Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Alan[HUN] válasza TomWexX (#742) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Személy szerint, egyetértek veled, kegyetlen lassú, a felhasználói élménye egy tégláéval vetekszik, de a téglát el lehet dobni, ami azért mégiscsak szórakoztatóbb!:DD Meg azért mobil fb-től nekem még nem fagyott ki... (kivéve, ha mellette volt rendes, asztali is néhány oldal erejéig, olyankor viszont anyáztam rendesen!:((()

Ami a csoportokat illeti, én is a negyedikbe sorolnám magam, mint telefon, a Wave tökéletes választás, mint okostelefon már kevésbé... Számomra leginkább az rejtélyes, hoyg miért csak 70 mb memória látszik a 384-ből, ami arányaiban kevesebb, mint 20%, holott édesanyám frissen vett droidos galaxy giojában több, mint 200 mega látszik a memóriakezelőben az 512-ből, tehát majdnem a fele!

(#752) PartyShan


PartyShan
aktív tag

Aki próbálta már 2.0-ban a böngésző ha zoomolok akkor tördeli a szöveget?

(#753) Alan[HUN] válasza PartyShan (#748) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

2.0-ban nem jön vissza(ti. maradnak alul a gombok), viszont a fölső címsor csak addig látszik, amíg lejjebb nem görgetsz, utána, amíg nem görgetsz fel teljesen az oldal tetejéig eltűnik, szóval összességében így is több helyed lesz, mint 1.2 alatt!

(#754) TomWexX válasza duvi (#747) üzenetére


TomWexX
addikt

Köszi, olvastam én is. :) Életem során kb. egyszer kaptam MMS-t, azt is a T-től, úgyhogy valahogy megleszek nélküle. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#755) PartyShan válasza Alan[HUN] (#753) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Köszönöm, csak az a bosszantó, hogy opera miniben meg a teljes kijelzőn tudok böngészni. Na mindegy ezt kell szeretni megszokni :)

(#756) Kaji válasza PartyShan (#752) üzenetére


Kaji
tag

Igen.

(#757) Willie válasza Alan[HUN] (#753) üzenetére


Willie
őstag

1.2 alatt is lehet úgy játszadozni a dologgal, hogy ne látszódjon a felső sáv, csak a hangerő le-fel gombokkal kell léptetni az oldalt, és akkor nem jelenik meg a felső sáv....ez már a 2.0-ban nem működik...ott mindenképpen tapizni kell a képernyőt...(ez sajnos engem eléggé zavar)

(#758) Tomajdon válasza TomWexX (#745) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Nekem már nem tudom mióta van 2.0, meg a régebbi béták is fent voltak, és én azt mondom, hogy megéri. Nekem is problémás kameragomb (kb. 600-700 képet lőttem vele), néha megnyomom, megint megnyomom és utána pár mp-re rá lő egy képet. Itt a bada 2.0-ban meg már jó párszor megnyomtam a szoftveres gombot, ráfókuszál, és kész a kép. Elég csak hozzáérni. A hardveres gombot jobban szeretem, de néha gyorsabb a szoftveres gombbal képet lőni, és itt is úgy van, hogy ameddig rajta tartod az ujjad, addig fókuszál (makrónál ez jól jöhet).

PartyShan: Van szöveg tördelés. World wrapping on, és akkor duplakattnál tördeli a szöveget, egész szépen. A böngésző nagy + a bada 2.0-nak.

[ Szerkesztve ]

(#759) PartyShan válasza Kaji (#756) üzenetére


PartyShan
aktív tag

Ennek örülök. Köszi

(#760) Kaji válasza Tomajdon (#758) üzenetére


Kaji
tag

Továbbá ahova kattintasz/böksz, oda fókuszál. Ez is egy elég jó funkcióa 2.0-ban.

(#761) ABal válasza Kaji (#760) üzenetére


ABal
őstag

Ez nem a 2.0 vívmánya, de örömteli, hogy legalább nem került ki belőle.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#762) Tomajdon válasza ABal (#761) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Viszont a videó közbeni touch-focus már a 2.0 érdeme. :)

(#763) ABal válasza Tomajdon (#762) üzenetére


ABal
őstag

Az mindenképpen jó hír!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#764) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Németországban a T-mobile és a Vodafone is árulja a W3-at: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#765) Tomajdon válasza leslieke (#764) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

A t-nél csak 20 euró? :DDD :DDD

(#767) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

Köszi mindenkinek a képekkel kapcsolatos felvilágosítást! Lehet tenni kéne arrafelé tavasszal egy kirándulást! :)

(#768) St_Riv


St_Riv
csendes tag

Amúgy ti használtok rajta kijelzővédő fóliát?

(#769) leslieke válasza St_Riv (#768) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#770) Tomajdon válasza St_Riv (#768) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Szintén nem. Vigyázok rá, szóval alig látható hajszálkarcok vannak a kijelzőn, ami csak lámpafénynél egy bizonyos szögben látható.

