Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) richies válasza leslieke (#2805) üzenetére


richies
senior tag

nekem meg meghulyult a wave-em.
egyszer csak rajon s azt erzekeli mintha bedugtam volna a toltot s ugy latszik mintha toltene, maskor meg mintha usb kabelt nyomtam volna ra, restart neha segit de nem mindig...
navihoz hasznalok autos toltot de nem fesziti az usb bemenetet egyaltalan... crap

Rozsomak of Power

(#2852) leslieke válasza richies (#2851) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ilyet nekem is csinált a W1. Kikapcsolva tedd hálózati töltőre, hagyd tölteni egy kicsit és megjavul.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2853) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Egy kis nav téma, néztem ndrive-nak, van 11-es verziója, szerintetek rá lehet műteni a működő 10-re?:)

Valaki írta valamikor valahol ezt a GPS gyorsítást vagy mi, tudnátok egy linket vagy megoldást dobni, ne kelljen többezer hszt olvasnom?:)

THX!

(#2854) consono válasza Goldmen75 (#2853) üzenetére


consono
nagyúr

Ha megtalálod valahol az appson az ingyenes iráni verziót, abba lehet magyar térképet varázsolni. Valahol a régi fórumban megvan mit kell a 10-esből átteni, hogy menjen...

"In God we trust. All others must bring data"

(#2855) Goldmen75 válasza consono (#2854) üzenetére


Goldmen75
őstag

Tehát iráni apps, nézem...
Már csak azé mert Pécs-Szeged neki Pesten át (legrövidebb útvonal) 7 óra 400 km:)
Holott ez 186 a valóságban a legrövidebb:)))

Köszi!

Meg is találtam de nem ingyé:(

Ennyi:D

[ Szerkesztve ]

(#2856) Goldmen75


Goldmen75
őstag

GPS "gyorsításra" valaki?

(#2857) leslieke válasza Goldmen75 (#2856) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

mysamsungwave.hu-n keresd. (pontos linket kb. 1 óra múlva tudok adni)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2858) karesz560802 válasza Goldmen75 (#2856) üzenetére


karesz560802
tag

Szia. Nekem működött,de nem volt wifi kapcsolatom.Úgyhogy visszaállítottam,mert nekem az fontosabb. http://www.mysamsungwave.hu/wave-tudnivalok-segitseg/megoldas-a-gps-problemara/

[ Szerkesztve ]

(#2859) Tucobe


Tucobe
tag

Sziasztok! Szerintetek mennyiért lehetne eladni 2010-es szeptemberi Wave-met? És mit tudnátok ajánlani helyette? Nem sok mindenre használtam egyedül a navit párszor! MEg pár játék! Kérem segítsetek! Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#2860) leslieke válasza Tucobe (#2859) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ár: 30-35 eFt

Telefon: SE ARC S, Itt is több dicséretet kapott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2861) Tucobe


Tucobe
tag

nem akarok annyit szánni rá mert felesleges! Ezt sem használtam ki :)

(#2862) leslieke válasza Tucobe (#2861) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, akkor passz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2863) appel válasza Tucobe (#2861) üzenetére


appel
őstag

Akkor miért is akarod eladni? Akkor sem jársz jobban anyagilag, ha egy gyengébbre cseréled. A wavet pont arra találták ki, amire eddig használtad. Telefon és egy kicsi egyéb...

(#2864) Tucobe


Tucobe
tag

Amúgy nagyon jó telefon az ég megadta világon semmi bajom sincs vele, csak már 1,5 éves és valamire le kellene cserélni nehogy előjöjjenek a korral járó hibák! :) Xperia mini, ZTE Skate, Nokia 500 ezeket nézegettem!

(#2865) rObika8802 válasza Tucobe (#2864) üzenetére


rObika8802
aktív tag

szerintem az 500ast ne lehet nagyot csalódnál benne...csak javaslat olvass utánna :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#2866) leslieke válasza Tucobe (#2864) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az én W1-em is másfél éves és - szerintem - annál, mint amit írtál, többet használhattam és semmi baja. Eladni amúgy se éri meg, és ha nem is sokat használod, akkor nem hinném, hogy bajok lennének vele később.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2867) rObika8802


rObika8802
aktív tag

Szegény Wavemet nekem eddig 2x sikerült leejtenem...1x tavaly szülinapomkor mikor enyhén vtam tintás és kisiklott a kezeim közül a kavicságyra.....:/ 2. nem rémlik...annyira nem vészes talán nem? :DD

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#2868) peter_k válasza Goldmen75 (#2855) üzenetére


peter_k
tag

Előkerestem:

