zsoika válasza Laca19 (a) (#6272) üzenetére


zsoika
addikt

Pontosan olyan Panám és Sony Pascal 835ED-m is volt.... igazat kell adnom neked, azok nagyon jól szóltak. :K
"csak éppen valamilyen okokból mégsem gyártanak igazán jót." Most a dizájnnal akarják a cuccot eladni , nem a minőséggel. [link]

[ Szerkesztve ]

(#6289) Laca19 (a) válasza zsoika (#6288) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Ja, jelenleg címkékkel lehet terméket eladni. Ahogy Alex91 is írta nekem válasznak: " Legyen rajta bt, esetleg halozat, app iranyitas, hdmi stb." - ennyi, ez a lényeg. Rájöttek sajnos, hogy azzal, hogy "jól szól" nem lehet terméket eladni az emberek 90%-ának, ellenben ha csatlakozik az internetre és nem kell +1 távirányító a termék használatához, akkor ugranak megvenni :)

Amúgy visszatérve a korábban felsorolt/linkelt egybeszettek még csak nem is a legjobbakat képviselik: LG HT953-as, LG J10HD vagy éppen a Panasonic PTX-es sorozat..., csak hogy legyen benne sztereo is. Mindegyik olyan hangminőséget képvisel, hogy...az az 1-2 külföldi tesztoldal (akkoriban még nem volt ez a sok teszt) csak "pusztító erő"-nek jellemezte ezeket. De nem is ez a lényeg, mert igazából nem az a fontos milyen hangos. Hanem milyen halk. Illetve halkan mennyire képes dinamikusan szólni, ezt pl. nagyon kevés rendszer tudja. Valami "prémium" Edifier szettről olvastam azt negatív véleményként, hogy szépen szól hangosan, csak őneki halkan kellene dinamikus hangzás, ott pedig elvérzik. Na az általam felsorolt rendszerek ebben is kiemelkedőek.
Jelen pillanatban pedig még annyira a csatlakoztathatóság sem probléma, amit sokszor felhoznak, főleg ha szinkronos(nincs TrueHD) filmeket nézek: azért többé-kevésbé ezek a rendszerek, még ha DVD-s is csak, optikai bemenetet tartalmaznak. Márpedig pl. én szinkronos filmeknél gyakorlatilag nem találkoztam soha egy olyan filmmel sem, aminél ne lett volna hangom. A TrueHD az valóban probléma optikán, aláírom...de mondom a DVD-s rendszeremen még egy szinkron sem fogott ki.

http://www.diesel.com

(#6290) Laca19 (a) válasza zsoika (#6288) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Ja, csak még egy valami, amit elfelejtettem: régebben, amikor ezek mellett a jobb féle egybeszettek mellett megpróbáltam kiállni a multimédia fórumban, azt akarták bebizonyítani, hogy hozzászoktam a Pana, LG rossz minőségű torz hangjához, illetve süket vagyok - kaptam érte rendesen, kb hü__ét akartak csinálni belőlem. :) .

http://www.diesel.com

(#6291) AL válasza #21346560 (#6283) üzenetére


AL
addikt

Szia ! Ilyen teszteket érdemes elolvasni : [link]
A lap alsó felén is vannak.
[link]
Biztos, hogy tudod, ezek TV alá helyezendők. Nekem korábban a Magnat 400 as volt . [link]
A Tiednek egy nagyobb változata. Nagyon szép hangja volt. Magas, mély, térhang minden rendben volt.
Azon nem volt HDMI, de tökéletes hangja volt . Az elhelyezés lényeges, mert alul van a mélynyomó. Nem mindegy, hogy milyen bútorra teszed és a körülötte lévő bútoroktól is függ a hangtér. Üdv.

(#6292) zsoika válasza Laca19 (a) (#6290) üzenetére


zsoika
addikt

Annak a Panának egy baja volt, hogy nem volt rajta digitális bemenet.....de legalább egy 5.1 analóg lehetett volna.
"kaptam érte rendesen, kb hü__ét akartak csinálni belőlem"
Nekik biztos nem volt olyan azért ! Megnyugtatlak, unokatesóm is visszasírja....most egy Sony BDV-E6100 használ, ami meg sem közelíti hangban.

