Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) leslieke


leslieke
Jómunkásember

duvi, consono, TomWexX Nálam a böngészőben a W1-2-nél is látszódik a játékoknál Fruit Ninja, de az adatlapján meg már csak a W3-at mutatja, amire elérhető.
Szóval ezt megint érdekesen adja elő a Samsung.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3052) Dhampir válasza TomWexX (#3050) üzenetére


Dhampir
félisten

Legközelebb LG-t? :O

(#3053) duvi válasza leslieke (#3051) üzenetére


duvi
nagyúr

Telefonon keresztül (Wave II / 1.2) nem találja meg a samsung appson a Fruit Ninja-t :( (Bár nekem megvan még, mivel nem raktam újra a rendszert.)

[ Szerkesztve ]

(#3054) TomWexX válasza Dhampir (#3052) üzenetére


TomWexX
addikt

LG? Én nem ismerem azt a márkát. ;] Egyedül dvd lejátszóban jó, de az a mai világban már elavult technológia.
Nem tudom mit, de badát 100% hogy nem! Jelenleg ez a fémházas droid a kiszemelt utód....persze ez is csak májusban jelenik meg. :F

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3055) szimike79 válasza bokrosolajos (#3046) üzenetére


szimike79
őstag

Total commanderrel csinálj a régi kártyáról a vinyóra egy másolatot, majd rakd be az új kártyát és másold rá. Nekem működött, mikor cseréltem a 2 gigás kártyát 8 gigásra. Csere után minden progi futott rendesen.

TomwexX: Úgy néz ki nekem is megvan az utód: Xperia S. Bár aztán még ki tudja mi lesz, de az új Sony bejövős.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#3056) peter_k


peter_k
tag

Igazi, büdös, köcsögök. :((
Legalább pénzért, de tegyék elérhetővé.
Kezdek én is besokallni. Valszeg novemberben, ha lejár a hűség, én is váltok. Szép volt, jó volt, de inkább fizetek többet és valami felső kategóriás droidos vagy egy iPhon 4 lesz a következő áldozat.
A droidra már most gyűjtöm a programokat. :)
Mikor lehetne ezt a badára megtenni?

SOHA TÖBBET BADA!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#3057) TomWexX válasza szimike79 (#3055) üzenetére


TomWexX
addikt

Az is szép darab. :K De az Xperia Nyphon is jónak tűnik, vagy ezek, vagy HTC lesz következő mobil, még nem döntöttem. :)
szerk.: Jobban utána járva, az Xperia S komolyabb darab...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3058) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Tudtok valami hivatalos samsung fórumot? Amit látnak a fejlesztők is , samsungék is? Mert akkor irhatnánk,(én tuti) egy két elégedeltlen levelet.....

(#3059) leslieke válasza Goldmen75 (#3058) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezen az oldalon elérhető címeket biztos olvassák: [link]
De szerintem felesleges írni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3060) Dhampir


Dhampir
félisten

Badára létezik a Viberhez [link] hasonló alkalmazás? :F

(#3061) leslieke válasza Dhampir (#3060) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem létezik, de lehet hogy lesz valamikor:

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3062) zazumisi


zazumisi
tag

Üdv mindenkinek!
Régen jártam erre, de most úgy néz ki, ismét használatba kerül az én kis drágám. :)
Próbáltam mindenféle furfangos módon keresni a fórumban, de nem találtam megoldást a problémámra:
Valakinek sikerült életet lehelni a google-féle teendők szinkronizálásába?
Nekem folyamatosan "Unknown error. Try again!" hibaüzenet lesz a vége, pedig minden mást jól szinkronizál.
S8500, a rom pedig KL6-os. Régebben is próbáltam már, még 1.2-vel, de nekem ott sem ment.
Ötlet?

(#3063) F-ECT$ válasza zazumisi (#3062) üzenetére


F-ECT$
titán

Válts droidra :DDD

Dive ever, work never.

(#3064) Dhampir válasza leslieke (#3061) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm a választ! :R

(#3065) csacsi67 válasza peter_k (#3056) üzenetére


csacsi67
addikt

Ez mindent elárul a badárol a továbbiakban nincs miröl beszélni.Mondhat itt nekem bárki bármit egy egy halott telefon.Nézd meg a Iphont hány frisstést kap.Hány olyan app vagy alkalmzás van ami nem fut régebbi verziokon minimális.Sz--- az egészre ez a lényeg.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3066) zazumisi válasza F-ECT$ (#3063) üzenetére


zazumisi
tag

Kösz, de nem áll szándékomban.
Van egy iPhone 4-em, azzal elvagyok. :)
Szerettem volna életet lehelni a wave-be, ami a fent említett szinkronizálás kivételével sikerült is.

