Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) EnterR válasza AXisBOLD (#5750) üzenetére


EnterR
veterán

"But it really lacks clarity for music and also for movies the woofer starts to vibrate in stead of produce noise."

Eddig a kommentig tartottam érdekesnek. :(

PSN ID: marquuard

(#5752) forguet válasza pruzsi (#5749) üzenetére


forguet
senior tag

15-20e-ért olyat, ami sokkal jobb mint a tv?
Good luck.
Ahogy már párszor le lett itt írva, 50e alatti soundbaroktól sajnos nem lehet várni komoly javulást.

Esetleg kérdezd meg itt, hátha:
Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#5753) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Neztem meg ezt a Samsungot is. 20 m^2-re van esetleg jobb deal jelenleg? :D

Koszi!

Udv. core2

(#5754) AXisBOLD válasza EnterR (#5751) üzenetére


AXisBOLD
addikt

na efelett elsiklottam, pedig érdemesnek tűnt...

Akkor egyelőre marad az LG SJ4 vs. YAS-207 / YAS-306 párbaj.

Aurea mediocritas

(#5755) pruzsi válasza forguet (#5752) üzenetére


pruzsi
őstag

és olyan ami csak kiegészíti a jelenlegi hangot pluszba?

(#5756) dugesz77 válasza AXisBOLD (#5754) üzenetére


dugesz77
őstag

Vedd meg duplán az SJ4-et a Yamaha árából :))

(#5757) AXisBOLD válasza dugesz77 (#5756) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:DDD

hehe, figyelj ha ennyire jó/ennyivel jobb!? rakok egyet a hálóba is...

Aurea mediocritas

(#5758) fauv


fauv
őstag

Üdv !

Urak lenne egy pici problémám. Szeretném kérni a segítségeteket.

Jelenleg a tv-m HDMI-vel / ARC miatt /l van összekötve az LG sk5-ös hangprojektorral. Ez így rendben van, a tv távirányítója vezérli, hurrá. De, hogyan tudom a hangprojektorral a médialejátszó által küldött dts hangot lejátszani, mert ugye a tv ezt nem tudja/ hangprojektor igen /és a tv-ből sajnos nem megy a hangprojektorhoz.

A médialejátszó is HDMi- vel csatlakozik a tv-hez. Van optika a lejátszóba, de a HDMI / ARC / felül írja az optikát.

Köszi előre is a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#5759) dugesz77 válasza AXisBOLD (#5757) üzenetére


dugesz77
őstag

Jobbnak biztos nem jobb. A yamaha többet tud és a hangja is jobb lehet. Itt a 2x áron kell gondolkodni (ha lett volna 120 ezrem csak erre, nem az LG-t választottam volna valószínűleg). Belépő szintű tehát vannak hibái amit 50-ért elnézek neki, de ha ez 120-ért vettem volna nem lenne felhőtlen a boldogság.

(#5760) ftt válasza Neil Watts (#5753) üzenetére


ftt
tag

a H sorozat évekkel ezelőtti, talán 2015-ös

attól még lehet jó

(#5761) nasinas


nasinas
tag

Érdekeset tapasztalok Samsung HW-M450-EN soundbarral UE48H6400-as Samsung tévével használva.
A tévébe mindenhonnan HDMI-n megy be a jel és onnan a hang optikai kábellel megy ki a soundbarra.
A minden: IPTV, PC ( Nvidia alapú videokártya ), és Samsung BluRay lejátszó.

A TV hangja DTS Neo 2:5-re van állítva, a soundbar pedig Sport üzemre, így szól számomra a legjobban.

Ha az IPT-vel indítom a "szórakozást", akkor bekapcsoláskor pár pillanatig baromi torz és hangos a hang, de csak pár pillanatig majd egy pici süketség után beáll szépen, de élettelen és halk, dinamikátlan hanggal szólva.
Véletlenül észrevettem, hogy ha BluRay-t nézek majd visszakapcsolok IPTV-re, a hang megtáltosodik és tele van élettel, sokkal dinamikusabb mint korábban nézve a sima IPTV-t. ( BluRay-en is nagyon jól szól, vagyis már ott is jó )

Először azt hittem, hogy csak én képzelem ezt, de ma kipróbáltam kétféleképpen is: bekapcsoltam IPTV-vel kezdve a szórakozást a rendszert, majd egy pillanatra a tévé Source gombjával kiválasztottam a PC-t ami be volt kapcsolva persze, csak amíg bejött a kép, és mentem is vissza IPTV-re, s lőn a hang megtáltosodott.
Ugyanez volt akkor is, amikor másnap szintén IPTV-vel kezdtem, majd egy pillanatra átkapcsoltam BluRay-re, ami be volt kapcsolva bár nem néztem rajta lemezt csak az alapmenü jött be, aztán gyorsan mentem is vissza IPTV-re és a hang megint szuper lett.

