Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) sede7


sede7
tag

Ez volt már? Valaki próbálta már (S8500-zal)?

(#2802) San398 válasza matthews (#2792) üzenetére


San398
őstag

Ami szerintem kicsit hasonlít rá és szintén nagyon jó az a Hex Slide Trial ugyan de 1000 pálya van benne!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#2803) TomWexX válasza sede7 (#2801) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen volt. Ha jobban elolvasod, rájössz hogy semmit nem old meg. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2804) rObika8802


rObika8802
aktív tag

így pár nap használat után el kell,hogy mondjam az SE Ray böngészője ezerszer jobb és gyorsabb (de ezt sejtette mindenki)a híváskezelő gombok hiányoznak kicsit az elejéről még most is nagyon fura,hogy nincs (mindig ki akarom nyomni meg onnan akarok hívni :DDD) na meg azért a kijelző sem mind1 szépnek szép meg éles is,de a SAmoled az SAmoled :) , a GPS az a szobámba kb 20 mp alatt jelet fog és akk lehet sokat mondtam, a Wave-ét nagyon elcseszték...a menüje kicsit bonyolultabb nehezen találok egyenlőre sokmindent.

de amugy nagyon pöpec a Ray ;]

szerk: ja és lehagytam ,hogy 2 napja töltöttem fel és most van 35%-on pedig sokat Wifiztem,Makerteztem,AB,állítgattam,telefonáltam, mondjuk az adatforgalmat letiltom csak akk kapcsolom be ha kell,de elég jól bírja le a kalappal :)

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#2805) leslieke válasza San398 (#2802) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Hex Slide nagyon jó játék, már a Beginner szinten is akad egy-két elgondolkodtató pálya. Csak ajánlani tudom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2806) bexinho23 válasza duvi (#2800) üzenetére


bexinho23
őstag

Igen, olvastam én is az ios megjelenéséről. Ismerősömmel kipróbáltuk (neki android alapú telefonja van). Jó lenne nagyon, csak sajnos így, hogy nincs videótelefonálás, nem sokat ér ma már. :(

(#2807) gelbelex válasza bokrosolajos (#2797) üzenetére


gelbelex
őstag

Nekem sincs bajom vele, de egy idő után kevés volt az ígéret, és már nem élveztem a várakozást.

Úgy tűnt, annyira nem élvezed, mintha bajod lenne vele... ;)
De akárhogy is volt, láthatóan túl vagy(unk) rajta. :) Gratula az ArcS-hez!

(#2808) gelbelex


gelbelex
őstag

Jópár nappal a KL6 Kies-telepítése után a Kies a pc bekapcsolása után ezt az üzenetet dobja fel..:
"Finished downloading firmware for Wave II. Check which model you use, and click here to quickly upgrade using previously downloaded firmware."
Mi a fene baja lehet? :F

(#2809) SirDöme


SirDöme
tag

A badára ugye jól tudom, hogy nincs foursquare alkalmazás?

gelbelex: Nálam is ezt csinálta, aztán pár napja már nem írja ki. :F

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG Wave I

(#2810) F-ECT$ válasza SirDöme (#2809) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs.

Dive ever, work never.

(#2811) consono válasza SirDöme (#2809) üzenetére


consono
nagyúr

Ezt a widgetet kellene kipróbálnod: Bada4SQ, ráadásul ingyenes. Kell persze egy orosz Apps regisztráció... Meg némi orosztudás :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#2812) leslieke válasza consono (#2811) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Épp most akartam én is linkelni ugyanezt. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2813) Ranger^41 válasza duvi (#2800) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Én felrakattam két iphoneos haverral, egyiket látom chatonban, másikat nem. Amelyiket nem látom, az meg látja a másik iphoneost :D Megpróbáltam manuálisan felvenni, de a számára azt mondta, hogy nem chaton előfizető... gyanús..

(#2814) San398 válasza leslieke (#2805) üzenetére


San398
őstag

Fent van a megjelenése óta a telefonomon.Ahogy mondod nagyon jó játék! :K

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#2815) SirDöme válasza consono (#2811) üzenetére


SirDöme
tag

Yess! Ez de jó, kipróbálom. Egy biztos, az orosszal nem lesz problémám :) Köszi!

