Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) samsung1920


samsung1920
csendes tag

sziasztok, próbálnám frisiteni 2.0 ra multival, és ez a kép fogad amikor behúzom a mappákat: Can not load Bootfiles binary! :S Mit csinálok rosszul? (ez a magyar 2.0 ás beta,badablogról.)

(#1302) duvi


duvi
nagyúr

Mindjárt itt van a karácsony :) Ennek alkalmából ajánlom mindenki figyelmébe ezt a karácsonyi üdvözlőlap küldő alkalmazást: Christmas Cards A badaitalia részletesen bemutatja a használatát is. Elérhető Wave I-II-II modellekre és 1.0 kell csak hozzá. e-mailben vagy MMS-ben is elküldhető a kész alkotás.
(A leírás alján szerepel egy voucher kód is, mivel az olaszoknál versenyt hirdettek erre az alkalmazásra:
"Quantità Voucher
Il programmatore Slawomir Musial, che ringraziamo, ci ha fornito:
N° 10 Voucher Code per S8500, S8530 e S8600"
Az utalvány dec. 25-ig érvényes)
Ettől eltekintve a maga 290 Ft-os árával se egy megfizethetetlen program. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1303) s4tch válasza samsung1920 (#1301) üzenetére


s4tch
veterán

"magyar 2.0"

Van egyáltalán ilyen?

(#1304) samsung1920 válasza s4tch (#1303) üzenetére


samsung1920
csendes tag

bada 2.0.3 SDK – megjelent! ö az :) elvileg tartalmaz magyart...

(#1305) TomWexX válasza samsung1920 (#1304) üzenetére


TomWexX
addikt

Az SDK nak mi köze a firmware-hez??? :F

Egyébként van magyar 2.0, ha jól emlékszem a BUKI-ban van benne.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1306) leslieke válasza samsung1920 (#1304) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A bada SDK az a szoftverfejlesztő környezet, amiben programokat lehet készíteni badára és nem a firmware (szoftver), amit telepíteni lehet a telefonra!

Ezek a magyar nyelvű béta firmware-k:
Megjelent az S8500MBUKI1 (Bada 2.0)
Bővített S8500MBUKI1 (Bada 2.0)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1307) samsung1920


samsung1920
csendes tag

jha, értem és ezt wave 2re fellehet rakni? multival? bocsi az értetlenkedésért..de elsö okostelom :)

(#1308) leslieke válasza samsung1920 (#1307) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Wave 2-re ezeket rakhatod fel: S8530 firmware lista

Magyar nyelv egyik béta 2.0-ban sincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1309) samsung1920 válasza leslieke (#1308) üzenetére


samsung1920
csendes tag

uh köszönöm:) akkor én valamit nagyon benéztem :DD

(#1310) leslieke válasza samsung1920 (#1309) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:) Nincs mit. Telepítés leírása itt: Firmware frissítés menete

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1311) ADAM1337 válasza kacsuszka (#1300) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mi lett helyette ?
Illetve mennyi ideig volt meg ? (Én lassan közelítek az 1évhez, pont a 2 ünnep között léptem be a klubba múltévkor.)

(#1312) kacsuszka válasza ADAM1337 (#1311) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

hali

galaxy w lesz helyette.
egyenlőre egy simkártyám van :D

picit több mint 1 évig használtam. elegem van a bada-ból h senki nem fejleszt rá.
amik vannak is progik értékelhetetlenek.a legtöbb belőle widget.
de nem szapulom tovább a bada-t. igyekszem elfelejteni.
igaz ami igaz gyönyörű a telo (wave) de iphone-t se vennék bada-val :D

(#1313) ADAM1337 válasza kacsuszka (#1312) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem rossz választás.
Engem is hidegen hagy a bada így-úgy hírek, én csak használom míg le nem cserélem addig igen kevés dolog van rajta most is.

(#1314) kacsuszka válasza ADAM1337 (#1313) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

nekem akkor volt rajta 4- max 5 program mikor felraktam rá az androidot :D
most 1 db widget-em volt ettől is szaggatott a képernypfeloldásnál :S (2.0 nagyon; 1.2 is eléggé)

(#1315) s4tch válasza leslieke (#1306) üzenetére


s4tch
veterán

Ezt próbálta már valaki? Mi benne a vodafone-os?

(#1316) leslieke válasza s4tch (#1315) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy tudom, annyi csak, hogy a böngészőt vodafone live-nak “hívja”.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1317) Tomajdon válasza s4tch (#1315) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Az internet ikonja alatt az van, hogy: "vodafone!live" vagy valami hasonló. De nagyjából ennyi.

