Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) leslieke válasza Goldmen75 (#3750) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A W3-as bada 2-ben fullos Polaris Office van. Eddig úgy néz ki, hogy ez csak W3-hoz jár.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3752) consono válasza leslieke (#3751) üzenetére


consono
nagyúr

Vagy keresni kell Wave I-re olyan cfw-t amiben benne van ez is ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#3753) leslieke válasza consono (#3752) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez is jó megoldás. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3754) gelbelex válasza leslieke (#3751) üzenetére


gelbelex
őstag

Van lényeges különbség a Polaris Office és a Picsel Smart Office között..? EIK!

(#3755) gelbelex válasza consono (#3752) üzenetére


gelbelex
őstag

Hejj, beh jó lenne, ha a cfw-buherátorok a híváslistát is meg tudnák buherálni... ;]

(#3756) leslieke válasza gelbelex (#3754) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Előbbi ingyenes, utóbbi fizetős. :DDD

De amennyit használtam mindkettőt, nagy különbséget nem vettem észre.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3757) gelbelex válasza leslieke (#3756) üzenetére


gelbelex
őstag

:P
:R No, akkor nem hiányzik már a Polaris, mert a Picsel bevált... :C

[ Szerkesztve ]

(#3758) David3


David3
őstag

Na, akkor nézzük, hogy áll most a Wave-em. (Ami igazából Wave 3 :D )

[link]

Említettétek a Polaris Office-t. Nos, az MBUKI1-es szoftverben még nem működött megfelelően, viszont az újabb CFW-kben már jól megy. (Bal alsó ikon)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3759) taschner


taschner
aktív tag

Polaris Office de ez 2 hét próbát ír és utána mennyibe kerül?

A motorozás egy élmény!!!

(#3760) David3 válasza taschner (#3759) üzenetére


David3
őstag

A Polaris Office nálam ingyenes és elvileg az összes végleges szoftverben benne lesz, ingyenesen.

(#3761) taschner válasza David3 (#3760) üzenetére


taschner
aktív tag

[link]Itt van.
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00002307666

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#3762) leslieke válasza David3 (#3758) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak W3-nak hazudja magát a kis hamis. :P Memóriaelfogyás van-e?

(#3761) taschner Ez csak Wave Y-ra érhető el.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3763) F-ECT$ válasza David3 (#3758) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez valami ics téma?

Dive ever, work never.

(#3764) taschner válasza leslieke (#3762) üzenetére


taschner
aktív tag

igen látom de akkor nincs s8500 vagy s8530-ra?

A motorozás egy élmény!!!

(#3765) leslieke válasza taschner (#3764) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Rákerestem azokra is, de nem találtam. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3766) taschner válasza leslieke (#3765) üzenetére


taschner
aktív tag

Tehát one magyarul nincs.

A motorozás egy élmény!!!

(#3767) David3 válasza taschner (#3761) üzenetére


David3
őstag

Igen, ezt ismerem. A "Rent n' Play" akció keretében le tudod tölteni, 2 hét használat után nem fogod már tudni használni.

leslieke: Igen, Wave 3-nak mutatja magát a Kies-ben is, és nincs memóriaelfogyás. Viszont lehet visszarakom az eredeti fota fájlt, mert annyira nem érdekelnek a Wave 3-ra elérhető játékok. Sparkle van, más nem érdekel. :DD (...de amúgy enélkül is ellennék, alig játszom a telón...)

F-ECT$: Igen, ICS téma. A letöltésért ERRE tessék. :)

[ Szerkesztve ]

(#3768) #03445504


#03445504
törölt tag

Sziasztok, lenne 1 kérdésem. Samsung Wave-em van, rajta Bada 2-vel. Az SMS üzeneteket Sim kártyára menti. Van rá mód, hogy a telefonmemóriába mentse ? Semmi féle beállítást nem találtam az üzenetek tárolásáról. Rem. tudtok segíteni.

(#3769) Goldmen75 válasza #03445504 (#3768) üzenetére


Goldmen75
őstag

KIES-el mentsd le pl:)

(#3770) s4tch válasza #03445504 (#3768) üzenetére


s4tch
veterán

Hmm, érdekes. Valóban nincs erre vonatkozó beállítás, viszont az üzeneteket nálam a telefon nem a SIM-re, hanem a telefonmemóriába menti. A SIM-en nem is férne el ennyi üzenet.

