Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Arcus77 válasza leslieke (#3649) üzenetére


Arcus77
csendes tag

Nem tudom, mert amikor megérkezett és kivettem a dobozból, első bekapcsolásnál rögtön lefrissítette magát erre a verzióra.
De utána mindig működött, csak tegnap óta nem.

[ Szerkesztve ]

"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."

(#3652) leslieke válasza Arcus77 (#3651) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállításokon nem változtattál semmit?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3653) wertigo1984 válasza appel (#3645) üzenetére


wertigo1984
őstag

és hogy tudom a debug szintet levenni? ezáltal megszűnik a problémám?

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3654) leslieke válasza wertigo1984 (#3653) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gépeld be a készülék tárcsázójába a *#7092463*# -es kódot
Válaszd ki a Debug settings menüpontot
Válaszd ki a Debug Level menüpontot
Válaszd ki a Low menüpontot
A készülék újraindul.

Forrás

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3655) wertigo1984 válasza leslieke (#3654) üzenetére


wertigo1984
őstag

Köszönöm, nekem "middle"-re volt állítva. Amúgy mit jelent a debug? Ezek szerint bétás szoftverem van Wave2-n? ha beírom másdojára a kódot, miért nem fogadja el?

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3656) Arcus77 válasza leslieke (#3652) üzenetére


Arcus77
csendes tag

Nem, semmi nem lett megváltoztatva :N

"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."

(#3657) leslieke válasza wertigo1984 (#3655) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Debug

Már Low-ra tetted, jól van az úgy.

(#3656) Arcus77 Ha sehol nincs változás, akkor sajnos ötletem sincs, hol lehet a hiba.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3658) wertigo1984 válasza leslieke (#3657) üzenetére


wertigo1984
őstag

köszi :R szépen :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3659) Arcus77 válasza leslieke (#3657) üzenetére


Arcus77
csendes tag

Oké,azért köszi :R

"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."

(#3660) leslieke válasza Arcus77 (#3659) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megnéztem, hogy mi a problémád. Az újraindulás miatt esetleg ezt a fentebb emlegetett debug levelt megnézhetnéd, hogy mire van állítva a telefonodon.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3661) bexinho23


bexinho23
őstag

Szerencsére tegnap tudtam töltögetni azzal a megoldással, amit linkeltem, majd mysamsungwave.hu-n is elkészült egy bővebb, magyar leírás. Nos, én ezeket a programokat találtam hasznosnak, értékelhetőnek (szubjektív persze):

