Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Hát bazz...megvettem a fruitot, a telón benn is van a letöltött appok között de mégsem engedi......hogy az a qqwesdfwef 2fqwefs*f*s/cv

(#4602) leslieke válasza Goldmen75 (#4601) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Próbáld meg Kiesen keresztül telepíteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4603) taschner


taschner
aktív tag

Le formáztam a mem karimat mert meg néztem jó-e.Vissza rakom a dolgokat és hoyan látom ujra a játékok ikonjait amit feltettem eddig és az alkalmazásokat.Vagy ujra le kell szedni?

A motorozás egy élmény!!!

(#4604) pcnet válasza Goldmen75 (#4601) üzenetére


pcnet
addikt

Én is megvettem, telóm volt szervizben kijelző hibával (persze csak egy szoftver frissítést nyomtak, hurrá) és el veszett a Fruit Ninja. Samsung Apps-re a készülékről belépve le tudod tölteni ingyenesen a saját letöltések menüpont alól. Vagy valami ilyesmi a neve. Írja, hogy 290ft, de nem von le pénzt. Elvileg vásárlás után egy évig le tudod tölteni újra, nem kell ismét ki csengetni érte az árát. Mielőtt letöltöd, a telefonról másold át a mappáját gépre, majd telepítés után vissza, így megmaradnak a már elért cuccok, és pontszámok.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#4605) leslieke válasza taschner (#4603) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elméletben nem kell újra leszedni, elég csak visszamásolni a helyükre a fájlokat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4606) szimike79 válasza PartyShan (#4540) üzenetére


szimike79
őstag

Nagyon szépen köszönöm. :R

Működik! A világot nem váltja meg, de a böngésző szemmel láthatóan gördülékenyebb, gyorsabb lett. Ennyit megér. ;)

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4607) szimike79 válasza ADAM1337 (#4587) üzenetére


szimike79
őstag

Ezt nekem ma délelőtt kezdte el, az istenért nem tudtam ma fórumra belépni, vagy csak egy fehér oldalt kaptam, vagy félig jött be, de a hsz-eket már nem láttam. Azt hittem hogy a Mobilaréna szerverével van valami gebasz. :U

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4608) taschner válasza leslieke (#4605) üzenetére


taschner
aktív tag

Sajna nem kerültek ki az ikonok az asztalra de meg vannak a fájlok most ilyenkor mi a teendő?

A motorozás egy élmény!!!

(#4609) leslieke válasza taschner (#4608) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor le kell tölteni újra minden alkalmazást, játékot.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4610) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mai második program: qooCam Pro, 840 Ft helyett most ingyenes, bada 2.0, W1-2-3

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4611) qantum


qantum
senior tag

Van olyan app amiben lehet kapcsolni wifit, hangot,adatforgalmat, mutatja a memória állapotot, cpu használatot? (androidos van és azt szerettem)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#4612) taschner válasza leslieke (#4609) üzenetére


taschner
aktív tag

Nem az lehet a gond, hogy írás védetlet?Most nyitom ki.

A motorozás egy élmény!!!

(#4613) David3 válasza leslieke (#4610) üzenetére


David3
őstag

(#4614) leslieke válasza taschner (#4612) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy próbát megér.

David3: láttam. Onnan vettem a linket én is. :))

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4615) PartyShan válasza szimike79 (#4606) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Szóra sem érdemes, de mindig be fogod állítani ha böngészni akarsz, mert visszaáll 800Mhz-re ha elindítasz egy játékot vagy alkalmazást?

(#4616) taschner válasza leslieke (#4614) üzenetére


taschner
aktív tag

Nem jött össze csak az AB sajnálom de a fájlok meg vannak.Talán tud valaki segíteni hogyan rakjam vissza.

A motorozás egy élmény!!!

(#4617) snecizero


snecizero
senior tag

Ha még esetleg valaki nem látta volna. Samsung wave 3 a t-mobilnál->WAVE 3

66 591 ft-ért már az enyém volna ,ha volna ennyi pénzem. :DD Persze 2 év hűséggel ,webshopban vásárolt, +aranykártya. :)

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#4618) duvi válasza snecizero (#4617) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen. Ma délelőtt vált elérhetővé a kínálatukban. :K

(#4619) snecizero


snecizero
senior tag

Szerintem 80000 ft dominóban nagyon baráti ár. Persze webshopban vásárolva. Szerintem nagyon oké az ár ! :D

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#4620) appel válasza duvi (#4618) üzenetére


appel
őstag

végülis elmegy az ára, nem is várható el, hogy olcsóbb legyen...viszont a Nokia E52 62k-s dominós árán azért jót mosolyogtam...