(#1318) bokrosolajos válasza kacsuszka (#1300) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Gratulálok, jól döntöttél!:K

Lehúzód Samsung: múltkor ingyé' voltak játékok. Lehúztam a Parcel Panic-et, most nézem a historyban nincsen! Magyarán, egyszer még letölthetted ingyen, de most, miután ismét fizetős, már többé nem. Ez még rendben is lenne, de más termékkel is így tettek, úgy tűnik ennél a badánál bandánál ez bevett szopás szokás. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1319) leslieke válasza kacsuszka (#1300) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lehetnének követőid. ;] :P

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1320) bokrosolajos válasza leslieke (#1319) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Kapható már a W3. ;] :P
Addig is relaxáláshoz egy kis zene

[ Szerkesztve ]

(#1321) Silenzio


Silenzio
addikt

Szeretnék msn-ezni a telefonon. Mióta a Samsung felrakta a legújabb fw-t kérésre, szerintem a premium Social Hub fut rajta, mert tök máshogy néz ki, mint ami a Telenoroson volt. Szinkronizáltam is a Windows Live-val, de csak az emaileket kaptam meg, a chat nem működik. Bejelentkeztem a Palringóba is, de ott sem voltak meg az ismerősök. Mit kell csinálni hogy menjen?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1322) samsung1920


samsung1920
csendes tag

teleités siker, vszint a samsung account nem müködik? nem enged belépni,vmi olyasmit ir,hogy a nettel van gond :) pedig wifi..

(#1323) samsung1920


samsung1920
csendes tag

hibákért bocsi:$ sötét van már erre fele :D :D :D

(#1324) leslieke válasza Silenzio (#1321) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kint Messenger-t próbáltad már?

(#1322) samsung1920 állíts be egy netprofilt, utána működni fog.

(#1320) lajcsi: így nem leszünk haverok! :DDD csak itt, csak most és utoljára: ha majd hivatalosan bejelenti a Samsung a W3-at és kapható gyári garanciával, akkor jön el a vásárlás ideje. Szürkeimportos verzió nem játszik, comprende?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1325) samsung1920 válasza leslieke (#1324) üzenetére


samsung1920
csendes tag

megpróbálok..mert az angoltudásom nem a legjobb:D de ha leírod merre találom,azt megköszönöm :)

(#1326) Silenzio válasza leslieke (#1306) üzenetére


Silenzio
addikt

Ezek később frissülnek a hivatalos Bada 2.0-ra, vagy nekem kell vele bütykölni? Csak mert nézem, a 8530-ra van olyan, ami magától frissül később. Legalábbis ezt írják.
Kipróbálom azt a kunta Kint-et.

(#1327): PS: Bocs, én hülyeségem, az Bada 1.2 volt.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1327) leslieke válasza samsung1920 (#1325) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pech, nem használom a 2.0-t, de ez a megoldás.

(#1326) Silenzio béta nem fog frissülni Kiessel, mivel nem is hivatalos verzió.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1328) samsung1920


samsung1920
csendes tag

és a főképernyőre hogy rakok ki ikonokat? :$ :D

(#1329) samsung1920 válasza samsung1920 (#1328) üzenetére


samsung1920
csendes tag

már megvan :)

(#1330) samsung1920 válasza samsung1920 (#1329) üzenetére


samsung1920
csendes tag

egyébként most, a 2-0 val, nemtudok internetezni? csak wifin keresztül? :O mert vodásként,van ilyen csomag..és 1000 ft havonta a net, na ezt most nemtudom használni? :O

(#1331) leslieke válasza Silenzio (#1326) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1.2 fog frissülni, csak ismerje a Kies hivatalos verziónak, na meg a Samsungnak se ártana megjelentetni a közeljövőben. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1332) kacsuszka válasza leslieke (#1319) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

mit követtem el ami miatt követőket szerezhetnék?
bada szidás? az jön magától :D

(#1333) samsung1920


samsung1920
csendes tag

egyébként most, a 2-0 val, nemtudok internetezni? csak wifin keresztül? mert vodásként,van ilyen csomag..és 1000 ft havonta a net, na ezt most nemtudom használni?

(#1334) leslieke válasza kacsuszka (#1332) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Semmit nem követtél el. Nem jött be a bada, váltottál. Jól tetted, ez a helyes lépés. Ha nem felelne meg, én is váltanák. Bár nehéz lenne, mert a többiben is vannak kifogásolható dolgok.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1335) samsung1920


samsung1920
csendes tag

egyébként most, a 2-0 val, nemtudok internetezni? csak wifin keresztül? mert vodásként,van ilyen csomag..és 1000 ft havonta a net, na ezt most nemtudom használni?

(#1336) San398 válasza samsung1920 (#1335) üzenetére


San398
őstag

Szerintem látta mindenki a problémádat!! Hiába írod be többször az nem jelenti azt , hogy hamarabb fognak válaszolni!
Ez egy jó kis közösség ahol biztos segít valaki aki már találkozott ezzel a problémával! Türelem! Végső esetben visszateszed az 1.2-t!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1337) kacsuszka válasza samsung1920 (#1335) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

sztem csak nemjól van beállítva az internet kapcsolat nem?