SAMSUNG Wave I

(#2816) szimike79


szimike79
őstag

Nem kicsit off: tudna esetleg valaki segíteni abban, hogy miért fagy le folyamatosan a Mozilla Firefox? Ahogy olyan oldal jön be, ahol van beágyazott videó, vagy több a flash tartalom beáll a történet. Ugyan ez Windows Explorer alatt nem jelentkezik. Eddig a Firefox tökéletesen működött. :F

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2817) leslieke válasza szimike79 (#2816) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Melyik FF verzió, melyik oldal?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2818) szimike79 válasza leslieke (#2817) üzenetére


szimike79
őstag

9.0.1-es(egyébként a Firefox 4), ma raktam újra, elötte nem tudom melyik volt fenn. Oldalaknál sok nem megy. Pl.: Freemail, Youtube, de a mobilarénán is ha olyan oldalt kérek be, ahol beágyazott videó van, és elindítom rögtön behal.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2819) Kaji


Kaji
tag

http://www.sammobile.com/2012/01/08/samsung-will-launch-the-first-smartphone-with-tizen/

Samsung nem bír magával? Lehet ezért nem fejlődik úgy a bada, mert megint belevágtak egy újba.

Lehet, hogy hülyeség, de azt írják, hogy A8 procival megy csak. Akkor van rá esély, hogy fel lehessen rakni a wave-re? Persze, ha király a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#2820) leslieke válasza szimike79 (#2818) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ubuntun nekem ugyanez az FF van, megy minden. Adobe Flash-t is telepítsd újra.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2821) szimike79 válasza leslieke (#2820) üzenetére


szimike79
őstag

Eddig nekem sem volt gond, mma délelőtt kezdte el a hülyeséget. Adobe flash-ből melyiket?

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2822) leslieke válasza szimike79 (#2821) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Innen azt a verziót, ami az operációs rendszernek megfelel.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2823) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Nehéz lesz megszabadulni a Wave-emtől. Hogy ne csak a negatívumokra emlékezzetek, mutatok egy friss műalkotást! :)
A címe: Gonzo.


( Előállításához a Tüzijáték effektet kell választani a Fényképezőben )

(#2824) szimike79 válasza leslieke (#2822) üzenetére


szimike79
őstag

Az is megvolt, de ugyan az a jelenség. Csak a Ctrl+Alt+Del segít rajta, a progi bezárásával. :O :O

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2825) snecizero


snecizero
senior tag

Én jól kiszálltam az 1 éves wave-ből. Egy 0 perces ZTE Skate re cseréltem.
Ami most 53000 ft dominóba. Amikor én cseréltem akkor 45000 ft volt tavaly. Igazsághoz hozzá tartozik ,hogy itt írtam ,hogy szánom bánom. Most már azért annyira nem. De a wavenek a videó felvevő minősége nagyon hiányzik. :B

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#2826) gelbelex válasza Kaji (#2819) üzenetére


gelbelex
őstag

Samsung nem bír magával? Lehet ezért nem fejlődik úgy a bada, mert megint belevágtak egy újba.

Lehetséges.

Lehet, hogy hülyeség, de azt írják, hogy A8 procival megy csak. Akkor van rá esély, hogy fel lehessen rakni a wave-re? Persze, ha király a rendszer.

Király a droid is, mégse fut telefonhoz méltóan a Wave-ken.
Sajnos inkább ahhoz van/lesz köze, hogy a Samsung hagyja/támogatja-e.
Én elég szkeptikus vagyok ahhoz, hogy azt gondoljam, ahogyan a bada 3-at, ezt sem teszik már elérhetővé a régi (I-II) a Wave-ken... :(

(#2827) pisze válasza bokrosolajos (#2823) üzenetére


pisze
tag

Szia ! Bocsi, hogy zavarlak a nagy és örömteljes Arc S felfedezésben, de miután már kb. 2 hete bújom a Bada fórumot, még mindig nem kaptam választ a legnagyobb problémámra, Te viszont, mint régi Wave-s, hátha tudsz segíteni ! Mindenki hallgat a GPS-el kapcsolatban, vagy mert nem érdekli, nem használja, vagy mert olyan sz@r , hogy szóra sem érdemes ? Egyedüli dolog ami még eddig visszatartott a Wave 3 vásárlásától a GPS, mint hardverrész használhatósága, mert az Omnia II-m egyre vacakabbul navigál, szeretnék váltani. Az Arc S és a Wave 3 a jelölt, a külső no meg a droid miatt a Wave lenne a befutó, ha elfogadható a navigáció gyorsasága, érzékenysége. Én nem szeretek buherálgatni,nem érdekel a kismillió+1 alkalmazás ! Legyen jó a dizájn, stabil a külső, használható a telefon és lehetőleg a navigáció is oda vigyen ahova szeretném, ne 10 perc múlva fogjon holdat, mint az Omnia. Ezért is szeretném, ha leírnád a tapasztalataidat, mivel Te mind a 2 kütyüt nyúzod ! :R

[ Szerkesztve ]

(#2828) Tomajdon válasza bokrosolajos (#2823) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Jó lett a kép! :C

"SE ARC S az Androidos okostelefon. Samsung Wave. A tökéletes telefon."