(#3067) Silenzio


Silenzio
addikt

Az Aszfalt 6 HÁDÉ is kijött Badára, de persze csak Wave 3-ra van. Ingyen. Vannak hardveres különbségek, de a cuccok 80%-a brahiból (értsd: korporét f@szkodás) Wave 3 only. Most nem írom le, mit kapnak be, illetve mit hová tegyenek, de megszabadulok a Wave-től és a Samsungtól is. Elegem van belőlük. Kész, pont.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#3068) consono válasza csacsi67 (#3065) üzenetére


consono
nagyúr

Ez csak a Bada browseréről mond el bármit is, amit linkeltél. Amúgy meg hogy lenne halott a telefon vagy a platform, amire nap mint nap jönnek ki alkalmazások??? Az üzletpolitika, az gáz...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3069) TomWexX válasza Silenzio (#3067) üzenetére


TomWexX
addikt

Én is így gondolom. :( Decemberben még azt hittem simán kihúzom júliusig, (addig van hűségidőm), de most már úgy érzem hogy ez a pár hónap kemény dió lesz. Legszívesebben már ma megszabadulnék a badától! :(((

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3070) csacsi67 válasza consono (#3068) üzenetére


csacsi67
addikt

Az nem gáz hogy másfél év alatt nem tudtak javitani rajta?Csak pont azok a funkiciok amitöl okos telefon lenne, azok mennek rajta nyögve nyelösen kivétel a kamera.

(#3071) Willie


Willie
őstag

Szvsz. év végére ez a fórum halott lesz! Addigra már majdhogynem senkinek sem lesz bada operációs rendszert futtató telefonja... (nekem legalábbis biztos, hogy nem...meg azoknak sem, akik előttem szólaltak fel...)

(#3072) gelbelex válasza csacsi67 (#3065) üzenetére


gelbelex
őstag

Nem halott, csak nem annyira fontos. ;] Mint írtad a #3067-ben.

De... van értelme a (jó esetben középkategóriás feauture-phone) bada-telefonokat és azok támogatását a háromszor annyiba kerülő telefonokéval összehasonlítani?

[ Szerkesztve ]

(#3073) bokrosolajos válasza leslieke (#3047) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Kösz leslieke!
Továbbra sem működik. Másik SIM kártya van benne, és semmi sem indul el :W :O
El sem hiszem, hogy még mindig szívás ...

(#3074) leslieke válasza bokrosolajos (#3073) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tudom nálad mi lehet a gond, szimike79-nél is működött. [link]

SIM kártya csere nálam nem volt, de ennek pont semmi köze nem kell hogy legyen a programok indulásához.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3075) bokrosolajos válasza leslieke (#3074) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Igen, köszi. szimike79 írását is olvastam, nekem sem az első kártya csere, eddig másolással működött rendben. Lehet makrancoskodik, hogy már hűtlen lettem :D Azt vettem észre, hogy Fájlkezelő sem látja a kártyát. Vista alatt formáztam FAT32-re. Teszek most egy próbát Linux alól...

(#3076) leslieke válasza bokrosolajos (#3075) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ne gépen formázd! Tedd be az új kártyát a telefonba, formázd meg és utána másold rá a régiről a fájlokat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3077) bokrosolajos válasza leslieke (#3076) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Telefonból? Azt meg hogyan? :F Az előző másoláskor XP-n formáztam az úgy még jó volt, de ez a Vista tiszta ... Grr

(#3078) consono válasza bokrosolajos (#3075) üzenetére


consono
nagyúr

Inkább a telefonnal formáztasd meg, az a biztos!

"In God we trust. All others must bring data"

(#3084) ADAM1337 válasza consono (#3083) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

tuti wave-ről írtad hogy ennyi hsz lett. :DDD ;] ;]

(#3085) TomWexX válasza consono (#3083) üzenetére


TomWexX
addikt

Te se menj el idegsebésznek, ha így remeg az ujjad. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3086) leslieke válasza bokrosolajos (#3077) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A beállításokban van valahol olyan opció, hogy memóriakártya formázása. Nincs nálam a W1, de ott kell legyen valahol.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3087) duvi válasza bokrosolajos (#3077) üzenetére


duvi
nagyúr

Beállítások/Memória/Memóriakártya adatai. Itt a bal alsó sarokban találod a Formázás gombot.

(#3088) doctorur válasza TomWexX (#3054) üzenetére


doctorur
tag

Ez a készülék nekem is tetszik, de nem a droid, hanem a hardver miatt.

