Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) F-ECT$ válasza duvi (#3899) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért, az Angry Birds elérhető? ;]

Dive ever, work never.

(#3902) consono válasza Goldmen75 (#3900) üzenetére


consono
nagyúr

Annó (kb. egy éve) még lehetett telefonon belépés nélkül is telepítgetni alkalmazásokat az appsról, erre gondoltam. De szerintem akkor még nem volt Fruit Ninja... Nálam a Kies simán visszatette eddig mindig.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3903) leslieke válasza F-ECT$ (#3901) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A "szerencséseknek" (már ha ez az) elérhető. :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3904) duvi válasza F-ECT$ (#3901) üzenetére


duvi
nagyúr

Mivel olvasod a topicot, ezért tudod a választ is ;)

(#3905) snecizero


snecizero
senior tag

Mekkora trágyalé a bada 2.0 gyári pdf nézegetője. :DDD Megnyitok egy mozi magazint és szépen meg is nyitja ,de nem lehet rá nagyítani és totál homály az egész. Miért Korea mond miért teszitek ezt velünk ?! :W :W :W :DDD Januári ingyenes mozi magazin pdf formátumba ! kíváncsi vagyok nálatok hogy muzsikál ez ?!

Ui: Meg ha már valamit jól csináltok (Korea) akkor hagynátok már benne az új bada 2.0 ba wazze. Lásd: zenefelismerő !
Mond Korea miért ?! :O :O :O :O :O :O :O :W :W :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#3906) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Kiesen keresztül raktam fel éppen az Ndrive promo-t........... A telepítés felénél behalt a teló, boot képernyő bejön, azután rezzen egyet, és színes pöttyök jönnek csak be........ újraindítás, akksi ki-be nem segít................. :S:S:S:S:S:S:S:S El se hiszem, ilyen megeshet 2012-ben! Nah amint tudom csere......
Valakinek volt már hasonló????

Oneplus 8T 8/256

(#3907) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A franciáknak is megérkezett a Bada 2.0: S8500XXLA1_S8500OXXLA1_ORC

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3908) Nimda válasza leslieke (#3907) üzenetére


Nimda
addikt

Remélem hozzánk nem utoljára fog :D

(#3909) leslieke válasza Nimda (#3908) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát, ki tudja, mikor jön. De itt egy magyar (sammobile szerint): S8500XXLA1_S8500OXDLA1_VDC

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3910) szabolcs83


szabolcs83
tag

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én pár hete letöltöttem a 2.0-át és csalódás csalódást követ. Persze az is lehet, hogy nem ismerek egy-két trükköt vagy megoldást, de akkor is túl sok ez nekem.

A böngésző ugyanúgy kifagy mint korábban, sőt automatikusan ki is lép bármifajta hibaüzenet nélkül...
A kezelését nem könnyű megszokni, az 1.2 elsőre kézre állt, logikus volt... a menü gomb teljes átalakítása (középső gomb helyett ikon), néven jobbra-balra húzással hívás illetve sms írás funkció kiiktatása... a vissza gomb egyszer alul egyszer felül, egyszer fizikai lerakó gombbal..

Hangszínszabályozást nem találom sehol, adatforgalom számlálót sem, csoport csengőhang beállítás sem.

Előfordul, hogy sms-ek visszanézésénél (húzom felfelé egy adott embernél és kb. 10 db után) megfagy és kilép főképernyőre. email ikonra kattintva megfagy és csak fizikai lerakó gombbal csinál bármit is. (két újraindítás után kitöröltem az emailfiókot és újratettem..) a sebessége szintén csúnyán lecsökkent.)

A 2.0-ra való áttéréskor névjegyeknél felcserélődtek a kereszt és vezetéknevek, azoknál akik csoportban voltak.

Volt hogy csak úgy eltűntek widgetek a főoldalról. (weather HD -t nem tudja középre pozicionálni) opera mininél az elcsúszott billentyűzet miatt használhatatlan.

Korábban letöltött alkalmazások a süllyesztőbe kerültek...

Óra nem mindig jár ( a felső gyorsmenü közepén), van hogy 20-30 percig nem frissül..

Összefoglalva lassabb, megbízhatatlanabb és kezelhetetlenebb lett. Pont amikben a legjobb volt és még az aksit is gyakrabban kell tölteni. :(

Az egyetlen pozitívum, hogy a szöveg olvasásakor lehet váltani negatív vagy pozitív módra.

A kérdésem már csak az, hogyan lehet (lehet-e) visszatenni az 1.2-t adatvesztés nélkül?

(#3911) leslieke válasza snecizero (#3905) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a pdf még monitoron is sz@rul néz ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3912) leslieke válasza szabolcs83 (#3910) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ennyi hibát még senki nem sorolt fel. Melyik Bada 2.0 van fent?