Még nem tudom ez minek köszönhető, de jó tudni.
Kíváncsi vagyok akkor is így lesz-e ha majd HDMI (ARC ) köti össze a tévét a soundbarral és ez adja be a hangot ( az IPTV meg persze a soundbarra megy HDMI-n ami feladja a képet (és reményeim szerint a hangot is ) az ARC-s HDMI-n a tévébe, hogy onnan némileg feldolgozva visszakapja.

Gondoltam megírom, hátha másnál is van ilyen, tippként. :R

[ Szerkesztve ]

Ami ami, az az !

(#5762) Neil Watts válasza ftt (#5760) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Most nezem, hogy rosszat raktam a linkbe. Termeszetesen ra (M szeria) gondoltam...

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#5763) pityesz1


pityesz1
csendes tag

Sziasztok!
Kérem,hogy segítsen valaki mert már tanácstalan vagyok.
Adott egy LG NB4540 hangprojektor amit eddig kiválóan használtam Bletooth-on keresztül 2db. Hp.laptoppal.
Viszont a laptopokta lejött az új Windows frissítés és azóta párosodik de nem megy ki hang csak a laptopon szól.
Windows,driver-ek újra rakva de semmi.
A szomszéd Lenovo és win 8-as laptopjával pedig megy :((

(#5764) BossBoss


BossBoss
őstag

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék. SB keresek 150kig. 4K Pana tv-hez. Apple tv van. Elképzelés szerint:

ATV-SB-TV

Szóval mindenképp a 4K 60Hz továbbító SB jöhet szóba.

Amiket néztem:

Panasonic SC-HTB690

SONY HT-XF9000

[Magnat SBW250]

YAMAHA YAS-207

Mindegyiknél érzek kompromisszumot. Sajnos egyiket sem hallottam még így jelenleg csak a specifikációkra hagyatkozok és a review-ra. JBL-ről mindehol a nagyon erős basszust olvasom, az annyira nem jön be. De akár az is szóba jöhet.

Aki ismeri őket adhatna tanácsot. :) :R

(#5765) Hunzerkampf


Hunzerkampf
újonc

Hosszas herce-hurca, után írok ide! A múlt év január elején vettem egy JBL CINEMA sb150 tipusú hangprojektort a TVmhez. Viszonylag könnyen beüzemeltem, de a kezdetektől fogva a mélynyomó csak halk zúgást produkál. Gondoltam ez ilyen, és ugyan nyeltem egy nagyot, de tudomásul vettem, hogy ez csak ennyit bír. 3 hónap után végleg elnémult, (többszöri újra párosítás után) feladtam!
A mélynyomót található "PAIR" gomb semmire nem reagált!

Végül az ExtremDigital tanácsára bevittem a közvetlen márkaszervizbe CORDON ELECTRONICS HUNGARY-hoz!
Ott 2 hét vizsgálódás után megállapították, hogy a készülék HIBÁTLAN!
Hazavittem összeraktam a technikát, és tényleg üzemelt... Magam sem tudom miért.
Rá 5 hónapra ismét elhallgatott, és ismét a Soundbar kijelzője sárgán villogott!
A PAIR gomb nem reagált!
Ismét vittem vissza a szervizbe... :W

CORDON ELECTRONICS HUNGARY a sajátságos hozzáállása révén 2 héttel később ismét visszakaptama készüléket azzal a szakértői véleménnyel, hogy a készülék hibátlanul működik, és a gyári értékeknek megfelel!
Tehát nem kellet javítani!
Ismét bosszúsan elmentem a készülékért, és hazahoztam! Amikor itthon összeraktam indulásból nem működött! :W

Írtam levelet a CORDON ELECTRONICS HUNGARY-nak, hogy 2 alkalommal volt szervizbe a készülék, de a probléma még mindig nem oldódott meg! Válasznak azt kaptam, hogy sajnálják ha gondolom vigyem be ismét.

Tud-e valaki használható tanácsot adni? Előre is köszönöm a segítséget!