(#6293) #21346560 válasza AL (#6291) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nagyon szépen köszönöm! Ilyesmiket már elolvastam, de csak abban segítettek, hogy mindkettő jó választás!
Viszont tegnap megrendeltem a Panát!
Elvileg ma már itthon is lenne, de hiba csúszott a megrendelésbe, és nem tudom átvenni, mert apu nevére érkezett, ő viszont messze van... Szóval ma este megrendeltem újra, mert ha ennyire rugalmatlanok, akkor leszarom, előbb megjön így, ezt meg küldjék vissza :(((

No mindegy, majd a hétvégén remélhetőleg már tudok mit mondani!

(#6294) Laca19 (a) válasza zsoika (#6292) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Igen, nézegettem a Panasonic régi extrább szettjeit, ők nem nagyon szereltek akkoriban optikai bemenetet a készülékekre sajnos, pedig sokszor van használtan 1-2 brutális szett, de azért az a minimum, hogy optikai bemenet és/vagy USB legyen. Az LG ebben sokkal jobban áll szerencsére. Őnekik még egy sztereo berendezésen is teljes értékű DTS5.1, DD5.1 támogatás van :)
"Nekik biztos nem volt olyan azért !" - Na ez egy másik történet. Megpróbáltam mindent tesztekkel alátámasztani, linkekkel, képekkel igazolni. A csúcs az volt, amikor legvégül azt mondtam, hogy oké elmegyünk Lezso hozzád, Te pedig hozzám(20km a távolság), én nem tartok attól, hogy sz__ba maradok. Megfutamodott, visszamondta. Közben kitörölte a fórumból az én hozzászólásaimból azokat, amik engem igazolnak, majd azt írta, hogy én futamodtam meg...szóval ennyire hiteles ember. Azóta is csak azt nyomja, hogy "ócska bögreszettek", mind sz_r...elég idegesítő, amikor tudom, hogy azért ez így nem igaz.

[ Szerkesztve ]

http://www.diesel.com

(#6295) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Látom többeknél is puffog, pattog a JBL SB350-es.... Sikerült kideríteni valakinek, hogy mitől van? Nagyon idegesítő....

(#6296) seadrone válasza Bull Boss (#6295) üzenetére


seadrone
őstag

sziasztok!

filmezésre és zenehallgatásra keresek soundbart, lg-t nem szeretnék, nem csípem a márkát.
a keret 50k

telefonrol bt-on keresztül is menne rá a zene
egy eq nice to have hozzá, távkapcsoló is

gondolkodom használtban is, de inkább újat szeretnék. 25 m2-es a szoba, 80 centis a tévé ha ez számít:)

így kerestem rá előszöris

ebben az árkategóriában lehet jo egy 2.0 vagy inkább a 2.1-eseket nézegessem?

media marktokban ki lehet ezt az olcsobb sávot próbálni, meghallgatni?

ja, ven ezekhez valami konzol a csomagban, vagy külön kell venni?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#6297) seadrone válasza seadrone (#6296) üzenetére


seadrone
őstag

csak szemezek az LG sk5-tel

[https://www.lg.com/ae/sound-bars/lg-SK5

itt azt írja, hogy usb bemenet van, de pár oldalon azt látom, hogy USB (csak szerviz) <-- ez hülyeség gondolom.

van valakinek ez a típus, meg tudnátok mondani, hogy van-e usb bemenet?

most 55ért láttam, az még beleférhet a keretbe

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#6298) dugesz77 válasza seadrone (#6297) üzenetére


dugesz77
őstag

Innen szedd le a használati útmutatóját (22-23 oldal) természetesen használható másra is az usb rajta.

[ Szerkesztve ]

(#6299) seadrone válasza dugesz77 (#6298) üzenetére


seadrone
őstag

közben megtaláltam, de köszi

nekem az nem tiszta, hogy ezeknél a 2.1-eknél a 220-ba mit kell dugni?
a bart és a mélynyomót is, jól gondolom?

a tévével nyilván elég csak a bart összekötni, vagy azt sem kell, ha a tv bt-n keresztül adja a hangot a bar-nak, az meg továbbadja a mélynomónak?

sík hülye vagyok e tekintetben :D

(#6300) dugesz77 válasza seadrone (#6299) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen mind a kettőt be kell dugni. A mély az szokott vezeték nélkül kapcsolódni a barhoz de természetesen az csak a hangátvitelt szolgálja. A bar maga meg általában tud BT, HDMI,optikai csatlakozással a tv-hez kapcsolódni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.