Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) leslieke válasza leslieke (#450) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

hogy=hol

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#452) s4tch válasza consono (#449) üzenetére


s4tch
veterán

Hát pedig... :D Fél éve nem gondoltam volna, hogy akár egy hónapig is megtartom a Wave-et. Aztán elkezdtem nézelődni, és a mai napig nem találok megfelelő helyettest. Nincs olyan telefon, ami tudja azt, amit a Wave hardvere, tehát:
- nem baszomnagy tepsi méret
- fém ház, ill. ha nem is az, minimum kifogástalan összeszerelés
- gorilla glass
- hardveres felvevő-letevő gomb
- korrekt akksiidő

Talán az Iphone4 felel meg legjobban az elvárásoknak, a gombokon kívül rendben van, de az meg drága. Szóval nem lesz könnyű helyettest találni, főleg nem olyan könnyen, mint ahogy azt előre elképzeltem... Hol vannak már a boldog '00-es évek, amikor bőven elég volt kétévente telefont cserélni... :DDD

(#453) Goldmen75 válasza consono (#449) üzenetére


Goldmen75
őstag

Még 1 év mire a 2.0 is véglegesbe kerül! (már ha jövőre jelenik meg):D:DDDD

(#454) consono válasza s4tch (#452) üzenetére


consono
nagyúr

Én is lefutottam kíváncsiságból ezt a kört, azért is gondolom, hogy jövő ilyenkor előtt nem nagyon fogok váltani :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#455) radav válasza s4tch (#452) üzenetére


radav
csendes tag

Ezt jól összefoglaltad, kb ezek az én szempontjaim is a wave mellet.

Tudja valaki, hogy hangprofil funkció van-e még valamilyen telefonban symbianon kívül?

(#456) TomWexX válasza radav (#455) üzenetére


TomWexX
addikt

Androidon biztosan van....még ha nem is gyárilag.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#457) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Ha jól emlékezem már volt olyan fota amivel duál bootot lehet a wave-re tenni?
Kérdés ez bármelyik fw-nél működik?
Ha jól értem a dolgot így a félkész droidot ki lehetne próbálni a wave-n.
És egyszerre lenne fenn a badával?

[ Szerkesztve ]

(#458) appel válasza s4tch (#452) üzenetére


appel
őstag

akkor elsiklottál mondjuk egy HTC Desire S felett...
3.7", fém ház, gorilla glass, 2-3 nap akksi idő folyamatos mobiladat kapcsolattal több fiókot push-sal szinkronizálva...egyedül a hw-s gombok hiányoznak...jah és android 2.3.5 :P
ára 80-90k körül van, de most van valami durva narancssárga színű a T-nél 60k körül...hardcase tokkal már fekete is lesz :)

közben rácsaptam a kezemre, hogy ez egy wave-s fórum, csak ...

[ Szerkesztve ]

(#459) s4tch válasza appel (#458) üzenetére


s4tch
veterán

Nem, csak egyszerűen nem fogott meg a kijelzője, és kicsit drabálisnak tűnik a Wave után. Egyébként az, az iPhone4 és a Rhyme (persze nem a lila, az felérne egy coming outtal :DDD ) jön be valamennyire külsőre _és_ anyagválasztásra, ill. a két friss Nokia, az N9 meg az N800, ha jól emlékszem a típusjelekre. A kedvencem az Arc lenne, az az egy gyönyörű telefon van a mezőnyben; ha nem lenne annyira műanyag, és egy számmal kisebb lenne, már cseréltem volna arra. Nem lesz egyszerű utódot találni, pedig azt hittem fél éve, bármi jöhet...

(#460) snecizero


snecizero
senior tag

HTC Desire S az egy vicc telefon. Ne már hól van az már a wavehez képest.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#461) Viktojka válasza appel (#458) üzenetére


Viktojka
tag

Hogy a Desire S gorilla glass-a nem olyan, mint a Wawe-é, az biztos! A kijelzője, ahhoz képest, hogy nem amoled, szép, de az üveg... eléggé érzékeny a karcokra (normál használat mellett).

(#462) appel válasza snecizero (#460) üzenetére


appel
őstag

mondjuk pont pariban, csak DS-nek több a memóriája, és más típusú a kijelzője...jah és többet ér használtan is...(ne keverjük a sima desire-rel)

[ Szerkesztve ]

(#463) St_Riv


St_Riv
csendes tag

Komolyan mondom, sírógörcsöt tudnék kapni tőletek néha :D Olyan negatívan fogjátok fel. Érték csökkenés, lecserélés, nem jön cucc badára, és?