JBL CINEMA sb150 nem működik a mélynyomó! :((

(#5766) AXisBOLD válasza dugesz77 (#5759) üzenetére


AXisBOLD
addikt

meghallgattam egy YAS-306-ot MM-ben.

Ok, hogy nem ideális körülmények között (nagy tér, külső zavaró hangok), de nem voltam elájulva tőle.

Annyit még, hogy a subwoofer nem volt csatlakoztatva hozzá, de nem a mély hiányon múlt...

Bemegyek egy Extreme Audio szalonba, ott remélhetőleg hitelesebben lehet tesztelni.

Aurea mediocritas

(#5767) Draken válasza AXisBOLD (#5766) üzenetére


Draken
őstag

Ha már elmész oda, kíváncsiságból hallgasd meg, mit tud a ysp-2700 :K
lehet, hogy az eddigi kiszemelteket kilövöd, bár nem olcsó az tény

(#5768) Laca19 (a) válasza AXisBOLD (#5766) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Ha van lehetőséged nézzél rá a Jamo SB40-re. Mindenhol jókat írnak róla. Az összegbe pont belefér, amit írtál ugye 150 ezret, illetve ezüstös színbe is van. Itt a PH-n is írta Chal, hogy bár egyszerű szerkezet, de szerinte szólt úgy, mint a duplájába kerülő Yamaha.
Amúgy lebeszélnélek én a mélynyomó nélküliekről (YAS 306), mert bár egyes zenékhez elég lehet, filmhez kevés lesz a mély.
Magnat SBW250-et is majd nézd meg, erről is elég jókat írnak.

Írok egy olyan terméket, amiről nem sokat tudni, de "érdekes" lehet. Edifier S70DB. Főleg PC hangszórókat gyárt, de van neki ez a soundbarja. Egészen komolynak tűnik a hangszórókészlete, masszívnak tűnik az egész. Nekem egy termékem van Edifiertől, egy 5.1-es szett, és megmondom őszintén, hogy tetszik amit hallok, pedig válogatós vagyok. Ez persze nem garancia arra, hogy a soundbarja is jó.

http://www.diesel.com

(#5769) forguet válasza AXisBOLD (#5766) üzenetére


forguet
senior tag

En ott hallgattam meg a jbl bar 5.1-et ami a legjobban tetszett a polk magnifi max utan.
A jbl 3.1 kvazi ugyanaz csak a hatterek nelkul es elmeletileg belefer a 150k ba

Amugy a polk magnifi max is most amazon.de-n 420eur, az szallitassal egyutt is megall 150ezerben...ha nem idegenkedsz a kulfoldrol rendelestol ez sztem a legjobb opcio (szubjektiv velemeny)

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#5770) AXisBOLD válasza Draken (#5767) üzenetére


AXisBOLD
addikt

meg fogom hallgatni! :K

és igazából úgy kerek a történet, hogy ez volt a kiszemelt, de az ár miatt elvetettem és azóta megy a keresés és kompromisszum kötés, de lassan oda lyukadok ki, hogy hagyom is az egészet, gyűjtögetek és egy kompromisszummentes YSP-2700-at fogok venni.

Szerk.:

(#5768) Laca19 (a) & (#5769) forguet:

Titeket csak utána olvastalak, köszönöm a tippeket! mindegyiket megnézem, utána olvasok és jövök vissza :)

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#5771) Gengi válasza forguet (#5769) üzenetére


Gengi
senior tag

Én egy hónapja döntöttem el, hogy kellene valami hangtechnika a házba, mert nincs.... Namost elkezdtem nézelődni és először csak egy Sony Soundbar-t találtam. Mondtam jó lesz ez...

Na aztán elindult a lavina, mert annyira még sem jó. Sőőt... Megnéztem az LG SJ4-et, SK5-t, de előtte sajnos a JBL 3.1-et hallgattam... Azóta keresek ahhoz hasonló terméket.

A Yamaha YAS-207 azért esett ki a kalapból, mert túl sok a hangszóróselyem és félek, hogy a macskáim szétszaggatják... Ámbár nagyon szépen szól, csak az USB port rajta az nem alkalmas zenelejátszásra.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#5772) Breki


Breki
veterán

Megérkezett az akciós GGMM ami ugye nem soundbar,, de olyan fantasztikus a hangzása, hogy órák óta tátott szájjal hallgatom, nagyon jó vétel volt. :)

[link]

Hihetetlen, hogy nincs benne mélysugárzó és ilyen mélyeket produkál.

