Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) San398 válasza Goldmen75 (#4095) üzenetére


San398
őstag

Én most szedtem le, fel is raktam! Nálad is azt írja a Kies, hogy "Az eszköz nem támogatja a Kies rendszerén keresztül végrehajtott szoftverfrissítést."? Gondolom ez a Multi miatt van?!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4102) Goldmen75 válasza San398 (#4101) üzenetére


Goldmen75
őstag

Egyrészt, másrészt nincs mire frissíteni:)

(#4103) szimike79 válasza San398 (#4101) üzenetére


szimike79
őstag

Azért mert a VDC régiókód, Cseh Vodás firm. Meglátásom szerint raktak bele magyar nyelvet is, mert sok magyar él a határon túl is. De ez csak feltételezés. Az is lehet, hogy nem kapunk külön firm-et. Ki tudja? Én azért még várok pár napot, hátha mi is kapunk hivatalos firm-et. Nincs kedvem, se időm többször újra rakni mindent. :U

Ha multival raksz fel egy firm-et, ami hivatalos, és utána nincs pre config, semmi buherálás, akkor a Kies vagy ad rá frissítést. Ha pedig a legújabb, akkor azt írja, hogy ez a legfrissebb elérhető szoftver. Akkor ad ilyen hibaüzenetet, ha nem a saját régiós firmed raktad fel, vagy valami keverc volt vele.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4104) wertigo1984 válasza San398 (#4101) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem is ezt írja a Kies, mint neked, az enyém osztrák régiókódos.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#4105) Goldmen75 válasza szimike79 (#4103) üzenetére


Goldmen75
őstag

Akkor nekem miért állt be automatice a magyar T-mobil mms,net beállításokra???

(#4106) szimike79 válasza Goldmen75 (#4105) üzenetére


szimike79
őstag

Azért mert azok a sim kártyádon vannak, és nem a firm-ben, amit felraktál.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4107) leslieke válasza TomWexX (#4100) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van frissítés a Kieshez? Változás?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4108) TomWexX válasza Goldmen75 (#4102) üzenetére


TomWexX
addikt

Na felraktam én is az LA1-t! Megnéztem a preconfig menüt, és VAN XEH RÉGIÓKÓD!!!! De, nekem KOR-on volt, tehát most átállítottam XEH-re. Javaslom nézd meg te is, hogy a tiéd min van!

(#4106) szimike79: Ez szerintem hülyeség, mert mikor a KK7-et feltettem, semmilyen beállítás nem volt a nethez, most viszont tényleg ott van.

(#4107) leslieke: Még nem néztem meg mi változott, egyelőre annyit vettem észre, hogy a csatlakoztatható eszközöknél van egy zenei CD lehetőség is. Ez nem tudom mire jó. :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4109) Goldmen75 válasza szimike79 (#4106) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ez hülyeség, eddig egyik firm-el sem csinálta akár magyar volt akár nem...kézzel kellett beállítani!

(#4110) szimike79 válasza Goldmen75 (#4109) üzenetére


szimike79
őstag

Ha hülyeség ha nem, a T-s beállítások maximum a TMH-s 2.0-ban lennének benne. De akkor az is biztos hülyeség, hogy volt már 3 db 1.2-es firm a telómon, és mindegyikben ott volt az összes beállítás ami kellett, és egyik sem THM-s firm volt. Azt meg, hogy neked kézzel kellett beállítani, inkább köszönhető a bétás firm-nek. :P

TomWexX :Ha KOR-on volt a régió kód, akkor mi a francért jött be az XEH-s netbeállítás? :P ;]

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4111) TomWexX válasza szimike79 (#4110) üzenetére


TomWexX
addikt

A franc se tudja. :DDD Az a lényeg hogy van, és működik. :P
Most megy vissza a biztonsági mentés, ami még az alkalmazásokat is visszatelepíti. Ezt a régebbi KIES is tudta?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4112) szimike79 válasza TomWexX (#4111) üzenetére


szimike79
őstag

Bocs, sajnos az elmúlt két nap eseményei kikészítették az idegeimet. Ma mínusz hat fokban autót szereltem egész délelőtt, mellette meg egy csomó hülyeséget kellett elviselnem. :O
Ha a biztonsági mentés visszapakolja az alkalmazásaimat, lehet bepróbálom a VDC-s 2.0-át. Bár most nem nagyon merek semmihez hozzá nyúlni, ami elromolhat. :))

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4113) TomWexX válasza szimike79 (#4112) üzenetére


TomWexX
addikt

Vigyázz, mert 1.2-nél még nincs biztonsági mentés! Ez csak 2.0-ról 2.0-ra működik.
Miért is kérsz bocsánatot? :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4114) leslieke válasza Goldmen75 (#4109) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem hülyeség. A W3-ba is csak betettem a SIM-kártyát és ment minden: net, mms, sms. Semmit nem kellett beállítani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4115) rObika8802


rObika8802
aktív tag

énis felraktam nekem is tudta egyből a net meg mms beállításokat és magyar is nekem ez a lényeg,de am a sammobile-on azt írják,hogy ez már valszeg a végleges.. :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#4116) szimike79 válasza TomWexX (#4113) üzenetére


szimike79
őstag

Az szívás, ha nincs biztonsági mentés.

