Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) xigris válasza s4tch (#15699) üzenetére


xigris
őstag

Köszönöm a választ mindenkinek :R

(#15702) Aryes válasza leslieke (#15698) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez hardveres feature, nem szoftveres, és igen okos dolog, mert pl. androidból is nemegyszer csak így tudtam kilépni. :) Ugyanaz, mintha kivenném az akksit, de ehhez nem kell kivenni a tokból a telefont és szétszedni, ami mondjuk egy buszon nem egy hátrány.

(#15703) leslieke válasza Aryes (#15702) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én tudom, hogy ez hardveres. Nekem nincs is bajom vele.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15704) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Sziasztok!
Eladtam a telefonomat és a srác szeretne rajta facebook-ozni és nem tudok kilépni a facebookból h beírjuk az ő nevét kódját!Hogyan lehet kilépni belőle?

(#15705) s4tch válasza NeRo28 (#15704) üzenetére


s4tch
veterán

Nem magában a programban, hanem a beállítások között kell a fiókot kezelni.

(#15706) NeRo28 válasza s4tch (#15705) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Megköszönném ha leírnád hogyan kell mert sehogy nem jöttünk rá!

(#15707) s4tch válasza NeRo28 (#15706) üzenetére


s4tch
veterán

Nincs nálam a telefon, barátnőm használja, este tudom pontosan megnézni; addig szerintem segít más. Úgy emlékszem, a beállítások között megkeresed és kiválasztod a kérdéses fiókot, majd alul, a két szoft billentyű közül az egyik lesz az, amivel törölni tudod a fiókot.

(#15708) leslieke válasza NeRo28 (#15704) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Fiókok alól kell törölni. Legalábbis bada 2-n.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15709) NeRo28 válasza leslieke (#15708) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Köszi de nem találok a beállításokban olyant h fiókok törlése.

(#15710) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Esetleg mastery resetet vagy gyári visszaállítást hogyan tudnék csinálni?

(#15711) leslieke válasza NeRo28 (#15709) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A beállításokon belül be kell lépni a Fiókok menübe!!

Gyári beállítások visszaállítása: Általános -> Visszaállítás Gyári beáll. visszaállítása vagy preconfig: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15712) balazs1022


balazs1022
őstag

a MIUI-ról a mia véleményetek? [link]

Lehet megpróbálkozom vele..

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#15713) Teaway válasza balazs1022 (#15712) üzenetére


Teaway
veterán

Innen hiányolom a bada-t ---> link

Nincs itthon csokid??

(#15714) leslieke válasza Teaway (#15713) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mit tesztelnél? A speedtest értékei néha egész viocesek tudnak lenni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15715) Teaway válasza leslieke (#15714) üzenetére


Teaway
veterán

Semmit se, csak legyen ott a bada is. Lássam, hogy ránk is gondolnak.

Nincs itthon csokid??

(#15716) consono válasza Teaway (#15715) üzenetére


consono
nagyúr

De nem gondolnak... Ahogy a WP-re, BB-re sem :/

"In God we trust. All others must bring data"

(#15717) leslieke válasza consono (#15716) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Symbian, MeeGo, stb.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15718) consono válasza leslieke (#15717) üzenetére


consono
nagyúr

Sajnos... Van két oprendszer, meg a többi ami másodlagos :/

"In God we trust. All others must bring data"

(#15719) xigris


xigris
őstag

Sziasztok milyen kellene formázni a microsd-t hogy 2gb-nál nagyobb fájlt kezeljen?
Esetleg ext2 vagy ext3? ha igen azt windows alatt tudjam használni a cél pendrive-ként használnám olyan 4-5gb-s filmek mennénk rá. :R

(#15720) leslieke válasza xigris (#15719) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az ext2, ext3-at nem kezeli a Windows. Vagyis marad az ntfs, amit meg a telefon nem kezel.
Szerintem egy pen drive beszerzése a legcélravezetőbb megoldás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15721) xigris válasza leslieke (#15720) üzenetére


xigris
őstag

Találtam progikat ami kezeli az ext2-t de sajna itt a munkahelyi gépen nem igazán enged telepíteni és találtam a total commanderbe beépülő plugint is ami kezeli de a munkahelyi géptől kész vagyok :W

(#15722) Aryes válasza balazs1022 (#15712) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nem érdemes a JB-el szenvedni, azt írták, hogy 512mega ram kell hozzá, hogy rendesen működjön. Amit swap-pel el lehet érni, de akkor is lassabb lesz, mint az ICS. Pár napja linkeltem a fast'n furious romot, ha jót akarsz, azzal próbálkozz, mert azt tényleg egy élmény használni. :)

(#15723) wasp.cor


wasp.cor
csendes tag

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Még így utoljára közvélemény kutatás szintjén melyiket ajánljátok jobban: a kiessel való frissítést, vagy a multiloader félét? Melyikkel lesz stabilabb a rendszer? Multiloaderezésnél a NAMI féle javított verziók érezhetően jobbak? A Spoof-al való program telepítés működik valamelyik frissítési módszerrel?

