Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) SirDöme válasza formanekzs (#2550) üzenetére


SirDöme
tag

Igen, arra rájöttem utána. Köszi a segítséget :R

SAMSUNG Wave I

(#2552) bokrosolajos válasza duvi (#2534) üzenetére


bokrosolajos
őstag

De ami a legjobb: van Angry Birds mod rá, és akkor már a csúzli kivételével teljesen ugyanaz lesz a játék! :D Ja és fut 1.2-es badán W1 / W2 készülékeken is

(#2553) m.zso


m.zso
aktív tag

Bada 2.0 tulajok. Hogy működik a navigáció? Kb mikor talál jelet a teló. ill hogy vezet, stb. a badára fellelhető naviprogramokkal ? Nálam az R66 jelet viszonylag gyorsan talál, bár kicsit zavarodott (pontatlan). Ndrive11 pontos, később talál jelet mint az r66, továbbá előfordul benne a készülék vízszintesre fordításakor, hogy nem teszi teljes képernyőre az alkalmazást. Eddig még nem autóztam vele. Sygic-ot még nem sikerült feltennem. Navitel meg nem működik( programba lépéskor kidob ).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#2554) F-ECT$ válasza bokrosolajos (#2552) üzenetére


F-ECT$
titán

-A pályák ugyanazok, mint az AB pályái?
-A madarak ugyanazt tudják, mint az AB madarai? (Robbanás, bumeráng, stb)

Dive ever, work never.

(#2555) spider80 válasza F-ECT$ (#2554) üzenetére


spider80
őstag

Hát nem tudom,azért a battle frogging kicsit gyengébb eresztés. Nekem wp7-en van meg az angry birds,de kicsit másabb az élmény. Battle frogging sokkal lassabb,fakóbb színvilágú. Bár sokat nem játszottam vele. Meg az angry birds-öt sem játszottam végig,ahhoz nem vagyok elég fanatikus :)

szerk: ja és tök más pályák.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2556) bokrosolajos válasza F-ECT$ (#2554) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Nem a pályák szerintem ugyanazok, mint a BF II-ben, bár azt nem ismerem! A madarak szerintem nagyjából ugyanúgy viselkednek, szétrebbennek, begyorsulnak stb.
Van zene, hang effektek és nagyjából tök ugyanúgy néz ki, nem úgy, mint az egyszeri java-s utánzat.

Nyilván nem egy oridzsi AG, de hát régi badásoknak egyelőre csak ez van :O

spider80: olvasd el amit írunk! Nem az a kérdés BF II hasonlít-e az AB-re -mert az nem-, hanem az AB moddolt változat a kérdés tárgya!

[ Szerkesztve ]

(#2557) gelbelex válasza wertigo1984 (#2527) üzenetére


gelbelex
őstag

Telefonújraindítás után, semmi egyéb alkalmazás (&semmi widget) nem fut, üres (kezdőlapú) böngészőbe lépve 15927. (WaveII, KL6)

(#2558) peter_k


peter_k
tag

[link] ezt olvasta valaki? Kevés angoltudásommal jól értelmezem, hogy ha ezt felrakom a leírtak szerint, akkor majd frissíteni fogja a kies az új verziókra? És magyarul is tud?

(#2559) spider80 válasza bokrosolajos (#2556) üzenetére


spider80
őstag

jól van,bocs. Képeket láttam a moddolt verzióról valahol. viszont az alap játékkal játszottam annó,az olyan volt,amit leírtam. Attól,hogy moddolva van,nem gondolnám,hogy a sebesség,meg a pályák változtak volna nagyon.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2560) gelbelex válasza duvi (#2534) üzenetére


gelbelex
őstag

Amennyire láttam, a Battle Frogging-ban sokkal kevesebb pálya van, mint az AB-ben...
(Persze lehet, hogy rosszul láttam :DD )

(#2561) gelbelex válasza rObika8802 (#2547) üzenetére


gelbelex
őstag

Nekem is megvolt majdnem minden letöltésem (a Gyümölcsnindzsa is), ám a telefonnal letöltött "Facebook for bada" valahogy elveszett (pedig a "Twitter for bada" megmaradt), talán ez is Kies-betegség...