Az esetleges nem ide való stílus, vagy hangnem miatt. Senkit sem szeretnék megbántani, mert idegbeteg vagyok. Majd lenyugszom, csak idő kérdése. :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4117) kaller1 válasza Goldmen75 (#4102) üzenetére


kaller1
veterán

Egyrészt, másrészt nincs mire frissíteni.

Ha legutolsó fw van fent, akkor is ezt a szöveget kell mutatnia?

.::> <::.

(#4118) leslieke válasza kaller1 (#4117) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem. Azt kellene írnia, hogy "Ez a legfrissebb készülékszoftver", vagy valami hasonlót.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4119) TomWexX válasza rObika8802 (#4115) üzenetére


TomWexX
addikt

Ne felejtsd el preconfiggal átállítani XEH-re, mert alapból KOR-on van.

(#4116) szimike79: Ugyan már, ne viccelj! ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4120) kaller1 válasza leslieke (#4118) üzenetére


kaller1
veterán

Értem, akkor amelyikre ezt írja, nem lehet kiesssel frissíteni, jól gondolom?

.::> <::.

(#4121) szimike79 válasza kaller1 (#4120) üzenetére


szimike79
őstag

Igen, csak multival.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4122) leslieke válasza kaller1 (#4120) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos nem lehet. Erre ott a multiloader vagy a szerviz.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4123) kaller1 válasza szimike79 (#4121) üzenetére


kaller1
veterán

Ok, az nem gond, olyat már csináltam.

.::> <::.

(#4124) ABal


ABal
őstag

Nem feltétlenül attól függ, hogy multival lett-e felrakva valami vagy sem, mert nekem a KIES frissítette a telót KF3-ra, majd a legközelebbi saját frissülése után már azt írja ki, hogy "nem támogatja a KIES-en keresztüli frissítést" azon a gépen, amelyen előzőleg gond nélkül frissítette.

Ugyanakkor a másik gépemen ugyanerre a telóra azt írja, hogy ez a legfrissebb készülékszoftver... :U

A KIES egyszerűen szar. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a két gépen hogyan alakul majd a 2.0 eljövetele. Én kivárom.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#4125) rObika8802 válasza TomWexX (#4119) üzenetére


rObika8802
aktív tag

köszi :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#4126) Shurycen


Shurycen
tag

Srácok végre én is rászántam magam és feltettem ezt z új már magyar nyelvvel ellátott 2.0 de valahogy olyan lassúcska akadozó nem veszi azonnal ahogy kattintok mintha várna, valamire! kell nekem ilyen prekonfigolni? meg valami low-ra állitani a mittudomén mit?

(#4127) aurel343 válasza s4tch (#4093) üzenetére


aurel343
tag

Hát én nem tudom, h mit csinálok rosszul. Ez volt ma az 5. multi de a SHP még mindig nem megy. Amúgy magyarnak magyar és nagyon gyorsnak tűnik de nekem kell az SHP.

http://www.badaturkiye.com/gt-s8500-xxla1-shp-voice-call-tur-cfw-t12898.html

Ezt a török firmware-t használtad? És működik a SHP? (a gmail beállításnál lehet szinkronizálni a névjegyeket és a naptárt?) Eddig amikor elindítottam az SHP akkor bele kellett egyeznem a feltételekbe most ezt nem kéri. Mit bénázhatok?

(#4128) anrab válasza Shurycen (#4126) üzenetére


anrab
addikt

kaphatnék egy kódot hogy hogyan kell preconfiggal átállítani XEH-re?
amit találtam a mysamsungwawe-n a második kódsornál azt írja hogy nem jó.

(#4129) aurel343 válasza anrab (#4128) üzenetére


aurel343
tag

http://mobilarena.hu/tema/re_samsung_s8500_wave_a_harmadik_kiraly/hsz_45396-45396.html

A preconfig.

[ Szerkesztve ]

(#4130) leslieke válasza anrab (#4128) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Preconfig:
A tárcsázóba üsd be *#272*IDŐ# (az idő helyére a telefonodon látható aktuális idő ÓÓPP formátumban!) válaszd ki az XEH-t, nyomj rá a balra lent lévő telepítés gombra és várj türelmesen. A telefonon minden adat törlődik!
A telefon újraindul. (ha mégsem, no panic, kb. 15-20 perc után aksi ki-be és működik. Néha elfelejt újraindulni.)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4131) consono válasza aurel343 (#4127) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem a csc kicserélése miatt nincs psh-d... A kettő összefügg! Szerintem az fw leírásában benne van milyen régiókra van aktiválva a prémium...

"In God we trust. All others must bring data"

(#4132) aurel343 válasza consono (#4131) üzenetére


aurel343
tag

Akkor megpróbálom újra. A gyakorlás teszi a mestert. :N

És most akkor nem baj, hogy magyar? Csak multizzam rá a törököt simán?

