Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) Goldmen75 válasza David3 (#15748) üzenetére


Goldmen75
őstag

Bárki hívja ezt csinálja!

(#15752) leslieke válasza Goldmen75 (#15744) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van Tatabányán Samsung szerviz: Vértes Mobil Fő tér 14/D (P) +36 20 772 2181 [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15753) choler.


choler.
tag

Sziasztok!
Bada-ra (wave1) tudnátok ajánlani valami egyszerűen kezelhető, útvonalrögzítésre alkalmas (gépjármű),
gpx formátumba mentő alkalmazást?
Köszi előre is!

(#15754) leslieke válasza choler. (#15753) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezeket találtam, amik az adatlapjuk leírásai szerint megfelelhetnek neked:

1, az ingyenes: BadaTracker, és a fizetős változat: BadaTracker Pro GPS Tracker

2, GPS Tracker

3, az ingyenes: GpsMap free edition, és a fizetős változat: GpsMap

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15755) choler. válasza leslieke (#15754) üzenetére


choler.
tag

Köszönöm,
lehet be tudom így fogni a wave-em útvonalrögzítésre és akkor nem vesznek occó droidot e célra. :)
Hála & Maximális tiszteletem! :R

(#15756) leslieke válasza choler. (#15755) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igazán nincs mit. Majd számolj be az eredményről.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15757) choler. válasza leslieke (#15756) üzenetére


choler.
tag

Nem megbízhatók ezek a progik illetve a telefon erre a célra?
Navigáltam wave-vel korábban és nem dobálta el a jelet, ebből kiindulva ha jó az alkalmazás, akkor gondolom nem lehet para, vagy mégis? Tapasztalat?
Ja, stabil megoldást keresek arra, h miután elindítom , elviszi az autó és visszahozza én meg leállítom a programot akkor folyamatos rögzített útvonalat kapjak. :)

(#15758) leslieke válasza choler. (#15757) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyiket se próbáltam. GPS nálam is rendben működött.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15759) RetepNyaraB válasza leslieke (#15758) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Leslieke a mérési hibaszázalék, akinél a GPS megfelelően működött...

Vegyél egy jó hajszeszt, mielőtt nekiállsz wave-én navigálni...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#15760) leslieke válasza RetepNyaraB (#15759) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Navira van külön kütyüm! :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15764) snecizero


snecizero
senior tag

Az már a jövő titka. :DDD A lányomnak meg a fiamnak kéne mobil és ezért kényszerülök megválni sajnos.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#15765) choler. válasza RetepNyaraB (#15759) üzenetére


choler.
tag

Navi nálam is oké volt, meglátom mi lesz. Mindenesetre köszi nektek az infót! :)

(#15767) ABal válasza Teaway (#15766) üzenetére


ABal
őstag

Dehogy! Bada 2.0... Na jó, csak vicceltem :DDD

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#15768) balazs1022


balazs1022
őstag

Felraktam Wave 1 -re Miui szoftverét: elég lassú, de viszont jól kezeli a memória kártyát és könnyen áttekinthető a rendszer, fejhallgatót nem érzékeli.

Raktam fel Android 4.0.4 ez szinte akadás mentes. memóriakártyából csak 525Mb-ot lát. Van benne Bass Bosst meg testreszabható EQ (különösebb hangzásbeli különbséget nem vettem észre). Tettem fel Android játékok "Trial_Xtreme" de nem ment... kicsit próbálgatomm ég de
...maradnak a Badás játkok :(((((

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#15770) leslieke válasza sphe (#15769) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A méretébe bele lehet kötni, Aki nagyobbat akar, annak nem lesz jó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15771) David3 válasza sphe (#15769) üzenetére


David3
őstag

Jaj, készüléket akartam írni, nem kijelzőt! : ) A kijelző szerintem még mindig az egyik, ha nem a legjobb a piacon.

(#15772) s4tch válasza David3 (#15771) üzenetére


s4tch
veterán

A kis méretű kijelzők között elég jónak számít a Wave-é, viszont méretben feljebb lépve azért vannak komolyabb darabok. A Wave-nek a legnagyobb baja, hogy nem automata a fényereje, de ezen kívül is elmarad a mai legjobbaktól. Persze azért a pénzért semmi nem ér a közelébe.

