Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) arsenix


arsenix
tag

Sziasztok,
Ha vasarolok a Samsung K430 soundbaromhoz REAR hangfalszettet szerintetek be lehet majd ugy allitani, hogy ne surroundban mukodjon hanem copy-ban 1:1 a main unit-tal.

Magyarul ha pl. Spotifyrol hallgatnek zenet, akkor egyszerre az osszes hangszoro szoljon es a hatsok ne kussoljanak.
Koszi elore a valaszt!

[ Szerkesztve ]

(#5452) dugesz77 válasza Dwatti (#5445) üzenetére


dugesz77
őstag

Azért durva,hogy október elején vettem 49900 Ft-ért Euronicsban de valami 50-53 körül volt a legtöbb helyen most inkább 60 körül megy. De a legszebb ajánlat így BF előtt az emag. Ott 53 körül volt emlékeim szerint ,mert majdnem onnan rendeltem. Most 71800. Gondolom ,majd nyomnak egy nagy leárazást 50-re és ők lesznek a jó fejek :W

[ Szerkesztve ]

(#5453) szabi__memo válasza dugesz77 (#5452) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Magyarosh Black Friday. Drágább mint előtte

(#5454) Laca19 (a) válasza szabi__memo (#5453) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Hát pont így van...jó pár termék drágább mint előtte hónapokkal. Olyan, mint a karácsonyi akár 50%-os parfümakció: az egész évben 5000 Ft-ért árult parfüm decemberben 9000 Ft-ról 6000 Ft :) Ez valóban "nagyon nagy" akció. 1-2 jó ajánlat előfordul, de tényleg ritka.

Tavaly viszont Jamo SB40 soundbar volt 100 ezerért, illetve Jamo DS7-es 2.1-es rendszer 80 ezerért. Nem tudom idénre ezt bevállalják-e, de ha igen és valaki most akar vásárolni, esetleg neki ezek a rendszerek érdekesek lehetnek.

http://www.diesel.com

(#5455) Dwatti válasza dugesz77 (#5452) üzenetére


Dwatti
addikt

E-diginél most 48. pénteken BF alatt 52 körül volt XD

(#5456) palik


palik
csendes tag

Sziasztok!vettem egy magnat sbw250-et.bár nem túl népszerű a fórumon ,de gondoltam bevállalom.még ami szóba jöhetett volna az a jbl bar 2.1.sokat olvasgattam véleményeket,teszteket és a magnatról senki nem írt rosszat.5.1-es rendszerről váltottam(helyhiány miatt) és azt kell mondjam hogy nem igazán van hiányérzetem.ha hamarabb tudom hogy egy soundbar ilyen dinamikusan tud szólni akkor már rég lecseréltem volna.a mély több mint elég.van hogy 0db-ről visszább kell venni -2db-re.a beszédhang az kicsit mély tónusú,ahogy a tesztben is írják,de még próbálgatom a beállításokat

(#5457) Rocko007 válasza arsenix (#5451) üzenetére


Rocko007
aktív tag

Egyszer majd en is szeretnek venni... ha lesz vele tapasztalatod, szivesen vennem. :R

(#5458) mahoni


mahoni
tag

Sziasztok,
Segítsetek:
Szeretnék vásárolni egy "házi mozi" hangfalat.
kb 50 nm2 nappali, csak is soundbar jellegű ( hosszúkás, falra szerelhető ) max 1 mélynyomó ha indokolt
Amire használnám:
20 % PS, 40 % Film , 40 % Youtube zene
Max 200.e ft
Nem szeretnék doboz hangot... :( vagy ebbe a kategóriába felejtsem el és mindenképpen 5.1-re lenne szükség?
Nem fogom óriási hangerőn használni még zene hallgatáskor sem.
Inkább a térhatás ami szükséges.
Köszi

42

(#5459) Draken válasza mahoni (#5458) üzenetére


Draken
őstag

Extremeaudio-nál beleférsz a keretbe, BF ideje alatt a jbl bar 5.1-re érdemes vadászni

[ Szerkesztve ]

(#5460) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!

