Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) potyi23


potyi23
senior tag

hali. Van frissebb baa 2.0 -rol ? kb 7-8 hnapja tettem fel a b.nomnek,de nincs vele megelegedve,eleg sokszor kidobalja a netbol !

(#15352) Teaway válasza Weeman1 (#15350) üzenetére


Teaway
veterán

Ha visszateszed a bada-t, természetesen feléled.

Nincs itthon csokid??

(#15353) s4tch válasza Teaway (#15352) üzenetére


s4tch
veterán

Ez nem így működik... Az androidot a leírások szerint BADA MELLÉ lehet feltenni: ha normál módon kapcsolod be a telefont, a bada indul, ha a felvevő-letevő gombot egyszerre nyomod kikapcsolt állapotban, a droid bootol. Kvázi dualboot rendszerre gondolj.

(#15354) Storms válasza Weeman1 (#15350) üzenetére


Storms
őstag

Csak Android alatt nem megy. Attól még mellette ott a Bada ott minden megy ugyanúgy. :)

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#15355) Teaway válasza s4tch (#15353) üzenetére


Teaway
veterán

Eddig nem gondoltam, hogy a bada mellett van annyi hely, hogy oda elfér bármi is.
Mostantól majd gondolok rá.

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#15356) Weeman1 válasza Storms (#15354) üzenetére


Weeman1
veterán

Értem,köszönöm. :)

Xiaomi 11T Pro

(#15357) leslieke válasza potyi23 (#15351) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Melyik verzió van a telefonon? A legfrissebb hivatalos magyar az LC1.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15358) potyi23 válasza leslieke (#15357) üzenetére


potyi23
senior tag

Bada 2.011 . ! Szoval van ujabb ? hol erem el ? es jobb mint ez ?

(#15359) leslieke válasza potyi23 (#15358) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bada 2.011 ez ok, de mi a vége?? Mert az az igazán érdekes infó.

Firmware-t itt vagy itt találsz.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15360) potyi23 válasza leslieke (#15359) üzenetére


potyi23
senior tag

bada 2.01112281650LISS8530xxKL6

[ Szerkesztve ]

(#15361) leslieke válasza potyi23 (#15360) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ennél mindenképp jobb az LC1.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15362) potyi23 válasza leslieke (#15361) üzenetére


potyi23
senior tag

sajnos nem talalom,biztosan vak vagyok :W 2012 marciusi lesz az ?
[link]

ez az ? [link]

[ Szerkesztve ]

(#15363) leslieke válasza potyi23 (#15362) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt szedd le: S8500XXLC1_S8500OXDLC1_XEH, ez a gyári firmware. A Nami-féle ennek egy módosított változata.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15364) potyi23 válasza leslieke (#15363) üzenetére


potyi23
senior tag

koszi !! :R

(#15365) potyi23


potyi23
senior tag

valami vegett nem sikerul ! Pedig minden jo az usb vel is ! A telefonon elojon h Downloading,de ott nemlep tovabb meg 10 perc utan sem

(#15366) Attici válasza leslieke (#15203) üzenetére


Attici
őstag

Próbáltam a laptopon keresztül, de nem megy:

PC-n keresztül pedig kiírja a lehetőséget:

Csak nem megy végig:

Ha meg közvetlenül a telefonról próbálom frissíteni akkor meg: 'Nem lehet kommunikálni a szerverrel Próbája újra' -üzenet jelenik meg
Mi lehet a gáz? :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#15367) leslieke válasza Attici (#15366) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A hiba az első képen ez: "Az eszköz nem támogatja a Kies rendszerén keresztül végrehajtott frissítést."
Megoldás itt

2.-3. kép: előfordulhat, hogy valamit matatnak a szerveren. Illetve PC-n is alaplapi USBt használj.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15368) Attici válasza leslieke (#15367) üzenetére


Attici
őstag

Köszi! :R Ezt még kipróbálom.
Egyébként mindig az alaplapit használom. Mindig bent van egy kábel, a Sonymat is ezen keresztül frissítettem.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#15369) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, ma a wave csinált egy nagyon furcsa dolgot: nap közben használtam, minden rendben volt, kikapcsoltam és töltőre raktam.
Feltöltött, kiírta, hogy csatlakoztassam el a töltőről, ezt meg is csináltam.
Magára hagytam egy órát, majd be akartam kapcsolni, de bekapcs hang, majd a bada feliratnál megállt és ennyi.

Tök mindegy hányszor indítottam újra, bada feliratnál tovább nem megy.