(#4621) szimike79 válasza PartyShan (#4615) üzenetére


szimike79
őstag

Majd meglátjuk, ezen még nem gondolkoztam. Viszont még egy észrevétel: 1 Ghz-en futó procival a billentyűzet is egész hasznàlható.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#4622) FémKuka


FémKuka
tag

cosono: elméletben lehetséges volna megcsinálni az ICS-t Wave-re? Persze ha a GSM modult működésre lehetne bírni... Csak mert ma láttam Galaxy S-en és gyönyörűen futott rajta a natív ICS és elgondolkoztam, hogy ugyanaz a hardver van nekem is, csak gyengébb OP-rendszerrel. :U

Galaxy S6 32GB

(#4623) bexinho23 válasza FémKuka (#4622) üzenetére


bexinho23
őstag

Tegnap egy galaxy 3ason néztem meg az ICC-et. elég darabosan ment. De az a hardware miatt. Viszont ebből arra lehet következtetni, hogy mindenre elkészítik (házilag, vagy hivatalosan). Talán a wave is bele eshet. Bár ehhez kell az is, hogy kész legyen az android.

(#4624) ABal


ABal
őstag

A ma este a KIES gondolt valamit (valószínűleg megelégelte a zúgolódásomat) és mostantól ez a kép fogad, ha csatlakoztatom a telót. Már egy csomószor lefuttattam a kapcsolódási javítást, már túl vagyok egy újratelepítésen is, de semmi eredmény. A windows szerint a BT interfész illesztővel támadt gond... Ez délelőtt még jó volt. Ki érti ezt? Ráadásul a BT-t nem is használom, hogy pont emiatt ne engedjen csatlakozni az különösen bosszantó.

Van ötletetek arra, hogy mivel tudnék véget vetni ennek a hülyeségnek?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#4625) FémKuka válasza bexinho23 (#4623) üzenetére


FémKuka
tag

Nagyon jó lenne ha megcsinálnák ICS-t rá. :) Úgy már maga a mámor lenne a telefon. :B

Galaxy S6 32GB

(#4626) consono válasza FémKuka (#4622) üzenetére


consono
nagyúr

Elvben szerintem nincs akadálya, max a memória mennyisége lenne zavaró... Szerintem egy olyan szinten működő dolgot, mint amilyen a jelenlegi Froyo páe hét alatt most is lehetne csinálni, csak sok értelme nem lenne... Bár csak lenne időm...

"In God we trust. All others must bring data"

(#4627) gelbelex válasza ABal (#4624) üzenetére


gelbelex
őstag

Sajnos nincs ötletem...
Viszont nálam (2.1.1.11124_17) is hülyeség van:
Ha a webes Apps-ról kérek le valamit, akkor a Kies Apps a Kategória sorban azt írja, jelentkezzek be, pedig be vagyok, mutatja a profilom, stb... :F

(#4628) leslieke válasza taschner (#4616) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az AB-t gondolom a trükkős módszerrel szedted le, és amit nem sikerül visszatenni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4629) Bobó_20 válasza peterk (#4590) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

fogalmam sincs! mindig premium sochubos firmet használtam eddig... :DD talán annyiban különbözik, hogy így van push értesítés a feedekről (kommenteltek vmit a képed alá stb...)

(#4630) duvi válasza ABal (#4624) üzenetére


duvi
nagyúr

kolejo-nak EZ a megoldás segített csak a végén.
Viszont ezután ismét jó lett a KIES.Egy próbát talán megér.

(#4631) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Asszongya: A kiszolgálo karbantartás vagy kapacitásbéli problémák miatt átmenetileg nem tudja feldolgozni az Ön kérelmét (8002)
Ezt a KIES írja, mikor le akarom tölteni a MEGVÁSÁROLT Fruit ninját......

(#4632) taschner válasza leslieke (#4628) üzenetére


taschner
aktív tag

Igen a másik apps-al.De a többit a rendessel és ugyse jeleniti meg.
A másik viszont a kies tudta ,hogy miket szedtem le és fel is ajánlotta az ismételt letöltés amik voltak ingyenesek is de már fizetős az is ingyenesen ment vissza.Na mindegy azt az egy AB bebuktam de a világ nem dől össze miatta.Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#4633) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nah..itthon azé SSD-re gyorsabban csinálja a biztonsági mentést lényegesen:D

(#4634) Goldmen75 válasza taschner (#4632) üzenetére


Goldmen75
őstag

Próbáld meg Te is leszedni a fals apps-al!
Ezzel

[ Szerkesztve ]

(#4635) taschner válasza Goldmen75 (#4634) üzenetére


taschner
aktív tag

Azzal volt eredetileg de nem megy vissza mert mem.kari formázás volt.A fals apps tegnap este már nem volt jó mert valami kódot kér.