" első: (gps data törlés) (ugorj a másodikhoz, ha nem akarsz törölgetni)

1.-zárj be mindent kivéve kezdőképernyő (amúgyse lehet) és widgetek!
2.-telefon billentyüzetén írd be: *#4097*4097#
3.-megjelenik egy menü, itt bökj rá: 6 Delete GPS Data
4.-ezután menj ki a szabadba és bökj rá: 1 Get position test

pár másodperc alatt bekell fogja a müholdakat
ha nem sikerült, akkor győzödj meg, hogy van internet kapcsolatod!

második:

1.-billentyűzeten írd be: *#4097*4097#
2.-menj az 3 User Setting-re
3.-bökj az 1 Assist Method-ra és állítsd át AGPS-re és ments, ezután a telefon újra indul.
4.-billentyűzeten írd be: *#4097*4097#
5.-menj a 3 User Setting-re
6.-menj a 2 Supl Setting-re
7.-Állítsd át a Server FQDN Type-t Custom Config-ra
8.-Görgess lejjebb, majd a Server Custom FQDN-hez írd be: "supl.google.com" ("" nélkül)
9.-Indítsd újra a telefont és élvezd a gyors gps-ed!"

Bokrosolajos kolléga szerint csak pár napig működik, nekem azonban más a tapasztalatom. :) Több hónapja használom ezekkel a beállításokkal és azóta megbízhatóan találok jelet. Én egyből, egymás után megcsináltam mindkét beállítást.

[ Szerkesztve ]

(#2869) s4tch válasza peter_k (#2868) üzenetére


s4tch
veterán

2.0 meg sem nyekken erre a kódra.

--------------

T-mobile-os W3 nincs itt véletlenül? Az mms profil beállításait közölhetné a nagyérdeművel, előre is köszönettel...

(#2870) peter_k válasza s4tch (#2869) üzenetére


peter_k
tag

Nekem 1.2 van a 8500-as waven.

(#2871) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Videó: Angry Birds a Samsung Wave 3-on

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2872) Kaji válasza s4tch (#2869) üzenetére


Kaji
tag

2.0-nál ezzel próbáld:
http://badadownload.com/2011/09/speeding-up-bada-2-0-gps-fix.html

Nekem segített.

(#2873) s4tch válasza Kaji (#2872) üzenetére


s4tch
veterán

Köszi, ki fogom próbálni.

(#2874) a510 válasza Goldmen75 (#2856) üzenetére


a510
aktív tag

Én ez alapján csináltam, mintha jobb lenne azóta:
mysamsungwave.hu - Megoldás a GPS problémára
Nekem 1.2 van fenn.

[ Szerkesztve ]

(#2875) Willie válasza Kaji (#2872) üzenetére


Willie
őstag

Köszi, nekem is jobb lett!

(#2876) Goldmen75 válasza Willie (#2875) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nekem semmi, beütöm a kódot, de semmit sem csinál, 5let???

2.0 Vodás HUN

[ Szerkesztve ]

(#2877) peter_k válasza Goldmen75 (#2876) üzenetére


peter_k
tag

1.2 vagy 2.0-a van fent?

(#2878) ADAM1337 válasza leslieke (#2871) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A videón látszik ami a tesztben is volt, hogy néha belassul majd begyorsul az alkalmazás, amikor a playt nyomogja.
Ez sok appnál előfordul bada-n. :((
Egy komplexebb pályán mennyire reccenés mentes a játék, ha már játékoknál vagyunk.
A plants vs zombie nálam még mindig lassú bármit is csinálok, droidos telon meg mint a vaj olyan simán megy.

[ Szerkesztve ]

(#2879) duvi válasza leslieke (#2871) üzenetére


duvi
nagyúr

Három hónapja van meg a fiam SE Arc S telója. Talán 3x futottam neki, hogy kipróbáljam ezt a madaras "slágert". Max. 5 percig bírtam idegekkel és inkább abbahagytam. Azóta feléje se nézek. :N Nem az én világom ez a játék. Csak annak örülök, hogy az AB rajongók legalább megkapják Waven is a mindennapi betevőjüket :D Feltételezem, hogy ha lejár a Wave III promótálása, akkor elérhetővé teszik a régebbi Wave modellekre is a játékot.