- Angry birds - tökéletesen fut, nem döcög, tükörsima mozgás (ellenben a hódossal, ami sokszor be be akadt). Remélem AB -ből megjelenik majd az összes változat, INGYEN!
- FilmGratisOnline - nem rossz, kár hogy nem angol nyelvű. Viszont ha frissítve lesz rajzfilm linkekkel, akkor kisgyermekeseknek tökéletes lesz (youtube-ot használ)
- LFP Hivatalos Spanyol Liga alkalmazás - ilyet elfogadnék Angol Premier ligából
- UTube downloader - Az egyik leghasznosabb alkalmazás! Gyorsan keres, nem tölti be a címre kattintva külön a böngészőt, hanem azonnal indítja a videót. Persze előtte felajánlja, hogy letöltöm, vagy azonnal megnézem. Remek!
- FlightControl - jó kis unaloműző játék. Ugyanaz, mint a Control Tower (ha jól emlékszem), repülőket kell eljuttatni a kifutópályára. Nagyobb pályák, akadás mentes játékmenet.
- Asphalt 6 - megnéztem, kipróbáltam, nagyon szép, de döcögős. Számomra élvezhetetlen. Shift az jól volt optimalizálva.
- Driver - Érdekes játék. Irányítására még nem igazán éreztem rá, de kipróbálásra megfelelő.
- Radio Ball 3d - grafika elég tré, fent is volt már apps-on. Még 3gs-en játszottam egy hasonló játékkal, de az lényegesen gusztább grafikával volt elkészítve, és látványosabb is volt. (érdekes, hogy annak idején wave-re volt egy ilyen jellegű játék --> futni kellett fák között sötétben, telefont irányítva. Idővel pedig egyre gyorsabban haladtunk, és egyre nehezebb lett! Kár hogy eltűnt)
- Final Defence - remek játék, ami újnak számít nálam. Ilyen jellegű ötletek kellenek ilyen telefonokra, nem pedig nova félék (szerintem)
- Contacts backup - nem próbáltam ki, de szerintem jól fog működni.
- Ace Tennis 2010 - nagyon szép, könnyen irányítható, jól fut. Kár hogy a PES 2010-et leszedtem az Apps-ról, nem értem miért. Pedig hasonlóan jól optimalizált játék volt, és szép is.
- WAMO camera - lassú, ötletes, fent volt már apps-on ,talán még most is fent van.
- Speed Tester - internet sebességmérő alkalmazás! Nekem hiányzott egy ilyen jellegű program!
- FTP server - nagyobb nevű ftp kliens programokkal működik, wifi kapcsolattal vihetünk adatokat a gépre, vagy a telefonra. Hiánycikk volt szerintem! Nekem legalábbis!
- ClapFlashLight - ledet használó alkalmazás. Tapsra működik. Nem az igazi, érdekesen reagál rá, és be is akasztja a telefont rendesen.
- Chat for facebook - nagyon lassú a bejelentkezés, valamikor nem is lép be. Sajnos ha kilépek menübe, újra be kell jelentkezni. Nem értem ezt miért nem tudják megoldani. Amúgy jó lenne, de pénzt nem adnék ki azért, amit más rendszeren ingyen megkaphatnék.
- HungaryMap - rendkívül jó alkalmazás lenne, ha működne. Persze ez nem megjelent app, de így nem tudom értékelni. Elméletileg mutatna minden a térképen (bank, étterem, benzinkút, iskolák, boltok ... legapróbb részletekig)
- Navfree - nagyon gyors, nagyon jól néz ki, ingyenes, de még nem lehet használni
- Navmii - szintén remek lesz, ha elérhető lesz. Bár sok múlik a navigálási képességen
- 9gag viewer - jó lenne, de a képeket sokszor nem tölti be
- DoodleFarm - én szeretem az ilyen jellegű játékokat, de sajnos ez elég döcögős
- DoodleGod - érdekes, hogy ez nem döcög, pedig u.az a játék, u. olyan effektekkel
- Mahjong - hiányolt játék az apps-ról. Örülök neki, hogy meg fog jelenni.
- Transl8 - fordító alkalmazás. Nem teszteltem.

Ezeken kívül még próbáltam több játékot, alkalmazást, de azok vagy befagytak, vagy nem is indultak el, de volt olyan is, amitől teljesen behalt a telefonom.

Amiket nem értek: voltak jó játékok erre a telefonra, mégis eltűntek (pl. a bárányos-farkasos logikai játék)/levették. Fruit ninja 2 féleképpen is fent van, mégsem engedi letölteni. Nem is értem miért vették le az apps-ról.

Illetve azt sem értem, miért nem foglalkoznak egy skype szerű alkalmazással, vagy legalább egy live-kamerás app-al (bambuser nekem nem volt jó, mert ócska képminőséggel lehetett csak normálisan kommunikálni).

Kíváncsi vagyok milyen programok, játékok jönnek majd ki a verseny során.

(#3662) leslieke válasza leslieke (#3660) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mármint jobban megnéztem. :DDD
Már az NFL-meccsre figyelek erőteljesebben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3663) leslieke válasza bexinho23 (#3661) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lesznek itt értelmes alkalmazások.

- LFP Hivatalos Spanyol Liga alkalmazás - ilyet elfogadnék Angol Premier ligából

PL-re ilyen app van: Football Result, W1-2-3, bada 1.0, ingyenes

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3664) bexinho23 válasza leslieke (#3663) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszönöm! Ezzel még nem találkoztam. Aspahlt 6 csak nálam döcög wave1-en? Wave3-on folyamatos, tükörsima?

(#3665) consono válasza leslieke (#3663) üzenetére


consono
nagyúr

Kb. a listából ez az egyetlen, meg talán a Doodle Farm ami új, a többi mind régi, vagy Wave 3-on most is elérhető, vagy elérhető volt... Azt hittem tényleg aranybányát találtak a srácok :(

"In God we trust. All others must bring data"

(#3666) Arcus77 válasza leslieke (#3660) üzenetére


Arcus77
csendes tag

Megnéztem, LOW-on van.
Érdekes, hogy PC-hez, másik telefonhoz tudok kapcsolódni továbbra is, csak a fejegység kihangosítójához nem :(

"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."