De ugye van az Alphawise soubdbarom amivel szintén meg vagyok elégedve, de ez ég és föld.

Kérdésem, hogy lehetne megoldanom, hogy egyszerre használjam őket rendszerben. Most mindkettő Bluetooth al kapcsolódik így váltanom kell közöttük. Az újnak Bluetooth WiFi és aux csatlakozása van.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#5773) tupacamaru válasza fauv (#5758) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ez engem is érdekelne......... :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#5774) fauv válasza tupacamaru (#5773) üzenetére


fauv
őstag

én visszavittem a soundbart, mert állandóan megszakadt a kapcsolat a tv-vel , azt írta ki, hogy a hangsugárzó kommunikációs hibája miatt vissza áll a tv hangszóró.

Maradok az 5.1-nél, soundbar nálam továbbiakban kizárt.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#5775) wierra válasza fauv (#5758) üzenetére


wierra
senior tag

A mediaplayert kösd rá a SK5-re HDMI-n (amennyiben van az ARC HDMI-n kívül még egy HDMI-in rajta).
Vagy optikán kösd össze a SK5-öt a mediaplayerrel.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#5776) bandi20


bandi20
aktív tag

Sziasztok! Ismét soundbar vásárlásra adtam a fejem, de eltévedtem az erdőben a sok fa között.
A lényeg van egy lg 55uj6307 típusú tvm, ezen van 3 hdmi port. A portok mind foglaltak , 1 telekom STB, 2 xbox One S , 3 pedig egy médialejátszó. Főleg 4k hdr filmet és tv műsorokat nézünk a nejemmel egy 10 nm hálószobában . Ehhez szeretnek sound bart. Nézegettem őket, de mindegyiknek van valami hianyossaga! A jbl 3.1 egy jó lenne de nem tud dts-t és túl erős, 4 gyerek van este szoktunk filmet nézni, nem kellene nagyon dübörögjön, de szeretnénk jó hangokat a filmek alatt. Esetleg más típus létezhet a mi igényeinknek? Köszi előre is

bandi

(#5777) Alex91 válasza bandi20 (#5776) üzenetére


Alex91
félisten

[link], esetleg...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5778) bandi20 válasza Alex91 (#5777) üzenetére


bandi20
aktív tag

Nézegettem őt is, de a nagyobb társa jobban tetszett a kissebb mélysége, és wi-fi stb miatt , illetve a mélynyomóról félek ha Magdi anyus a bari koztbol, lejön a lépcsőn, akkor ugrál alattam az agy ! A yas 306 rol mi a vélemény?

bandi

(#5779) Alex91 válasza bandi20 (#5778) üzenetére


Alex91
félisten

Nincs hdmi...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5780) wierra válasza bandi20 (#5778) üzenetére


wierra
senior tag

Nem szól akkorát a 207 mélynyomója, nem harsány egyáltalán. A mélyet külön lehet szabályozni.
A wifit egyébként mire használnád? Mert BT-ról is tökéletesen lehet streamelni a muzsikát.

Ha csak este használjátok, amikor a gyerekek már alszanak, akkor pedig kb. mindegy mit veszel; hiszen a hangerő csökkenésével arányosan tűnnek el a részletek a hangzásból.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#5781) bandi20 válasza Alex91 (#5779) üzenetére


bandi20
aktív tag

A tvn sincs szabad hdmi már a szabványok többsége pedig optican is átmegy, gondolom?
Wierra
A wifin gondoltam dlna keresztül nas rol játszani flac az. A wifit erre használnak!
Ha nincs wifi akkor telefon lejatsza bt küld sbra ! Vágy nem jól gondolom ! Amúgy ez a kettő között vacillálok a yas 207 és yas 306 között!

bandi

(#5782) dussy


dussy
őstag

Sziasztok,
filmnézéshez, Xboxhoz szeretnék hangprojektort, soundbart.
Kis térben használjuk, LG tv mellé kerülne.
Elsődlegesen az SJ4 -et néztem. Esteleg ehhez hasonló árban és tudásban mi a javasolt alternatíva?
A JBL 2.0-ról mi a vélemény?

