Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15451) RetepNyaraB válasza ABal (#15449) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Egen, pl a véletlenül letörölt Opera nem megy fel Kiesből az előző hibaüzenettel, telefon szépen felteszi. Borzasztó ez az egész :(((
Egyébként megvettem a CubeHD témát, de nem telepítettem rögvest. Most feltettem (volna), de látom időközben Terminated lett a státusa. A Kies nem hajlandó letölteni hibával, a telefon persze nem látja, mert nem ott vettem. Ez egy alapvető nonszensz Samunál, vagy badánál; mittomén. Amit lát ez, azt a másik nem és vice verza :W

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#15452) leslieke válasza ABal (#15449) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezek szerint a Kiesben lehet a gond, valamiért nem kommunikál rendesen a Samsung szervereivel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15453) leslieke válasza RetepNyaraB (#15451) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Telefonon a letöltési listában keresd a CubeHD-t! Ott meg kell legyen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15454) Polllen válasza RetepNyaraB (#15451) üzenetére


Polllen
nagyúr

én akkor akadtam ki, amikor bevezették itthon is a fizetős app-kat és az addig letöltött programok mind elvesztek. Volt jó pár, ami ingyenesen nyitott, letöltöttem, utána meg ofc meg kellett volna venni...

egyszerűen botrány a support.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15455) RetepNyaraB válasza leslieke (#15453) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Leslieke, te valami vudu varázsló vagy, valld be. eddig NEM volt ott, de most megjelent :o
Viszont nem telepíti, 2% körül kilép (tehát a letöltés megvan). Eh fene bele.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#15456) ABal válasza RetepNyaraB (#15455) üzenetére


ABal
őstag

Csak próbálkozz, meglesz! Nekem most például be se lép "A hálózat nem elérhető" hibával.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#15457) leslieke válasza ABal (#15456) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam most jó mobilon az Apps.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15458) leslieke válasza leslieke (#15457) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elkiabáltam. Letöltés nem megy.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15459) Orlin


Orlin
addikt

Màsnak is megvàltozott a FB mobil nézet?
A tetszik ect... egymàs alatt vannak most.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#15460) leslieke válasza RetepNyaraB (#15455) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most próbáld meg telefonról telepíteni a CubeHD témát. Az Opera Mini gond nélkül lejött és települt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15463) leslieke válasza David3 (#15462) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a játék érdekesnek tűnik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15464) ABal válasza leslieke (#15463) üzenetére


ABal
őstag

Nem sokkal azután megvettem, hogy megjelent, bár összességében még nem sokat játszottam vele. El lehet vele szórakozni, én viszont még elég gyakran kivégzem az illetőt, mielőtt kötél által halálozna el.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#15465) leslieke válasza ABal (#15464) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, még alszom rá párat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15466) top3


top3
tag

Sziasztok .
Nálam is előjött az USB hiba , alkalmilag kapcsolódik/kilép (most töltés után ok) - holnap tisztítás .

KIES hibára kérnék választ - usb-n nem ismeri fel legújabban a wave1 készülékemet , wifin 1x jó volt , most reinstall és win8 után ugyanez a szitu , legújabb kiessel , usb töltés viszont ok .

Köszi a válaszokat .

(#15467) balazs1022


balazs1022
őstag

Üdv!
Ha felrakom az androidot, akkor App-okat is tudok telepíteni? ( és működni is fognak?)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#15468) Weeman1 válasza balazs1022 (#15467) üzenetére


Weeman1
veterán

Persze.

Xiaomi 11T Pro

(#15469) snecizero


snecizero
senior tag

Nem rossz a játék ez a Gibbets 2. A gyermekeim a DefenG nevű játékkal szoktak játszani. Nagyon szeretik ezt a játékot. Sokszor még veszekednek is rajata ,hogy ki játszon most vele. :D

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#15470) Aryes válasza top3 (#15466) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem összefügg a két probléma. Jó eséllyel nem jó a kommunikáció a gép meg a telefon közt. Tisztítás után próbálkozz újra. ;)

David3: ezt a játékot lehetne izgalmasabbá tenni, pl lövéskor sdkártya formázás, telefonkönyv törlése stb. Így a felhasználó átérezné a valódi játék tétjét és izgalmát. :D

[ Szerkesztve ]

(#15471) ABal válasza Aryes (#15470) üzenetére


ABal
őstag

Ezeket a(z izgalmas) funkciókat eredetileg már a badába bele akarták rakni, csak a sebtében történő fejlesztések miatt végülis kimaradtak. Sebaj, majd a TIZENben :D

Komolyra fordítva: A 2.0-án elmulasztott hívások esetén meg sms érkezésekor kirakott a teló egy-egy piros pöttyöt a kezdőképernyőre bennük a megfelelő ikonokkal, de ezek mára eltűntek, már nem működnek. Tudtok erre valami magyarázatot?

Most kaptam egy sms-t és ott a pötty. :F

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#15472) leslieke válasza ABal (#15471) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs megoldás. Hol működik, hol nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15473) xigris válasza leslieke (#15472) üzenetére


xigris
őstag

de azt nem lehet tudni melyik verzióban működik a legnagyobb eséllyel?

(#15474) leslieke válasza xigris (#15473) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wave 1-en LC1 van, Wave 3-on LD1, mindkettőn bizonytalan a működés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15475) top3 válasza Aryes (#15470) üzenetére


top3
tag

Sajnos továbbra is fennáll->adatkábellel öszekötöm a géppel , töltés elindul , viszont mint eszközt nem ismeri fel a telefont a gép :(((

(#15476) leslieke válasza top3 (#15475) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Alaplapra, gyári kábellel?

Win8 előtti rendszeren se működött?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15477) anrab válasza top3 (#15475) üzenetére


anrab
addikt

nézd meg az eszközkezelőben nincs e hiánya az usb driverből.