(#2562) gelbelex válasza SirDöme (#2523) üzenetére


gelbelex
őstag

Multizáshoz ki kell lépni a Kies-ből, itt írják. Persze itt írnak SIM-, memkártya- és akkukivételeket is, ami nem feltétlenük szükséges... :)

(#2563) gelbelex válasza leslieke (#2528) üzenetére


gelbelex
őstag

Bada 2.0 WaveII-n (KL6):

Pozitív:
+ az sms-ékezettelenítés beállítható
+ a böngésző még gyorsabb, mint a KK5-ben, jól használható :C
+ a képernyősimítás feloldáskor hibátlan
+ gyors :C

Negatív:
- ugyanazok, mint a W3 2.0-nál (hívásnapló, hangprofilok, hangosodó csengőhang, zenefelismerés)
- sokkal lassabban kapcsol be a telefon, mint a bétás KK5-tel :F
-- úgy tűnik, gyorsabban eszi az akkut, mint a bétás KK5 :Y
-- még mindig előfordul a böngészővel a memóriaelfogyás :O , de a telefon már nem fagy le (ez pozitívum! :DD ), de a böngésző általában újraindul, néha nem, néha pedig mégis megjeleníti az oldalt
- kontaktoknál eltűnt a jobbrasimítós tárcsázás és a balra-sms :W
-- a My Files nem kezeli együtt a telefonon és a kártyán lévő azonos (pl. videó-) mappákat :W
- videolejátszó csak egy hangsávot kezel :W
-- korábban írt két játékkiadó játékai továbbra sem indulnak
-- a SmartProtect Plus továbbra sem fut 2.0-án :W

Ráfér még egykét javítás, remélem, lesz még.

(#2564) leslieke válasza gelbelex (#2563) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem értem, hogy a W3-on miért vették ki az az sms-ékezettelenítést. Logikátlan.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2565) spider80 válasza leslieke (#2564) üzenetére


spider80
őstag

Addig írj balra dőlő ékezetekkel, nagy betűknél pedig ne használj ékezeteket. így írhatsz normál 160 karakteres sms-eket. aztán egyszer csak visszajön valami frissítéssel.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2566) leslieke válasza spider80 (#2565) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

T9-et használok SMS íráshoz. Ott nem lesznek balra dőlő betűk. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2567) consono válasza leslieke (#2564) üzenetére


consono
nagyúr

Nem vették ki! A KK5-ben nem volt még ilyen opció szerintem W1-en sem... Most a legfrissebbel jelent meg ez az opció szerintem...

"In God we trust. All others must bring data"

(#2568) F-ECT$ válasza gelbelex (#2563) üzenetére


F-ECT$
titán

kontaktoknál eltűnt a jobbrasimítós tárcsázás és a balra-sms :Y
Ez TW sajátosság, hogy kerülhetett ki?

Dive ever, work never.

(#2569) leslieke válasza consono (#2567) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

W1 Bada 1.2-n van ilyen lehetőség: Beállítások -> Alkalmazások -> Üzenetek -> Szöveges üzenetek -> Karakter támogatás: Ékezet nélkül

Ezt keresem W3-n és nem találom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2570) leslieke válasza F-ECT$ (#2568) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most egy választó menü jön fel. Akár jobbra, akár balra történik a simítás.
A menüben négy ikonra lehet bökni: hívás, üzenet, videó-hívás, törlés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2571) Fogash válasza F-ECT$ (#2536) üzenetére


Fogash
tag

igen, ezt keresném. Badára nincs?

Leslieke-nek köszi, de a pipes egész más. Ettől függetlenül értékelem a tippet, köszi! :)

(#2572) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Basszus! Nézem twitteren hogy kijött az angry birds badára de csak wave 3-ra! Most én is angry lettem !!!

