Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) anrab válasza sittes79 (#249) üzenetére


anrab
addikt

nem kell debug levelt állítani mert alapból low a KK7. sőt ha jól emlékszem a KK5 is az volt.

[ Szerkesztve ]

(#252) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Szerintetek van rá esély,hogy még idén lesz 2.0 Bada?
Én már nem nagyon reménykedem benne :O

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#253) leslieke


leslieke
Jómunkásember

bada 2 official update in india

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#254) szimike79 válasza leslieke (#253) üzenetére


szimike79
őstag

Egyszer talán nekünk is lesz. :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#255) duvi válasza leslieke (#253) üzenetére


duvi
nagyúr

Kérdés, hogy ez a cikk mennyire hivatalos a samu részéről :F
A cikkben decembert említenek hivatalos 2.0 megjelenésre:
"bada 2 0 upgrade, bada 2 firmware, bada 2 0 update in india, bada update dec 2011 "

(#256) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Sziasztok, nemrég tettem szert erre a csodára, egyből lenne egy kérdésem. Természetesen már felraktam rá a 2.0 KK5-öt. Wifivel nem tudom használni a samsung appsot.. Mármint azt írja nincs net profilom. Akitől vettem, mondta hogy kell csinálni egy FAIL profilt, mert 2.0 BADA-n ez a bug. Most akkor hogy kell és mit csinálni? Érdemes feltenni a KK7-et?
A válaszokat előre is köszöntem :)

(#257) SlyChocolate válasza duvi (#230) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ez nagyon ott van!

(#258) leslieke válasza duvi (#255) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A december itt van, meglátjuk mikor lesz 2.0

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#259) anrab válasza csibusz0314 (#256) üzenetére


anrab
addikt

elösször állítsd be a net kapcsolatokat és utána menni fog minden.

(#260) Goldmen75 válasza csibusz0314 (#256) üzenetére


Goldmen75
őstag

Létrehozol egy új kapcsolatot, beírod hogy pl: T-mobile, alá meg internet s ennyi! Utána ezt alkalmazod mindegyik application profiles- nál s menni fog midnen!

(#261) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, akkor tényleg egy Fail internetkapcsolat kell neki:) Bár érdekes mód így sem jön be a 0.facebook.com.. Miért?
Másik: Megéri felrakni a KK7et?

Nem szóltam a face megy:) Na és a KK7 mert akkor felteszem holnap.
Amúgy egy kis vélemény: Nagyon jó kis telefon, mivel lány vagyok, így a méretei és nagyon passzolnak hozzám, a tudása meg... szóra sem érdemes annyira egyértelmű.
Most fogok filmet nézni a Tv-n a SCART csati segítségével. :) Nagyon meg vagyok elégedve a kicsikével:)

[ Szerkesztve ]

(#262) F-ECT$ válasza appel (#248) üzenetére


F-ECT$
titán

CPUSpy, de több ilyesmi progi is van.

Dive ever, work never.

(#263) appel válasza F-ECT$ (#262) üzenetére


appel
őstag

thx...ilyen van badára is?

(#264) F-ECT$ válasza appel (#263) üzenetére


F-ECT$
titán

Passz, szerintem nincs.

Dive ever, work never.

(#265) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Live wallpaper bada 2.0 samsung appson Szerintem szép, bár nem tudom letölteni... a telós appson nem találom, pedig tetszik, mert nem olyan puritán a kódos része, mint 1.2-n.

(#266) leslieke válasza Tomajdon (#265) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez tényleg jól néz ki.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#267) consono válasza Tomajdon (#265) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem azért nem látszik a telón, mert csak az S8600 szerepel az elérhető készülékeknél...

"In God we trust. All others must bring data"

(#268) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

Sziasztok!
Mit kell beállítani ahhoz,hogy lássam a MemCard tartalmát PC-n?Beállítottam a kapcsolatok/USB menüpontnál a háttértár funkciót,de miután csatlakoztatom a géphez,nem a MemCard tartalmát látom,hanem a telefonét,a memóriakártya ikonja a tálcán csatlakoztatáskor át van húzva... :(
Mit,hol és hogyan kell beállítani?