(#1338) samsung1920


samsung1920
csendes tag

csak mingyárt meló..és ott meg szükségem van a netre...:DD na mind1.. :) aszthittem marad minden beállítás..és csak internet..és már jó is.. de mivel angol,nemtudom aztsem,mit kéne csinálni rajta :(

(#1339) Tomajdon válasza bokrosolajos (#1318) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Nekem az összes mostanában letöltött ott van a Downloads-nál (Bada 2.0 KK5), semmi sem tűnt el (parcel panic, naught, crosak, stb. ).

(#1340) TomWexX válasza samsung1920 (#1325) üzenetére


TomWexX
addikt

Settings - network - connections
Majd itt a new-re nyomj majd töltsd ki a net profilt. A vodát nem ismerem, ebben majd más leírja mit kell kitölteni.
Ja és a networkben kapcsold be a use packet data-t!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1341) Silenzio


Silenzio
addikt

Fél órája tökölök, de nem jöttem rá, hogy lehet elmenteni az sms-eket biztonságos helyre. Lehet saját mappába menteni, de hol tudom kitallózni, hová kerüljön az a mappa? Nem találom a helyét.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1342) samsung1920 válasza TomWexX (#1340) üzenetére


samsung1920
csendes tag

Igen,köszönöm itt mászkálok,de nemtalálom a helyes kitöltés..legalábbis voda.hu ról nézem ..de nem akar jó lenni, aki tud írjon 2.0 alatt netezés feltöltőkaris voda!! :) :)

(#1343) Silenzio válasza Silenzio (#1341) üzenetére


Silenzio
addikt

Állítólag nem beszélgetés- hanem mappanézetben kell olyannak lennie a felhúzós menüben, hogy biztonsági mentés. Nálam ilyen nincs! Másolás saját mappába, olyan van, de annak nem tudom megadni a helyét.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1344) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Kell valamit állítani a telón ha Ausztriában akarom használni? Átáll magától osztrák Vodára? Valaki help......:D /Vodafone-függő telóm van/

Oneplus 8T 8/256

(#1345) leslieke válasza Silenzio (#1343) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem van olyan, hogy Üzenetek bizt. mentése mappanézetben a felhúzós menü bal alsó sarkában.

(#1344) ruszi_tomi: Beállítások -> Kapcsolatok -> Hálózatválasztás ha ez Automatikusra van állítva, akkor keres másik szolgáltatót Ausztriában a telefon.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1346) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Két kérdésem lenne:

1. Opera Miniben a weboldalak másnál is becsíkoznak lassú görgetésnél? Olyasmi jelenség, mint mikor tintasugaras nyomtatóból kifogy a tinta és nem nyomtatja ki a betűket csak kb minden 3. sorát.

2. Néha képernyőzár feloldásakor egy pillanatra bordó a kép. Van mikor 1-2 mp-ig is, van mikor napokig nem jelentkezik. Főleg zsebből kivéve és töltőre dugva jelentkezik (túlmelegedés?). Februárig gais még a készülék, szóval jó lenne szervizbe vinni, de elég nehezen reprodukálható a hiba és nem akarom, hogy kiröhögjenek. Meg tuti szerviznek nincs arra kapacitása, hogy egy emberük 2-3 napig 5 percenként feloldja a képernyőzárat majd lezárja. De gar után fájna ha nekem kellene fizetni a kijelző cserét.

A teló gyárilag független, bada 1.2 fut rajta (KF3).

Segítségeteket előre is köszönöm!

Szerk.: Opera Miniből a 6,5,26955 van fent, de a régebbi verziókkal is szórakozott.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#1347) F-ECT$ válasza pcnet (#1346) üzenetére


F-ECT$
titán

1. Igen.

Dive ever, work never.

(#1348) appel válasza pcnet (#1346) üzenetére


appel
őstag

a java-s opera mini sajnos már csak ilyen a wave-en...szerintem nem olyan zavaró, oda-vissza scrollozod, akkor eltűnik...

(#1349) pcnet


pcnet
addikt

Köszi szépen a gyors választ srácok! :) Még esetleg egy olyan kérdésem lenne, hogy ha GPS nem talál jelet akkor mit lehet tenni? Olvastam egy oldalon hogy átmeneti tárat lehet üríteni, meg valami szerver címet átírni (asszem google), utána pikk-pakk talált jelet, aztán azt követően megint nem. Minden használat előtt meg szerver címet írogatni meg törölgetni meg újraindítgatni... :( (Bár GPS nélkül megvagyok, csak gondoltam ha már itt vagyok megkérdezem)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#1350) duvi válasza pcnet (#1349) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
GPS problémára olvasd el EZT a leírást.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.