Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3306) consono válasza TomWexX (#3303) üzenetére


consono
nagyúr

Értem én ezt, én sem örülök neki, hogy ilyen a Samsung frissítési politikája/hozzáállása a Badához, de felesleges a másfél évvel ezelőtti árat felhozni érvként... Vagyis inkább felesleges most ezt előhozni, mikor fél éve még a többség boldogan használta a Wave-jét (lajos persze kivétel ;) )... Én nem bántam meg a telót, több mint egy éve használom, még mindig úgy néz ki, mintha most vettem volna ki a dobozból, vadászgathattam a programokat, hackelhettem kicsit a rendszert meg az alkalmazásokat, a mai napig mindenki rácsodálkozik a kijelzőjére, ráadásul stabil a rendszer mint a beton és szervizbe sem kellett vinnem (nem úgy mint a kollégáim a Defy-aikat vagy BB 9700 ukat)... Nekem ez megért havi 6-7000 Ft-ot (vagy ha most eladnám és visszajönne 35-40, akkor 3-4-5000-t)...

Lehet, hogy ma mást választanék? Nem tudom, nem hiszem. Engem az Android nem szippantott be, nem volt tavaly novemberben semmi olyan a Médiamarkt kínálatában (oda volt utalványom), ami megmozgatott volna...

szebev: össze sem beszéltünk :) +1

Szimike79: rég feltehetted volna a 2.0-t és most elégedettebb lennél.Nem véletlenül mondtuk el páran már vagy 1000x... :D

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.