(#3089) doctorur válasza szimike79 (#3055) üzenetére


doctorur
tag

+1

(#3090) bokrosolajos válasza duvi (#3087) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ez a menüpont meg sem jelenik, mivel ez a készülék egyáltalán nem látja ezt a kártyát!
:W
Másik telefonban simán látható, a Wave-ben se menüpont, se kártya.
Kingston egyébként, hologramos ... pfff. Szerintem nincs olyan, hogy hamisítvány vagy sem, ami ilyen márkajelzéssel készül, arra mindre lehet allergiás a Wave

A következő tapasztalati észlelés alapján megállapítom, hogy a Samu terméke a bibis, nem a kártya.

(#3091) Goldmen75 válasza bokrosolajos (#3090) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ez csupán kompatibilitási gond, ami MINDEN területen előfordul! Ennyi...nem kell túlragozni, nem a samu a hibás, hanem bizonyos kártyákat nem "szeret" mint mondjuk egy ASus alaplap pl nem eszi meg a CSX ramokat...

Az imént kipróbáltam egy 2 GB -os Kingston micro sd-t s tökéletesen műkszik a wave-be.

[ Szerkesztve ]

(#3092) formanekzs válasza consono (#2920) üzenetére


formanekzs
tag

consono írtad, hogy nálad a lengyel KL1 van fent. Az miben tér el a KL6-tól?
Nem régebbi?

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#3093) bokrosolajos válasza Goldmen75 (#3091) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Megnyugtató tudat, hogy egy bő évvel ezelőtti csúcs hardver ilyen válogatós fajta :D
Akkor is ilyen nyugodt lennél, ha az autód a 95-ös benzint -tegyük fel- csak LUKOIL-ből venné be, az összes többit felesleges pénzkidobás lenne, mert el sem indulna azzal a tankkal ?

Mint írtam, több készülékben is hibátlan teljesít a kártya, egyedül a Wave az egyetlen, ahol nem is látható. Most akkor kinek van kompatibilitási problémája?

Utolsó mondatod a "nálam még sosem telt el több két percnél, hogy műholdat találjon" eset.

Folyton mindenkinek mondom, hogy NE vegyen Kingstont. Most ismerős így járt, én meg ezért kihullattam pár szál hajat, mire kiderült, hogy nem hajlandó a telefon észre venni a behelyezett kártyát. Ennyi ez a történet.

A segítséget természetesen mindenkinek köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#3094) consono válasza formanekzs (#3092) üzenetére


consono
nagyúr

Elírtam :) KL6 az enyém is.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3095) Goldmen75 válasza bokrosolajos (#3093) üzenetére


Goldmen75
őstag

Én a PC-s hardware-ekre gondoltam, nem a benzinre:D
Mi relative sokszor szívunk ilyesmivel...
Na de mind1:) Wave s wave között is van difi! Nincs 2 egyforma...

Azt a műholdas mondatot nem én írtam:D

(#3096) bokrosolajos válasza Goldmen75 (#3095) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Bocs! Tudom, hogy nem Te írtad!
Csak arra vonatkozik, hogy azok a megállapítások, hogy másnál ugyanaz működik rendesen, vagy ugyanaz a folyamat hiba nélkül zajlik, se nem segít, se nem javít a helyzeten, még ha igaz is.

(#3097) ratam23 válasza formanekzs (#3092) üzenetére


ratam23
aktív tag

nekem a lengyel KL1 van fent, KL6 után tettem fel és stabilabbnak tűnik és kicsit talán gyorsabbnak is. Akksit is mintha kevésbé enné. Pedig nyílván a KL6 az újabb. annyi h ez valami lengyel plus szolgáltatói változata ezért a böngésző ikonja más meg a neve meg a route66 helyett valami lengyel nyelvű javás Naviexpert navigáció van rajta. Más eltérést nem vettem észre a KL6hoz képest

más: látom sok az elégedetlen badás tulaj, eddig tűrtem de most már én is ide tartozok és ahogy lejár a hűségem váltok iOs v Android esetleg w7.. Sajnos amit ezek művelnek tűrhetetlen

[ Szerkesztve ]

(#3098) Dhampir válasza ratam23 (#3097) üzenetére


Dhampir
félisten

Lázadás a Bountyn, de jogosan. A Samsunggal tudatni kellene a véleményünket. A Nokia támogatja a korábbi telefonjait is (még) a Symbian újabb és újabb frissítéseivel.

[ Szerkesztve ]

(#3099) Goldmen75 válasza Dhampir (#3098) üzenetére


Goldmen75
őstag

Már írtam levelet leslieke által linkelt oldalon....várom a válaszukat, már ha kapok:)...

(#3100) leslieke válasza Goldmen75 (#3099) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sablon választ fogsz kapni. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.