Na igen Kor-on volt de most xen-en van és azért nem megy most olvastam.De legalább a kies látja normálisan a telcsit ebben a formába.Talán ha vissza raknám Kor-ra ismét jó volna mert abban szedtem le és mentettem az egész mem karit.

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#4636) Goldmen75 válasza taschner (#4635) üzenetére


Goldmen75
őstag

Akkor a hex editoros történet?

(#4637) taschner


taschner
aktív tag

El írtam xeh szerettem volna bocsi reggel van.

Nem hexeditoros de lehet,gy ugy meglehetne csinálni de az AB vilt már telepítve a telcsin az nem gond?

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#4638) Goldmen75 válasza Goldmen75 (#4633) üzenetére


Goldmen75
őstag

1.6 GB cirka 10 perc alatt de lehet annyi se volt:) Nem semmi!

(#4639) Goldmen75 válasza taschner (#4637) üzenetére


Goldmen75
őstag

Az AB-vel most az a baj hogy fizetős lett...:(

consono: Azt nem tudom számít-e hogy USB3-as csatira dugtam, tudtommal nem, meg a telcsi se olyan gyors, de mégis ez engem is meglepett:)

[ Szerkesztve ]

(#4640) consono válasza Goldmen75 (#4638) üzenetére


consono
nagyúr

Basszus, az szép! Én meg szenvedtem it 2 órát :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#4641) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Ne csináljátok már, tegnap már ketten is belinkelték a kapcsolódó cikkeket ([link]) és még mindig semmi reakció. Most vagy már mindenkinek 2.0 van fent vagy ennyire nem igaz a hír. Nekem gyárilag független a telóm (S8500XXJL2) és már nagyon várom a KIES általi frissítést 2.0-ra. Tegnap este néztem de még csak 1.2-re frissítene.

Más:
2.0-án van valami értelmes szótár progi?

Üdv!

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#4642) consono válasza EAndrew (#4641) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs egyelőre "hivatalos" 2.0 Wave-re, a cseh Vodafonos firmben van magyar nyelv, azt lehet multival feltenni. Ma megint megnéztem a Check Fus-sal, de sem a TMH (T-Mobile HU) sem a XEH (magyar független) régiókhoz nincs elérhető 2.0, teszt módban sem...

Szótárt mintha most fejlesztenének a mysamsungwave.hu -s srácok ;)

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#4643) Goldmen75 válasza EAndrew (#4641) üzenetére


Goldmen75
őstag

Há má fél éve 2.0-zunk itt sokan:D:D:D most a legjobb a nexus féle rom! Magyar CSC-vel telepítve!

(#4644) taschner


taschner
aktív tag

Még egy kérdés ha vissza rakom KOR-ra akkor látható lesz amit eddig letöltöttem és mentettem.Most xeh-en van de kor-on volt mikor fel telepitettem mindent.

A motorozás egy élmény!!!

(#4645) Goldmen75 válasza taschner (#4644) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nem csináltál biztonsági mentést?
Lehet hogy látható lesz, de kezdhecc mindent előről:D

(#4646) taschner válasza Goldmen75 (#4645) üzenetére


taschner
aktív tag

Válasz csináltam mentést de csak total commander-rel de már mindent vissza raktam amik voltak újra le töltéssel.

A motorozás egy élmény!!!

(#4647) Goldmen75 válasza taschner (#4646) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hát az nagyon nem ugyanaz mint a gyári biztonsági mentés!:)

(#4648) ABal válasza duvi (#4630) üzenetére


ABal
őstag

Egy próbát valóban megér. Ha kitakarítok mindent, utána is látni fogja a letöltéseimet meg a kimentett dolgaimat, vagy valamelyik része ugrik?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#4649) taschner válasza Goldmen75 (#4647) üzenetére


taschner
aktív tag

Tudom de ezt javasolták nekem igaz akkor nem arról volt szó,hogy át állítom xeh-re hanem csak a mem. karit tesztelem.

A motorozás egy élmény!!!

(#4650) ABal válasza ABal (#4648) üzenetére


ABal
őstag

Nos, végül is nem lesz rá szükség úgy látom, mert a problémám amilyen gyorsan (és módon) jött, úgyanolyan gyorsan meg is oldódott: próbaképpen rádugtam a telót, és egyből nekiállt illesztőprogramot telepíteni. Mostanra kész is, minden rendben, látja a telót és működik minden. Azt meg, hogy mi is történt nem firtatom...
Köszi

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.