Van egy remek telefonom, kristálytiszta álomszép képernyővel ami se nem túl nagy se nem túl kicsi, hanem mondhatni tökéletes. Gyors, nem akadozik a menü és egyetlen alkalmazás sem, amit használok. HD videofelvétel egy orgia. Az aksi remekül bírja, nem úgy mint a nagy átlag. Wifi pedig pont annyira jó, hogy ne kelljen netért fizetnem egyetlen szolgáltatónak sem, ennél többet pedig amennyit egyetemen netezek vele, úgy se használom.

Most megy itt a nagy vita, hogy androidra Xmillió alkalmazás van badára meg öt. Hát hol nem szarom én azt le? (Jó persze most csöpög belőlem az elfogultság minden estre akkor is van egy tökéletes telefonom, amit semmi esetre sem cserélnék le-el). Písz

(#464) duvi válasza St_Riv (#463) üzenetére


duvi
nagyúr

+1 :K

(#465) leslieke válasza St_Riv (#463) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#466) s4tch


s4tch
veterán

Így van, helyeseljetek, a tag meg hadd tanulja meg, hogy kell megmondóemberkedni. ***

Ha fáj valakinek, hogy a pozitív visszajelzések mellett negatív véleményekkel is találkozik, ne fórumra, hanem rajongói klubba menjen.

==========
Töröltem, ami nem kell ide.

- stevve

[ Módosította: stevve ]

(#467) leslieke válasza s4tch (#466) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hadd döntsem már el én, hogy kinek tapsolok és kinek nem, Szólásszabadság van az országban, vagy legalábbis valami olyasmi... ;]

Negatív véleményekből csak egy emberével nem foglalkozom, de vele nem is beszélek. Vélhetően személyes ismeretség során is utálnám.

Béke!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#468) TomWexX


TomWexX
addikt

Samsung S8600 Wave 3 review

(#467) leslieke: Még a végén Dopeman sorsára jutsz... ;]

Egyébként s4tch-al és St_Riv-el is egyet értek.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#469) Peti66 válasza St_Riv (#463) üzenetére


Peti66
senior tag

+1 :K

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#470) leslieke válasza TomWexX (#468) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az ki?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#471) duvi válasza s4tch (#466) üzenetére


duvi
nagyúr

"Ez az arc nyíltan leszar minden, az övével nem egyező véleményt" Szerintem meg elmondta a saját véleményét, ahogy mindenki. Van itt más is akinek a posztjaira illik az általad említett kritika... Én konkrétan az ő véleményével értettem egyet a Wavekkel kapcsolatban, ami így hangzott:

"Van egy remek telefonom, kristálytiszta álomszép képernyővel ami se nem túl nagy se nem túl kicsi, hanem mondhatni tökéletes. Gyors, nem akadozik a menü és egyetlen alkalmazás sem, amit használok. HD videofelvétel egy orgia. Az aksi remekül bírja, nem úgy mint a nagy átlag. Wifi pedig pont annyira jó, hogy ne kelljen netért fizetnem egyetlen szolgáltatónak sem, ennél többet pedig amennyit egyetemen netezek vele, úgy se használom."

Nem látom be, hogy miért ne érthetnék egyet a fent említett szempontokkal. Én szeretem a Wavet használni és az sem igaz, hogy nem szoktam negatív dolgokat írni róla. Ugyanakkor az utóbbi napokban már leginkább arról szól a fórum, hogy ki milyen telóra cserélje le a Wavet. Persze meg lehet vitatni, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak és mit ajánlana. Viszont megvan ennek a témának is a saját topicja...

[ Szerkesztve ]

(#472) Peti66 válasza leslieke (#467) üzenetére


Peti66
senior tag

:C :K :R

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#473) TomWexX válasza leslieke (#470) üzenetére


TomWexX
addikt

Röviden tömören...
A szólásszabadság miatt hoztam fel, de jobban belegondolva ez kicsit már több annál... :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#474) pumedli válasza s4tch (#466) üzenetére


pumedli
csendes tag

Az eleje bizony még pár emberre igaz itt és bizony nem a Wave mellett állókra gondolok.

A végét pedig megfordítanám: Ha valakinek fáj, hogy a negatív véleménye mellett találkozik olyan emberekkel, akik meg vannak elégedve a telefonjukkal úgy, ahogy van, és kielégíti minden igényüket, akkor nyissanak egy új topic-ot, ahol egész nap szidhatják és nem lesz, aki ellentmond.
Egy dolgot megígérhetek: az a pár ember nem fog itt hiányozni... ;]

Lehet ezt a telefont úgy szeretni, ahogy van. Senki nem mondta soha, hogy tökéletes. De lehet a hibáival együtt szeretni és használni.