Böngésző: hát-hát, a Bada 2-es szerintem sokkal jobb, de nem vagyunk egyformák.
Néven húzás: most is van, csak még bökni kell egyet.
Hangszínszabályzó és adatforgalom számláló is van. Csoport csengőhang beállítás tényleg nincs.
Most jött ki egy újabb verzió, fentebb linkeltem.

A kérdésem már csak az, hogyan lehet (lehet-e) visszatenni az 1.2-t adatvesztés nélkül?
Csak multiloaderrel lehet visszatenni, akkor meg elvész minden.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3913) consono válasza szabolcs83 (#3910) üzenetére


consono
nagyúr

Ezek szerint nem ugyan azt a rendszert használjuk... Az adatszámlálót reggel írtuk be ketten is, Az EQ ugyan úgy mint minden beállítás bekerült a Settingsbe (Music), én két email accounttal folyamatosan használom gondok nélkül... Ráadásul az alkalmazásaim is megvannak és a browserrel is kevesebb a gondom...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3914) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Új S8500 firmware-k a sammobile oldalán:

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3915) duvi válasza snecizero (#3905) üzenetére


duvi
nagyúr

Az 1.2 alatt a beépített PDF olvasó meg se tudja nyitni :( Csak a fizetős Picsel Smart Office tudja megnyitni. Igaz, az rendesen jeleníti meg a képet és lehet nagyítani is vele.

(#3916) David3 válasza F-ECT$ (#3901) üzenetére


David3
őstag

Tessék, itt az Angry Birds:

Klikk ide!

XXLA1-es, januári fw-vel.

(#3917) ADAM1337 válasza leslieke (#3914) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem látom a béta szót sehol, kíváncsi vagyok rá.
Fel is dobom szerintem egyből.

(#3918) doctorur válasza ADAM1337 (#3917) üzenetére


doctorur
tag

Ez egy vodás FW lesz,ha minden igaz.

(#3919) snecizero


snecizero
senior tag

Jó reggelt !
Látom lassan mindenki megkapja a bada 2.0 :)

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#3920) Goldmen75


Goldmen75
őstag

S akkor most ezek már a véglegesek lehetnek? (Töltöm a magyart:) )

(#3921) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Véleményem szerint, ha nem béta lenne, akkor nem lenne benne (low) rsrc2 file, nem? Jól gondolom?

(#3922) spider80 válasza Goldmen75 (#3921) üzenetére


spider80
őstag

szerintem az 1.2 véglegesekben is benne volt mindig.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#3923) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok

Van itt olyan aki már feldobta a telefonjára a új magyar 2,0-át. Valami vélemény róla? Milyen a progi? :R

Sziasztok

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#3924) Goldmen75 válasza krysztyan (#3923) üzenetére


Goldmen75
őstag

Minjá tolom, csak még mentek:)

(#3925) krysztyan válasza Goldmen75 (#3924) üzenetére


krysztyan
tag

:C

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#3926) F-ECT$ válasza David3 (#3916) üzenetére


F-ECT$
titán

1. Vedd észre a smiley-t a mondt végén.

2. Adj egy samsung apps linket, ahonnan hivatalosan le lehet tölteni.

;)

Dive ever, work never.

(#3927) consono válasza Goldmen75 (#3921) üzenetére


consono
nagyúr

A bétákban kezdetben mid volt a rsrc2, a későbbi bétákban és a végleges firmwareekben pedig low. Kies felajánlja már? Nincs kedvem megint multizni :( Megvárom a végleges XEH -et :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#3928) leslieke válasza ADAM1337 (#3917) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezeket a firmwareket a Check Fus Downloader is látja, azaz fent vannak a Kies szervereken. Szerintem se béta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3929) Goldmen75 válasza consono (#3927) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hát én vissza nem rakom az 1.2-őt hogy aztán kiessel toljam fel....multi sokkal gyorsabban kész:)

(#3930) consono válasza Goldmen75 (#3929) üzenetére


consono
nagyúr

Én sem Kiessel akarom feltenni :D De onnantól hivatalos, végleges az fw.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3931) anrab válasza consono (#3930) üzenetére


anrab
addikt

ha végleges akkor miért csak 187 megab.?
a boot-ot és a fullt be kell pipálni?

(#3932) consono válasza anrab (#3931) üzenetére


consono
nagyúr

Egyre kisebbek a fw-k, ahogy kikerül belőlük a debug kód. Full és boot kelleni fog.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3933) PartyShan


PartyShan
aktív tag

Igaz török fw, de W2-re is jött ki valami

Product Code: GT-S8530BAATUR
Latest firmware: S8530JVLA1/S8530OJVKD1
Modified: 2012.01.20. 11:09:59
Filename: GT-S8530_TUR_1_20120120110954.zip.enc2

Bár most ez senkit sem fog lázba hozni :)

[ Szerkesztve ]

(#3934) leslieke válasza PartyShan (#3933) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A törököket biztosan lázba hozza. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3935) anrab válasza consono (#3932) üzenetére


anrab
addikt

köszi így már érthető.