(#15773) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hali!

Azt szeretném kérdezni, hogy crystaldiskmarkkal hogyan tudok tesztet csinálni a memóriakártyámról? Samsung microSDHC 32gb c10. Most beraktam a telóba (Wave), de így nem lehet kiválasztani. Vagy csak az a megoldás, hogy berakom az adapterébe és akkor be a gép kártyaolvasójába? Csak kártyaolvasó meg nincs a gépben sajnos.

Vagy bármi egyéb?

Eladó a kártya és az egyik érdeklődő kér egy ilyen gyorsasági tesztet.

(#15774) leslieke válasza KisTücsök (#15773) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha háttértár módban van csatlakoztatva a telefon, akkor se látja a crystaldiskmark?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15775) KisTücsök válasza leslieke (#15774) üzenetére


KisTücsök
addikt

De. Így jó. Eddig ezt még nem is próbáltam. Köszönöm szépen a segítséget!

(#15776) Aryes válasza s4tch (#15772) üzenetére


Aryes
nagyúr

A wave kijelzőjéhez hasonlót még mindig nem találok a középkategóriában, de a felsőben is csak a SGS3 veszi fel vele a versenyt.
Az automata fényerő engem speciel rohadtul zavar, a wave-en csak azért hiányzik, mert a fényerő állítást nem lehet könnyen hozzáférhető helyre tenni (főképernyő, értesítési terület, mint az androidon) hanem mászkálni kell érte a menüben.

(#15777) s4tch válasza Aryes (#15776) üzenetére


s4tch
veterán

Hát, pedig vannak klassz kijelzők a középkategóriában is. A HTC One S-é pl. gyönyörű, az S Advance-é nagyon hasonló, mint a Wave-é (csak nagyobb, így jobban kijönnek a hiányosságai), és nekem a P-é is sokkal jobban bejön.

(#15778) leslieke válasza s4tch (#15777) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az Advance kijelzője pont akkora, mint a Wave 3-é, és mivel ezen nincs hiányosság, azon se lesz. :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15779) Orlin


Orlin
addikt

Nagyon off,de azért érdekes :Y

Mondjuk nekem az az érzésem,h fake a videó ;)

Üres dobozt kapott iPhone 5 helyett az Apple-től

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#15780) s4tch válasza leslieke (#15778) üzenetére


s4tch
veterán

Az az érdekes, hogy amíg a Wave-et használtam, egyáltalán nem zavart a pentile elrendezés. Gondoltam, milyen szőrösödés, milyen életlenség, amikor az egy tűéles kijelző, gyönyörű színekkel, kinek lehet ezzel baja. Aztán pár hét RGB mátrix használat után elkezdtem érteni, miről beszélnek, akik megemlítik a pentile mátrixok hiányosságait.

Oda akarok kilyukadni, hogy minden viszonyítás kérdése: Wave3 után semmi bajod nem lesz az S Advance-szel ill. a kijelzőjével, RGB kijelzős telefon után meg vélhetően lenne.

(#15781) TomWexX válasza s4tch (#15780) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez így igaz. Én is ugyanezt akartam leírni, de te előbb megfogalmaztad. :K Régen én sem értettem miért szidják a pentile matrix-ot, de most már látom hogy 3.3"-on is rohadtul zavaró tud lenni. (persze miután hozzászokik a szemed az RGB-hez)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#15782) leslieke válasza s4tch (#15780) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lesz SGS A-m jelen állás szerint. Jövőre jön a Tizen mobil, megvárom azt mit fog tudni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15783) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok , hol van az a kies patch amivel tudom a kiesen keresztül frissíteni a telómat ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#15784) snecizero


snecizero
senior tag

Ez mi ? Mi a megoldás ? Miért írja ki ?------->A kép a hibáról !

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#15785) leslieke válasza snecizero (#15783) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt a patch: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15786) David3 válasza snecizero (#15784) üzenetére


David3
őstag

Nem frissítettél, és ez igen mogorva frissítés ám... nekem csak kb. 10. próbálkozásra ajánlotta fel! Próbálgasd, esetleg később nézz rá...

