Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) Goldmen75 válasza leslieke (#3100) üzenetére


Goldmen75
őstag

Meg is jött:

A Wave 1-es készülékek a Bada 1.2-es operációs rendszerrel rendelkeznek. Frissítésük jelenleg nem lehetséges.
A Samsung Apps-on találhatóak fizetős és ingyenes alkalmazások is.

További kérdés esetén kérjük, hívja ügyfélszolgálatunkat bizalommal a 06-80/726-7864-es ingyenes számon.

Nem tudom miért, de többre számítottam...de nem is lepődöm meg...sztem nem is értenek ott hozzá....

jah, ez volt a kérdésem...(a válasznak köze sincs hozzá szinte):) :
Üdvözletem!
Nagyon sok ember nevében tenném fel kérdésem!
Ugye megjelent a Wave 3 készülék s rengeteg alkalmazás jelenik meg rá ingyenesen vagy CSAK arra a készülékre....Kérdezném én ,hogy mi Wave 1 tulajok, már nem vagyunk érdekeltek, hogy ránk már nem gondolnak?! Tudom, hogy az új készüléket kell favorizálni, eladásokat produkálni belőle, de aki egyszer megvette a tényleg profi készülékét, az miért nem élvezhet előnyöket ugyanúgy mint aki most vásárol (nem feltétlen jobb) készüléket! Nem is beszélve a Bada 2.0 Firmware-ről!
Köszönettel!

[ Szerkesztve ]

(#3102) leslieke válasza Goldmen75 (#3101) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na ugye, nem megmondtam!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3103) Teaway válasza Goldmen75 (#3101) üzenetére


Teaway
veterán

Ne írogassá', hanem híjad a megadott számot :)

Nincs itthon csokid??

(#3104) Goldmen75 válasza Teaway (#3103) üzenetére


Goldmen75
őstag

Peti vagyok nem hülye, híjja a halál, minek?? Ezek szart se mondanak , tudnak...na majd 7főn elmegyek az ismerőshöz a szervízbe...

(#3105) gelbelex válasza Teaway (#3103) üzenetére


gelbelex
őstag

Ne írogassá', hanem híjad a megadott számot :)

Méghozzá (nagyon fontos!) bizalommal... ;]

(#3106) Dhampir válasza Goldmen75 (#3101) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönjük, hogy megírtad a nevünkben; a "hoppon maradottak" nevében is.

A várható választ tipikusan jellemzi az, amit egy roma asszony mesélt nékem a központi fogászaton, mégpedig azt, hogy "nem a csicskához kell fordulni, hanem egyenesen a főnökhöz".

Különben tényleg nem értenek hozzá. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3107) Kaji


Kaji
tag

Igaz, hogy a wave 3 nem a gorillaglas kijelzőt kapta meg?
Itt nem szerepel a listán: http://www.corninggorillaglass.com/products-with-gorilla/full-products-list

(#3108) leslieke válasza Kaji (#3107) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó kérdés. Ahogy az is kérdés, hogy mikor frissült utoljára ez a lista.
Karc mindenesetre még nem érte a telefont.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3109) rObika8802


rObika8802
aktív tag

egy kérdés: Downgrade-nél mire kell odafigyelni? csak simán feltolom multival a KF3-at?

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#3110) Kaji válasza leslieke (#3108) üzenetére


Kaji
tag

Igen, ez is lehet, ezért kérdeztem.

(#3111) leslieke válasza rObika8802 (#3109) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Infók itt: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3112) rObika8802 válasza leslieke (#3111) üzenetére


rObika8802
aktív tag

köszi! :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#3113) leslieke válasza Kaji (#3110) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Néztem a telefon dobozát, de azon nincs infó a Gorilla Glass-ról. Gsmarena szerint GG-vel jelent meg: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3114) rObika8802


rObika8802
aktív tag

még egy kérésem lenne valaki belinkelné nekem légyszi a legfrissebb magyar firm-et mer amit Checkfus-sal töltöttem le nincs benne magyar pedig Hungary-t választottam érdekes.... :/

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#3115) doctorur válasza leslieke (#3113) üzenetére


doctorur
tag

A gorilla glass honlapján sincs fent Gorilla Glass , de ez lehet , hogy azért , mert még friss a teló.
Viszont nincs olyan "szakmai" oldal, ahol ne azt írnák, hogy tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#3116) doctorur válasza doctorur (#3115) üzenetére


doctorur
tag

Ez a gorilla glass témakör lehet, hogy megérne egy kérdést valamilyen hivatalos oldalon.
Kicsit kutakodva csak a teszt és informatív tartalommal rendelkező oldalakon volt infó a W3 gorilla glass kijelzőjéről, de hivatalos samsung oldalakon sehol.
Mivel az új csúcs nexus sem rendelkezik ezzel, lehet, hogy a w3 sem?