Köszi

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#5783) Alex91 válasza bandi20 (#5781) üzenetére


Alex91
félisten

A 207-en van egy bemenet is...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5784) bandi20 válasza Alex91 (#5783) üzenetére


bandi20
aktív tag

És esetleg abban tudsz segíteni, hogy átengedi a 4k hdr - mert ha igen akkor meg van a nyertes , ha nem akkor a nagyobb tesó győz!

bandi

(#5785) Alex91 válasza bandi20 (#5784) üzenetére


Alex91
félisten

For best performance, the YAS-207 offers an HDMI input and output that can be used with separately-sold HDMI cables. It supports 4K Ultra HD (60P) and HDR pass-through, and HDCP 2.2, ensuring compatibility with the latest TVs and sources.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5786) bandi20 válasza Alex91 (#5785) üzenetére


bandi20
aktív tag

Ez szuper, de sajnos nem tudok angolul , én anno meg oroszul tanultam :))

bandi

(#5787) Alex91 válasza bandi20 (#5786) üzenetére


Alex91
félisten

Hat en is oroszt tanultam, de a lenyeget azert ki lehet belole szurni... tudja a 4k+hdr-t atengedni.

Egyebkent ha lenne benne Musiccast... vagy a 306-ban hdmi...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5788) dussy válasza dussy (#5782) üzenetére


dussy
őstag

Aki mostanában vett LG SJ4-et az honnan vette vagy rendelte? Az árukereső szerint 70e jelenleg... :U

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#5789) fauv válasza dussy (#5788) üzenetére


fauv
őstag

az igen, annyiba kerül az sk5. Lehet ünnepek miatt kifosztották őket és még nem jött újabb szállítmány.

wierra köszi, de már tárgytalan. Nekem nem jött be a soundbar.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#5790) Laca19 (a) válasza dussy (#5788) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Azért nincs, mert kifutó modell, már 2017-től kapható. Az emag még hoz egy utolsó darabot készletre 54.000 Ft-ért. Szerintem gyorsan gondold át, mert gyanítom nem sokáig lesz nekik meg.

http://www.diesel.com

(#5791) Dwatti válasza dussy (#5788) üzenetére


Dwatti
addikt

(#5792) Alex91 válasza Dwatti (#5791) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, csak uzletunkben... De ha elmegy valamelyikbe ahol keszleten is van...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#5793) bandi20 válasza Alex91 (#5787) üzenetére


bandi20
aktív tag

Köszi a segítséget, pont ezért van dilemma , utánna olvasok mind a kettőnek, kerdes az jelent e annyival többet a mélynyomó és a hdmi, vagy a falhoz simuló kialakítás (306) , de a 306 mellett szól a majdnem 5 kilos kialakítás a labirintus a mély hangoknak a wifi és a későbbi bővíthetőség! Na ez a dilemmám! Meghallgatni sajnos nincs lephetőségem mert fekvő beteg vagyok !

[ Szerkesztve ]

bandi

(#5794) wierra válasza bandi20 (#5793) üzenetére


wierra
senior tag

Szép sorjában:

Ha nem tudsz idegennyelvül, akkor a Google Fordító jó szolgálatot tud tenni.
FLAC-ot bizonyos bitsűrűségig BT-on keresztül is lehet streamelni. Tegnap kipróbáltam 784 kb/s-es zenét, zökkenőmentes volt.
Ha már zenénél tartunk...a SB elsősorban nem zenére lett kitalálva. Tegnap kíváncsiságból összevetettem a fent említett FLAC-ot a youtube-on fellelhető változattal. A minőségi különbség természetesen jelentős volt. Jól hallható volt a lossless előnye, ami a Yamaha dicsérete is egyben, ahogy a zenei részleteket megjeleníteni képes. Viszont a SB-on egymás mellett vannak a jobb és baloldali hangszórók, így a teret kevésbé töltik be, a stereo hatás nem értelmezhető. A SB-ok zeneiségével kapcsolatban ne legyenek irreális elvárásaid, mert nagyon csalódott leszel, ebben az árkategóriában legalább is.
Nem tudom, tudod-e, de amennyiben interneten rendelsz bármilyen elektronikai készüléket, úgy 14 napos elállási jogod van, tehát ha nem tetszik a választásod, akkor 14 napon belül visszajuttathatod a terméket a feladónak. A szállítást természetesen Neked kell megoldani.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#5795) bandi20 válasza wierra (#5794) üzenetére


bandi20
aktív tag

Amit a kolléga irt ott is a google fordító segített, nem az a kerdes.
Zenére eddig a tvt es telot használtuk, annál biztos jobb egy soundbar is . Illetve 2,5 méterre lenne tőlem tehát betölteni a teret nem nagy kunszt .
A visszaküldés pedig olyan dolog hogy ők hogy 14 nap az elállás, de a pénz visszaküldése is 14 nap akkor gondold végig 120k minimum 16 nap múlva látod viszont .
És még mindig nem tudom hogy nem lesz e sok a sub a hálószobába , illetve azt hiszem pont te panaszkodtál hogy a sub a 207 nel nem nagyon csinál semmit, az megoldódott már?