(#3771) leslieke válasza s4tch (#3770) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

W3-on sincs erre beállítási lehetőség és itt is alapból a telefonra kerülnek az SMS-ek.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3772) Torry


Torry
addikt

1.2-t visszaraktam, tényleg smooth-abb mint a 2.0.1, de egyszerűen ez a böngésző tragédia, szóval visszarakok egy cfw-t.

(#3773) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Ha fullra formázom a telefonom (pl prekonfiggal), akkor újra le tudom tölteni a korábban megvásárolt programokat? Le tudom kérni, hogy miket töltöttem le eddig? menti valami fiókba?

(#3774) TomWexX válasza chipi-85 (#3773) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen, a telefonon lévő samsung appsba ha bejelentkezel, a letöltések közt ott lesznek.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3775) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Gyerekek! Még infó morzsák, bitek sincsenek a 8500-ös 2.0-ról???? Már nagyon ideje lenne...

(#3776) consono válasza Goldmen75 (#3775) üzenetére


consono
nagyúr

??? De hát kijött szilveszter előtt a lengyeleknél...
:DD

"In God we trust. All others must bring data"

(#3777) chipi-85 válasza Goldmen75 (#3775) üzenetére


chipi-85
aktív tag

2073 nyara... :(((

(#3778) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Ne viccelődjünk kérem ilyen komoly dolgokkal! Az ország a csőd szélén, és? Engem a Bada 2.0 érdekel:D:D:D:D
Mellesleg eddig ez a KL1-es a legjobb rom! Viccet félre téve!

(#3779) kolejo


kolejo
csendes tag

Vki megmondja, hogy ha már túl vok a 3460-leslieke hsz.-ben foglaltakon és még mindig nincs a Kiesben Apps, akkor hogyan tovább?
Még mindig frissítsem a beépülő modult a Kies ismételt futtatásával? 87X már megtettem,
akkor is?

Pályán maradni ! /SGS4@SanDisk16GBCl2/

(#3780) David3


David3
őstag

Trükköztél a Kies-ben lévő Samsung Apps fájlokkal? Vagy csak úgy eltűnt?

(#3781) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Csak Wave 3-ra elérhető alkalmazások letöltésével trükközők figyelmébe: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3782) duvi válasza kolejo (#3779) üzenetére


duvi
nagyúr

Telefonon keresztül be tudsz lépni a samsung appsra regisztrált fiókodba? Látod az eddig letöltött/megvásárolt alkalmazásaidat?

(#3783) consono válasza leslieke (#3781) üzenetére


consono
nagyúr

Meg lennék lepve, ha pár ezer user miatt, akik ráadásul ingyenes dolgokat töltenek le ilyet csinálnának... De már amúgy is van mód Kiesen keresztül telepíteni a Wave 3 appokat is ;) Csak némi türelem, biztos kéz és egy hexeditor kell hozzá. Pot a badablogon linkelt topik utolsó előtti oldalán vanerről szó ;´)

"In God we trust. All others must bring data"

(#3784) leslieke válasza consono (#3783) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jobb félni, mint megijedni!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3785) consono válasza leslieke (#3784) üzenetére


consono
nagyúr

Lassan talán okafogyott lesz a hekkelés, remélem a 25-ével lezáruló Samsung Apps firssítések meghozzák a hivatalos 2.0-t és hozzáférhetővé teszik a régi tulajoknak is a jelenleg csak Wave 3-ra elérhető tartalmakat.
Azt tudtátok, hogy a W3 nem teljesen kompatibilis a WI-II-vel? Más a grafikus mag a prociban, kezel tömörített textúrákat is és az olyan progik amik ezt kihasználján nem, vagy nem jól futnak a régi gépeke. Pl. a Sims 3 is ilyen, legalább is a W3 verzió, gyakorlatilag minden fehér, textúrák helyett. (Ellenben, bár ezt nem próbáltam, a Tintin nek nincs ilyen gondja, cserébe akkora, amekkora, meg felzabálja a RAM-ot)...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3786) leslieke válasza consono (#3785) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A grafikus kártyát már olvastam én is. Se Sim3 , se Tin Tin nincs feltéve nálam, így nem tudom, hogy futnak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3787) Kaji


Kaji
tag

Sziasztok,

nem tudok bejelentkezni mobilon samsung apps-be, új accountot se enged csinálni.
Valakinek vmi ötlet, hogy mi lehet a gond?