(#771) St_Riv


St_Riv
csendes tag

Karcok engem se aggasztanak annyira, viszont ez a szörnyű maszatolás igen. Arra gondoltam lehet a fóliától nem maszatolódna ennyire.

(#772) Kaji válasza St_Riv (#771) üzenetére


Kaji
tag

Én most felraktam egy fóliát. Elég olcsó volt, 6 db 1 euro. Ebay-ről rendeltem németországból. Tök jó, meg elég strapabíró, viszont nehezebb róla letörölni a zsírfoltokat és jobban is látszanak.

(#773) duvi válasza St_Riv (#768) üzenetére


duvi
nagyúr

Én se használok fóliát. Zsebben hordom mindenféle tok nélkül.
Egy db karc sincs még a kijelzőn :N

(#774) bandi0000 válasza duvi (#773) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hali
Frissíteni akartam a telefont a Samsung Kiessel már letöltötte hozzá a cuccokat, már telepítette de egyszer kiírta hogy nem sikerült a frissítés és válasszam a vész visszaállítást, de mikor az is elkezdődött az se sikerült, kihúztam és visszadugtam de azután a Kies nem ismerte fel a telefont csak a gép, ha beakarom kapcsolni a mobilt az látható hogy kapcsolódik a géphez ha pedig csatlakoztatom akkor egy töltő szimbólum jelenik meg és nem csinál semmit, nagy a baj?

Xbox One: bandymnc

(#775) duvi válasza bandi0000 (#774) üzenetére


duvi
nagyúr

Csatlakozás nélkül meddig jut el a telefon bekapcsolás után? Mit látsz a kijelzőn?

(#776) bandi0000 válasza duvi (#775) üzenetére


bandi0000
nagyúr

bekapcsolom és egy ilyen kis cucc a képernyő közepén van hogy telefon és a számítógép között egy háromszögbe (sárga) egy felkiáltó jel
és ennyi
kikapcsolni se enged

Xbox One: bandymnc

(#777) San398 válasza bandi0000 (#776) üzenetére


San398
őstag

Be tudsz lépni Download mode-ba? mert akkor Multival helyrehozható:[link]
nyomva tartod a HANGERŐ LE + TELEFONZÁR + BEKAPCSOLÓ gombokat egyszerre amíg meg nem jelenik egy “Download mode” felirat

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#778) bandi0000 válasza San398 (#777) üzenetére


bandi0000
nagyúr

igen azt lehet mindjárt meg póbálom köszönöm meg azt is megköszönném ha fent tudnál maradni még valameddig hogy ha valami gond lenne

Xbox One: bandymnc

(#779) San398 válasza bandi0000 (#778) üzenetére


San398
őstag

Leszek egy darabig, de szerintem mások is lesznek rajtam kívül akik jobban értenek hozzá és többet tudnak a frissítésről!
Ezt a részt olvad át nagyon: "Hiba történt a frissítés közben mit tegyek?"

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#780) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Na lenne egy nagy kérdésem.. Nem teljesen ide tartozik..
Páromnak van egy N900-as Nokiája. Kártyás, nem előfizus.. És mikor feltöltjük a telót 3000 HUF-fal, felmegy a Tmobile által ingyenessé tett FACEBOOK-ra (zero mód).. Leszívja az összeget a teló.. Nincs semmi sem beállítva, hogy frissítsen, vagy hogy más oldal meg lenne nyitva. Nincs adatforgalom úgymond.. Mitől lehet mégis? Köszi a választ :)

(#781) duvi válasza csibusz0314 (#780) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem elég felmenni a T-Mobile által ingyenes FB oldalra! A FB profilodból elküldted a T-mobilenak a számodat és kaptál visszaigazoló sms-t, hogy ingyen használhatod ezentúl ezt a butított FB oldalt? Ráadásul ha jól tudom, nem minden készülékkel működik. Facebook Zero

[ Szerkesztve ]

(#782) Peti66 válasza St_Riv (#768) üzenetére


Peti66
senior tag

Én sem :N Meg minek is,ha a kést is bírja :D :))

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#783) csibusz0314 válasza duvi (#781) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Na most ha jól értelmezem, akkor csak akkor ingyenes, ha van valamilyen netes előfizum is a telóra? Vagy az nem kell? Mert nekem sincs előfizetés, és működik, bár már fél éve nincs feltöltve a kártyám :F
A lényeg, HA NEM KELL INTERNET ELŐFIZU A TELÓRA... akkor kell küldeni a facebooknál egy visszaigazoló smst, vagyis amit ott írnak?

