Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Jöhetne valami új béta rom vagy valami ez a mostani KK5 nekem totálisan laggol és akad, még a képernyőfeloldás is, a menü animációk meg minden. :W

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#152) appel válasza bokrosolajos (#149) üzenetére


appel
őstag

király...bár sokat nem dolgoztál rajta, de egyedi :P

(#153) the radish


the radish
senior tag

Csak szólok, hogy a KIes és a frissítései nem csak a Wave-re vannak kitalálva. Azaz, ha a Kies frissít is, nem kell mindjárt csalódottnak lenni, hogy a bada nem....
Annyi, hogy az Apps-ot a bada csak a Kiesen (web, vagy mobil) keresztül érheti el, ellenben Én most egy pendrive-ről telepítettem egy progit.
bye bye bada és ez volt az utolsó hsz.-om

[ Szerkesztve ]

(#154) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Jó ez a KK5... tegnap kikapcsoltam 47%-kal a telót, és ma reggel meg 25%-ot mutat...

(#155) duvi


duvi
nagyúr

Megjelent az új téma szerkesztő badára:
Samsung Theme Designer 2.0.1.exe (189MB)
Forrás

[ Szerkesztve ]

(#156) aurel343


aurel343
tag

Hogy ma se unatkozzunk:

http://hotfile.com/dl/136611244/59f7463/S8500XXKK7_S8500OXAKK7_XEO.rar.html

http://t.co/ghL2Ah0V

Pass samfirmware.com

Töltsetek, telepítsetek!

[ Szerkesztve ]

(#157) bokrosolajos válasza appel (#152) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Hát ja, szöszölhettem volna rajta többet, hogy normálisan ráfeszítsem a kijelzőt, ezt csak úgy találomra, számértékek alapján "belőttem" :)

(#158) rObika8802 válasza aurel343 (#156) üzenetére


rObika8802
aktív tag

nekem mindj lent van :D

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#159) sittes79


sittes79
addikt

Nyomjátok az infot, hogy változott e valami? Miko lesz már ennek vége? :)

(#160) consono válasza rObika8802 (#158) üzenetére


consono
nagyúr

Van a XEO-ban magyar? Most megint nekiállhatok telepíteni... Eh, vendégeink jönnek, majd este...

"In God we trust. All others must bring data"

(#161) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

nincs magyar, gyorsult megint néhol, ikonokat mappába rakhatsz de ki is vehetsz onnan. pl IM mappában van windows live messenger yahoo messenger és gtalk, kirakhatod őket külön és IM mappát törlöd :) hangprofilokat most se látok, se eredmenyek.com se call record. shp van, böngésző megint jobb lett. KK7

(#162) Binyi01


Binyi01
aktív tag

Köszi mindenkinek, aki megnézte, látom vagy droidos telót kell vennem, vagy visszavenni az 'igényeimből.'

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#163) rObika8802 válasza consono (#160) üzenetére


rObika8802
aktív tag

megelőztek :) még ismergetem énis :D

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#164) consono válasza GeoJoe (#161) üzenetére


consono
nagyúr

No, lejött itt is, lehet, hogy tolok egy backupot és megnézem... Azt gondoltam lengyel -magyar két jóbarát, lesz magyar nyelv is, de hát í.j.

"In God we trust. All others must bring data"

(#165) richies válasza Binyi01 (#162) üzenetére


richies
senior tag

jah en nekem is elegem van mar a memoria elfogyasbol...meg a sok lagbol..

egyszeruen nem ertem hogy ekkora ceg, mint a samu nem kepes ezeket kijavitani honapok alatt....

:W :W :W :W :W

Rozsomak of Power

(#166) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Azt hiszem itt az ideje egy kis bemutatásnak!
Egy hete használok már egy WP7.5-ös telefont (HTC Radar), és mivel mondták egy páran, hogy írjak majd egy kis összehasonlítást / véleményt, így gondoltam egy hét használat után ez már kötelező. :K
Nos: Az első benyomások abszolút meggyőzőek voltak. Badánál mindig is vágytam arra, hogy az emailek egyből megjöjjenek a telefonomra is, és ez a funkció (push szolgáltatás) működjön is rendesen, ahogy az elő van írva. WP7.5-nél ez alap funkció! Naptár, email stb.. szinkronizáció nagyon jól működik.
A másik, amin nagyon jó derültem, az a multitasking. Álom, egyszerűen a Bada után. Felvetettem egy másik fórumban, hogy hogy tudom bezárni normálisan a böngészőt, erre szó szerint kiröhögtek, hogy minek azt bezárni ?
Jött a kérdés, hogy mit használtam ezidáig, hát persze hogy badát. :DD
Apropó böngésző! Bada után lenyűgöző az IE. :D De tényleg, gyors, és nem szenved, míg Badánál néha egy rémálom volt egy mobil oldal betöltése is.
A rendszer gyors, meg sem akad.
Rendszerről még annyit, hogy borzasztó jól integrálták bele a különböző szolgáltatásokat. Facebook, Twitter, akkor a Skydrive stb... Nagyon jól működnek.
Facebook alkalmazás használható, ami a Badánál nem mondható el. ;]
Ja igen!! Kb 1 vagy 2 napos volt a telefon, de már a 2. frissítést nyomtam fel rá. :C
A többi szolgáltatást meg sem említettem, mint például az Xbox Live-t, ami nagyon korrekt.
Összegezve: Szerintem megérte leváltanom, persze a WP-nél is vannak hiányosságok, de azt hiszem, nem annyi, mint Badánál, és a hozzáállás is merőben más. Samsung <--> Microsoft.
:R

