Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) TomWexX válasza Karma (#4196) üzenetére


TomWexX
addikt

Ehhez a preconfig kódhoz nem kell jelszó...De mindegy is, már kész is a visszaállítás. :)

A facebook app továbbra sem működik! :(((

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4202) leslieke válasza happy555 (#4200) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

FB chat passz, nem használom. Flash lite: nem mindennel flash-el birkózik meg a böngésző.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4203) leslieke válasza TomWexX (#4201) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mentésből teszed vissza? Ha igen, próbáld meg újra letölteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4204) TomWexX válasza leslieke (#4203) üzenetére


TomWexX
addikt

Már azt is megpróbáltam. De érdekes hogy a twitter app megy, csak ez nem. :F Amúgy külföldi fórumokon is írják ezt a hibát, majd holnap lehet jobban utána járok.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4205) consono válasza TomWexX (#4201) üzenetére


consono
nagyúr

Az idő a jelszó, nem tudsz véletlenül belépni...

Én a Facebookot fel sem tettem még, a Soc Hub működik jól...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#4206) TomWexX válasza consono (#4205) üzenetére


TomWexX
addikt

Az is igaz, mindegy, béna voltam de már visszaállítottam mindent. :)
Soc.hub nekem is működik, de akkor is zavar hogy a facebook app nálam nem jó.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#4207) Dhampir válasza David3 (#4187) üzenetére


Dhampir
félisten

Symbianos progiknál is volt hasonló, hexás szenvedés, amíg valaki megírta az OVI dm splitter programot (.dm-ből .sis-t farag), amire csak rá kell ejteni az átalakítandó állományt, és egy pillanat alatt telepíthetővé alakítja át.

[ Szerkesztve ]

(#4208) qantum


qantum
senior tag

Melyik app tudja a normál, tárgyalás , néma ... üzemmód választást?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#4209) snecizero


snecizero
senior tag

Egy kicsit megkésve ,de nekem is megvan végre. :DDD

Ja és már nem adom el a telefonomat. Mert nagyon jó lett a tárcsám. :DD

:R

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#4210) David3 válasza Dhampir (#4207) üzenetére


David3
őstag

A törökök már megcsinálták, WaveIIIAppFix a neve. Ha gondolod lepj meg egy PÜ-vel és belinkelem majd holnap ide. Az ilyeneket el szoktam felejteni... :D

(#4211) Dhampir válasza David3 (#4210) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi szépen, de maradok az egyenes úton, csak a könnyebb hekkelés végett említettem meg, ha van egyszerűbb megoldás. Ezek szerint létezik. :)

(#4212) PartyShan válasza TomWexX (#4136) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Hello!

Amit a memóriakártyára telepítettél azt is visszarakja és a memkarira? Eddig úgy tudtam, hogy a kártyára telepített dolgokat nem rakja vissza vagyis igen, de a belső memóriára kezdi el telepíteni.

Más: Szerintetek az miért van, vagy mitől lehet, hogy a kies XEH-nek ismeri fel a telefonom miközben ha jól emlékszem amikor megnéztem a preconfig menüt akkor KOR-ra volt állítva. Úgy gondolom, hogy KOR-nak kéne felismernie a Kiesnek. Hivatalos kies által telepített W2 KL6 XEH van a telefonon.

David3:Kaphatnék egy Wave3appfix linket PM-ben?

[ Szerkesztve ]

(#4213) Teaway válasza snecizero (#4209) üzenetére


Teaway
veterán

Még gyakorolnod kell, a nulla pont nem túl acélos... :DDD

Nincs itthon csokid??

(#4214) [KOCKA]


[KOCKA]
csendes tag

Valaki tudna segíteni, hogy hol tudok letölteni egy témát? Ha jól emlékszem Bokeh volt a neve és kizárólag 2.0-ra van.

(#4215) rObika8802 válasza [KOCKA] (#4214) üzenetére


rObika8802
aktív tag

ja bocsánat amit keresel az ittvan :D

[link]
[link]
[link]
[link]

meg amit még a barátod Gugli talál :))

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#4216) [KOCKA] válasza rObika8802 (#4215) üzenetére


[KOCKA]
csendes tag

Köszönöm! :)

(#4217) snecizero válasza Teaway (#4213) üzenetére


snecizero
senior tag

Igyekszem :)

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#4218) leslieke válasza qantum (#4208) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyik se. Nincs ilyen app. Van a gyári normál és a néma üzemmód, azok közül lehet választani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4219) leslieke válasza [KOCKA] (#4214) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt is van rengeteg téma: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4220) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Egy kicsit le vagyok maradva...
Akkor most már van működő magyar 2.0 S8500-ra?
T-s telóra multival kell feltenni?
Fel lehet úgy telepíteni, hogy az appok ne vesszenek el?
NDrive11-el mi a helyzet?
AB csak 2.0-ra érhető el?