(#784) duvi válasza csibusz0314 (#783) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen. Fontos, hogy legyen aktiválva valamilyen adat dícsomag. Nem muszály előfizetősnek lennie:
"A Facebook Zero használatához szükséges, hogy valamely adat-díjcsomagunkra előfizessen, ez lehet akár a havidíjmentes Net Start vagy más havidíjas csomag is."(/I)
Ha nem sikerül beállítani, akkor hívjátok fel a 1430-at és az ügyfélszolgálattal megbeszélitek, hogy mit szeretnétek pontosan. Ők is be tudják kapcsolni a NetStartot (havidíj mentes) és elküldik a telefonra az aktiváló sms-t is.

[ Szerkesztve ]

(#785) csibusz0314 válasza duvi (#784) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Én most mondtam vissza a netstartot :D Mert úgysem használom a netet xD Na mindegy :D Nem baj :D Akkor sajnos, nekem sem fog már működni a drága.. :D Viszont akkor a páromnak az SMSt el kell küldenie-hogy ténylegesen ingyen tudja használni? Mert ugye ő csak azt használja, és mégis szívja a kártyát..

Ó milyen okos vagyok:D Ugye kaptam az sms-t, amivel aktiválták a netstarthoz.. és írták hogy -NETSTART kikapcsolás.. És igen olyan okos vagyok:D +NETSTART és kaptam is választ, hogy aktiválták :D Ezazzz :D most már van Facebook:D

[ Szerkesztve ]

(#786) Tomajdon válasza duvi (#784) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Nekem is ez volt. A my t-mobileba lépj be és aktiváld a net startot ahogy duvi írta. Vagy amelyiket akarox, van még a vmilyen GPRS azt hiszem. Reklám: most 2x30 napig 90 ft a go net m (100 mb) és a go net s (30 mb). Nekem ez a 2. hónap a 100 mb-os csomagból, nincs túlforgalmazási díj. Sztem megéri, de ha csak zero fbre kell akkor jó vmelyik dijmentes is.

(#787) csibusz0314 válasza Tomajdon (#786) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Nem kell belépni, csak simán el kell küldeni hogy +NETSTART a 1430ra :D De nem az a baj,hogy nincs, hanem hogy szívja a kártyát.. És akármit csinálok 25x megnéztem, hogy be van-e a nokián kapcsolva valami frissítés, de nincs.. 3G re van állítva a net van még Dual meg GPRS... Nem tudom mi lehet akkor a baj :S

(#788) duvi válasza csibusz0314 (#787) üzenetére


duvi
nagyúr

A legegyszerűbb ha felhívjátok a 1430-at arról a telefonról amin aktiválni szeretnétek az ingyenes FB oldalt. Kéritek az ügyfélszolgálatot és ők gyorsan megoldják a problémátokat.
Ugye nem külföldön vagytok most? Mert: "Külföldön adat-díjcsomagtól függetlenül minden esetben díjköteles a Facebook Zero oldal böngészése."

[ Szerkesztve ]

(#789) csibusz0314 válasza duvi (#788) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Nem nem Itthome :)

(#790) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Srácok! Mi lett a Fruit ninjával??? Sehol nem találom, lányom meg szerette(én is)..
5let?

(#791) rObika8802 válasza Goldmen75 (#790) üzenetére


rObika8802
aktív tag

énis csak a letöltéseim között találtam meg a telómon :D mármint onnan tudtam visszarakni amúgy asszem így van a neve Fruit_Ninja_terminated

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#792) leslieke válasza Goldmen75 (#790) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Levették az Appsról, terminated jelölést kapott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#793) csabám


csabám
addikt

Hali mindenkinek. Egyik haveromnak állítólag a kies felkínálja a 2.0 - át, viszont folyton azt írja ki, hogy kell még 13 mb szabad hely, pedig több mint 300 van neki. . . Létezik, hogy felajánlja a 2.0 - át? :R

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#794) leslieke válasza csabám (#793) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem létezik. Itthon legalábbis.

13 MB hely felszabadításához törölje a böngészési előzményeket.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#795) csabám válasza leslieke (#794) üzenetére


csabám
addikt

Kamuzott akkor :DDD

Mondtam neki, hogy csináljon egy full wipeot és úgy próbálja, de ugyanaz a szindróma akkor is.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#796) leslieke válasza csabám (#795) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vagy csak benézte a verziót.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#797) F-ECT$ válasza leslieke (#796) üzenetére


F-ECT$
titán

Vagy a Kies 2.0-ról van szó :DDD

Dive ever, work never.

(#798) csabám válasza leslieke (#796) üzenetére


csabám
addikt

Mindkettő variáció lehetséges:)

Köszönöm az infót.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#799) Goldmen75 válasza leslieke (#792) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nemáááá....s még a letöltéseim között sincs...pedig egyszer már megvettem.....lehet valamit okozni vagy RIP?????

(#800) leslieke válasza Goldmen75 (#799) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

RIP. Ha a letöltések közt nincs meg, akkor hivatalosan nincs mód újra feltelepíteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.