(#2573) leslieke válasza Tomajdon (#2572) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De van helyette Battle Frogging Angry Birds mod-dal. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2574) gelbelex válasza leslieke (#2564) üzenetére


gelbelex
őstag

Nem értem, hogy a W3-on miért vették ki az az sms-ékezettelenítést. Logikátlan.

Amiért a többi hasznos dolgot (a perfekt hívásnaplót, a hangprofilokat és a hangosodó csengőhangokat) is... Elmeroggyanás. :(

(#2575) leslieke válasza gelbelex (#2574) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A hívásnaplóhoz valóban hiba volt hozzányúlni. A hangosodó csengőhang megszüntetését se értem, mert ébresztésnél meg van ilyen, sőt annyira, hogy beállítani, változtatni se lehet rajta, alapból így működik.

Viszont, hogy valami jó is legyen: végre megtaláltam, hogy hol lehet beállítani, hogy ne csak az e-mail tárgyát töltse le, hanem a teljes üzenetet. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2576) gelbelex válasza leslieke (#2570) üzenetére


gelbelex
őstag

Újabb különbség WaveII és Wave3 között:
A WaveII-KL6-ban nincs törlés-ikon a simítás után. Csak hívás, üzenet, videó-hívás.

Így viszont a választó menünek pont semmi értelme :W , hiszen a kontakt-lapon szerepel ugyanezen három gomb, amik után számot kell választani. Még egy elmeroggyanás. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2577) appel


appel
őstag

ha jól tudom, akkor a Wave3-ban van NFC támogatás...
Lehet ezt jelenleg bármire is használni? Van valami beállítási lehetőség erre vonatkozóan a telefonon? (pl. hogy teszel rá pénzt, hogyan kötheted bankkártyához, vagy valami)
Lehet adatot cserélni két bada-s nfc-s telefon között?

(#2578) bokrosolajos válasza gelbelex (#2576) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Még szerencse, hogy a sárgáknak egy év is kevés idő volt, hogy még több mindent vissza fejlesszenek :D
Lassan kiderül, hogy minden, amit szerettünk a bada 1.0-ban, azt kukázták. ;]

(#2579) F-ECT$ válasza Fogash (#2571) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs, ha jól tudom, androidra is később érkezett, mint ios-re. Egyébként nem látszik rajta, de eléggé hw igényes. Egyrészt a grafika is szép, bár csak 2d, másrészt a fizikája az, ami megdolgoztatja a procit. Nekem ez a játék kb másfélszer annyi akksit eszik, mint a 3d-s Hockey Nations.

Dive ever, work never.

(#2580) zotosz


zotosz
tag

Üdv srácok

segítségeteket kérem

3 napja beállt a gmail exchange, töröltem a fiókot a, elkezdem újra beállítani és amikor megadom az email címet meg jelszót, meg tartományt az ellenőrzésnél megáll.

névhez is teljes email címet írok, tartomány meg google. Nyomok 1 továbbot és folyamatosan csak ellenőriz, nem csinál semmit, se wifin se 3g-n.

XXKF3 van fennt.

Mit lehet a baj szerintetek?

-Isten hozta.... -Meg egy nagy fekete autó....

(#2581) s4tch válasza gelbelex (#2563) üzenetére


s4tch
veterán

A hívásnapló tényleg minősíthetetlenül fos (KK5, W1). Tele van ismeretlen elemekkel, követhetetlen, nem lehet rendesen szűrni. Az 1.2 logja mintaszerű volt, semmi ok nem volt a módosításra.

(#2582) karesz560802 válasza zotosz (#2580) üzenetére


karesz560802
tag

Én is jártam így,hónapokkal ezelőtt.Bármit csináltam,csak ellenőrzött.Szervízbe vittem,nem tudták mi lehet a baj.Mivel akkoriban jött ki a 1.2-es,feltették.Azóta nincs bajom vele

(#2583) spider80 válasza leslieke (#2566) üzenetére


spider80
őstag

Sejtettem,hogy hasonló választ írsz. :) akkor kitartás. Azt írtad, úgyis kevés sms-t írsz.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#2584) leslieke válasza spider80 (#2583) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kevés és rövid SMS-eket írok. De ettől ez még negatívum.