(#3667) duvi válasza lafaty80 (#3650) üzenetére


duvi
nagyúr

Csak multival tudod feltenni.

(#3668) leslieke válasza bexinho23 (#3664) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van Forma-1-es app is. Kb. tudásban ehhez hasonló.

Aspahlt 6: Nem vettem észre döcögést, de csak 3 percet játszottam vele (próba). Nekem az NFS Shift jobban bejön, mint autó játék.

(#3665) consono Pl.: FTP alkalmazásra se emlékszem, YT-donwlader volt, de működésképtelen. Reméljük nem ez a teljes lista, hanem lesz még több is.

(#3666) Arcus77 Végleg kifogytam az ötletekből. :(

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3669) leslieke válasza leslieke (#3668) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt az F1 app: [link], W1-2-3, bada 1.2, ingyenes

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3670) Torry


Torry
addikt

Ha 1.2-t szeretném visszatenni, melyiket rakjam vissza? Melyik volt a legjobb?

(#3671) leslieke válasza Torry (#3670) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

JL2/JL1

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3672) Torry válasza leslieke (#3671) üzenetére


Torry
addikt

JL2 töltődik.
Ha 299mb akkor gondolom full firm és gond nélkül rakhatom fel 2.0 helyett?
Legújabb 5.67-es multit használhatom igaz?

(#3673) leslieke válasza Torry (#3672) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

JL2 csak full van emlékeim szerint, de badablog.hu-n ellenőrizd le. Ott van leírás is a downgrade menetéről.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3674) OgreImre


OgreImre
senior tag

Ez most teljesen komoly, hogy Wave-en (Bada 1.0, T-s) a böngészőben nem lehet a google maps-et megnézni mert bada 2.0 kell hozzá? Mi a nyavaja változott meg a google.maps-en egyik napról a másikra???
A menyasszonyomnak van Wave-e, mert tényleg szép minőségi telefon (kicsit nőies szigorúan szvsz), nem használ rajta semmi extra funkciót, de hogy ezt se lehessen megtenni vele....az már csak hab a tortán, hogy a hotmail-es email-t 1 év alatt nem tudtam neki beállítani (béna vagyok lehet), a google email megy.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#3675) leslieke válasza OgreImre (#3674) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Google maps már vagy 2 hónapja ilyen. Kicsit elkapkodták a váltást.

Hotmail POP3-as beállításokat a mysamsungwave.hu-n megtalálod.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3676) OgreImre válasza leslieke (#3675) üzenetére


OgreImre
senior tag

Köszi. Lehet valamit hegeszteni hogy jo legyen a google-maps?

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#3677) leslieke válasza OgreImre (#3674) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt is van: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3678) leslieke válasza OgreImre (#3676) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Annyit tudsz tenni, hogy multiloaderrel felteszel egy béta 2.0-át.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3679) OgreImre válasza leslieke (#3677) üzenetére


OgreImre
senior tag

Köszi, működik!

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#3680) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Szombat óta lányom Angry Bird-özik :)) Párom csak les, hogy kezeli a Wavémat (5éves múlt)))))))))

(#3681) consono válasza Goldmen75 (#3680) üzenetére


consono
nagyúr

Leszedve az S8600-ra "hazudó" apps_compressed.bin-t fel tudtam tenni én is a QA store-t és miután visszatettem ez azután is működik :) Valószínűleg a QR kód máshova mutat Wave I-II-n mint Wave 3-on.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3682) Paca2 válasza consono (#3681) üzenetére


Paca2
senior tag

ez biztos

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#3683) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Srácok! Nagyon jó s gyors ez a módosított opera böngésző, 1 gond van vele, nem tudom kirakni a főképernyőre.....csak a java mappából tudom indítani?!?!?!

(#3684) s4tch válasza Goldmen75 (#3683) üzenetére


s4tch
veterán

Ja.

(#3685) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

ZTE Skate-ről szeretnék váltani. Elgondolkodtam ezen a telefonon is, sok jót hallottam róla.
Ami kissé elrettent az a kis kijelző, de hát ez adott ugye...