THX! :R

AeroCool Hexform, Gigabyte B550M K, AMD Ryzen 5 3600+Thermalright Assassin King 120 SE, 2x8GB Corsair Vengeance RED DDR4 3200Mhz, Sapphire Pulse RX 6600 8GB, Micron 2450 256GB, Micron 3400 512GB, Kioxia Exceria 960GB SATA3, Fractal Design Anode Bronze 650W, MEETION K9320 RGB, THE G-LAB Kult Helium

(#269) bexinho23 válasza Rottweiler89 (#268) üzenetére


bexinho23
őstag

Próbáld meg másik usb port-on.

(#270) Rottweiler89 válasza bexinho23 (#269) üzenetére


Rottweiler89
aktív tag

Köszi!
Sikerült megoldani,semmi extra,csak én vagyok brutál láma...:DDD User Fail... :DD

[ Szerkesztve ]

AeroCool Hexform, Gigabyte B550M K, AMD Ryzen 5 3600+Thermalright Assassin King 120 SE, 2x8GB Corsair Vengeance RED DDR4 3200Mhz, Sapphire Pulse RX 6600 8GB, Micron 2450 256GB, Micron 3400 512GB, Kioxia Exceria 960GB SATA3, Fractal Design Anode Bronze 650W, MEETION K9320 RGB, THE G-LAB Kult Helium

(#271) Floyd80 válasza duvi (#255) üzenetére


Floyd80
addikt

Szerintem ebben a cikkben csak keresési találatok vannak.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#272) Alan[HUN] válasza Floyd80 (#271) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Igen, azok csak címkék, az oldalom belüli keresésnél a címen kívül ezek alapján tudod megtalálni a bejegyzést, szóval sajnos nem releváns. Meg mint duvi említette, azért ne fektessünk nagy reményeket egy kétsorosba, amelynek az alján még a Wave 575(!)-öt reklámozzák, és ezen az oldalon kívül máshol Samu által megerősítve nem megtalálható! De persze ez lokális jellemző is lehet, de azért érdekes...:D

[ Szerkesztve ]

(#273) peter_k


peter_k
tag

consono:
Látsz arra esélyt, hogy legyen egy teljes értékű android a Wave-re fél éven belül?

(#274) consono válasza peter_k (#273) üzenetére


consono
nagyúr

Őszinte legyek? Nem, nem látok rá esélyt. Gyakorlatilag semmi előrelépés nem történt az elmúlt fél évben...

"In God we trust. All others must bring data"

(#275) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Miért akartok rá droidot??

(#276) consono válasza Goldmen75 (#275) üzenetére


consono
nagyúr

Engem a "miért ne?" motivált :) De többen szeretnék, hogy a remek hardver mellé sok app is legyen...

"In God we trust. All others must bring data"

(#277) F-ECT$ válasza consono (#274) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem sem lesz, egyrészt nem sikerült gyorsan eredményeket elérni, most meg már olyan "öreg" a készülék, hogy a legtöbb 1-2 év hűséggel megáldott tulaj is cseréli. A wave 3 és a bada 2 aztán lehet, hogy új lökést ad a projectnek.

Dive ever, work never.

(#278) Goldmen75 válasza F-ECT$ (#277) üzenetére


Goldmen75
őstag

Öreg vas nem vén vas! Még megállja a helyét bőven szerintem! Ezért sem adjuk el itt jópáran!:)

(#279) consono válasza F-ECT$ (#277) üzenetére


consono
nagyúr

Pont ugyanezt mondtam a hétvégén egyik ismerősömnek, hogy nem lesz kinek megcsinálni :) Mivel mindhárom gép hardvere eltérő, sajnos sok mindent nem lehet átvenni sem a régiekből...
Én részemről inkább támogatnám egy AppPlayer írását, de az is nagyon nyögvenyelős dolog, főleg azért, mert Bada SDK nincs linuxra, az Androidot meg nem lehet Windowson lefordítani...