(#15724) consono válasza wasp.cor (#15723) üzenetére


consono
nagyúr

Multi.

"In God we trust. All others must bring data"

(#15725) leslieke válasza xigris (#15721) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tudok a programokról és a pluginről is. De azokat mindig mindenhová viheted magaddal telepíteni, mert az alap Windows nem ismeri az ext2/ex3-at.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15726) xigris válasza leslieke (#15725) üzenetére


xigris
őstag

nagyon egyszerű lett a megoldás tc-el feldarabolni és simán használható pendrive-ként :DD amúgy formáztam ext2-re de a teló nem akarta megismerni :((( ez nem linux alapú a bada? :R

(#15727) leslieke válasza xigris (#15726) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elvben linux alapú: [link], de ettől még nem kezeli az ext2-t.

Darabolás jó ötlet, csak időigényes foglalkozás. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15728) consono válasza leslieke (#15727) üzenetére


consono
nagyúr

:N Nem linux alapú, egy Nucleus nevű RTOS-re épül, ha jól emlékszem. Ha linux lenne, akkor a GPL miatt ki kellene adni a kernel forrást és minden bajunk meg lett volna oldva már másfél éve az Androiddal. De a Nucleus zárt forráskódú...

"In God we trust. All others must bring data"

(#15729) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Vettem a Wave-be egy új akksit (1500 mAh), kedd este töltöttem fel 100%-ra, most (a 4. napon) 74%-on van. : )

Wave 3 mellett sajnos nem nyomogatom már annyit, és hamarosan új tulajdonosa lesz, de családban marad... Pedig néha-néha még rá is néztem, de ha így folytatja, akkor világrekord időt fog teljesíteni. : )

[ Szerkesztve ]

(#15730) leslieke válasza consono (#15728) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

No igen, ezért írtam, hogy elvben. Jó ez így, ahogy van.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15731) consono válasza leslieke (#15730) üzenetére


consono
nagyúr

A particiókra visszatérve: lehet azért játszani a particionálással, én, amikor fent volt a Droid, szétszedtem 3-4 részre az SD, az volt a lényeg, hogy az első partició FAT32 legyen, azt látta a Bada, a többivel meg nem foglalkozott, a következő 3 nemek ext2/ext4 volt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#15732) leslieke válasza consono (#15731) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez már valóban használható megoldás xigris számára.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15733) daniel.orosz


daniel.orosz
csendes tag

Sziasztok!

Szoftverfrissítéssel kapcsolatos problémám van, remélem tudok segíteni.

Nekem Wave I-esem van, 2éve vettem, és az alap szoftver van rajta, asszem 1.0 a neve. De mindenesetre azóta nem volt frissítve a szoftver. No most már a menü gomb meghibásodásai miatt akartam szoftvert frissíteni, a legújabb Samsung Kiest használva. Mikor belépek ki is írja, hogy akarom-e a legújabb szoftvert rátenni. Haladok lépésről lépésre, és amikor kiírja, hogy a firmver telepítené, megjelenik ennyi kb. hogy a továbblépéshez további 12Mb-ra van szükség és hogy töröljek rendszerfájlokat. A telefonmemórián több mint 290 mg szabad terület van, kitöröltem a legtöbb bada alkalmazást és az összes smst. Ezek mérete az első törlés óta többször meghaladta a 12mb-ot és későbbi próbálkozáskor is ugyanezt írta ki, nem többet nem kevesebbet, mindig 12mb kell neki ahhoz, hogy működjön a szoftverfrissítés.

Esetleg van vkinek ötlete mit kéne még kitörölni? v mi lehet a baj?

Előre is köszönöm !!!

danielorosz

(#15734) leslieke válasza daniel.orosz (#15733) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre a problémára a böngészési előzmények törlése szokott a megoldás lenni.

