Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) ferikek válasza leslieke (#4700) üzenetére


ferikek
aktív tag

köszi, megnézem és törlöm őket.
akku 71%, számít ez vmit, vagy lényegtelen?

(#4702) Dhampir válasza F-ECT$ (#4699) üzenetére


Dhampir
félisten

Újonnan inkább 130 (szolgáltatónál), illetve 140 fölötti árakkal spekulálnak. :U

70-ért "féláron" vétek lenne kihagyni. :)

(#4703) taschner válasza Dhampir (#4691) üzenetére


taschner
aktív tag

Egyszeri alkalom a kollégám kapot telecsit 4 e ft-ért mert másik csomagba lépet és eladta 70 e ft ért.A másik kollega meg meg vette tehát igy.

A motorozás egy élmény!!!

(#4704) leslieke válasza ferikek (#4701) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Frissítés közben nincs töltés, úgyhogy legyen feltöltve, de ennyi egyébként elég kell legyen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4705) ferikek válasza leslieke (#4700) üzenetére


ferikek
aktív tag

Köszi, sikerült így, most már jöhet a 2.0, persze KIES-szel:)
(Akkor már tudom, hogy miért írta ki mindig a böngésző, hogy nincs elég memória)

(#4706) pumedli válasza ferikek (#4705) üzenetére


pumedli
csendes tag

Ez egy érdekes hozzászólás volt. Legalábbis engem elgondolkodtatott...
Nem elképzelhető, hogy a memóriaelfogyás valóban összefüggésben van ezzel a problémával? Nálam nem jellemző, hogy előjönne ez a hiba, de ha valaki olyan ki tudná próbálni, akinek sűrűn előfordult ez, hogy az előzmények törlésével esetleg megszűnik ez a hibajelenség... Nem tartom kizártnak, hogy egy rosszul megfogalmazott/fordított mondatnak köszönhetően erre eddig senki sem gondolt. Egy próbát megér...

(#4707) ferikek válasza pumedli (#4706) üzenetére


ferikek
aktív tag

Nekem kb. 2 naponta mindig újra kellett indítani a telót, mert különben egyetlen egy weboldalt sem töltött be és kiírta a már említett memória hibát. (előzményeket sosem töröltem idáig)
ugyan már nem 1.0, hanem 1.2 van rajta de azért kíváncsi vagyok mikor írja ki először a hibaüzenetet. (remélem nem írja ki:))

(#4708) leslieke válasza ferikek (#4707) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Be lehet állítani, hogy a böngésző bezárásakor miket töröljön a telefon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4709) KlinkerDR


KlinkerDR
csendes tag

Urak!

W1-re ha felteszem a 2.0-ás szoftot a gmail-ből a névjegyzékeket hogy lehet feltenni a telóra, illetve milyen navi programot fogok tudni használni?

[ Szerkesztve ]

(#4710) TomWexX válasza pumedli (#4706) üzenetére


TomWexX
addikt

Akkor ezt a gondolatmenetet cáfolom is. Nekem 1.2-n úgy volt beállítva hogy törölje az előzményeket, annak ellenére használhatatlan volt a böngésző. Most 2.0-n 1 fokkal jobb. De csak 1-el... :(

(#4687) taschner:
"Amugy jó a bada csak nagyon új dolog még nincs annyi alkalmazás..."
Ezzel még mennyi ideig akarod védeni a badát? Egy 2 éves op.rendszernek illene már rendesen működnie, és most nem az alkalmazások hiányáról beszélek, hanem pl. a böngészőről, szinkronizálásról, és még sorolhatnám...
Mikor a bada megjelent, merem azt állítani hogy az akkor aktuális verziójú androiddal szemben jobb volt. Jelen időben a droid sz_rrá veri a badát. (android 2.3.6 vagy 4.0 vs bada 2.0) És még mindig nem az alkalmazások mennyiségéről beszélek. Ez a szomorú igazság...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4711) pumedli válasza TomWexX (#4710) üzenetére


pumedli
csendes tag

OK, köszi. Ezek szerint sajnos úgy néz ki, hogy a valóságnak megfelel az az üzenet... :(

(#4712) ferikek


ferikek
aktív tag

Bada 1.2.

Kerestem már a fórumon de nem találtam. 1.0-m volt eddig, ott a középső gombot készenléti állapotban megnyomva, előjött a képernyő és fel lehetett oldani. 1.2-ben inaktív a középső gomb efféle használata?