A telefonon minden gyári helyzetben volt, nem telepítettem még semmit, nami féle fw volt rajta.

Most rakom újra az fw-t, hátha.

Találkozott már más is ilyennel?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15370) Zirowe válasza Zirowe (#15369) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Felment, újraindult, minden rendben.

Akkor is furcsa. :S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15371) leslieke válasza Zirowe (#15369) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Összeomlott a rendszer. Oka ismeretlen.

A nami-féle fw egyébként nem egyenlő a gyári helyzettel (vagyis a gyári fw-vel), mivel ahhoz képest jópár módosítást tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15372) Zirowe válasza leslieke (#15371) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Gyári helyzetet arra értettem, hogy nem telepítettem semmit, szűz volt.

Nami vagy turko stabilabb?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15373) laden válasza leslieke (#15367) üzenetére


laden
tag

Úgy látszik az senkit nem zavar, hogy 2 különböző telefonról beszéltek. Az első az S8530, a második amit leslieke ajánlott az az s8500. Szóval szerintem azzal lehet a baj, hogy rossz firmware-t akartál tenni a telefonra.

[ Szerkesztve ]

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#15374) San398 válasza Zirowe (#15372) üzenetére


San398
őstag

Én a TurkoCFW 5 mellett teszem le a voksom, nekem bejött. Nami féle CFW-t nem próbáltam.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#15375) leslieke válasza laden (#15373) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A korrektség kedvéért S5380, azaz Wave Y telefonról van szó! Ehhez Attici-nek nem ajánlottam firmwaret, mivel nincs elérhető.

Ellenben potyi23 esetében igazad van, neki valóban S8530, vagyis Wave 2 telefonja. Ezt elnéztük mindketten.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15376) laden válasza leslieke (#15375) üzenetére


laden
tag

Először azt hittem, hogy 3 féle telefon van. Utána néztem meg jobban, hogy csak kettő. :) Szóval először én is benéztem. Bár igaz, hogy ő még nem jelentkezett, hogy nem jó a dolog. Hopsz. :W

[ Szerkesztve ]

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#15377) leslieke válasza potyi23 (#15365) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Benéztem a firmware nevét. :B Neked Wave 2 van, ez meg a Wave 1 topikja.

Ezt a firmwaret töltsd le: S8530XXLB1_S8530OXFLB2_SEB
gelbelex kolléga is ezt használja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15378) laden


laden
tag

Apropó leslieke. Lenne egy kérdésem. Az SHP-nál amikor jelzi, hogy írtak hol kell megnyitnia pl az üzenetet, ha fent rákattintok a felső felbukkanó értesítésre? Mert nekem volt, hogy a Social Hub-ban nyitotta meg, de újabban a böngészős facebook-on hozza be. Lehet ezt valahol állítani?

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#15379) leslieke válasza laden (#15378) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

SH-n belül Üzenetek beállításait nézd meg. Illetve a Beállítások -Értesítések-Facebook menüt. Máshol nem láttam olyan menüpontot, ahol ezt szabályozni lehetne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15380) laden válasza leslieke (#15379) üzenetére


laden
tag

Az a baj, hogy sehol sem találtam, hogy mivel nyissa meg. Vagy, hogy alapból melyikkel kellene megnyitnia.

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#15381) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ok, köszi. :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15382) potyi23 válasza leslieke (#15377) üzenetére


potyi23
senior tag

hu,koszonom,mar azt egy ideg votlam tole,mar 5X megprobaltam. :W
Mar toltom a masikat ! :R

(#15383) Storms


Storms
őstag

Felraktam ezt a Turko CFW 8-at. Tetszik de egy gondom van. Hogy a gyári témát kiszedték, és teljesen más az összes ikon. Valahogy nem lehetne visszarakni rá a gyári témát? Meg a billentyűzet teljesen fekete lett, a gomboknak nem fehérnek kellene lenni? Ezt meglehet oldani?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#15384) Orlin


Orlin
addikt

A Kies frissítése 99%-nál megáll.Ki írja pár komponenst frissíteni kell és 99%-ig megy...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#15385) Storms válasza Orlin (#15384) üzenetére


Storms
őstag

Nekem se megy rendesen, le akartam tölteni az Ndrive-t azzal a hibaüzivel dob ki hogy a telepitőfájl hibás. Mi lehet a gond? :F

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#15386) Attici válasza leslieke (#15367) üzenetére


Attici
őstag

Köszi! :R
Megoldódott. A Patch-csel már frissített. :D

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#15387) leslieke válasza Storms (#15383) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15388) Storms válasza leslieke (#15387) üzenetére


Storms
őstag

És az miért van, hogy az nDrive letöltésnél végigmegy a letöltés, majd mikor a telefonra rakná azt irja az alkalmazás telepitőcsomagja hibás? Ez lehet a Turko CFW V8 miatt?