(#475) leslieke válasza TomWexX (#468) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szép hosszú elemzés volt. Köszi a linket.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#476) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

"úgy se használom". Rájöhettetek már, hogy ami nincs, akkor ez az egyetlen érv, amivel takargatják a szégyenfoltot. Nekem speciel több tucat dolog szúrja a szemem ami nincs, és 100% biztos vagyok benne, ha lenne, használnám!

Meg az is, hogy a Desire S egy nagyon jó készülék, minőségi házban. A Sense meg olyan felület, amilyen soha nem lehet egy bada. Kár, hogy a Desire hw gombjait hanyagolták, de mint látjuk a W3 esetében, ezen pennyket lehet spórolni készülékenként, akkor már a gyár rámozdul. Ha nem lenne gagyi kamerája mindegyik HTC-nek, már váltottam volna.

==========
Töröltem azokat a részeket, amik nem kellenek a beszélgetésbe és a fórumba.

- stevve

[ Módosította: stevve ]

(#477) s4tch válasza duvi (#471) üzenetére


s4tch
veterán

"Szerintem meg elmondta a saját véleményét, ahogy mindenki."

Nem. Egy szövegnek van eleje, közepe, vége, és ti kizárólag a közepéről vettetek tudomást.

"Komolyan mondom, sírógörcsöt tudnék kapni tőletek néha"
...
"Érték csökkenés, lecserélés, nem jön cucc badára, és?"
...
"Hát hol nem szarom én azt le?"

Röviden összefoglalva: mindenki tökhülye, aki foglalkozik az értékcsökkenéssel, a hiányos szoftverkínálattal. A középső bekezdésben nagyjából objektíve igaza van a tagnak, de azért álljon meg a menet... Ez kb. olyan, mintha azt mondanám, hogy igaz, hogy sírnivalóan hülye vagy, és telibeszarom a véleményed, de legalább a barátnődnek jó segge van, és te bárgyún vigyorogva tapsikolnál, mert te is csíped a csajod seggét. Remélem, érted, mire gondolok.

"Viszont megvan ennek a témának is a saját topicja..."

Ezért tesszük offba. Persze ha nem tetszik, lehet menni moderátorhoz. Vagy lehet trollkodni, és lehülyézni mindenkit, aki nem a Wave-et ajnározza. Khmm.

(#478) pumedli válasza bokrosolajos (#476) üzenetére


pumedli
csendes tag

A fenébe... Biztosan nincs egy sem, aminek jó (vagy inkább tökéletes!) kamerája van??? :DDD :DDD :DDD

Egyébként ha annyi jobb telefon van még, akkor miért nem sikerült eddig váltanod? És ne azzal takarózzál, hogy "mert az túl drága"! A jelek szerint mérlegelsz te is, és az eredmény az, hogy a wave-et nem cseréled le. Szándékosan nem azt írtam, hogy nem találsz jobbat!

(#479) happy555 válasza bokrosolajos (#476) üzenetére


happy555
aktív tag

Szerintem nem feltétlen spórolás, a hw gombok néha kipurcannak (mint az én hullámosomban is)

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#480) duvi válasza s4tch (#477) üzenetére


duvi
nagyúr

"lehülyézni mindenkit, aki nem a Wave-et ajnározza"
Soha senkit nem hülyéztem le a fórumon!!! Legyen akár pozitív, vagy negatív véleménye az illetőnek.

"Röviden összefoglalva: mindenki tökhülye, aki foglalkozik az értékcsökkenéssel, a hiányos szoftverkínálattal."
St_Riv se hülyézett le senkit a hozzászólásában.

Igazából nem is értem, hogy mitől kaptad fel a vizet ennyire. Nem is neked volt címezve a hozzászólás. Egyszerűen elmondta a saját véleményét, amivel valaki egyet értett, valaki nem. Erre fel lassan már személyeskedésnél tart az egész történet. Ha megbántottalak valamivel akkor elnézést kérek! Legyen béke ebben a fórumban!