(#3117) leslieke válasza doctorur (#3116) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De ha nem GG a kijelző, akkor mi lehet helyette?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3118) doctorur válasza leslieke (#3117) üzenetére


doctorur
tag

Valahol olvastam, hogy a samsung égisze alatt fejlesztettek ki egy very titkos megoldást, ami hasonló stabilitást ad, mint a GG, de súlyban és árban is kisebb.
Gondolom, hogy az új készülékeken már ezt futtathatják és azért nem akarják megmondani, mert ezzel gazdasági versenyelőnyt biztosítanak maguknak.
Az biztos, hogy sokan nézegetik, hogy pl a nexus miből van. Lassan az is kiderül majd, meg talán a W3 is.

(#3119) leslieke válasza doctorur (#3118) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A lényeg, hogy ne karcolódjon meg könnyen, hogy milyen eljárást/megoldás használtak az másodlagos. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3120) F-ECT$ válasza doctorur (#3118) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem hiszem, hogy senki nincs a GG gyárban, aki meg tudná mondani, hogy a Nexushoz ott készül-e az üveg, vagy nem.

Dive ever, work never.

(#3121) doctorur válasza F-ECT$ (#3120) üzenetére


doctorur
tag

Ők bizony megmondták, hogy nem.
GG Twitter

(#3122) bokrosolajos válasza doctorur (#3118) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Gyönyörű összeesküvés elmélet!
Persze, kifejlesztenek egy vagyon pénzen egy szuper titkos csoda üveget, viszont hülyék lennének szanaszét promózni, mert a végén még több készüléket adnának el
:D :D :D

(#3123) doctorur válasza bokrosolajos (#3122) üzenetére


doctorur
tag

Ha promóznák, akkor a vevők sorban állnának, hogy megvegyék és olcsóbb konkurens készülékeket gyártsanak. Ez szerinted az ő érdekük? :N
Nyilván Te is emlékszel számos olyan fejlesztésre a Google (pl az ICS), a Microsoft vagy hasonló giga részéről, amelyet huzamosabb ideig nem tettek közkincsé, mert ez volt a versenyelőnyük, ettől voltak kelendőbbek. Valszeg ez is ilyen.

(#3124) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Wave 3-mal készült kép, alapbeállításokkal a kedvenc sörömről. :DDD [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3125) peter_k


peter_k
tag

Sziasztok!
Kérdezném, ha csinálok egy preconfigot a telón, akkor az SD kártyán lévő adatok megmaradnak? A programok mappáját nekem kell majd kitörölnöm?

(#3126) bokrosolajos válasza leslieke (#3124) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Egész jól sikerült! Legalább a sört illetőleg van ízlésed! :R :D

(#3127) F-ECT$ válasza leslieke (#3124) üzenetére


F-ECT$
titán

És minden hozzászólást ami a wave 3-mal kapcsolatos beírsz ide is, meg a másik topicba is? :)

Szerk: Sörben egyetérünk :C

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3128) leslieke válasza F-ECT$ (#3127) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem mindent, de ezt épp igen. Egyébként tilos ezt csinálni?

(#3126) bokrosolajos Kösz!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3129) peter_k válasza leslieke (#3128) üzenetére


peter_k
tag

Igen. Büntetendő! :D

(#3130) leslieke válasza peter_k (#3129) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az baj! :DD

Preconfig: a telefonról mindent töröl, de úgy tudom,hogy a kártyához nem nyúl hozzá. De az a biztos, ha kiveszed.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3131) TomWexX válasza peter_k (#3125) üzenetére


TomWexX
addikt

A preconfig biztos hogy nem nyúl a kártyához, csak a telefonon tárolt adatokat törli.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3132) peter_k válasza TomWexX (#3131) üzenetére


peter_k
tag

Köszönöm. Akkor a telepített programokat nekem kell kitörölnöm.

(#3133) TomWexX válasza peter_k (#3132) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen, de ha ha preconfig után ugyanazokat az alkalmazásokat visszateszed, és a kártyáról nem törlöd le, akkor megmaradnak a mentések/beállítások.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3134) peter_k válasza TomWexX (#3133) üzenetére


peter_k
tag

Csúnya kérdés: nDrive-n belül is megmaradnak a beállítások? :)

(#3135) TomWexX válasza peter_k (#3134) üzenetére


TomWexX
addikt

Azt nem tudom, én nem használom az nDrive-ot. :N

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3136) Willie


Willie
őstag

A fentebbi hozzászólásokat olvasván lenne egy kérdésem: A GorillaGlass-on kívül másfajta üveggel szerelt telefont is érdemes vásárolni vagy mindenképpen GG üvegest érdemes keresni? (nem akarok fóliázni, nem akarok karcokat, az S8500 kijelzője több mint 1 év után tökéletes, karcmentes, mindig tokban volt tartva a telefon)

(#3137) F-ECT$ válasza Willie (#3136) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha vigyázol rá, még gg meg fólia sem kell.

Dive ever, work never.

(#3138) TomWexX válasza Willie (#3136) üzenetére


TomWexX
addikt

Én mindenképp olyan telefont vennék amin legalább GG van, de ha nem is az, akkor valami hasonló, és fel van tüntetve a dobozon/tulajdonságok közt, és a neten is lehet róla infót találni hogy mennyire hatásos.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#3139) Willie válasza F-ECT$ (#3137) üzenetére


Willie
őstag

Na jó, az biztos. De azért a biztonság sosem árt! :) Ha jól tudom akkor az Xperiák sem GG-vel vannak szerelve, avagy tévedek?