bandi

(#5796) Laca19 (a) válasza wierra (#5794) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

"Viszont a SB-on egymás mellett vannak a jobb és baloldali hangszórók, így a teret kevésbé töltik be, a stereo hatás nem értelmezhető."
Ezért is vettem anno LG SJ7-et. Korábban többször írtam, hogy jelentős ezzel ("szétszedhető" - rendes sztereo)az előnye. Plusz akkor lepődtem meg, hogy mennyivel javul a zenei minősége, ha nem egy TV beépített lejátszójáról kapja a jelet, hanem egy médialejátszóról.
Én most újra elmentem az 5.1 felé, a Polk Magnifi 5.1 (EISA díjas) rendszert választottam volna kiszemeltnek, de pont ez miatt lett mégis Edifier 5.1. Nem éreztem értelmét, hogy hátulról normálisan megkapom a hangokat, miközben elölről egy helyről jön a hang. Nem vagyok soundbar ellenes, de ezeknek az 5.1-es soundbaroknak számomra ezért nem sok értelme van.

(#5795) bandi20
"És még mindig nem tudom hogy nem lesz e sok a sub a hálószobába "
Többől mindig lehet kevesebbet csinálni. Legalábbis a legtöbb rendszeren úgy vissza lehet venni a subot, h min álláson, mintha ott sem lenne. De ha kell egy kis több mély, akkor ott a lehetőséged, h adsz rá. Ha mély nélkülit választasz és kevés lesz ott nincs lehetőséged feltekerni.

[ Szerkesztve ]

http://www.diesel.com

(#5797) dussy válasza Dwatti (#5791) üzenetére


dussy
őstag

Köszi, ezt néztem. Elméletileg csak vidéki üzletekben van készleten...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#5798) bandi20 válasza Laca19 (a) (#5796) üzenetére


bandi20
aktív tag

Köszi a segítséget, annyit fűznek hozzá, ha kevés a 306 -ban a mély akkor mondjuk következő hónapban vehettek hozza mélynyomót, olyat amilyet szeretnek , ahogy néztem kábellel csatlakozik afejegyseghez, amit jobban is preferálok mint a vezetek nélküli subot , elég sok vezeték nélküli cucc van már így is a lakásban, a 10 cm fal másik felen ott a wi fi router illetve a 306 -os jobban illeszkedik a falra kevésbé lehet nekimenni .
A 207 és ellenben több formátumot támogat, tehát időtállóbb nak tűnik!

bandi

(#5799) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Sziasztok.
Egy kb 30m2-es nappaliba keresek sonbart.. Természetesen mint mindíg ide jöttem és visszaolvastam sok hozzászólást ezért az Lg sj4 lett a kiszemelt készülék de mikor bementem egy üzletbe az eladó azt mondta nem olyan szépen szól mont gondolom, botfülűnek nevezte az Lg rajongókat.. 😁 mindegy is mert ez egy vélemény a sok elégedett felhasználóval szemben. Sajnos meghallgatni még nem volt lehetőségem de az auchanban karácsonyi bevásárlás során ráakadtam egy eladóra aki készségesen mutogatta az összes náluk kiállított cuccot Lg sj3, mc audio, samsung míg nem meghallgattam egy JBL bar 2.1 et.. Az lenyűgözött.. A keretet 60-70 körül akartam besávozni de ha aut mondjátok, hangzásban ennyivel jobb a jbl mint az lg sj4 akkor beruházok arra..
Mégvalami.. Az Lg sj4 kifutó és az új hasonló modell picit combosabb, 70 körül kapható asszem Sk5. Esetleg az összehasonlítva a Jbl bar 2.1 el? 🙄
Leginkább a tv szólna róla, egy lemeujátszó (bakelit) majd talán egy médialejátszó amit még meg se néztem de itt sokan írtátok, h megéri azon nézni a filmeket.. Vaz egy ps4 optikai kábellel..

(#5800) dugesz77 válasza RomiJosy (#5799) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem Samsung ing volt az eladón? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.