(#2880) leslieke válasza ADAM1337 (#2878) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem is feltűnt ez, de szerintem csak bénázik az orosz. A Play első érintésére előjönnek a pályák, és nem szaggatott egyik se azokból (az első 8), amiket kipróbáltam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2881) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

hali
szinkronizáltam a naptáram a facebook-kal.
minden egyes napra betesz vmi sz@rt az egész évben(pl.: tiltakozzunk az állatkísérletekkel szemben vagymi). pedig a következő esemény amin résztveszek júliusban a campus feszt.
ilyenkor mit lehet csinálni?(wave-el is ugyanezt művelte)

(#2882) gelbelex válasza Kaji (#2872) üzenetére


gelbelex
őstag

:C

:R

[ Szerkesztve ]

(#2883) appel válasza kacsuszka (#2881) üzenetére


appel
őstag

A FB webes felületen az események beállításait nézd inkább meg. Ott lesz a hiba forrása.

[ Szerkesztve ]

(#2884) Ranger^41 válasza kacsuszka (#2881) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Ezzel én is szenvedtem, de megvan a megoldás.

az ilyen lófasz eseményeket nem elég elutasítani, hanem törölni is kell. Bemész az eseményekbe, alul elutasított események, ott kiválasztod azt amelyik zavar, rákattintasz, és az esemény oldalán baloldalt a képe alatt lesz egy olyan, hogy eltávolítás, klikk oda, és miután mindegyikkel megvagy szinkronizáld újra a facebook fiókodat, és tádámm el is tűntek.

(#2885) bokrosolajos válasza Ranger^41 (#2884) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Utána jön egy újabb, és kezdődik elölről a szívás. Sok szemét van a FB-on, és itt most személyekre is gondolok, akik szeméttel töltik meg, mint az ilyen 500 ezren a FB lájkolás ellen meg hasonlók, amiket lájkolt kb 13 ember, de bejegyzik az eseményt egész évre ...

Ritka, de leslieke-vel egyet értek: nem érdemes "csak azért" lecserélni a W1-et, főként ha ki sem használja valaki.

Az én esetem más, nekem tényleg hiányoztak dolgok. Cserébe szívom, illetve szívja valami az akksit, nap végére jó ha bírja! Mondjuk tart az újdonság varázsa és egyfolytában nyomkodom, telepítek, FB, Skype, Live WP stb.

(#2886) F-ECT$ válasza bokrosolajos (#2885) üzenetére


F-ECT$
titán

Az akksi kérdés érdekes droidon, van akinek fél napig bírja az sgs2, van akinek 6 napig :D Függ a romtól, a beállításoktól, a telepített progiktól, és persze a felhasználási szokásoktól is, de akár még a gyenge térerő is forrása lehet a bajoknak.

Kezdetben nekem a wave se bírt ki egy teljes napot, de miután leszoktam a használatáról (inkább idegesített rajta a netezés, mint örömöt okozott), elment 2-3 napig is. Az sgs2-vel eleinte ugyanez volt: nap végén már töltésért sírt, mostanában viszont 50-70% között van, mire hazaérek vele.

Dive ever, work never.

(#2887) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Szevasztok! Az asszony bement az egyik samu boltba hogy megkérdezze van-e már Wave2-jére bada2.0 (mert ezt hozta neki a jézuska). Közölték neki hogy nem létezik az övére csak 1.2, és ne reménykedjen benne hogy valaha is kijön, mert azt csak a wave3 kapja. Na így menjetek be
márkaszervízbe érdeklődni, és még le is fogják hurrogni a fejeteket. :W

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#2888) leslieke válasza wertigo1984 (#2887) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól informált társaság. Egyébként Wave 2-re (a függetlenekre) Kiessel otthon is fel tudjátok tenni a 2.0-át, ehhez nem kell a márkaszerviz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2889) bokrosolajos válasza wertigo1984 (#2887) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Lehet, hogy most az egyszer igazat mondtak!
;]
Egyre kevesebb rá az esély. Főleg, hogy mint kiderült, már megint más rendszeren töpreng a Samsung.De ahogy módosítom, leslieke után, lengyeleknél már lehet
Egyszer leírtam már a teóriám, hogy a W3 előtt üzleti baklövés lett volna elmondani, hogy nem fogják megkapni a régebbi készülékek, mert már rég szabadultak volna a tulajok, így legalább maradt egy "kis" idő, amíg még reménykednek, újabb és újabb határidőkkel életben tartva

Talán a CES után tisztább képet kapunk.