(#4713) consono válasza ferikek (#4712) üzenetére


consono
nagyúr

A középsőé igen, de másik gombok mennek, a beállításokban be tudod kapcsolni. Sajnos a 2.0-ból ezt kivették.

"In God we trust. All others must bring data"

(#4714) taschner válasza TomWexX (#4710) üzenetére


taschner
aktív tag

(#4710) TomWexX
Nem tudom nekem most már a második van tehát van egy 8500 és egy 8530 de meg vagyok elégedve mid a kettővel soha nem volt gondom fagyás;memoria elfogyás talán az elsőbe a kamera gomb néha okoskodot de semmi azonkívül.Én netet meg fénykép meg video email minden jó volt nálam meg most is 1.2 verzioval 8500-án.

A motorozás egy élmény!!!

(#4715) taschner


taschner
aktív tag

Bada 2-ön ahol a AccuWeather van mást is ki lehet rakni vagy csak azokat amik ott vannak?

A motorozás egy élmény!!!

(#4716) Goldmen75 válasza taschner (#4715) üzenetére


Goldmen75
őstag

Csak amik ott vannak az egy fix oldal...

(#4717) snecizero


snecizero
senior tag

Azėrt nagyon remèlem ,hogy a bada 2.0-àt nagyon hamar fogjàk tovàbb fejleszteni. Na ezt jól megaszontam. Jó stabil a rendszer ,de azèrt nagyon hiàny érzetem van.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#4718) taschner válasza Goldmen75 (#4716) üzenetére


taschner
aktív tag

Köszönöm.Kár tegnapig jó volt a AccuWeather de ma már nem találja a várost ahol élek.

A motorozás egy élmény!!!

(#4719) aurel343 válasza KlinkerDR (#4709) üzenetére


aurel343
tag

Ha van SHP akkor simán szinkronizálja. Ha nincs akkor gmailből lementeni a gépre majd KIES-el vissza. (át is kell alakítani más formátumra ha jól emlékszem)

(#4720) peterk


peterk
senior tag

Használja valaki a Color Dream v3 skint? Magyarítottam a háttér-flasht, magyarul írja ki a hónapok, napok neveit. Akinek kell szívesen elküldöm, vagy felteszem valahová.

(Remélem szerzői jogi gondok nincsenek ezzel, nem láttam semmi eula-t a skin mellett.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4721) AHA181 válasza peterk (#4720) üzenetére


AHA181
tag

Nekem elküldhetnéd!Előre is köszi!

HUAWEI P30 pro & TGX 18.440 :)

(#4722) szimike79 válasza snecizero (#4717) üzenetére


szimike79
őstag

Az első mondat jó vicc volt. :C
Még hiszel a mesékben? Bada fejlesztés és a hamar köszönő viszonyban nincs egymással. Örülhetünk, ha lesz egyáltalán frissítése. :))

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4723) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Nem tudok ki hogy van vele, de ezen a legújabb 2.0-án is eltűnnek állandóan a kirakott widgetek, ha egy kicsit izmosabb alkalmazást futtatok! Ez nagyon idegesítő, gyakorlatilag semmi értelme így a widgeteknek, mert állandóan ki kell őket rakni! :(((

Oneplus 8T 8/256

(#4724) szimike79 válasza ruszi_tomi (#4723) üzenetére


szimike79
őstag

A widgeteknek van értelme, vagyis lenne, ha nem lenne ilyen csapnivaló a rendszer memóriakezelése. Nekem is többször előfordult màr, és szerintem ez ilyen is marad. Én már lemondtam róla, hogy valaha is javítják. :(

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4725) Goldmen75 válasza ruszi_tomi (#4723) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ez már az ismerősöm is mondta, panaszkodott. de akkor nekem miért nem tűnnek el???? Amióta felraktam a firm-et s kiraktam a névnap vidgetet pl meg az analóg óra vidgetet, azóta ott vannak beton stabilan, akármit csinálok a géppel....

(#4726) bulbaa válasza Goldmen75 (#4692) üzenetére


bulbaa
tag

Az egyenként betallózós módszerrel végülis sikerült, köszi! Bár amikor a multi indította a telepítést, gondolt egyet a win7 és ő is elkezdett néhány, a telóhoz kapcsolódó USB drivert felrakni, így porthibával megszakadt a telepítés, de másodjára felment.
Még ismerkedem a rendszerrel, de a mappázhatóság már most tetszik!