Hajajj, mi történt? :DDD (Gondolom hardveresen a tökéletes... :D)

(#2829) F-ECT$ válasza pisze (#2827) üzenetére


F-ECT$
titán

Wave 3-a nincs neki, csak Arc S :) Sokat javult a gps vevő, tehát ha csak ez a gond, akkor a győztes a W3.

Tomajdon: arra utal, hogy az csak telefonálásra jó, okostelefonnak nem.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2830) leslieke válasza pisze (#2827) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Wave 3 ablakban is 10 másodperc alatt talál jelet.
A Wave 1, ami Lajos-nak is van ennél lényegesen lassabban dolgozik, 1-2 percet kell várni mire van jel.
Viszont Badára csak fizetős navigációs programok vannak!!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2831) beszizoli válasza pisze (#2827) üzenetére


beszizoli
csendes tag

Sziasztok!Bocsi hogy beleszólok!Nekem Wave 1 van,Ndrive van fent és semmi gond!Műholdat talál egy pillanat alatt és még pontos is!Az ncore-ról szedtem le a navit!Szóval röviden ennyi!Sokan az androidos Igo-ra esküsznek,hát nekem a véleményem az,hogy egy nagyon lebutított verzió!Én is raktam már fel és teszteltem is,de mind grafikailag,mind gyorsaságban gyengének találtam!Persze ez a privát véleményem!

(#2832) wertigo1984 válasza pisze (#2827) üzenetére


wertigo1984
őstag

én sokáig Nokiafan voltam, a legutóbbi telóm N8 (kalap fos, de a navi az jó), és E72. midkettőben "örök navigáció" volt/van, átlag 1-2 perc alatt találtak jelet, de azt biztosan tartották. Most Wave2-m van, néhány ország térképe van rajta nekem, de simán veri a Nokiát, kb 15-30 mp amíg jelet talál kocsiban (többször lemértem stopperrel...) Wave3 nagyon jó választás!

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#2833) San398 válasza beszizoli (#2831) üzenetére


San398
őstag

Nem baj hogy beleszólsz csak a warezt kerüld itt!!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#2834) beszizoli válasza San398 (#2833) üzenetére


beszizoli
csendes tag

:W :R

(#2835) Paca2


Paca2
senior tag

ma probaltam autoban gpst, 1-2mp alatt mar mutatta is a helyet menet kozben hideginditassal, igaz segitok is be voltak kapcsolva

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#2836) bokrosolajos válasza pisze (#2827) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Tomajdon: köszi!

F-ECTS$: neked is köszi a választ, valóban arra utal

pisze: ha neked fontos a navi, akkor csak az Arc S-t tudom javasolni!

W 1/2-ön nagyon gáz a navi, a Samsung leggyengébb szerkezettel szerelte fel. Speciel ezt (is) elégeltem meg, UV-szűrővel szerelt szélvédőjű autóban egyáltalán nem volt képes jelet találni, de nyílt utcán is csak 50% volt az arány! Ha persze megvolt a lock, akkor már működött, leszámítva a 10-20 méteres késést. De, ha mint ismétlem fontos a naiv, ez a készülékek egyike sem 100%.

Lehet, hogy a W3-ban már jobb GPS-t szereltek, erre vonatkozólag mindössze két tulajvéleményére támaszkodhatunk, mondjuk mind a kettő erősen bada fan :R

Ha békességet szeretnél magadnak, vedd az Arc S-t. Egy nap távlatából azt nem értem, mit vártam egy évet a bada lecserélésével ... Ja és van rá három bötüs navi és Sygic Aura is, amire esély sincs W3-on ;).

Ha nem akarsz buherálni, akkor kockáztass meg egy W3-at, szerintem ha jó a GPS rajta, megfelel majd neked

[ Szerkesztve ]

(#2837) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

Sziasztok! Rákerestem, de nem találtam kielégítő választ, szóval merészkedem és megkérdezem! :) Normális zenelejátszó programot, amiben esetleg mappából lehet számokat importálni lejátszási listára, nem ömlesztve + valami, véletlenszerű lejátszás vagy egyéb alapvető módot képes működtetni adtak már ki? Vagy ez is olyan, mint a Bada 2.0, hogy várjuk, várjuk csak épp nem jön? :)

(#2838) beszizoli válasza bokrosolajos (#2836) üzenetére


beszizoli
csendes tag

szia!