[ Szerkesztve ]

(#4133) Shurycen


Shurycen
tag

Javitanám magam! közben magához tért lehet csak én voltam túl mohó! Gyerekek aki eddig nem váltott 1.2-ről most elgondolkozhat rajta! nagyon szép nagy megy, mintha egy új telefont kaptam volna :) btw: hogyan lehet főképernyőn azt a nagyon sok üres lapot törölni? :)

(#4134) aurel343 válasza Shurycen (#4133) üzenetére


aurel343
tag

csippentsd össze a képernyőt

mintha sót szednél fel róla

[ Szerkesztve ]

(#4135) leslieke válasza Shurycen (#4133) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csippentsd össze valamelyiket két ujjal és a feleslegesek törölhetőek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4136) TomWexX


TomWexX
addikt

Na meg is vagyok a frissítéssel, minden a helyén. Ez a biztonsági mentés nagyon jó dolog, még az appokat is visszatelepítette, csak a mappákat kellett újra létrehoznom, minden más beállítás ugyanúgy van mint ezelőtt. :)

Első benyomás: JÓ! :K

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4137) anrab válasza leslieke (#4130) üzenetére


anrab
addikt

köszönöm! hát azon az oldalon teljesen más volt!
aurel343: természetesen Neked is köszi.

"Admin beállítás: *#5239870*#
Pre-Configuration: Admin beállítás, majd: *#73561*#"
természetesen idézőjel nélkül. [link]

(#4138) samsung1920


samsung1920
csendes tag

Szép szombat délutánt marslakócskák:D Tud,valaki valamit ajánlani a wave 2re, (kiess-es bada 2.0) valami újdonságot, érdekességet,progit,gamet? Elmúlt időszakban nem nagyon volt időm a meló miatt géphez ülni,ti biztos tudtok valami újdonságot :)
köszi mindenkinek :) :R

(#4139) San398


San398
őstag

2.0-n hová kell másolni a témákat amit telepíteni szeretnék? A memória kártyán a Themes könyvtárba másolva majd rábökve azt írja "A fájltípus nem támogatott" A telefonon nem tudok Themes mappát létrehozni! Háttértár módban létrehozom PC-n a mappát de a telefonon nem látszik!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4140) TomWexX válasza San398 (#4139) üzenetére


TomWexX
addikt

A telefon others mappájába átmásolod majd a settings-nél állitod be.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4141) San398 válasza TomWexX (#4140) üzenetére


San398
őstag

Köszönet! Az lett volna az utolsó hely ahol próbálkoztam volna!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#4142) aurel343 válasza consono (#4131) üzenetére


aurel343
tag

Sikerült a SHP! Igaz angol de ez nem izgat. Igen az volt a baj, h nem tetszett neki a magyar nyelv. Azért a török billentyűzet megizzasztott mert náluk az i-n nincs pont. No ez neheziti a gmail beállításokat főleg ha jelszóban is van i. :W
De most már királyság van.
Jó lenne ugyanez magyarul!

(#4143) leslieke válasza samsung1920 (#4138) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

duvi ajánlóit érdemes átböngészned: [link1] [link2] [link3] [link4] [link5] [link6] [link7]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4144) samsung1920 válasza leslieke (#4143) üzenetére


samsung1920
csendes tag

tökéletes:) :R

(#4145) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Háh! Lejött az AB is meg még pár jó kis progi:D:D

(#4146) TomWexX válasza Goldmen75 (#4145) üzenetére


TomWexX
addikt

Megnézted a preconfigot hogy nálad min van? Mert nálam alapjáraton KOR-on volt...

szerk.:
Most írta leslieke. :)
Csak nézd meg hogy min van, ha nem akarod újra telepíteni, akkor ne nyomj rá a XEH-re!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4147) Goldmen75 válasza TomWexX (#4146) üzenetére


Goldmen75
őstag

Sose csináltam pre-t...hogy kell s hol?:) De nem szívesen törölnék most mindent...
KOR s ez mit takar?

S ez a preconfig végül is mire jó, mit takar? S mi törlődik?? Visszaáll arra az állapotra mikor felmultiztam a rom-ot? S mi változik?

[ Szerkesztve ]

(#4148) szimike79 válasza TomWexX (#4146) üzenetére


szimike79
őstag

PÜ ment.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4149) TomWexX válasza Goldmen75 (#4147) üzenetére


TomWexX
addikt

Azt, hogy Koreai a régiókódod. Hogy ez miben mutatkozik meg azt nem tudom, mindenesetre én nyugodtabb vagyok hogy az enyém már XEH-en van.

(#4148) szimike79: Vettem!

(#4150) Goldmen75: Most hirtelen nem találom, de úgy emlékszem hogy a KOR az Koreát jelent. Ezek szerint az az alapértelmezett.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4150) Goldmen75 válasza TomWexX (#4149) üzenetére


Goldmen75
őstag

Korea?? Hogy a pékbe???

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.