(#4727) snecizero


snecizero
senior tag

Lesz android op wave -re ? Nem vagy csak idő kérdése ? Mi a helyzet most ezen a téren ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#4728) gelbelex válasza bulbaa (#4726) üzenetére


gelbelex
őstag

Még ismerkedem a rendszerrel, de a mappázhatóság már most tetszik!

:K Számomra a bada kezelhetőségének az egyik alappillére. Ha nem lennének a mappák, már bizonyára droidoznék... :B

(#4729) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Szótár program – készülőben!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4730) KlinkerDR


KlinkerDR
csendes tag

Na sikerült felraknom W1-re a 2.0 Nexus szoftot!
Az Ndrive-ot erre fel lehet tenni?
Mi az a GPS okosítás?

(#4731) consono válasza Goldmen75 (#4725) üzenetére


consono
nagyúr

Gondolom a te widgetjeid nem hálózatosak, vagy nem terhelted még le a gépet rendesen :)

snecizero: Android vagy lesz, vagy nem. Elméleti esély van, de mivel csak 2 ember csinálgatja szabadidejében, nagyon lassan halad a dolog...

"In God we trust. All others must bring data"

(#4732) Dhampir válasza leslieke (#4729) üzenetére


Dhampir
félisten

Offline progi lesz, vagy mobilnet szükséges a szótárállomány letöltéséhez?

(#4733) leslieke válasza Dhampir (#4732) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Offline program lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4734) David3 válasza leslieke (#4729) üzenetére


David3
őstag

Oh, köszi, hogy kiraktad ide is, pont be akartam linkelni. Igen, teljesen offline lesz, és naponta bővül új funkciókkal.

(#4735) Dhampir válasza leslieke (#4733) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez már döfi! :K

(#4736) ratam23


ratam23
aktív tag

sziasztok!

eddig a lengyel kl1 2.0 fent a telefonom és simán működött a Kiessel majd aztán ma ezzel fogadott: Ezt az eszközt nem támogatja a Kies 2.0, feltettem az új 2.0 magyar LA1-et de ezzel is ugyanez fogad.. Valakinek volt már ilyen? hogy tudnám megoldani?

(#4737) ratam23


ratam23
aktív tag

na csak úgy sikerült megoldanom h visszaraktam az egyel régebbi kiest, ez az új nem igazán támogatta a nem hivatalos bada 2es telefonomat...

(#4738) David3


David3
őstag

Aki telepítette a Sims 3-at, és Wave és Wave II-je van, az valószínűleg találkozott a játék hibáival... viszont van megoldás rá. A leírásért ERRE tessék.

(#4739) taschner


taschner
aktív tag

Felkerült az asphalt 6 ingyen

[link]

A motorozás egy élmény!!!

(#4740) consono válasza David3 (#4738) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi!Ki fogom próbálni!

"In God we trust. All others must bring data"

(#4741) taschner


taschner
aktív tag

Az asphalt 6 karbantartási probléma

A motorozás egy élmény!!!

(#4742) leslieke válasza taschner (#4741) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem frissítést jelez a játékhoz az Apps.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4743) taschner válasza leslieke (#4742) üzenetére


taschner
aktív tag

Ki dob a játék mikor rámegyek a race indintásra.

A motorozás egy élmény!!!

(#4744) taschner


taschner
aktív tag

Telcsi újra inditás és jó kicsit szaggat az elején de amugy jó és nagyon érzékeny a döntésekre.

A motorozás egy élmény!!!

(#4745) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na mosmá kipróbálom, még nem jáccottam vele:)

(#4746) leslieke válasza taschner (#4744) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én már töröltem is. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4747) taschner válasza leslieke (#4746) üzenetére


taschner
aktív tag

Miért is ?

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#4748) leslieke válasza taschner (#4747) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha autós játék, akkor Need for Speed : Shift!! Klasszisokkal jobb, mint ez.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4749) zotosz


zotosz
tag

Üdv srácok

Segítséget kérnék

xxkl6 van fennt, feltelepítettem a ndrive fin promot (spanyol appsból), de nem találom a memóriakártyán (biztos h oda telepítette) a folderét.

Néztem a legutolsó módisított mappa nem az.

Hova rakta fel (merthogy a progi elindult) és milyen néven?

Kösz előre is!

-Isten hozta.... -Meg egy nagy fekete autó....

(#4750) Goldmen75 válasza zotosz (#4749) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nézd meg az others mappán belül lehet van még egy mappa s oda pakol, van ilyen...vagy szedd le, s telepítsd újra, DE előtte győződj meg róla hogy tuti memóriakártya van alapértelmezettre állítva!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.