Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) [KOCKA] válasza Viktojka (#850) üzenetére


[KOCKA]
csendes tag

Köszi :)

(#852) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

Én ilyet vettem,elég korrekt a sebessége...:K

AeroCool Hexform, Gigabyte B550M K, AMD Ryzen 5 3600+Thermalright Assassin King 120 SE, 2x8GB Corsair Vengeance RED DDR4 3200Mhz, Sapphire Pulse RX 6600 8GB, Micron 2450 256GB, Micron 3400 512GB, Kioxia Exceria 960GB SATA3, Fractal Design Anode Bronze 650W, MEETION K9320 RGB, THE G-LAB Kult Helium

(#853) richies válasza Rottweiler89 (#852) üzenetére


richies
senior tag

megint nem megy a r@hadt push email syn vagy fel napja...
:W samu :W bada

Rozsomak of Power

(#854) bokrosolajos válasza peter_k (#837) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Az a baj, hogy kevered a szezont a fazonnal, de én nem vitatkozok veled, mert látom eltökélt vagy ezen állításod mellett.

Senki nem arról beszélt, hogy a képfájlban megváltozna valami is, hanem ahogy nevezed "képnézegetőben" ha felnagyítasz egy képet, az általad látható része torzul és nem azt látod, ami a valóság, hanem ami az eredeti kép, a nagyító szoftver és a képrészlet megjelenítő szoftver összessége. Figyelembe kellene venni, hogy akár csak egyetlen pixelt nagyítasz (többszörözöl), vagy több pixelt kicsinyítesz (elhagysz) pixeleket, már nem ugyanazt a képet kapod vissza
(Egyetlen kivétel akkor lenne ha vektor-grafikáról beszélnénk, de erről itt szó sincs, hiszen a jelenlegi digitális képek pixel-grafikusak)

De mondom én nem vitatkozok: Te megmondtad, hogy hülyeségeket beszélek, akkor az inkább legyen úgy! Szép napot :)

(#855) Árpád78


Árpád78
csendes tag

A wave 1re lesz hivatalos bada2.0? és mennek e badán a droid játékok?

Egy messzi messzi Galaxy S-ban...

(#856) duvi válasza Árpád78 (#855) üzenetére


duvi
nagyúr

A Wave I-re lesz hivatalosan is 2.0. (hogy mikor az más kérdés)
Badán nem futnak a droidos alkalmazások. Van egy pár alkalmazás/játék amiből megcsinálták a badás verzióját is. Ezeket lehet futtatni badán. ITT megtekintheted a badás játékkínálatot.

(#857) leslieke válasza Árpád78 (#855) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lesz. Nem mennek.

Ooops.. nem görgettem eléggé lefelé...

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#858) duvi


duvi
nagyúr

Mai újdonságok közül az appstoreból:
-RingtonePro Ingyenes/2.0 kell/jelenleg Wave III és Y a támogatott
(bemutató videó)
-Movie Studio Ingyenes/2.0 kell/jelenleg Wave III a támogatott.
-Yak Messenger (Free Text, Group, Photo, Audio and Video Messaging) Ingyenes/2.0 kell/jelenleg Wave III és Y a támogatott.
Mivel ennek létezik droidos és iOS verziója is, ezért erős konkurencia lehet a ChatOn-nak. (yakapp.com)

[ Szerkesztve ]

(#859) richies válasza duvi (#858) üzenetére


richies
senior tag

masnal is eloferdul ,hog ynincs eleg memoria sms olvasasahoz ,mert a keypad meg van nyitva ? megalol s mega szanalom ez mar, komolyan ez egyre rosszabb lesz...
butul a bada...

Rozsomak of Power

(#860) duvi válasza richies (#859) üzenetére


duvi
nagyúr

Ilyennel még nem találkoztam :(

(#861) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

nem mondjátok, hogy már márciusnál jár a release date?!?!?! :(((

frissítési metódus kezdőknek: jobb kézbe megfogod a telefonod, határozott mozdulattal szökési sebességre gyorsítod, majd a bal vállad fölött elengeded, végül besétálsz egy üzletbe és veszel egy normális supporttal rendelkező készüléket!

(#862) bexinho23


bexinho23
őstag

Nagy szükségem lenne az MMS beállításra. Merre találom ezt a 2.0-ban?

(#863) Bobó_20 válasza bexinho23 (#862) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

beállítások/hálózat/kapcsolatok VAGY beállítások/üzenetek

(#864) bexinho23 válasza Bobó_20 (#863) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszi!