Erre kicsit rácáfolok, én a 8.-on lakom ha kirakom a telót az ablakba,fél perc és megvan a jel!Ennyit a Wave-ről!Nem fényezni szeretném,de ez van!Van külön navim az az Igoval nem talál ilyen hamar jelet!

(#2839) bokrosolajos válasza beszizoli (#2838) üzenetére


bokrosolajos
őstag

:W

(#2840) pisze


pisze
tag

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget, meggyőztetek. Nekem nem is a navi szoftverekkel van a problémám, eddig még mindíg sikerült olyan " virágboltot " találnom, ahol nem csak krizantémot árulnak, mindet végigpóbáltam már. Az viszont igaz, hogy a 3 betűs navi droidra aplikálva a fasorba sincs az eredeti, az Omniámon is működő verzióhoz képest. A Sygic-el is csak az a baj,hogy Tele Atlas a térképe, a magyar részletesség kicsit gyenge. Mégegyszer nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat ! :R

(#2841) leslieke válasza AlesszaMusic (#2837) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A bada 2.0-ben lévő lejátszó (amiből béták már rég feltehetőek) mind tudja ezeket. Esetleg a Folder Playerre keress rá a Samsung Appson, hátha az jobban tetszik neked, de ez fizetős.

(#2836) bokrosolajos Lajos, Lajos! Mikor szoksz már le a kötekedésről?? :W

Idézet a W3 tesztjéből: Navigáció, üzemidő, összegzés

A telefonban egy GPS-egység is található, amelyet a fényképező geotagging funkciója mellett egy navigációszoftver is kihasznál. A jelet gyorsan és viszonylag pontosan megtalálja, az útvonaltervezés is működik.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2842) bokrosolajos válasza leslieke (#2841) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Mikor tanulsz meg szöveget értelmezni? Itt a világ vége, nem sok időd marad hátra. Bár a bada mellett hozzá szoktál már az örökös várakozáshoz, lehet úgy tűnik, van még időd erre :D
Épp, hogy ajánlottam neki a W3-at. De lehet, hogy én tévedek, és ezt is Te tudod jobban.

Megnéztem, Arc S-en van zenefelismerés.

(#2843) Willie válasza bokrosolajos (#2842) üzenetére


Willie
őstag

Az Arc S-re felmegy a CyanogenMod? Csak azért kérdezem, mert a SE készülékek között csak a sima Arc szerepel, és nem tudom, hogy ez esetleg magába foglalná-e az S jelzésű Arcot is?

(#2844) bokrosolajos válasza Willie (#2843) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Igen,de van ami nem működik még rajta, pl. vibrálás. De a gyári SE ROM nagyon jól van optimalizálva a készülékre, valószínű nem cserélem le.

(#2845) Paca2


Paca2
senior tag

lajos, most mar mehetnel mashova Arcoskodni, nem fogunk siratni

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#2846) duvi


duvi
nagyúr

Török fejlesztők készítenek egy online TV alkalmazást, amely különböző országok műsorait is képes közvetíteni. Forrás és Bemutató video Kíváncsi vagyok, hogy mennyiben fog többet nyújtani mint a jó öreg SPB TV.

(#2847) szimike79 válasza duvi (#2846) üzenetére


szimike79
őstag

Remélhetőleg több csatorna elérhető lesz rajta. SPB TV-n igencsak szegényes a magyar nyelvű csatorna kínálat. És ha jól emlékszem Wifi-vel nem is ment.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2848) consono válasza szimike79 (#2847) üzenetére


consono
nagyúr

Az valami router beállítási gond lesz, nálam megy wifivel.

"In God we trust. All others must bring data"

(#2849) Kaji válasza szimike79 (#2847) üzenetére


Kaji
tag

Én most próbáltam ki. Csak wifivel tudtam, szépen el is indult, betöltötte adást, de 20-30 másodperc után mindig kilépett adásból. Wifivel van a baj vagy progival?

(#2850) bokrosolajos válasza Paca2 (#2845) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Pac' man, most vettem csak észre, hogy nyúltad leslieke madarát! Van egy mondás, más tollával ne ékeskedj. Vagy ennyire kicsi a választék, mint a Samsung apps-on, badára? :C

Hadd döntsem már el, hogy Wave tulajként posztolok-e a Wave S8500 fórumba, jó? Amúgy neked is Boldog Új Évet Kívánok!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.