(#3138) TomWexX: Igen, én is így vagyok vele!

[ Szerkesztve ]

(#3140) peter_k


peter_k
tag

NDrive-ból melyiket töltsem le, ami később szerkeszthető? A finn promo jó?

(#3141) peter_k válasza peter_k (#3140) üzenetére


peter_k
tag

Sajna azt sem tudom letölteni, mert noha a spanyol appsra jelentkeztem be, a kies nem hagyja a telefonra letölteni a gépről. Azt írja, hogy csak a magyar áruházból telepíthetek.
Tudna valaki ebben segíteni?

(#3142) leslieke válasza peter_k (#3141) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Előbb töltsd le úgy, hogy ne legyen csatlakoztatva a telefon. Utána telepítsd.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3143) peter_k válasza leslieke (#3142) üzenetére


peter_k
tag

Köszönöm!
Működik! :)

(#3144) Shurycen


Shurycen
tag

Sziasztok!

Nagyon ritkán szólok csak hozzá a fórumhoz inkább csak csendes olvasója vagyok :) 1 éve vagyok tulajdonos a wave 1-esemnek, és eddig nagyon elégedett voltam vele! A készülék szép, kijelző minősége szerintem gyönyörű és az anyaghasználatot tekintve is a felső körbe tartozik! De.. és eddig csendben maradta most viszont muszáj vagyok kiadni magamból, és nem szeretnék ezzel bármi harcot kivívni csak leírom a véleményem!
A kezembe akadt ma egy Motorola Razr, ami ugye androidos készül! és tudom igen azért ennek az árából 2 db wave 3mat is lehetne venni! bár nagyon nagy árréssel árulják a boltok ezt higgyétek el nekem! de nem is ez a lényeg hanem, hogy igaz én eddig még csak ilyen 40k-s árkategóriás telókon láttam android-ot és lehet vas kell alá, de gyerekek nagyon el van maradva a bada! senkinek ne legyenek kétségei e miatt! sehol nem vagyok hozzá képest és még csak nem is ICS-van rajta, hanem 2.3.5! Szóval ez a gördülékenység és ez a hibátlan működés így első körben szétalázza a kis bada 1.2-met! Ilyenekbe már hogy böngésző bele se megyek! élmény rajta bármit csinálni! ha tré behozza előfizusba kis cuccost, mint pl a telenor, akkor lehet ő lesz a váltótársa szegény kis wave-emnek!

(#3145) gelbelex válasza Shurycen (#3144) üzenetére


gelbelex
őstag

Viszont csak harmad-negyedannyi pénz áll telefonban, mint az említett Razr esetében... :C

(#3146) F-ECT$ válasza gelbelex (#3145) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha valami nem megy a bada-n, amire szükséged van / amire szeretnéd használni, akkor hiába van benne kevesebb pénzed. Nekem pl ott durrant el az agyam, amikor a comment.com-ra kb negyed óráig tartott egy hozzászólást elküldeni.

Pedig a rádió, zenehallgatás, videó nézés elég jól ment rajta, volt 1-2 játék is, amivel szívesen töltöttem az időt, de mivel a melóhelyen szinte minden oldal tiltva van, ezért olyan telefonra van szükségem, amivel ~maradéktalanul lehet netezni.

Dive ever, work never.

(#3147) Willie válasza F-ECT$ (#3146) üzenetére


Willie
őstag

A böngésző miatt én akkor tudnám földhöz vágni a telefonomat, amikor egy oldalt 2 percig tölt, és nem bírja sehogyan sem betölteni, és akkor szó nélkül fogja magát, és kilép... (bada 2.0 feature...tudom, hogy béta de akkor is...szánalmas!)

(#3148) SirDöme válasza Willie (#3147) üzenetére


SirDöme
tag

Ugyanez van velem is. Az 1.2-es böngészőben legalább szólt, hogy túl nagy és ugrált a címsor, de legalább tudtam mi történik. A 2.0-ás net fogja magát és kilép, vagy ha két oldal közül az egyiket be akarom zárni, akkor is (az esetek nagy részében).

Másrészt a jobb oldali csúszkával sem lehet gyorsan a lap tetejére jutni, ahol a címsor van, ezt sem értem, hogy jó dolgokat miért hagynak ki belőle :(

SAMSUNG Wave I

(#3149) Fogash válasza Shurycen (#3144) üzenetére


Fogash
tag

az a telefon ránézésre akkora, hogy meg lehet ágyazni rajta...

(#3150) Shurycen válasza Fogash (#3149) üzenetére


Shurycen
tag

Két személyre :) egyébként mikor először kézbe vettem nekem is óriásinak tűnt most így egy félnap tapi után kezdem megszokni! :) egyébként a wave-emmel fotóztam :P szegényke mióta meghalt a fizikai gombja nem túl 100-as :S

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.