(#865) leslieke válasza richies (#859) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Újraindítás után is ez van?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#866) snecizero válasza San398 (#835) üzenetére


snecizero
senior tag

A facebookon olvastam ,de már nem találom. De lehet hogy csak kacsa az egész és elöbb megfog jelenni a bada 2.0.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#867) duvi


duvi
nagyúr

Nem tudom, hogy mennyire számít újdonságnak, de mai frissítéssel van fent az 1.2 verzió:
Chat for Facebook Jelenleg 560 Ft/bada 1.2 kell/Wave I-II-III támogatott
Chat for Facebook bada 2.0 Jelenleg ingyenes/bada 2.0 kell/Wave Y támogatott
A fejlesztők honlapja: Radish

[ Szerkesztve ]

(#868) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

:N SAMSUNG, I LOVE YOU :N

Szánalom a köbön. Most már magát sem képes frissíteni a koreai csoda. Tudod mikor vennék KIA-t ezel után? Kamugép az is, a 7 év garijukkal együtt

(#869) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Akkor nézzetek utána, most épp honnan loptak Samuék a bada 2-höz, ami talán már soha nem is jelenik meg, mert 20102-ben úgyis jön a világbéke, izé, világvége! :D

(#870) s4tch válasza bokrosolajos (#868) üzenetére


s4tch
veterán

Hogy jön ide a Kia?! Azért néha olvasd is, amit írsz...

(#871) csongi válasza s4tch (#870) üzenetére


csongi
veterán

Talán mert az is Kóreai? :F ;)

(#872) doctorur válasza bokrosolajos (#869) üzenetére


doctorur
tag

20102-ben az jön, ami akar, engem nem nagyon érdekel. Bezzeg 2012!
Érdekes a MIUI-ban a "puzzle" megoldás. Kérdés, hogy ki mit vett át a másiktól. A cikk elég friss, a Bada meg elég régi. Nyilván egyéb hasonlóság is látható, de ez sem érdekel, ha működik. Az alapokban meg elég erős a Bada. Már jöhetne a hivatalos frissítés.
Kérlek ne akadj ki minden sz..on. Sokan mondták, hogy igazad van, de jelezhetnéd finomabban is. Segít, ha mindig felpörögsz a nyílvánvaló fa...ágokon? Megváltoztatni nem tudod, a samsung meg tojik az egészre, viszont a fórumtagok sokkot kapnak a bejegyzéstől. pl nekem is fáj néhány írásod, pedig hidd el, együtt érzek veled..
Csak kérdés: ha már van W3-ra magyar nyelvű 2.0 (videó volt róla), akkor miért nem jelent meg már WI-II-re a CSC sem? Lehet, hogy a hardver mégsem szereti a 2.0-át és az alaphibák (restart, mms, memória elfogyás) ezért jelentkeznek? Ez megmagyarázná a folyamatos csúszást.

(#873) s4tch válasza csongi (#871) üzenetére


s4tch
veterán

És?! Ha nem ízlik a kaposvári virsli, nem iszol több Sió gyümölcslét?!

(#874) szimike79 válasza s4tch (#873) üzenetére


szimike79
őstag

Ez tetszik! :DDD

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#875) duvi válasza doctorur (#872) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
"ha már van W3-ra magyar nyelvű 2.0 (videó volt róla), akkor miért nem jelent meg már WI-II-re a CSC sem?"
Minden típusra külön firmware készül.(Wave I-II-III ...) Pl. a Wave II-re se lehetett feltenni a Wave I magyar CSC-t :( Ezért meg kell várnunk a Wave I-II magyar nyelvet is tartalmazó verzióját.

(#876) ABal


ABal
őstag

A MIUI megalkotója a Xiaomi, amely a Wave bejelentésekor még nem is létezett hivatalosan, tehát pl a lockscreen puzzle nem valószínű, hogy lopás. Végül is nekem tökmindegy ki kitől lopott. Pereljék be egymást, nekem meg működjön a telefonom.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#877) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

hali

1.2 a legelső facebook alkalmazásból hogy kellkijelentkezni?

előre is köszi

(#878) leslieke válasza kacsuszka (#877) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kijelentkezés nincs. A Saját fiókok alatt töröld ki az FB fiókot.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#879) Alan[HUN]


Alan[HUN]
senior tag

Na, megint jelentkezem, fedőnevem "Kacsaúsztató"!:DDD Az újoncok kedvéért: Fedőnevem története Szóval, a ki-be kapcsolgatás ellenére sem sikerült ízléses papírnehezéket csinálnom a telefonból (pedig komolyan gondolkodtam rajta, hogy ha nem kapcsol be többet, el adom 2-3000-ért levélnehezéknek:)) Súlyra pont jó, fémből van és a formája is ízléses! Más szerint be kellett volna kereteztetni és eladni, mint kortárs művészeti alkotást!:DD) Mindazonáltal nem jön be a download mode, hanem ha bekapcsolom, akkor először az alap "Samsung S8500 Wave" felirat kínosan hosszú ideig, utána babakék háttér, felül két fekete felirattal:

"F/W UPDATING!!!...

PLEASE DO NOT POWER OFF!!!..."

Ez tart kb. 10 percig, majd újra a felirat, majd kezdődik az egész elölről, csak akksi kivétellel szakítható meg a folyamat. Ha felrakom töltőre, akkor érzékeli, megjelenik az akksi képe, de töltéskijelzés már nincs, hanem helyette kedvenc babakék képernyőm fogad! Ha valakinek van ötlete, hogy ez mi, szívesen várom! Illetve hova vigyem kiszáríttatni és mennyibe fog pontosan fájni?