[ Szerkesztve ]

(#2890) wertigo1984 válasza leslieke (#2888) üzenetére


wertigo1984
őstag

Biztos hogy gyári független, mert mikor megrendeltem, ott ki is próbáltam 3 kártyával. Mindezt próbáld megmagyarázni egy szőke nőnek... esélytelen mert értetlen.

bokrosolajos: :O

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#2891) leslieke válasza wertigo1984 (#2890) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor frissítsék a Kiessel és máris bada 2.0 lesz a telefonon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2892) kacsuszka válasza Ranger^41 (#2884) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

nagyon köszi ez tényleg segített!!
(végülis alig kellett ~50db-ot kitörölni :D)

(#2893) Bobó_20 válasza bokrosolajos (#2889) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

nem lett volna baklövés épphogy ösztönzőleg hatott volna a badás népre, ha csak w3-ra adják ki! az inkább valószínűbb, hogy azért nincs bada 2.0 a korábbiakra, mert nem fogy elég w3 a régiónkban...bada 2 kell? vegyé' w3-at paraszt!
tuti nem lesz egy jó darabig se bugfix, se semmi így a w3 bevételéből kell finanszírozni a fejlesztést stb...hülyék lennének kiadni addig a korábbi modellekre, míg nem produkál a w3 hasznot!
nem kell ezeket félteni, ha sunyiságról van szó! dolgoztam náluk szervízanyag koordinátorként, hát minden fontos volt csak a vevői elégedettség és a logikus gondolkodás nem...
inkább megérte nekik pár száz levélváltás, mint hogy bevallották volna, hogy: bocs sz*runk a tévédre...

[ Szerkesztve ]

(#2894) szimike79 válasza Bobó_20 (#2893) üzenetére


szimike79
őstag

Lehet én gondolkozom hülyén, de csak azért nem fogok W3-at venni, hogy legyen bada 2.0 a telefonomon. Ezzel a hozzáállásal inkább csak a kedvem veszik el egy újabb badás teló megvételétől. Ha nincs frissítési lehetőség egy okostelóra hibajavítással, az elég komoly mínusz a platformra nézve. Főleg annak fényében, hogy a konkurencia elég erős ebben.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2895) TomWexX válasza szimike79 (#2894) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem gondolkodsz hülyén....vagy akkor mindketten hülyén gondolkodunk. :D Én az utóbbi hetekben teljesen kiábrándultam a badából, ha tehetném már rég lecseréltem volna, csak most sajnos nincs erre keret. :(
De hogy 1 év alatt ennyire semmi ne történjen, ez még a legvadabb álmaimban sem fordult elő. :(((

(Lehet én leszek a következő bokrosolajos? :DDD ...nem leszek.)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2896) Willie válasza TomWexX (#2895) üzenetére


Willie
őstag

Én is így vagyok vele, de egy telefonra sem éri meg igazán lecserélni (az általam kiszemelt árkategóriában)...nekem egy jó telefon kell, ezalatt azt értem, hogy nyújtsa azt amit a Wave I nyújtana android alatt! Amelyik telefon nem éri el ezt a szintet, azt nem vásárolom meg, mivel hiába az android kicsit rosszabbul érezném magamat, hogyha nem tudnék úgy videózni vele, 1 hét után karcos lenne a kijelzője. (tokban tartom a Wave-t több mint 1 éve, fólia csak az első 1-2 hónapban volt rajta, és semmi karc nincs a kijelzőn, a fémház is tökéletes)

SGSII vagy iPhone 4 vagy 4S, ezek lehetnének a tökéletes utódok, de a büdös életben nem lesz ennyi pénzem egy telefonra, ennyi pénzt már nagyon sajnálnék kiadni egy telefonkészülékre, és valószínűleg soha nem is fogom megtenni!

szerk.:
leslieke: Én nem gondolom így, de engem kifejezettem bosszant, hogy nincsen zenefelismerés az S8500-ra, míg a Wave3-ra elérhető! Undorító dolog volt, hogy ezt is meglépték... :(

[ Szerkesztve ]

(#2897) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Miért gondoljátok azt, hogy nem fogja a W1 és a W2 megkapni a bada 2.0?? Akkor amik eddig kiszivárogtak - köztük kettő már a Kiesen is - azokat is csak szívatásból készítették? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2898) TomWexX válasza Willie (#2896) üzenetére


TomWexX
addikt

Tudtommal wave 3-ra sincs zenefelismerés...
Na igen, ócska mobil nálam sem pálya, viszont 100+ ezer erre a célra egyben nekem sincs, viszont T-nél részletre szívesen veszek ennyiért, de júliusig még van hűségidő. Addig nincs ugrálás. :(( Én továbbra is a HTC Ville-t tartom esélyes utódnak. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2899) leslieke válasza Willie (#2896) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akkor most még jobban elszomorítalak, de W3-on sincs zenefelismerés funkció.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2900) wertigo1984 válasza leslieke (#2891) üzenetére


wertigo1984
őstag

köszi. Még egy kérdés: honnan tudom , hogy a enyimé független? :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.