Szeretnek egy soundbart venni testveremnek. Nem igazán ismerem ezeket a cuccokat. Leginkább a xiaomi fele tetszik. De praktikusabbnak gondolom a BlitzWolf SDB1-et.
Pl ezen funkciok miatt:
-automatikus ki-be kapcsolas
-taviranyito
-jo lenne minel hosszab es minel alacsonyabb kialakitasu.
-nincs sun láda (az nem is kell mert nem fér el)
A BlitzWolf-al az a baj h magyarorszagon sehol nem kapni.

Szoval valami alternativat tudna valaki ajanlani? Olyan 20.000 ft a keret. :)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#5461) a2d2 válasza balazs1022 (#5460) üzenetére


a2d2
addikt

Én tavaly kipróbáltam a 20e Ft-os kategóriát és azt tapasztaltam hogy nem képesek túlszárnyalni a TV beépített hangrendszerét. Sőt extrém esetekben akár a TV kerekedik felül.
Ennyi pénzért szerintem lepd inkább meg egy hordozható BT-s hangszóróval az jobban kihasználható.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#5462) TayRol


TayRol
veterán

Sziasztok!

Kollégám keres valami hangkeltőt a tv-je mellé, és kinézte a Yamaha YAS-306 cuccost. Olyan 130e ft-ért keres valamit, ami térhangzású is, de ha nem muszáj, nem akar a kábelekkel foglalkozni.
Érdemes neki beruházni ebbe, vagy ezért a pénzért inkább valami 5.1-est vegyen? Zenehallgatás, filmnézés, nulla játék lenne a felhasználási kör.

(#5463) balazs1022 válasza a2d2 (#5461) üzenetére


balazs1022
őstag

Hmmm ez rossz hír. :S Pedig talaltam Akait meg Sharp-ot nem is veszes áron. A lenyeg valoban az lenne, hogy jobb legyen mint a TV.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#5464) ftt válasza balazs1022 (#5460) üzenetére


ftt
tag

szerintem szub láda nélkül nem az igazi egy soundbar... hallgasd meg, mielőtt megveszed

(#5465) a2d2 válasza ftt (#5464) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem MS6500 van és nem nagyon hiányzik. Kinek mi jön be persze, nekem nem kell hogy rezegjenek a bútorok :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#5466) forguet


forguet
senior tag

Sziasztok! Polk magnifi max vagy jbl bar 5.1?
Van vkinek tpasztalata mindkettovel?
A surround nem fontos sztem kb nem is fogom hasznalni a hatso hamgszorokat...inkabb a hangminoseg.
Koszi

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#5467) Draken válasza forguet (#5466) üzenetére


Draken
őstag

Gyakorlati nekem nincs, de nagyon jókat írnak a polkról! Sajnos még nekem sem sikerült meghallgatni!

(#5468) forguet


forguet
senior tag

Na akkor ma megprobalom meghallgatni mindet az extreme audioban

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#5469) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok

Most kaptam meg a Samsung k450 soundbart
Olyan jelenséget tapasztaltam, Bluetoothon hallgattam a zenét kb 3mre van a telo vagy a tablet és szaggatott a hang. Mi lehet a probléma, hibás?

(#5470) KERiii válasza forguet (#5468) üzenetére


KERiii
tag

Allee-ban a Denon markaboltban van kiallitva egy Polk Magnifi, de multkor csak zenevel lehetett tesztelni, illetve szinten az Allee-ban a BestByteban van JBL Bar 5.1 kiallitva

(#5471) forguet válasza KERiii (#5470) üzenetére


forguet
senior tag

Köszi, akkor holnap meghallgatom ott, mert Extreme Audióban nem volt, csak a JBL.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#5472) Zoza24


Zoza24
senior tag

Sziasztok!

Bevallom a hangprojektorok világa még nagyon új nekem,eddig egy sima full hd tv-t használtam a nappaliban,most viszont lenne lehetőségem venni egyet a tv-hez,nagyjából max 100k környékén,egy kb 25nm-es napaliba...fontos lenne,hogy telefonról is lehessen zenét hallgatni róla...
Van mostanában valami tuti ajánlatotok amit ebben az ársávban érdemes lenne megvenni?

Tippeket előre is köszönöm! :R

Zoli

Forza Italy!

(#5473) a2d2 válasza Zoza24 (#5472) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!

70-75 körül van a Samsung MS6500 amit ár/értékben ajánlani tudok.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#5474) Zoza24 válasza a2d2 (#5473) üzenetére


Zoza24
senior tag

Lehet én nézem rossz helyen,de árukereső szerint a legolcsóbb helyen 134900 Ft most ez:))

Forza Italy!