Sousuke: LOL!!!:DDD Azt mondanám, hogy nyert az ipse, csakhogy én úgy ültem be, hogy előtte pont gondolkodtam rajta, hogy nem kéne a telefont beleejteni a (táp)csatornába...:DD Mondjuk az övé nagyobb fail... Habpartin hazavágni egy olyan telefoint, ami használtan több, mint egy Wave I újonnan...:C

(#880) leslieke


leslieke
Jómunkásember

bada 2.0.3 SDK – megjelent!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#881) Sousuke


Sousuke
tag

Sziasztok, ma meglett a Wave telefonom, eddig nagyon tetszik. A Kies-re rákötve ez az üzenet fogad: Az eszköz nem támogatja a Kies rendszerén keresztül történő szoftverfrissítést. WTF? :F
Még 1.0-ás szoftververzióm van, mi lehet a gond? Érdemes frissíteni?

(#882) leslieke válasza Sousuke (#881) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Benne van-e a PC neve ott, ahol az aktuális verziót írja? Illetve a régiókód (3 betű, pl. XEH) kell legyen a végén zárlójelben. Ezt próbáld ki: [link] Sajnos nem végleges megoldás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#883) Sousuke válasza leslieke (#882) üzenetére


Sousuke
tag

S8500XXJF1/S8500OXDJEF
Ebben nem látok XEH karaktereket. :F
Mit tegyek?

(#884) leslieke válasza Sousuke (#883) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Preconfiggal lesz XEH, így: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#885) Sousuke válasza leslieke (#884) üzenetére


Sousuke
tag

Oks, átraktam XEH-re, telefon teljesen alaphelyzetbe állt, de még így sem lett más a szoftver verziója, mi lehet a baj? Kies még mindig nem hajlandó frissíteni :F :( .

(#886) leslieke válasza Sousuke (#885) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hm, ez érdekes. A legfrissebb Kies van fent? Ez a legújabb: 2.1.0.11112_41_7

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#889) doctorur válasza duvi (#875) üzenetére


doctorur
tag

Ezt vágom. Nem akartam túl hosszúra írni, valszeg ezért volt nehezen érthető. Tehát: azon gondolkodtam, ha van a W3 2.0-hoz magyar nyelv, akkor miért nincs a W I-II bétáihoz? Laikusként nem tűnik komoly kihívásnak a probléma, hacsak nincs értelme vele foglalkozni, mert vagy ezer év múlva lesz az első két verzióra végleges 2.0, vagy nem is lesz, mert a végleges és teljes értékű 2.0-hoz erősebb hardver kell. Ezt bizonyítaná a továbbra is elfogyó memória. Remélem, hogy csak rémeket látok.

(#890) doctorur válasza Sousuke (#885) üzenetére


doctorur
tag

Nem 64 bites a w7-ed?

(#891) leslieke válasza doctorur (#889) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van magyar 2.0 is már Wave 1-re: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#892) Sousuke válasza doctorur (#890) üzenetére


Sousuke
tag

Win7 32 bites Ultimate, nem tudom mi lehet a gond, mert a legfrissebb a Kies is, de mindig ugyanazt írja ki, nem tudom mi lehet a gond. :F
Egyéb ötletek?

(#893) TomWexX válasza Sousuke (#892) üzenetére


TomWexX
addikt

Legegyszerűbb ha csinálsz egy képernyőmentést a KIES-ről hogy mit ír ki pontosan, és feltöltöd ide. (vagy valahova, és a linket bemásolod, mert itt épp nem üzemel a képfeltöltés)
Ezután remélhetőleg többet tudunk majd segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#894) csibusz0314 válasza leslieke (#891) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Azt írják, hogy Vodafone-os :(...
"vodás benne a CSC"

(#895) Goldmen75 válasza csibusz0314 (#894) üzenetére


Goldmen75
őstag

Az nem baj:) Csak 1-2 ikon -on láccik hogy vodás naés?:D

(#896) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Háh!!! Az új firmnek köszönhetően, az ÖSSZES eddigi alkalmazásom megvan!:DD Kint messenger, fruit ninja stb!:DD KIRÁLYSÁG!

(#897) Sousuke válasza TomWexX (#893) üzenetére


Sousuke
tag

Csináltam képlopatot.
Hiába van átállítva a telefon XEH-ra, előtte KOR-on volt, a verziója nem változott, frissíteni ugyanúgy nem engedi. :(

(#898) consono válasza Goldmen75 (#896) üzenetére


consono
nagyúr

????

"In God we trust. All others must bring data"

(#899) lasarus1988 válasza Sousuke (#897) üzenetére


lasarus1988
tag

A gépnév benne van a szoftververzióban, majd a többiek megmondják rá a frankót. Utána mennie kéne.

(#900) peter_k válasza Goldmen75 (#896) üzenetére


peter_k
tag

Ezt hogyan csináltad??
Eddig a fruit ninja miatt nem tettem fel az új firmet.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.