Köszi

(#3788) kolejo válasza duvi (#3782) üzenetére


kolejo
csendes tag

Duvi Bocs, közben el kellett mennem, de visszatértem.
Igen.
Igen.

David3 Semmit nem követtem el, hogy büntessen ez a nyomorult Kies. :W

[ Szerkesztve ]

Pályán maradni ! /SGS4@SanDisk16GBCl2/

(#3789) consono válasza Kaji (#3787) üzenetére


consono
nagyúr

25-éig karbantartás van az Appson, próbálkozz később!

"In God we trust. All others must bring data"

(#3790) MrCsiT válasza MrCsiT (#3734) üzenetére


MrCsiT
addikt

Travian vs. S8500 -ra valaki tud választ ? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3791) leslieke válasza consono (#3789) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így van, próbálkozni kell. Most sikerült bejelentkeznem be az Appsra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3792) F-ECT$ válasza MrCsiT (#3790) üzenetére


F-ECT$
titán

Valószínűleg nem fog menni, nem túl acélos a böngésző. Lehet, hogy a 2.0 meg fogja oldani, de lehet, hogy nem.

Dive ever, work never.

(#3793) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Jóreggelt! Mostmár csak egy dolog bosszant kicsit, hogy amikor hd-ba 1280x720-ba veszek fel, akkor kicsit megakad a kép hirtelen mozgásokra és ez a visszajátszásnál is látszik, de a hang folyamatos. Ja és lassan ment \class4-es a memóriakártya/ Ti tapasztaltatok már ilyet?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3794) csacsi67 válasza MrCsiT (#3790) üzenetére


csacsi67
addikt

Ez megold mindnet.Nekem a régi jó Nokia E52 simán viszi.
[link]

(#3795) duvi válasza wertigo1984 (#3793) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez egyértelműen kártya sebesség probléma. Rendszeresen visszatérő jelenség a fórumon és ebben az esetben marad a kártyacsere, vagy egy fokozattal visszaveszed a felbontást a jelenlegi kártyával. A biztonság kedvéért csinálj egy 720-as videót a telefon belső memóriájába. Ha ott nem szagat be, akkor tuti a kártya lesz a hunyó.

[ Szerkesztve ]

(#3796) gelbelex válasza duvi (#3795) üzenetére


gelbelex
őstag

Nálam háttérben futó program okozott ilyesmit WaveII 2.0-án, igaz, csak egyszer...

(#3797) duvi válasza kolejo (#3788) üzenetére


duvi
nagyúr

Jobb híján uninstall és próbáld meg kitakarítani a registryből is az összes KIES bejegyzést. Ezután fuss neki újra a legfrissebb KIES telepítésének.

(#3796) gelbelex
Akkor tegyük még hozzá, hogy próbálkozzon meg egy restarttal és úgy is tesztelje le a 720-as felvételt. Beragadt alkalmazás ilyenkor valószínűleg még nincs.

[ Szerkesztve ]

(#3798) wertigo1984


wertigo1984
őstag

az lesz, amit mondtál, kártyacsere. Kipróbáltam, úgy folyamatos és egyenletes a videó, de kártyára mentve beszaggat. Köszönöm! :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3799) wertigo1984


wertigo1984
őstag

az lesz, amit mondtál, kártyacsere. Kipróbáltam, úgy folyamatos és egyenletes a videó, de kártyára mentve beszaggat. Köszönöm! :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#3800) Silenzio válasza consono (#3785) üzenetére


Silenzio
addikt

Mégis mit vártál? 1 ghz-es (vö. 1.4 Ghz) proci, kevesebb ram (ha jól tudom), régebbi grafikus chip... Nem egy PC-s katyvasz, de itt is vanak limitek, basszus. Én nem Wave 3-azok. Már csak azért sem, mert nincs pénzem másik telóra ha az IMEI-m bannolják. Még azokat az appokat se tudom megvenni, amik jók a telómra. :P Ha nagyon kell a sok hülye játék, majd androidra váltok, addig jó nekem a ScummVM, ezerszer többet ér mint a szaros Tintin meg Asphalt 6.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.