Más:
Már badára is van fingós alkalmazás: Fart Out Loud ;]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2585) peter_k


peter_k
tag

A délelőtt feltett kérdésem illegálisnak minősül vagy senki nem tud rá válaszolni?

(#2586) leslieke válasza peter_k (#2585) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem ez azt jelenti, hogy azzal a módszerrel a nem lengyel Wave 1 tulajok is frissíthetik a telefonjukat bada 2.0-ra, amit a végén hivatalosan telepített firmware-nek fog látni a Kies is. Magyarul nem fog tudni.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2587) TomWexX válasza peter_k (#2585) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha ez alapján teszed fel, semmi érdemlegest nem fogsz elérni. A wave 1 továbbra is angol marad, mivel nincs hozzá magyar csc.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2588) peter_k


peter_k
tag

Értem. Köszönöm.
Akkor várok még, hátha kijön egy frissíthető változat magyarul is.
Azt hittem, hogy ebben már van magyar nyelv is.

(#2589) Orlin válasza leslieke (#2522) üzenetére


Orlin
addikt

Oks!Köszi!
Még egy kérdés ez a social hub nem foglya nekem elmenteni az összes FB ismerősöm szülinapját telszámát ect...
Mert az nem lenne valami jó :)

thx!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#2590) consono válasza Orlin (#2589) üzenetére


consono
nagyúr

Nem :) Illetve megadhatod, mikor felveszed a facebook accountodat, hogy akarod e szinkronizálni az ismerőseidet a telefonra.

"In God we trust. All others must bring data"

(#2591) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Apró visszafejlesztés KL6-on: a kameránál nem lehet kiválasztani azt, hogy az előlapi kamera képét mutassa. Sehol. A KK5-ben még benne volt.

(#2592) leslieke válasza Tomajdon (#2591) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

W3 KK5-ben ez benne van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2593) consono válasza leslieke (#2592) üzenetére


consono
nagyúr

W1 KK5-ben is benne volt még, meg előtte a bétákban...

"In God we trust. All others must bring data"

(#2594) szimike79 válasza F-ECT$ (#2524) üzenetére


szimike79
őstag

Köszi az infót. Ez igen, akkor jól elfenekelik a droidos masinák a badásokat. A vicc az egészben, hogy az 1.2-es bada a 2.0-át is, igaz nem sokkal, de elméletileg a 2.0-nak jobbnak kellene hogy legyen.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2595) consono válasza szimike79 (#2594) üzenetére


consono
nagyúr

Valamit bele kell, hogy tegyenek a 2.1-be is ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#2596) szimike79 válasza consono (#2595) üzenetére


szimike79
őstag

Ha már egyszer nem csak egy mezei firm frissítésről van szó a 2.0-nál, akkor azért odatehették volna magukat. Pláne hogy ilyen sokáig készül. Az, hogy egy hasonló hardverrel készült droidos (mini), köröket ver a Wave-re elég durva. Igaz a böngészés élményét nem egy szintetikus teszt alapján fogom megítélni, ha majd fent lesz a 2.0-a akkor tudom megmondani milyen is lett. Na de vége az off-nak mert a végén megköveztek, pedig csak szomorú ténymegállapítás írtam.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2597) TomWexX válasza Tomajdon (#2591) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez már a KK7-ben sincs benne.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2598) szebev


szebev
senior tag

A 2.0ba , mukodik a jelszavak megjegyzese? Nem felejti el a telo oket?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#2599) TomWexX válasza szebev (#2598) üzenetére


TomWexX
addikt

De, sajnos ugyanúgy elfelejti mint 1.2-ben. :(

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#2600) Paca2 válasza TomWexX (#2599) üzenetére


Paca2
senior tag

dehogynem jegyzi meg pl itt
most probaltam ki (w3) kikapcs bekapcs
vagy nalad mikor felejti el?

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.