(#15787) leslieke válasza snecizero (#15784) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Újraindítás nem segít? Frissítés engedélyezve van?

Legrosszabb esetben törlés és innen letöltés-újratelepítés: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15789) SlyChocolate válasza s4tch (#15780) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ma teszteltem az S advance-t az S2-őmmel képileg.
Összességében nem rossz a képe az advance-nek 4"-on.
Nagyobb képpont per inch mint az S2-őnek de!
Viszont ugyanazon fotót megnézve a két telón...
Hát...volt némi különbség, főleg ami az élességet illeti.
Illetve menüben barangolva ami nálam fehér volt az advance-ben mondhatni sárgásra sikerült...
És tény sokkal "szőrösebb" a képe.
Nem is értem miért nincs az S2-őn kívül másik samoled plus kijelzős Samsung teló???

[ Szerkesztve ]

(#15790) ABal válasza SlyChocolate (#15789) üzenetére


ABal
őstag

"Kis" csúsztatással ugyan, de van. Úgy hívják: Samsung P6800 vagy ismertebb nevén, Galaxy Tab 7.7. Tény, hogy telefonáláshoz túlméretes, de a lehetőség adott.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#15791) a510


a510
aktív tag

Bár úgy gondoltam, hogy még legalább egy évig marad a Wave I, de úgy néz ki kihagyhatatlan áron tudok hozzájutni egy S Advance-hoz. A Wave jövőjét még nem tudom, 20 körül el lehet adni? Azért fáj a szívem, de úgy gondolom a droidot jobban ki tudom használni. Most így érzem: :O :)
Ha valakinek kell Wave ne kíméljen emailen (na jó inkább privátban, csak jól rímelt).

(#15792) leslieke válasza a510 (#15791) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha jó állapotban van, akkor szerintem eladható 20 körül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15793) a510 válasza leslieke (#15792) üzenetére


a510
aktív tag

Korához képest jó állapotú :) Van 1 hosszú meg 1-2 rövid hajszálkarc rajta ami bizonyos szögben látszik ha fekete a képernyő, meg a hátlap van itt-ott megkopva. Koreai, sosem fagyott, fényképező gomb is működik (és még az USB ajtó is megvan). Jobb lenne valaki ismerősnek odaadni...

(#15794) David3


David3
őstag

Egy újabb Android portolási kísérletet mutatunk be Nektek, ami jelenleg a legstabilabb működést és külső alkalmazások telepítését biztosítja!

Részletek és leírás a badablog.hu-n!

(#15795) leslieke válasza David3 (#15794) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A modem még ebben a verzióban nem működik

Ezt nagyon nem sikerül megoldani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15796) David3 válasza leslieke (#15795) üzenetére


David3
őstag

Lassan egy éve próbálkoznak. Szerintem ebből nem nagyon lesz semmi...

(#15797) snecizero


snecizero
senior tag

Elcseréltem a wave 1 et egy Samsung Xcover 271 telóra. :Y Hát ez nem egy super amoled :DD :DDD de nem is ezért szeretem.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#15798) tamast2


tamast2
csendes tag

Valami baj van ezzel a telefonnal. A tünetek: hamar elhasználja az akkumulátort, nem kapom meg az sms-eket, nem tudok egyben több sms-t kitörölni. Egyszer ez a hiba előfordult és néhány napig tartott. A hiba végeztével megkaptam az összes sms-t, amit addig nem kaptam meg, kb. 30 db.-ot egymás után! A probléma ezzel elmúlt. Most újra előjött. Nagyon idegesítő hibák. A memória teljesen üres és ki van kapcsolva a wifi is, sőt, még 3G-s hálózatot sem használok soha. Mi lehet a gond vele?

(#15799) leslieke válasza tamast2 (#15798) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Melyik firmware van a telefonon? Esetleg egy teljes gyári beállítások visszaállítását megcsinálhatsz. Előtte mentés, mert ez mindent töröl!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15800) Teaway válasza tamast2 (#15798) üzenetére


Teaway
veterán

"A memória teljesen üres és ki van kapcsolva a wifi is, sőt, még 3G-s hálózatot sem használok soha."

Ezek közül egyik sincs vele kapcsolatban.

Nincs itthon csokid??

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.