Az Opera mini-t sem teszi fel.

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#15389) leslieke válasza Storms (#15388) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Opera Minit telepítsd telefonról. Ha felmegy, akkor a Turkocfw lehet a ludas, ha nem, akkor más a gond.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15390) gelbelex válasza Storms (#15388) üzenetére


gelbelex
őstag

8530-as tapasztalat: Opera Mini benne van a turko cfw-ben (a natív 6.5 és a javás 7.0 is, a natív törölhető), nekem ezért hibát írt a natív visszaállítása során, de a tárolt linkjeimet átvette a bennelévő.
Gondolom, a natív törlés után felrakható a Kies-ből is, bár én idáig már nem jutottam.

[ Szerkesztve ]

(#15391) Storms


Storms
őstag

Értem, köszi. Telefonrol minden felmegy. Igy megpróbálok más szoft-ot.
S8500XELF1 [Turko CFW 6.1] Ebből hogyan törölhető az Android rész? Mivel jobb ez mint az LC1-es NAMI?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#15392) Storms


Storms
őstag

na felraktam vissza a Nami V2-t azzal sem enged telepíteni a a Kies pár programot (Ndrive, Témák, GPS status, navitel navigator stb...) Letöröltem teljesen a KIES amjd ujra akkor em, most visszaraktam a Turko V8-at most se megy.
Ezeket a hibákat dobálja:
A szerver túlterhelt , pillanatnyilag nem tudjuk feldolgozni kérését
Alkamazás telepítőcsomag hibája

Még sose találkoztam ilyennel. :O

Samsung szerverével van valami? Mit lehet tenni várjak holnapig? Fizettem pár ezret néhány app-ért amiket most nem tudok használni.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#15393) Takuun


Takuun
aktív tag

Megéri manapság ilyen készüléket venni?

Csak telefonálásra és zenehallgatásra kellene. Elvétve lenne 1-2 fénykép, de az is csak macro.
Az új szofttal milyen a készülék üzemideje?
Van valami olyan bug-ja a telónak mai miatt mondjuk a napi használat során az ember a földhöz vágná?
Ébresztőóra körüli gondok elmúltak?

Van valami amit kiemelnétek, hogy mit nézzek ilyen készülék vásárlásánál?

(#15394) xigris válasza Takuun (#15393) üzenetére


xigris
őstag

Szia!
Én is most vettem ilyet előtte Sony e. lww volt ami walkman mobil de hangzásba sehol sem volt ehhez képest
Utána motorola defy+ de a képek elbújhatnak ahhoz képest amit ez csinál.
eddig páromnak volt ilyen de én is erre váltottam az ébresztéssel eddig semmi gondja nem volt a nami féle bada van fent neki.
Én eddig észveszejtő bugot nem találtam fagyni eddig nem fagyot.

(#15395) leslieke válasza Takuun (#15393) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha azokra akarod használni, amiket írtál, akkor megéri megvenni. Használattól függ az üzemidő: 1,5-3 nap között mozog. Ébresztőóra ébreszt rendesen.

A telefon állapotát nézd meg és próbáld ki, hogy a gombok működnek-e rendesen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15396) Storms válasza leslieke (#15395) üzenetére


Storms
őstag

Nincs ötleted? 15392 köszi

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#15397) leslieke válasza Storms (#15396) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gyári fw-vel próbáld meg. Ha azzal se megy, akkor szerver hiba. Ha azzal megy a telepítés, akkor cfw hiba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15398) gyulank


gyulank
addikt

Ez, és ez mi, és hogy kell felrakni? 3 fájlból állnak: zImage, data.img, system.img

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#15399) gyulank válasza gyulank (#15398) üzenetére


gyulank
addikt

Rájöttem, hogy Android, és hogy a zImage indítja, de a telefon memóriába nem fér a másik 2, és úgy tűnik ha a másik 2 a kártyán van, akkor a bootképen túl nem jut. :(((

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#15400) RetepNyaraB válasza leslieke (#15397) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Szerver. Nekem is szokott ilyesmi lenni, aztán elmúlik.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.