A válaszokat előre is köszönöm!!!

(#4221) [KOCKA] válasza leslieke (#4219) üzenetére


[KOCKA]
csendes tag

Köszönöm Neked is :)
Egyébként a BadaSI nevű program 2.0 alatt is valós értékeket mutat? Gondolok itt a Ram-ra...

(#4222) snecizero


snecizero
senior tag

Hogyan tudok másképpen vásárolni a kiesen ? Hiába próbálom a bank kártyámat regisztrálni ,de állandóan hibát ír ki. Van esetleg valami más megoldás ?

Ezt a programot akarom megvenni----->Picsel Smart Office

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#4223) leslieke válasza [KOCKA] (#4221) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem, hülyeségeket mutat.

(#4222) snecizero Regisztráld a kártyát a mobilon és utána már megy a vásárlás a Kiesben is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4224) choler. válasza PartyShan (#4212) üzenetére


choler.
tag

Nekem is azt írta ki a KIES, h telefonra tölti vissza az 1GB biztonsági mentést. Több órán át pakolta de mindent az eredeti helyére; memkártyára tett vissza. Nem is fért volna fel...

(#4225) snecizero


snecizero
senior tag

Nagyon olcsó wave 1 a vaterán--------->vatera

Nem én árulom ,csak találtam és gondoltam megosztom. Megéri szerintem !

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#4226) szimike79 válasza Faresz29 (#4220) üzenetére


szimike79
őstag

Igen van működő magyar 2.0-a, de valószínű, hogy nem a hivatalos.
Minden telóra csak multival lehet felrakni.
Nem lehet feltenni adatvesztés nélkül.
Ndrive passz, nem használom.
Angry Birds egyenlőre csak buherálás útján érhető el.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4227) snecizero


snecizero
senior tag

Biztosan sokszor leírták az Angry Birds telepítését wave telefonra ,de most én is leírom.
Letöltöd ezt a programot a telefonodra ha még nincs fent:--->[link]

Utána ha ez megvan akkor ide klikk-------->[link]

És az itt leírtakat követitek ! :)

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#4228) anrab válasza szimike79 (#4226) üzenetére


anrab
addikt

"Angry Birds egyenlőre csak buherálás útján érhető el."
van vlki aki fel tudja rakni?vagy bármelyik app-ot? nekem egyszer már sikerült de mivel ujraraktam a Török fw-vel és Magyar csc-vel, azóta csak várakozás van és nem mozdul. mindegyikkel ez a helyzet. másnál akinél így van fent a fw. tud letölteni?

snecizero: így csinálom be is jön minden csak két napja várakozik :(

[ Szerkesztve ]

(#4229) choler. válasza anrab (#4228) üzenetére


choler.
tag

Ha várakozik, akkor le kell törölni a fake Samsung Apps-t és a QR- beolvasásától újrakezdeni a műveletet.

(#4230) anrab válasza choler. (#4229) üzenetére


anrab
addikt

köszi már ezt is megpróbáltam de ugyanaz a helyzet sajnos.

(#4231) sphe válasza snecizero (#4222) üzenetére


sphe
senior tag

Nekem is volt ilyen gondom, először a mobiltelefonomon keresztül kellett a samsung apps-ból vásárolnom, majd ezután kiesen keresztül is elfogadta a bankkártyámat.

Feltéve, ha külön dombornyomott bankkártyád van, alapból nem ilyenek.

(#4232) szimike79


szimike79
őstag

Majd egy nap használat után, kialakult egy kép a 2.0-ról. Tudom olvastatok már több véleményt is, úgyhogy aki nem kíváncsi rá nyugodtan kihagyhatja. :U

Kezdjük a pozitívummal:
A dizájn nekem nagyon bejön, kellemesebb, kifinomultabb mint az 1.2. Tetszenek a kisebb ikonok és a négy soros elrendezés. Bár a használatát még szokni kell.
A nagyobb testre szabhatóság is plusz pont, jó hogy szinte mindent lehet mindenhova pakolni. Jó dolog a mappázhatóság is, nem lesz 6-7 oldalas menüm a letöltések miatt. A kezdő oldalon, a menüben, az almenükben gyors a görgetés, szinte akadásmentes. A beállítások menü felépítése is ésszerű, a régi után megszokást igényel, de jó. Nagyon tetszik hogy külön állítható a háttér kép, és a képernyő zár képe is. Nyerő, hogy kirakható az időjárás jelentés a képernyőzárra. Testre szabhatóságból igazi előrelépés összességében az 1.2-höz képest. :K
Fényképet nem nagyon próbálgattam, egy-két képet lőttem, azzal nincs gond.