Ha meg biztosra akarsz menni, akkor csinálj egy gyári beállítások visszaállítását.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15735) daniel.orosz válasza leslieke (#15734) üzenetére


daniel.orosz
csendes tag

Köszi megpróbálom!

danielorosz

(#15736) leslieke válasza daniel.orosz (#15735) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld! :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15737) Aryes válasza leslieke (#15732) üzenetére


Aryes
nagyúr

Azért nem, mert ugyan a memóriakártyára tud tenni >4g-s cuccokat de pendrivenak nem fogja tudni így se használni pedig ez lett volna a lényeg. Akkor viszont ntfs partíciót is tehet a fat mellé amit a windows is gond nélkül olvas. :)

(#15738) leslieke válasza Aryes (#15737) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én a kártya darabolására gondoltam, mint megoldásra, mivel az nekem meg se fordult a fejemben. Hogy a részek mire vannak formázva az másodlagos. Amúgy továbbra is tartom, hogy a legésszerűbb megoldás egy pendrive, aminek pont a fájlok ide-oda szállítása az egyik legfőbb funkciója.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15739) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

youtube megy nalatok?
nekem csak egy ures oldalt tolt be (v.:1.2)
Ideje lesz megszabadulnom ettol hulladektol.
Samsungot a jovoben akkor fogok hasznalni, ha fizetnek erte.

(#15740) David3 válasza Gerr'y (#15739) üzenetére


David3
őstag

A bada 1.2 esetében nem tölt be a YouTube app. Viszont bada 2.0-án megy simán. Próbáltam.

(#15741) leslieke válasza Gerr'y (#15739) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ideje lenne 2,0-ra frissíteni! Utána menni fog a Youtube.

A többire: no comment.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15742) TomWexX


TomWexX
addikt

Ha valaki most tervez váltani: Akciós Xperia P gyári garival 78k!!
Trollolo...
(remélem nincs harag, de szerintem nagyon megéri így muszáj volt szólnom... ;) )

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#15743) ABal válasza TomWexX (#15742) üzenetére


ABal
őstag

Szerintem is a "P"-re lenne a legkönnyebb váltani a Wave után, de én még nem tervezem. Azért köszi a hírt!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#15744) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Üdv!

Segítsetek!!
Amit lányomnak vettem telót, ha felhívom, ő rendesen s tisztán hall, én viszont csak recsegést!!!!! Durva!

Valakinek ötlete???? Vagy Tatabányán tudtok-e szervízt akik érdemben tudnának segíteni?

SOS kellene mert így nem tudja használni...:

Köszönöm!

(#15745) happy555


happy555
aktív tag

Halihó mkinek!
Megérkezett már az ezeréve beharangozott Viber??

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#15746) David3 válasza Goldmen75 (#15744) üzenetére


David3
őstag

Milyen telefon és milyen szoftverrel? Nem lehet, hogy kosz ment a mikrofonjába?

happy555: Wave Y-ra és Wave 3-ra már jó ideje kint van, de Wave-Wave II-re még nem. : (

(#15747) Goldmen75 válasza David3 (#15746) üzenetére


Goldmen75
őstag

Természetesen Wave 1.

Nem tudom, lányom 230 kim -re tőlem, csak hívott hogy gond van,....

(#15748) David3 válasza Goldmen75 (#15747) üzenetére


David3
őstag

Esetleg jó lenne tudni, hogy csak akkor csinálja ezt, ha Te hívod, vagy akkor is, ha mással. Ha csak akkor jelentkezik a hiba, amikor veled beszél, akkor nálad is lehet a probléma forrása.

Így látatlanba nem tudnék rá mondani igazából semmit...

(#15749) wasp.cor


wasp.cor
csendes tag

Emberek!! Frissítettem Multiloaderrel a telefonomat 2.0-ra. (NAMI féle változatot tettem fel, mindent úgy csináltam ahogy le volt írva, ellenőriztem a SIM-Lock-ot, és az XEH-t is) Biztos ami biztos alapon a SIM kártyát kivettem a telepítés idejére. A bada feltelepült szépen, használni is tudtam. Ezután visszatettem a SIM kártyát, azóta viszont nem tudom használni a telefont. A kijelzőn már vagy fél órája csak egy sim kártya logót mutat, alatta folyamatosan töltöget 4 pötty. Ezt mutatja mielőtt be kellene írni a PIN kódot. Van ötletetek hogy mi lehet a gond? Vagy tényleg ennyire lassú az első indítás? SIM kártya nélkül rendesen elindul ismét.

[ Szerkesztve ]

(#15750) David3 válasza wasp.cor (#15749) üzenetére


David3
őstag

Szerintem rosszul raktad be a SIM-et. Vedd ki, tisztítsd meg a felületét, és rendesen told be, hogy a helyén legyen! Utána próbáld meg indítani.

Nekem ezt eddig egyszer játszotta el, de ott a szoftver volt a hibás.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.