(#5475) a2d2 válasza Zoza24 (#5474) üzenetére


a2d2
addikt

75 volt euronicsban, talán most is annyi. Én Emagon vettem 75-ért pár hete a feketét, de volt azóta a szürke 70-ért is ugyanott!
Holnap tuti lesz megint kb ennyiért.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#5476) peti_andor


peti_andor
újonc

sziasztok, egy 25nm szoba kb 4-5meterre van a tv a kanapetol, egy soudbarral szeretnem feljavitani a filmnezes elmenet, talaltam ket soudnbart ti melyiket ajanljatok, vagy esetleg valami mast ezen kivul ilyesmi arban.

Polk Audio Sigma S1

Sony HTCT290

(#5477) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Kollégámnak segítenék hangprojektort venni, 200K-t körül szán rá. Van valami ajánlott ilyen árkategóriában? Esetleg az itt korábban is linkelt JBL 5.1 milyen?

Köszi!

(#5478) Draken válasza johnny82 (#5477) üzenetére


Draken
őstag

A kollégádnak gyorsan add le a drótot, hogy figyelje ezt az oldalt, mert BF keretében holnap 189-ért hozzájuthat, ha elég gyors :) én csak azt kívánnám, hogy ennél rosszabb senkinek se legyen, márpedig nekem is kevésbé jó van itthon

[ Szerkesztve ]

(#5479) johnny82 válasza Draken (#5478) üzenetére


johnny82
őstag

:) Köszi! :R

(#5480) chosa91


chosa91
aktív tag

Nem egészen vagyok biztos benne, hogy lehet ilyet kérni/kérdeniz, de milyen shoppokra érdemes rákattanni éjféltől amennyiben ms6500-assal szemezgetek?

"Find something boring, and make it funny!"

(#5481) Laca19 (a) válasza Zoza24 (#5472) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

25nm-re bőven mélynyomós változatot vennék a helyedben. Zenére még esetleg elég egy mélynyomós nélküli változat, de filmhez egyszerűen nekem kell az a mélynyomó.
Itt van egy korábbi listám, hogy 100 ezer körül én mik közül választanék jelenleg. Az Edifierről nem tudok semmit, magyar véleményt nem olvastam, de nagyon masszív szerkezetnek tűnik. Szóval ha nem lenne soundbarom én bevállalnám, de mivel nem hallottam így másnak csak halkan megemlítem.

http://www.diesel.com

(#5482) arsenix válasza apple87 (#5469) üzenetére


arsenix
tag

Interferencia, sajnos nalam is ilyen.

Olvasgattam kulfoldi forumokon, mindenki panaszkodik a samsung bluetooth funkciojara.

Amit en workaround-kent alkalmazok az az, hogy telefonon benyomom a spotifyt, kozvetlenul odateszem a soundbar melle, majd tableten is belepek a spoti-ba es arrol vezerlem a zeneket.
Csunya es buta megoldas, de ez van

[ Szerkesztve ]

(#5483) zsizsi14


zsizsi14
csendes tag

LG SK5-ről ki milyen véleménnyel van? Most 64-65 ezer körül kapható. Köszönöm!

(#5484) chosa91


chosa91
aktív tag

4k tv, PS4 pro és sűrű sorozatozásokhoz/mozizásokhoz, alkalmi mosogatás/főzés mellé zenehallgatásra keresek ~20nm nappaliba eszközt:
Perpill amik szimpatikusak a fórumot jobban bújva:
YAS-207 vs SBW250, de dönteni nem igazán tudok. Esetleg van ami még a 75-100k (akciós) sávban mocorog?

[ Szerkesztve ]

"Find something boring, and make it funny!"

(#5485) Zoza24


Zoza24
senior tag

Samsung HW-N650 110ért mennyire best buy vétel?
Olvasom,hogy sokan a JBL 5.1-re voksolnak,az most 190ért van...valóban van ekkora különbség a két cucc között,ami indokolja az ár különbséget?

Forza Italy!

(#5486) chosa91 válasza Zoza24 (#5485) üzenetére


chosa91
aktív tag

Emagnál ~106

"Find something boring, and make it funny!"