Goldmen75: persze, hogy jó a vas, de erkölcsileg avul el, itt sem a hardver milyensége miatt adják el az emberek, meg nem amiatt van az ára ott, ahol van...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#280) leslieke válasza Goldmen75 (#278) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

;) Jól beszélsz!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#281) F-ECT$ válasza Goldmen75 (#278) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem ezt mondtam, hanem csak azt, hogy nem "éri meg" androidot hackelni rá, mert nem lenne elég ember, aki használná. Vasnak meg tényleg nem rossz, memóriából áll gyengén csak.

Dive ever, work never.

(#282) peter_k


peter_k
tag

Nekem azért tetszene az android, mert nagyon sok program van hozzá.
Ez az első "okostelefonom" és nem tudtam, hogy az androidhoz mennyi programot készítenek. Biztos nem használnám a századrészét sem, de azért érdekes volt végignézni, hogy csak fotózáshoz mennyi segédprogram és szerkesztő létezik. Egy évig biztosan eljátszanék ezekkel. :)
A portolásnak meg azért örülnék, mivel a wave I telefonom minőségével, formájával a mai napig teljesen elégedett vagyok. Nézegetem a telefonokat és nem hoztak ki olyat, amire szívesen lecserélném.
Csak a badát tartom rajta nemkívánatosnak . :)

(#283) bokrosolajos válasza peter_k (#282) üzenetére


bokrosolajos
őstag

peter_k: 100% adom!
Így vagyok vele én is. De ellentétben sokakkal, én már nem várok semmi meglepő fordulatot bada ügyben, szépen, lassan, csendben el fog ez halni

csibusz0314: Üdv a tagok között! Nem sok lány tulaj van közöttünk, így mindenképp örvendetes a jelenléted.
:K :B
Fogadd el ezt a Wave 1 készítette virágos képet:

Más. Köszönöm a tanácsokat, azt hiszem Wii lesz inkább, egy adag kiegészítő adapterrel

[ Szerkesztve ]

(#284) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Talált/látott már valaki Wave 3-at, amit gyári garanciával árulnak?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#285) duvi válasza leslieke (#284) üzenetére


duvi
nagyúr

Nézem minden nap, de eddig csak bolti garisat találtam. Szerintem amíg a T-nél nem jelenik meg, addig nem lesz magyar nyelvű gyártói garis függetlenben se. :( A Samsung Magyarország oldalán sincs még kirakva a Wave III.

(#286) leslieke válasza duvi (#285) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is nézem minden nap. Pénteken benéztem az MM-be is, hátha (külföldön már ott is árulják), de semmi.

Viszont jó hír, hogy 300 Ft alatt az euró. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#287) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Szurkolok nektek! Végre pici pénzért hozzá jutnátok egy csúcs-szuper bada 2-es telefonhoz!

(#288) csibusz0314 válasza bokrosolajos (#283) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Óóó, köszönöm a virágokat ^^. Én is azokkal vagyok akik nem akarnak megválni ettől a készüléktől. Nekem volt már egy pár telefonom, így fél év alatt :D :
- ZTE Blade
- SE Mini Pro
- HTC Hero
- Iphone
- Acer Neotouch
- Samsung Wave

Azt hiszem, mindegyik rendszerrel találkoztam és kipróbálhattam mindent. Android nice.. Sok oldalú, meg persze szabad fejlesztést kapott, akármilyen "halandó belenyúlhat". Win Mobile-ról inkább nem beszélnék, olyannyira nem fogott meg :) ... IOS... Ezt gondolom mindenki tudja.. Bada: Nem tudom miért, nem tudom hogyan.. De nekem ez tetszik a legjobban. Rendben hogy nem nyitott, de optimalizált.. Szépen megy.. Nincs fagyás, nálam még nem fordult elő (lehet szerencsés vagyok) ... Így ennyi nap alatt ez a véleményem, aztán majd kiderül^^

(#289) peter_k válasza csibusz0314 (#288) üzenetére


peter_k
tag

".. IOS... Ezt gondolom mindenki tudja.. "
Én nem tudom. :)
Egy-két sort ha írnál róla, mi az ami nem tettszett benne...