[ Szerkesztve ]

PS4

(#167) sittes79 válasza mrhitoshi (#166) üzenetére


sittes79
addikt

Most ez miért nagy szám? nálam minden működik flottul bada-n amiket leírtál. xbox live meg mi a faxomnak kell telefonra? nézegetni a frend listet??

(#168) mrhitoshi válasza sittes79 (#167) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Azért nagy szám, mert amiket leírtam, azok nem csak nálam nem működik, hanem másnál sem. Xbox Live-ról meg annyit, hogy nézz utána, mert nem csak annyit lehet vele csinálni. A push szolgáltatás meg csak hackeléssel tudtam megcsinálni Badán, és akkor sem volt 100%-os. A ram elfogyást meg sem említem. :DDD Mindegy, nekem bevált a Windows Phone, csak azért írtam azt a kis szösszenetet, mert megkértek rá. ;)

(#169) ABal: :R Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a Wave egy gyönyörű készülék, és azt is élvezet volt használni, de a hiányosságok avagy hibái miatt megváltam tőle.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#169) ABal válasza mrhitoshi (#166) üzenetére


ABal
őstag

Örülök, hogy végre elégedetten nyilatkozol, még ha nem is a Badáról. Remélem, több örömöd lesz benne, mint a Wave-ben volt.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#170) szimike79 válasza mrhitoshi (#166) üzenetére


szimike79
őstag

Örvendetes, hogy végre dicsérő szavakat lehet hallani tőled. :K
Még ha nem is a badáról. :N
Teló minőségileg milyen? Azt tudom, hogy jó véleménnyel vannak róla, bár a formavilága nekem nem jön be.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#171) mrhitoshi válasza szimike79 (#170) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A telefon minőségileg nagyon ott van, én úgy jellemezném, hogy minőségileg nem rosszabb a Wave-nél. Formavilága viszont merőben más. A Wave egy karcsú, lekerített formavilággal bír, míg a Radar széles és picit szögletesebb. A kijelzője nem egy Amoled :B , ami látszik is a feketén, de tűrhető. Szóval így vissza gondolva, a Wave kijelző nagyon lenyűgöző volt, főleg a fekete, de az SLCD már nem tudja vissza adni azt a szép feketét, viszont a fehér szebb.

PS4

(#172) szimike79 válasza mrhitoshi (#171) üzenetére


szimike79
őstag

Én is nézegettem már a HTC kínálatot. Főleg a Sensation-t, de a kijelző volt az, ami nem tetszett. A fém készülékház, és a minőségi összeszerelés bejövős, és a Sense UI is kegyetlen jó. Igaz ez az androidos oldal, sajna nekem a WP7 nem szimpatikus.
Használd egészséggel az új kütyüt, remélem megtaláltad a számításod benne. :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#173) brendoncsopi válasza mrhitoshi (#171) üzenetére


brendoncsopi
tag

Fotókat tényleg olyan gyengéket csinál a Radar???

(#174) TomWexX válasza szimike79 (#172) üzenetére


TomWexX
addikt

Nézz utána a HTC Ville-nek, na én azt szemeltem ki utódnak. :) Samoled, fémház, 2mag, 1GB RAM, szép, nagyon vékony (8mm), stb. Jövő februárban jelenik meg...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#175) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Új firm milyen????? Infókat kérünk,aki már felrakta! Mert akkor én is tolom fel:D

(#176) szimike79 válasza TomWexX (#174) üzenetére


szimike79
őstag

Nem rossz, és ráadásul Samoled kijelző van benne 540x960-as felbontással. Egész korrekt lehet. :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#177) rObika8802 válasza Goldmen75 (#175) üzenetére


rObika8802
aktív tag

nemrossz :) igaz én még annyira nem veséztem ki a külömbségeket,de a fentről legördülő menü nem laggol annyira mint a XXKK5-ben

ja és gsmarena.com-on próbáltam egy youtube videót megnézni aztán memória elfogyott...flash videó elindult de még a csigánál 2x lassabban...