(#3936) tamast2


tamast2
csendes tag

Na, megvettem az olcso csodatelefont. Azert vettem, mert olcso es jo kepeket, videofelvetelt keszit. Keszithetek is, csak nem tudom megnezni oket, mert nem tudom a szamitogepre csatlakoztatni. Van vagy 100 fele variacio, de nekem egy sem mkodik. A regi szaross fenykepezogepemmel semmi baj nem volt. Ehhez egy egesz konyvet kene elolvasni, vagy elvegezni egy informatika egyetemet, hogy csatlakoztatni tudjam a gepre. Letoltottem valami Kies programot, ami allt vagy 100.000 fajl-bol es volt vagy 1 giga, ha nem tobb. Akkor sem ment ez a fos. Mindent ugy csinaltam, ahogy a telefon hasznalati utasitasaban le van irva. Mi a francert rontanak el mindent manapsag? Csak kepeket akartam feltolteni a szamitogepre es azt hittem agyverzest kapok az idegtol, annyit baszlattam, de nem lattam egy kepet se meg a szamitogepen. Az USB stick-et is csak bedugom es mar megy is. Ezt mi a rossebert nem tudjak ugy megcsinalni? Kicsi es vekony az a fontos, de nejlonzacskoban merem hordani csak, olyan erzekeny. Rossz helyen fogom meg elromlik. Normalis telefont nem tud csinalni ma senki? Mit lehet kezdeni egy ilyen szutyokkal? 600 RON-ert vettem.

(#3937) Goldmen75 válasza tamast2 (#3936) üzenetére


Goldmen75
őstag

1. milyen telefont vettél?
2. ha nylonba hordod, tönkre fog menni!
3. A Kies száz valahány mega mindössze...
4. Simán fel lehet tolni kies nélkül is USB kábellel a képeket HÁTTÉRTÁR/MASS STORAGE módban...

Még valami?

szivesen

[ Szerkesztve ]

(#3938) peter_k válasza leslieke (#3928) üzenetére


peter_k
tag

Segítenétek, honnan tudom letölteni ezt az új fw-t?

(#3939) peter_k válasza Goldmen75 (#3937) üzenetére


peter_k
tag

Nagyon udvarias voltál... :)

(#3940) Goldmen75 válasza consono (#3927) üzenetére


Goldmen75
őstag

A Kies most már XEH-nek látja:D első benyomások, qrva gyors!

(#3941) Goldmen75 válasza peter_k (#3938) üzenetére


Goldmen75
őstag

sammobile.com, de regisztrált felhasználók tudják...2 perc:D

(#3942) consono válasza peter_k (#3939) üzenetére


consono
nagyúr

Úgy látszik az őstag ranggal ez is jár ;)

Goldmen75: Ne mondj ilyeneket, nem akarok multizni, nem akarok, nem... Akarok?

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#3943) aurel343


aurel343
tag

Az miért van, hogy a magyar 187 MB a többi mondjuk a cseh 204 MB?

(#3944) aurel343


aurel343
tag

Itt a török SHP-s verzió is. Ez nem magyar.

http://www.badaturkiye.com/gt-s8500-xxla1-shp-voice-call-tur-cfw-t12898.html

(#3945) peter_k válasza Goldmen75 (#3941) üzenetére


peter_k
tag

Köszönöm!!

Már töltődik. Nagyon kíváncsi vagyok.
Remélem megérte várni.

(#3946) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Sajna nincs benne dokumentum kezelő/olvasó...de iszonyat gyors maga a rendszer! Most tesztelem az apps-ot, alkalamazásokat....majd írok:)

(#3947) consono válasza Goldmen75 (#3946) üzenetére


consono
nagyúr

Az mondjuk gáz... Pont tegnap este jött jól, hogy meg tudtam nézni egy 20-30 oldalas doksit meg egy 10-15 oldalas powerpointot. (Az mondjuk érdekes volt, hogy a levelezőkliens nem volt hajlandó letölteni a pps filet, hogy nem támogatott a formátum, ellenben a browser simán letöltötte és meg is nyitotta utána...)

"In God we trust. All others must bring data"

(#3948) Nimda


Nimda
addikt

A Tmobilosokét is frissiti a kies? vagy egyelöre marad a multiloader?... melyiket töltsem le a sok file közül?...én már belezavarodtam:)

(#3949) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Tök jó, be van állítva automatice a web s az mms-fogadás:D

(#3950) consono válasza Goldmen75 (#3949) üzenetére


consono
nagyúr

Melyik szolgáltatónál vagy?

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.