(#481) sphe


sphe
senior tag

Nem sokat szólogatok, de már egy ideje olvasom a fórumot. Jelen állás szerint ha úgy adódik, wave-t szeretnék venni, mert wave - tesztek, tudás, szemléletem alapján - szép kamerával, korrekt akkuidővel, okosságokkal, jó kijelzővel, fém készülékházzal rendelkező jó telefon, de oly sok negatív dolgot olvasok, hogy meg kell kérdeznem: mitől olyan rossz az 1.x bada? Mit nem csinál meg amit kellene? Már rákerestem neten angolul is hogy miért érdemes bada 1.2-re vagy 2.0-ra frissíteni, de nem találtam cikket róla, vagy arról hogy miért ne lehetne használni arra gyakorlatiasan, amire kitalálták. A net kezelhetősége, vagy az ikonok nagysága miatt? Bár netezni, meg egyszerre több programot futtatni a mobilon úgyse nagyon fogok, de meg tudnátok efelől világosítani, hogy ezen felül tapasztalatok alapján mi a konkrét baj a gyári egy-es badával, mi nem működik rajta?

[ Szerkesztve ]

(#482) monti0222w válasza bokrosolajos (#476) üzenetére


monti0222w
addikt

Annyira nem gagyi ! :K

(#483) sphe válasza s4tch (#466) üzenetére


sphe
senior tag

jó, de azért odaírta azt is, hogy elfogult a véleménye. :)

(#484) duvi válasza sphe (#481) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Alapvetően az eltérő igények miatt alakult ki gyökeresen eltérő vélemény a Wavekről.
Van aki többet szeretne kihasználni az okostelefonján, mint amire a Wavek képesek. Nekik nem jött be ez a készülék. A másik tábor nagyjából elégedett a telefon tudásával és szereti használni, a meglévő hiányosságai/hibái ellenére is.

Nagy vonalakban az előnyök:
-fém ház, minőségi kijelző + karcálló üveg, fizikai híváskezelő gombok, átlag fölötti fényképek és videó készítés, átlátható és gyors menü, internet megosztás wifin keresztül, jó "telefon", átlagnál jobb üzemidő, DivX videó lejátszás, stabil fagyásmentes rendszer.
És a hátrányok:
-nagyon lassan jönnek ki az új szoftverek, pocsék szinkronizáló szoftver(KIES), a böngésző nem tördeli az oldalakat+minden érintésre felugrik a címsor, több oldal(vagy alkalmazás) megnyitásakor "memória elfogyás" hibaüzenet fogadhat, közösségi alkalmazások néha lassúak/bizonytalanok, levelezés szinkronizálás szintén bizonytalan néhány esetben, viszonylag kevés alkalmazás tölthető le badára.
Ha vannak konkrét kérdéseid a telefonnal kapcsolatban, szívesen válaszolunk! :K

(#485) consono


consono
nagyúr

Végre visszatértünk a szakmai dolgokhoz... Azt láttátok, hogy már a 2.0 mellé is fel lehet tenni az alfa androidot? A végén nem lesz igazam ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#486) mr.tejjfel


mr.tejjfel
tag

Üdv Mindenkinek!

Gondolom sok ember várja a wave 3 megjelenését! Az Alleeban( Budapest XI. Október 23 út 8-10.) található Samsung boltban van egy kiállított példány, magyar nyelvű Bada 2.0-val.Tapizható, kipróbálható!
Nekem úgy tűnt, nagyon egyben van a telefon.Nem akadt, nem laggolt a próbálgatás alatt, jó a fogása!Elvileg tegnap rakták ki mutogatóba:)
Üdv

(#487) leslieke válasza mr.tejjfel (#486) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kösz az infót. Lehet pénteken elnézek arra. Hát azt is meg tudják mondani, hogy mikor jelenik meg itthon hivatalosan is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#488) mr.tejjfel válasza leslieke (#487) üzenetére


mr.tejjfel
tag

Ma megnyiffant a wavem:(:(:(:( szóval volt időm beszélgetni az eladókkal.Azt mondták pár nap!:D:D
Mellesleg én csak jót tudok mondani a wave3-ról illetve a bada2-ről.Simábban működött mint a wavem az 1.2-vel:)

[ Szerkesztve ]

(#489) duvi válasza mr.tejjfel (#486) üzenetére


duvi
nagyúr

Thx az infót! leslieke lesz egy utad holnap az Alleeba! :D
ui:
Látom nem voltam elég gyors :DDD

[ Szerkesztve ]

(#490) mr.tejjfel


mr.tejjfel
tag

Lehet hülyeség, de szerintem szebb volt a képe mint a wave képe.Érdekesség, az adatlapon azt írják 1gh proci van benne, külföldországi oldalakon 1,4gh írtak.

(#491) leslieke válasza mr.tejjfel (#488) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Waved-ért kár. Mi történt? Javítható?