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#178) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Ez a firm feltűnően kisebb méret mint az eddigiek?!?!?!?

(#179) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

lassan át lehet nevezni a fórumot: milyen telefonra cseréljem a wave-emet? ;]

(#180) Goldmen75 válasza rObika8802 (#177) üzenetére


Goldmen75
őstag

Az alkalmazásokat nézd meg lécci mennek-e! Már ha visszaraktál már::D

(#181) rObika8802 válasza Goldmen75 (#180) üzenetére


rObika8802
aktív tag

nem használtam sok félét ,de már az előzőbe is mentek a progik nekem :) :D pl. Fruit Ninja

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#182) Tomajdon válasza rObika8802 (#181) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Rss World-ot meg tudod nézni, hogy megy-e? Meg Crazy duck pl. ami kilépett indítás után...

(#183) doctorur


doctorur
tag

Van olyan infó, amely boltban vásárolt WaveIII üzemszerű működéséről szól? Tehát nem valamilyen gsm portál "itt a kütyü próbáld ki, de bolti már egy kicsit más lesz" tesztje érdekelne.
Egyáltalán vett már valaki WaveIII-at?

(#184) rObika8802 válasza Tomajdon (#182) üzenetére


rObika8802
aktív tag

megnézem :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#185) rObika8802 válasza Tomajdon (#182) üzenetére


rObika8802
aktív tag

sajna rossz hírem van.... RSS-t nem telepíti 35%nál kiírja ,hogy install fail,először meg azt írta ki ,hogy nincs hely a memkarin ami lehetetlen mer 3,5 GB free :) másiknál az van amit írtál. :/

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#186) Tomajdon válasza rObika8802 (#185) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Köszi! Azt hiszem ez így is fog maradni... Akkor ezt a frissítést még kihagyom.

(#187) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Badablog.hu-n mé nincs fenn ez az új firm???:D

(#188) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Lehet állítani a cpu-t a wave-n is. CPU Set (csak bada 2.0)

(#189) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Jobbnak tűnik ez a firm, gyorsabb, jobbak a billentyűzetek, sokkal gyorsabban telepíti ,tölti az alkalmazásokat( vagy csak a router szájában ülök?!:) )
Eddig jobbnak tűnik!

(#190) mrhitoshi válasza szimike79 (#172) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Köszi! :R

(#173) brendoncsopi : Egész héten rohantam, így nem nagyon volt időm még megnézni, hogy milyen fotót csinál. :B

PS4

(#191) Goldmen75 válasza Tomajdon (#188) üzenetére


Goldmen75
őstag

S akkor melegebb lesz, jobban merül s hamarabb tönkremegy mint a sima asztali CPU-kat mikor húzzuk???
Érdemes kipróbálni? Lesz változás 200 Mhz-től?

(#192) Tomajdon válasza Goldmen75 (#191) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

CPU Overlock/underlock
Nem tudom, hogy miben lesz jobb. Többen azt írták az xda-n, hogy gyorsabb. Viszont ha pl. elutazol, leviheted 400 MHz-ra is, energiamegtakarítás céljából. :)

(#194) leslieke válasza Goldmen75 (#187) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs aki feltegye. Gondolom senki nem ér rá. Én se. :)

Épp azt nézegetem milyen telefont vegyek karácsonyra. :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#195) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Van német verzió is: S8500XXKK7_S8500OXAKK7_DBT.zip

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#196) szimike79 válasza leslieke (#194) üzenetére


szimike79
őstag

Inkább írtad volna azt, hogy kerested azt az egy bizonyos telót, amit vennél karácsonyra. :D

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#197) leslieke válasza doctorur (#183) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Innen a fórumról - tudtommal - még senkinek nincs. Én tervezem a vásárlást, de várok amíg gyári garanciával lehet kapni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#198) szimike79 válasza leslieke (#197) üzenetére


szimike79
őstag

Azon csodálkozom, hogy a mobilarénás srácokhoz még nem jutott el egy tesztre, pedig már lehet kapni. De az is lehet, hogy ők is csak a gyári csomagoltat tesztelik le. :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#199) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Gyerekek van benn flash!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#200) Binyi01 válasza Goldmen75 (#199) üzenetére


Binyi01
aktív tag

csak sz*rt sem ér... hogy nyersen fejezzem ki magam.

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.