Most pedig jöjjön a fekete leves, ami nekem személy szerint csalódás lett. (lehet hogy csak az én készülékemen tapasztalható ezek a gondok nem tudom.):
Apróság, lehet vele élni, annyira nem zavaró, hogy a képernyőzár néha akad egyet-egyet feloldásnál. 1.2-ben jobb volt.
Az általam nagyon várt böngésző, amit elég sokat használok a telefonon, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Eltűnt a címsáv hála istennek, nagyobb lett az olvasható felület. Gyorsabb lett az oldalak betöltése is. Szimpatikus az új böngésző menü rendszere is. Cserébe viszont kaptam, a betöltött oldal görgetése közben, apró folyamatos akadásokat, amitől 5 perc netezés után megfájdul a fejem. 1.2-ben sokkal simább volt a görgetés. A beágyazott videók, amiket próbáltam egy sem ment, a flash hol megy hol nem mikor milyen kedve van. A böngésző kapcsán jött elő az a gond, ami aztán feltette a pontot az i-re. Az új billentyűzet katasztrófa. Az még hagyjál, hogy annyira aprók a betűk, hogy rendszeresen mellé nyomok(1.2-ben csak elvétve volt ilyen gondom), de tetű lassú, nem bírja követni az írási sebességet, akadozik, olykor 3-4 betűvel is elmarad. Egy hosszabb hozzászólás megírásakor a legalsó sor alig látszik 3-4 sor után lehetetlen vele írni.Ezt a hsz-t a telón kezdtem el írni, de átültem a pc elé, mert nem bírtam idegekkel.
Azért becsúzott egy pozitívum is, a szövegtördelés, ami jó dolog.
A Samsung apps kinézetre jó lett, használhatóbb is lenne, csak néha úgy belassul, hogy alig akar megmozdulni.
Egy-két alkalmazás beállítási lehetőségét viszont nagyon elszúrták. Jó dolog, hogy a beállítások menübe mindennek összerendezték a beállításait, de hogy pl.: a zenelejátszó hangszínszabályzója nem elérhető a zenelejátszóban, az gáz. Vagy akár a böngésző kezdőoldal beállítás sem elérhető a böngészőből. (de lehet csak én nem találom őket)
Az üzemidő az eddigiek alapján elég gyenge lesz az 1.2-höz képest, szinte biztos hogy minden este töltenem kell, mert két napot nem fog kibírni nálam. Bár ha hanyagolom a fejfájdító böngészőt akkor meglesz a két nap.
A GPS-t nem teszteltem, mert elég hideg van odakint, nem volt kedvem fagyoskodni.

Összességében felemás a kép, jó a 2.0-a, de még mindig olyan érzésem van, hogy félgőzzel csinálták az egészet. Lehet ezért tartott ilyen sokáig. :D
Ezek a hibák lehet hogy csak nálam jelentkeztek, ezért előre is elnézést kérek, ha valakinek bántaná a nézeteit az irományom. Nekem sajna ez jött le. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4233) leslieke válasza szimike79 (#4232) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nagyon korrekt összefoglaló!! :R

A beágyazott videók, amiket próbáltam egy sem ment, a flash hol megy hol nem mikor milyen kedve van.

Mobilarénán és NSO-n néztem videókat, azok mentek. Csak flash lite van, emiatt nem megy mindenhol.

a zenelejátszó hangszínszabályzója nem elérhető a zenelejátszóban, az gáz.

Nem vigasz, de W3-on elérhető. Ez is azon különbségek egyike, amit abba beletettek, itt meg kihagyták. De talán a következő frissítéssel visszajön.

akár a böngésző kezdőoldal beállítás sem elérhető a böngészőből.

W3-on sincs erre lehetőség.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4234) Teaway válasza szimike79 (#4232) üzenetére


Teaway
veterán

"Tetszenek a kisebb ikonok és a négy soros elrendezés."

Nem inkább négy oszlopos? :U

Nincs itthon csokid??