(#290) Goldmen75 válasza csibusz0314 (#288) üzenetére


Goldmen75
őstag

Szia!

Gondolom Neked még vagy az 1.0 vagy a 1.2 van fenn, azért nincs fagyás:)
Mi már sokan 2.0-át használunk, persze amiket eddig kiadtak, bétákat, na itt vannak bugok, de hát ugye béta:)
De jó lesz, mintha új teló lenne!:DD

jah! Üdv a csapatban!:)
@>--/---------

(#291) csibusz0314 válasza Goldmen75 (#290) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Hát 2.0 KK5 van rajta :D Azért kérdeztem mindössze 2X, hogy megéri-e a KK7 :D És idáig egyszer sem fagyott, és nem is indult újra^^KOPP KOPP KOPP

peter_k: IOS.. Hát, mindent felpakolhatsz rá ez tény, szabad vagy mint a kismadár... DE.. Roppant együgyű.. Nekem hiányzott a lapozható háttér, meg minden... Plusz ez a kötöttség, hogy oké, hogy van 8-16 GB belső memóriád, de nem érheted el, csak az ITunes-on... Nincs olyan, hogy megnézed, mint adathordozót.. Nem jött be..

[ Szerkesztve ]

(#292) peter_k válasza csibusz0314 (#291) üzenetére


peter_k
tag

Köszönöm a gyors infót. Elgondolkodtató..

(#293) F-ECT$ válasza csibusz0314 (#291) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem vagyok nagyon otthon a témában, de JB-vel (ami itt a mobilarénán is legálisnak számít) egy csomó kötöttség kikerülhető.

Dive ever, work never.

(#294) Goldmen75 válasza csibusz0314 (#291) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nekem eddig jobb a KK7 mint az 5. Egyszer sem fagyott még s indult újra! De azt aláírom hogy wave és wave között is lehet különbség, hiába van 1forma vasunk:)

(#295) csibusz0314 válasza Goldmen75 (#294) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Okés, akkor a napokban felrakom a KK7-et ^^. Kösz a választ :)

(#296) gelbelex


gelbelex
őstag

A Wave3-ra most emlegetik az XXKK5-öt (bada-blog.de)...
Ha a betűjelek valamiképp a fejlesztési stádiumra utalnak..., akkor felmerül a kérdés:
Ennyire nincs kész a 2.0 a Wave3-ra sem..? :Y
De, nézzük a jó oldalát, legalább történnek dolgok. :C

(#297) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Vicces és érdekes ez a papermanes téma kb 2 percig. :) De legalább van benne ilyen is! :D

(#298) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Most akkor nekünk is van Carrier IQ-nk? Pedig már kezdtem örülni hogy az "esetlen" Badánk kimarad, de ezek szerint nem rendszer függő!!!
Carrier IQ :W

Aki kicsit jobban benne van, az reagáljon valamit D: Én annyira nem értem, lehet-e ilyen, vagy csak pánik keltés, xda-n is írnak róla...........

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8T 8/256

(#299) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Őő egy kérdés, ha én nem használom social hubot, akkor felrakhatom az érintetlen változat KK7-et? Mert a telefonos beszélgetésének a rögzítése sem fog meg :)

(#300) szimike79 válasza csibusz0314 (#299) üzenetére


szimike79
őstag

Ahogy látom a 2.0 végleges változata kapcsán még semmi változás nincs. :(
Nálam viszont kellemetlen negatívumok jelentkeztek a telefonon. Nem tudom másnak is jelentkezett-e már hasonló eset?
Ma kétszer kifagyott a telefonom, de úgy hogy alig tudtam életet lehelni bele. Még az on-off gomb hosszas nyomvatartására is csak sokadik próbálkozásra sikerült restartra bírnom. Pedig csak két szimpla hívásom volt, mellette nem volt internet, játék. Bontottam a hívást a fizikai billentyűvel, és télire vette a figurát.
Lehet megsértődött, mert nézelődtem egy T-pontban, szemügyre vettem néhány telót. :D

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.