(#5487) Zoza24 válasza chosa91 (#5486) üzenetére


Zoza24
senior tag

Nah igen,szóval róla volna szó...:)
ahogy néztem máskor ez drágább szokott lenni,vajon érdemes egy ilyenbe beruházni?:)

Forza Italy!

(#5488) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok

Melyik hangprojektort válasszam?
Samsung M450 vagy a N450 ét?

(#5489) Jakesz


Jakesz
őstag

Sziasztok!
Eddig csak az 5 éves Samsung TV-m gyári hangzását hallgattam, most elkezdtem gondolkodni egy hangprojektor beszerzésén. Egy Samsung HW-K335 mekkora javulást hozna a TV gyári hangzásához képest?

(#5490) johnny82 válasza Zoza24 (#5485) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Emag-on 185K.

Üdv!

(#5491) simico válasza arsenix (#5482) üzenetére


simico
aktív tag

Nálam semmi gond nincs a bluetooth-on keresztüli zenehallgatással K450-en.

(#5492) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Ha TV-hez hangprojektort HDMI keresztül csatlakoztatom, azért még a TV-ről optikán is kimegy a hang?
Nekem 2.0 is elég lenne, csak az a fontos, hogy jobb legyen, mint a TV doboz hangja. TV-vel együtt kapcsoljon ki-be. Azért viszonylag jó minőségű legyen a hangja. TV-ről tudjam szabályozni a hangerejét. Milyen modelleket ajánlotok 40k alatt?

(#5493) Zotyipotyi


Zotyipotyi
csendes tag

Sziasztok!

BF-en belül látott vki még elérhető best buy hangprojektort?

Illetve ennek mennyire lehet jó a hangzása? Mert most az ára nagyon csábító!
Alfawise XBR – 08 soundbar

Köszi!
Zoli

(#5494) dahaka1 válasza apple87 (#5488) üzenetére


dahaka1
csendes tag

Én az M450-et vettem az emagon ma. Technikailag nem láttam eltérést, az N450 idei modell.

(#5495) apple87 válasza dahaka1 (#5494) üzenetére


apple87
senior tag

Én is gondolkodtam megér e plusz 10 est az N-es széria.
Èn a k450 el befürödtem mert a Bluetooth hibás volt, küldöm vissza az emagnak.

Viszont a center olyan mint a m450 esnek csak a Sub más. Viszont nagyon jól szólt K450.

(#5496) pinnacle válasza pinnacle (#5492) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nincs valami ajánlott modell? Sony HT-SF 150-et próbáltam, szinte semmi mély nem volt. Lehet jobban járnék Jackre csatlakoztatott 2.0 aktív hangfallal? Csak ott meg nem tudom a hangerőt a TV távirányítójával szabályozni, mert az csak HDMI-n keresztül lehet.

(#5497) Dwatti válasza pinnacle (#5496) üzenetére


Dwatti
addikt

Sony HTCT290/91 már van normális mélysugárzó is.vagy :
- LG Sj 4
- LG SK 5
- JBL Cinema SB250 soundbar

[ Szerkesztve ]

(#5498) tupacamaru válasza chosa91 (#5486) üzenetére


tupacamaru
veterán

Már csak 100k a N650. Ennyiért vállalható, vagy 100k-ig van alternatíva?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#5499) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Fejhallgatóval próbáltam, jacken is lehet szabályozni a hangerőt. 5.1 DTS-ből is csak a mélynyomót nem hallottam. Szerintem a soundbarnál jobb a 2.0-s aktív hangfal. Mi a véleményetek, nagyon vad elképzelés? :)

Köszi Dwatti! Sorry, nem láttam a hozzászólásod. Van 5.1 Genius HT-m, nem szeretnék még egy mélynyomót, csak TV nézéshez kellene valami, ami jobban szól, mint a TV hangszórója.

[ Szerkesztve ]

(#5500) Amstaff13


Amstaff13
újonc

Sziasztok van egy Samsung hw-h450 típusú soundbar om és 4 éves lassan kb 3 hónapja bedöglött a mely nyomó része bekapcsol rá is csatlakozik de hangot nem ad nem szeretnek vele már kínlódni garancia sincs már azt szeretném kérdezni hogy lehet olyan WiFi-s vagy Bluetooth os mélynyomót venni amivel tudom meg használni a soundbar om köszönöm szépen a segítséget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.