Lenne viszont pár dolog, amiben bizonytalan vagyok:

Van-e valamennyire használható navigáció?
E-könyv olvasó gondolom nem probléma, viszont hogyan áll a nagyobb pdf-ekkel ill. meg tudja-e jeleníteni a .doc-ot?

Köszi!

(#3686) lafaty80 válasza duvi (#3667) üzenetére


lafaty80
őstag

De azzal mehet fel, nem?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#3687) duvi válasza Simtu (#3685) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
-Navigáció gyárilag van a Wave-hez. (ROUTE 66) Egy hónap hangos navigáció licenc jár is hozzá. Teljes élettartam licenc pedig 29.99 EUR áron megvásárolható.
-E-book olvasó letölthető a samsung appsról. PDF és doc fileokat gyárilag kezel. A beépített program szerkeszteni nem tud, illetve csak méretkorlátokkal képes megnyitni a nagyobb PDF filokat. Ellenben meg lehet vásárolni az appson a Picsel Smart Office alkalmazást, ami már nagyobb file méretekkel is elboldogul(Azért itt is be tud lassulni nagy file méreteknél! Rendszeres munkára még ezzel sem ajánlom) és editálni is tud.
-ZTE Skate-hez képest jóval gördülékenyebb a rendszer sebessége.

(#3688) szebev válasza Goldmen75 (#3680) üzenetére


szebev
senior tag

Az en fiam Battle Froggingozik, es O csak 4 eves be-beeee! Es szinten kezeli a wavet ! :))

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#3689) duvi válasza lafaty80 (#3686) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen :K Multival felteheted a lengyel firmwaret is. A frissítés menetét ITT találod meg.

(#3690) Goldmen75 válasza szebev (#3688) üzenetére


Goldmen75
őstag

De útálom azt a gamét:D Hót béna AB-höz képest:) Az én lányom rajzol is rajta, el is menti, lefényképez, videóz, stb:D Bebeeee:D

(#3691) leslieke válasza Goldmen75 (#3690) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mindkettő béna játék! Bebeeee :DDD :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3692) Torry


Torry
addikt

Sziasztok!

Product code-t hogy is lehet váltani?

Megtaláltam közben!

[ Szerkesztve ]

(#3693) Simtu válasza duvi (#3687) üzenetére


Simtu
senior tag

Köszönöm!

(#3694) Torry


Torry
addikt

Nos csúnyaság ugyan, de aki függetleníteni szeretne annak mostantól tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#3695) szebev válasza Goldmen75 (#3690) üzenetére


szebev
senior tag

Probaltad a Battle Frogging II-t ? Az mar tenyleg olyan , mint az AB , csak hodok a bekak ellen .

Egyebkent elkepeszto mire nem kepesek a kicsik ! Nem dicsekedni akarok, de a lanyom ,csak 15 honapos es tudja , hogyan kell feloldani az SE Ray kepernyovedot ! Teszi ezt ugy ,h megnyomja a fogombot es 1 ujjal elhuzza a kepvedot ! Wavet feloldani nem nehez , de 1 Rayt mar nehezebb .

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#3696) lafaty80 válasza duvi (#3689) üzenetére


lafaty80
őstag

Köszönöm, este megpróbálom.

Még annyi, hogy ennél is kell debug-ot állítani, vagy már nem?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#3697) duvi válasza lafaty80 (#3696) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem igen. Itt is low-ra kell állítani a debug levelt. Mivel én nem próbáltam, ezért inkább várjunk meg egy tapasztalt versenyzőt (aki már felrakta a lengyel 2.0-t) is a válasszal.

(#3698) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Srácok! Feltettem a Kies-t, de nem látja a telefont, az viszont tölt kábelről. Mit szúrtam el? Írja hogy Csatlakoztasson eszközt.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3699) leslieke válasza wertigo1984 (#3698) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások - Kapcsolatok - USB Itt állítsd be, hogy csatlakozáskor kérdezzen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3700) wertigo1984 válasza leslieke (#3699) üzenetére


wertigo1984
őstag

olyan van hogy USB-segédprogramok->Háttértár, Internetmegosztás, Kies telepítő, Hibakeresés (itt nekem zöld petty van). Nincs olyan opció, hogy be tudjam állítani hogy csatikor kérdezzen...

szebev: én még ott nem tartok... :B

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.