W3: pár nap? Csodás! Mégis ott lesz a karácsonyfa alatt. :DDD

Adatlap: elírás lesz. Minden tesztben 1,4-et írnak.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#492) St_Riv válasza sphe (#481) üzenetére


St_Riv
csendes tag

Hali. A telefonnak hardveresen semmi baja, megbízható gyors, remek multimédiás képességekkel, ahogyan azt a tesztben is olvashattad. Azért azt hozzáteszem, hogy az erőteljes használat mellett 3 nap elég nagy túlzás az aksi teherbírásában :) Szoftveres oldaláról én nem tudok nyilatkozni, mint, ahogy azt már leírtam nekem nem fontos ez a része. Azt, hogy újonnan jelenlegi áron, ami 60 körül mozog meglehetősen szerény felszereléssel (legtöbb bolt ahol ilyen áron van meghirdetve ad hozzá egy aksit meg töltőt aztán ámen), érdemes meggondolni. Én nem rég vettem a telefonomat, használtan 39-ért, kiváló állapotban gyári cumókkal + 3 hónap garival. A helyzet az, hogy még csak karcolás sincs rajta, hála a Gorillának és a fémháznak (pedig még a napokban sikeresen ki is esett a kezemből de nem lett baja). Szóval csak azt akarom kinyögni, hogy használtan talán jobban megéri jelenleg az árát. No én ennyit tudtam remélem segítettem.

Más: s4tch, abszolút nem téged hülyéztelek le, régóta olvastam a fórumot, a sikertelen szoftverfrissítésektől kezdve sorolhatnám, hányan szidták szerencsétlen, csupán ennek ellenpólusaként emeletem fel a hangom. Teljesen elismerem, hogy szoftveresen közelébe nincs a többieknek főleg egy Andoridhoz képest. Csupán csak azt akartam kijelenteni, vannak emberek akiknek ez egyáltalán nem fontos. (speciel én azt se tudom mi az a firmware, nyugodtan lehet hülyézni). Na ennyi remélem így már nem lesz gond :)

(#493) mr.tejjfel válasza leslieke (#491) üzenetére


mr.tejjfel
tag

eddig 3* volt szervizben.A legutolsó szerviz óta: Folyamatos proci használat úgy is, hogy nem voltak widgetek, egy darab sem, akadt, fagyott,újraindult.Usb-n csatlakoztattam a géphez.99%-ig töltötte és onnan 5óra alatt nem mozdult el.Rádug töltő 5másodperc után csipogott, hogy feltöltve. pedig óvtam mindentől.1,3hónapos volt igaz ebből kb 1 hónapot szervizben töltött:(

[ Szerkesztve ]

(#494) mr.tejjfel válasza St_Riv (#492) üzenetére


mr.tejjfel
tag

Szia. Sokan panaszkodtak az aksi-ra.Amikor én megvettem a telót, nekem 4napig bírta, úgy hogy nyomkodtam.Amikor jelezte, hogy kezd merülni, még egy egész napot-->kb 24 órát még simán kibírt.Sajnos azóta az új fw-k és az avulás miatt 2 napra csökkent a teherbírása.

(#495) Peti66 válasza mr.tejjfel (#493) üzenetére


Peti66
senior tag

Főzött ROM :U :Y

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#496) St_Riv válasza mr.tejjfel (#494) üzenetére


St_Riv
csendes tag

Akkor valószínűleg nekem is ez lehet az oka. :/

(#497) mr.tejjfel


mr.tejjfel
tag

Amúgy nem is értem:)Mindenki el akarja adni a wave-t.Miért? Kategóriákkal használhatóbb bármelyik másik telefonnál.2-3napot kibír egy töltéssel, és mindent tud amit egy telefonnak tudnia kell.egy dolog ami gáz és egy hatalmas hazugság volt az a social hub, mert hogy az nincs! Szerintem egy netbookot nem azért vesz valaki, hogy skyrimet játszon vele,:) szóval android jó, mert sok a progi, de a bada azt tudja amit egy telefonon lévő rendszernek kell, nem restartol magától naponta, relatív sok időt kibír egy feltöltéssel:)

(#498) leslieke válasza mr.tejjfel (#494) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem 2-3 napot bír az elejétől kezdve közel 1,5 év után is. 0-24 bekapcsolva tartom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#499) mr.tejjfel


mr.tejjfel
tag

Sok wave tulaj segítségét kérem.Volt itt köztetek bárki akinek 3 vagy annál többször kellett szervizbe vinnie a telefonját?Szerintem az enyémmel volt valami komolyabb bibi:(

[ Szerkesztve ]

(#500) St_Riv válasza leslieke (#498) üzenetére


St_Riv
csendes tag

Nekem is bír annyit kivéve, ha wifit használok. Akkor 1 nap. Mondjuk ha nem érek hozzá szerintem el lenne standby-on 1 hétig is :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.