Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1333) Taybor


Taybor
tag

Hello

A héten megvettem a vaio fw 21et. A géppel nagyon megvagyok elégedve, tényleg nagyon gyors. A kijelzője szép, a billentyűk is nagyon jók, sokkal kevesebbszer ütök mellé, hogy így szét vannak választva, mellesleg jól mutat az ezüst színű laptopon :) Tehát dizájnra is nagyon ott van a gép. Egy kisebb hiba volt már miután megvettem: csatlakoztattam a vezetékes hálozathoz és minden ment flottul aztán egyszer csak vmi pppop hiba miatt nem tudott csatakozni akármit csináltam, aztán a vaio recovery centerben csináltam egy restore complett systemet, tehát újratette az egész vistát azóta megy simán. A recovery disceket is megcsináltam. A gép nagyon csendes és egyáltalán nem melegszik pedig van benne szufla rendesen, igaz még nem igazán hajtottam meg :) Egy dolog zavar nagyon, még pedig a hangminőség. Egy sennheiser fejhallgatóm van amit az előző gépre is csatlakoztattam amiben egy szintén integrált realtek ac97 volt. Azt kell hogy mondjam hogy azon sokkal teltebbek voltak a hangok mint a sony n ezen valahogy nagyon vérszegények. Tudtok erre vmi megoldást driver frissítés vagy egyéb beállítás? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.