(#4235) Torry


Torry
addikt

Működik még ez az angry birds-ös mókolás?
Próbáltam, de azt írja, hogy nincs az adott store-ban (Litvánia)

(#4236) szimike79 válasza leslieke (#4233) üzenetére


szimike79
őstag

Akkor az megint a wave3 kiváltsága lesz, mert én a mobilaréna oldalán több beágyazott videót is próbáltam, de egyiket sem vitte. A zenelejátszós téma kész vicc. Nem háborgok, hogy nincs többsávos equalizer, de ami jó volt azt miért kellett kivenni? Még egy pozitívum is akadt a zenelejátszónál: Jóval hangosabb mint az 1.2-ben.
Igazából a böngésző kezdőoldal beállítás a legkisebb gondom. Egyszer beállítom aztán jó úgy. Csak pont a böngésző vettem el a kedvem az egésztől. :(((

(#4234) Teaway: Ám legyen, négy oszlopos elrendezés. Bocs, én sem vagyok tökéletes. :P

(#4235) Torry: Nekem sem ment, ugyan ezt írta. Pre-confighoz nincs kedvem, most állogattam vissza egy csomó mindent. Asphalt6-ot meg azzal a hülyeséggel nem engedi letölteni, hogy kevés a memóriám.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4237) anrab válasza szimike79 (#4236) üzenetére


anrab
addikt

"Asphalt6-ot meg azzal a hülyeséggel nem engedi letölteni, hogy kevés a memóriám."
ja, nekm is. 16 gigás kártya. már emiatt meg is formáztam. :DDD

(#4238) szimike79 válasza anrab (#4237) üzenetére


szimike79
őstag

A telómon két témán kívül semmi sincs, a kártyámon meg van 5 és fél giga hely. Nem is kínlódom vele. :N

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4239) [KOCKA] válasza anrab (#4237) üzenetére


[KOCKA]
csendes tag

8 gigás kártya 3 giga üres hellyel és szintúgy nem engedi :/

(#4240) anrab


anrab
addikt

ezek szerint senkinél nem működik csak nem nagyon tették közzé. azt hittem nálam a gond.

(#4241) Nimda válasza szimike79 (#4236) üzenetére


Nimda
addikt

A böngészö végre normálisan nagyitja a képeket? 1.2-ben kétujjas nagyitásnál kockás maradt...

[ Szerkesztve ]

(#4242) consono válasza anrab (#4240) üzenetére


consono
nagyúr

Kár szívni a QA appsal, az asphalt 6 simán feltehető Kiessel a segédprogrammal vagy egy kis hexedittel.

Nimda: most az màr nem gond!

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#4243) choler. válasza szimike79 (#4236) üzenetére


choler.
tag

Ahogy előttem is írják Asphalt 6 letöltés az így.

(#4244) anrab válasza consono (#4242) üzenetére


anrab
addikt

köszi mindkettőtöknek.
a multkor elkezdtem olvasni ezt a hexeditorral történő felrakást de a felénél elment a kedvem tőle. hosszadalmasnak és bonyolultnak tűnik. azért nem foglalkoztam vele.
mi az a másik segédprogram amit említesz, ha szabad tudni?

(#4245) consono válasza anrab (#4244) üzenetére


consono
nagyúr

Csináltak egy Kies loadert, ami megoldja a hexeditor helyett a progi átírását. Telón vagyok, így linket most nem tudok adni, de az xda-n megtalálod!

"In God we trust. All others must bring data"

(#4246) anrab válasza consono (#4245) üzenetére


anrab
addikt

köszi de akkor várok mert nem megy az Angol. :N
ez az xvi32 a másodiknál már azt írja hogy string not fund. vagy valami ilyesmi. viszont csak idő szerint tudtam beilleszteni a .app-ot mert 488 megás méretet nem találtam.

(#4247) Dhampir válasza anrab (#4246) üzenetére


Dhampir
félisten

WaveIIIAppFix
David3 írta: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4248) anrab


anrab
addikt

hát nem jött össze. a vége az lett hogy a telepítő csomag fáljja hibás. :D

(#4249) anrab válasza Dhampir (#4247) üzenetére


anrab
addikt

köszönöm!

(#4250) David3


David3
őstag

Tegnap említést tettem a WaveIIIAppFix-ről, itt található a topikja: [link]

Aki nem regisztrált még ide, az innen le tudja tölteni: [link]

Ne haragudjatok, nem vagyok itt annyit fent, viszont [MySamsungWave.hu]-n annál inkább, azt gyakrabban nézem, az ilyenekkel inkább ott keressetek. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.