(#15478) consono válasza top3 (#15475) üzenetére


consono
nagyúr

Másik kábel esetleg?

"In God we trust. All others must bring data"

(#15479) Weeman1 válasza top3 (#15475) üzenetére


Weeman1
veterán

Esetleg szedd le a fent lévő Kiest,
restart,és Kies újra fel.

Xiaomi 11T Pro

(#15480) top3 válasza anrab (#15477) üzenetére


top3
tag

Sziasztok .
Valószínüleg ez lesz a gond , nem találom az esztközkezelőben az usb drivert .

Korábbi rendszeren szintén hiba volt vele , de csak a legújabb KIES telepítése után , de nem izgatott mivel kb 1 hétre rá jött a reinstall .
Kábel hiba nem lehet , gyári és tölt is ezen keresztül .

Honnan tudom pótolni az usb drivert ?

(#15481) leslieke válasza top3 (#15480) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Innen letöltheted: USB_driver_new

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15482) top3 válasza leslieke (#15481) üzenetére


top3
tag

Köszönöm , működik :C :R

(#15483) David3 válasza Aryes (#15470) üzenetére


David3
őstag

Nem tudom, hogy így hányan töltenék le. :D

(#15484) balazs1022


balazs1022
őstag

wavre van olyan ROM amibe fejlesztve van a wolfson hangchip? (hangosabb+ több basszus) [eddig nem találtam ilyesmit]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#15485) F1r3b1rd válasza leslieke (#15448) üzenetére


F1r3b1rd
tag

Helló !

Samsung appson keresztül wifivel tudok telepíteni, de pc-n keresztül kies-sel nem.
Igen tudom, h nem mai csirke, de pár játékot és progit már nem tudok megszerezni ingyen(rég lejárt az akció) és nem tudom lementeni(gépet meg párszor már újratettem mióta telefonra kerültek, így nincsenek meg az installok).

Kies van meghülyülve a win7 alatt, vagy vmi egyéb ok miatt nem akarja az igazat a kies?
Hamár frissítés : van rá mód úgy feltenni a bada 2.0-át hogy ezek megmaradjanak? Ha igen akkor pontosan melyik verziót, mert a gyáritól a nami féle moddolton keresztül van egy pár :D.

(#15486) leslieke válasza F1r3b1rd (#15485) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha a mobilos Samsung Appsban a Saját oldal Letöltések menüjében ott vannak a játékok és progik, akkor onnan is tudod telepíteni. Ha nincs, akkor Kiesből se fogod. (Legalábbis én pont ugyanazokat látom mindkettőben)

Hamár frissítés : van rá mód úgy feltenni a bada 2.0-át hogy ezek megmaradjanak?
Van, Kiessel. 1.2-ről 2.0-ra frissítés közben feldobja a lehetőséget, hogy ments mindent, amit akarsz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15487) David3 válasza leslieke (#15486) üzenetére


David3
őstag

Lehet, hogy Kies-zel nem fog menni a telepítés, mivel a webes apps sem ment egész nap. Nem tudom, hogy van-e összefüggés a kettő között. Szerintem a Samsung dolgozik rajta.

Más:

Hamarosan egy alternatív zenelejátszó alkalmazás érkezik! Részletek a badablog.hu-n!

(#15488) leslieke válasza David3 (#15487) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Reggel is és most is azt néztem, hogy nem megy a samsungapps.com. De akkor nem nálam van a hiba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15489) David3 válasza leslieke (#15488) üzenetére


David3
őstag

Napközben kiraktam a Facebook-os oldalunkra, de úgy látszik több helyen jeleznem kellett volna, hogy nem megy a webes felület.

(#15490) leslieke válasza David3 (#15489) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

FB-t ritkán használom, ráadásul nincs is lájkolva a badablog.hu. :B

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15491) smoky6 válasza leslieke (#15490) üzenetére


smoky6
csendes tag

Ez felelőtlenség! ;)

(#15492) leslieke válasza smoky6 (#15491) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lustaság és érdektelenség. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15493) balazs1022


balazs1022
őstag

wavre van olyan ROM amibe fejlesztve van a wolfson hangchip? (hangosabb+ több basszus) [eddig nem találtam ilyesmit]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#15494) leslieke válasza balazs1022 (#15493) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem nincs, legalábbis nem olvastam róla.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15495) David3 válasza leslieke (#15490) üzenetére


David3
őstag

Akkor nyomás kedvelni a blogot, mert irgum-burgum lesz! :DDD

(#15496) leslieke válasza David3 (#15495) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jaj, szegény fejem. Rohanok lájkolni. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15497) David3


David3
őstag

Reméljük már mindenki frissített a Magyar-Angol Szótárunk 2.0-ás verziójára, hiszen rengeteg újdonságot hordoz magában, többek között a megújult kezelőfelületet és megújult adatbázist. Részletek a badablog.hu-n!

Blog hír | Letöltés

(#15498) snecizero


snecizero
senior tag

Ma a gyermekem le ejtette a mobilomat. Majdnem sírva fakadtam. :DDD Nincs semmi baja. :)
Vettem a telefonba egy 16gb class 4 es Kingston kártyát. Nagyon sokszor elgondolkodik ,hogy most beolvassa vagy ne. Lehet ,hogy kevés neki az a class 4 ? Olyan 8 giga anyag van rajta.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#15499) leslieke válasza snecizero (#15498) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem class 2-es van és nem gondolkodik. Kingstonból sok a hamis, az is lehet a gond.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15500) snecizero


snecizero
senior tag

Lehet ,hogy amikor beleraktam a kártyát a telefonba. Akkor formáznom kellett volna a kártyát ? Az javítana rajta ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.