Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) San398 válasza szimike79 (#300) üzenetére


San398
őstag

Lehet, hogy a Te telefonod nőnemű. Hullámzó hangulata és bevágta a durcit! :D
Tartok tőle, hogy az idén már nem lesz 2.0-a! :(

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#302) consono válasza San398 (#301) üzenetére


consono
nagyúr

Erre csak azt tudom mondani, mint mindig: jópárunknak már hetek, hónapok óta itt a 2.0... Szerintem a legutóbbi két verzió már nem rizikós, simán használható élesben!

csibusz0314: persze, simán mehet az is, de ha használsz exchange/gmail mailboxot a telón, akkor a PSH azért jobb...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#303) szimike79 válasza San398 (#301) üzenetére


szimike79
őstag

Lehet át kell keresztelnem WÉvi-re! :DDD
Sok reményt én sem fűzök hozzá, hogy az idén megkapjuk. :(

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#304) csibusz0314 válasza consono (#302) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Hát egyedül a Gmailemet szoktam nézni telón..De nem tetszik, hogy ott is jelzi, ha valami jön.. -.-" :D

(#305) consono válasza ruszi_tomi (#298) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem csak az Androidos készülékek érintettek, de azok is csak a USA-ban. Nekünk eddig nem volt félnivalónk, de ki tudja ettől nem kapnak e kedvet :/

"In God we trust. All others must bring data"

(#306) csibusz0314 válasza csibusz0314 (#304) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Ha a gmailt használom csak..gondolom van rá valami app.. Akkor nem kell a Social ugye?

(#307) leslieke válasza ruszi_tomi (#298) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ebben a cikkben sehol nem találtam infót a Badáról. Szvsz nincs Carrier IQ a Badában.

Vagy van és megvan az ismeretlen eredetű képernyő felvillanás oka. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#308) snecizero


snecizero
senior tag

Inkább lefekszem hiába várok én a bada 2.0 ra. :DDD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#309) bokrosolajos válasza csibusz0314 (#288) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Igazán nincs mit! Virágot minden hozzád hasonló szép hölgynek! ;)
Hivatásomból kifolyólag tele van az életem virágokkal... ;]
IRL remélem a partnereddel kitartóbb vagy, s nem cserélgeted annyiszor, mint a mobiljaid :))

Más. Ki fejleszti az EasyTimeLapse progit?

[ Szerkesztve ]

(#310) duvi


duvi
nagyúr

(#311) bokrosolajos válasza duvi (#310) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Köszi duvi!

Azt gondoltam, innen valaki. Dicséretes az eddigi lelkesedése. Nem adja fel olyan hamar, mint én. Ha még nem adta fel, úgy értem
Anno nekem volt ötim egy TL progi, akkor még az sem létezett, ami azóta felkerült az Appsra.
Sajnos a kijelző örökös probléma, ezen is jól le lehet szűrni, hogy a bada 2 sem váltja meg a világot.
Egy-két új fícsör, egy-kettő megszüntetésével helyet kapott, kapott egy kis grafikai frissítést és szotyi.

(#312) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

Zenelejátszó widgetet hogy tudok varázsolni a készenléti képernyőre?Mert ugye gyárilag nincs...Mit szedjek le hozzá Samsung Apps-en keresztül?

Üdv: Rottweiler89

(#313) leslieke válasza Rottweiler89 (#312) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs ilyen widget, tudtommal. De a felső legördülő menüből is lehet vezérelni a lejátszót.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#314) consono válasza csibusz0314 (#306) üzenetére


consono
nagyúr

Nem, támogatja anélkül is a GMailt.

"In God we trust. All others must bring data"

(#315) consono válasza bokrosolajos (#311) üzenetére


consono
nagyúr

Egy nagy változás van a 2.0-val: bárki hozzáférhet a privileged API-hoz, ami eddig kevesek kiváltsága volt, ezzel nőhet a programok száma és olyan progik is megjelenhetnek, amikre eddig esély sem volt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#316) gelbelex válasza consono (#315) üzenetére


gelbelex
őstag

Lenne is néhány ötletem:
- hangprofilok, widgeten vagy automatizálható be/átkapcsolással
- automatizálható wifi-re csatlakozás és levél-lekérdezés
- több hangsávot kezelni tudó videolejátszó
- talán még a híváslista is jobban testreszabható lenne egy külsős programmal

(#317) consono válasza gelbelex (#316) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, az első kettőben nem vagyok biztos, widdgeten keresztül biztosan nem, de a másik kettőt nem látom miért ne lehetne megcsinálni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#318) gelbelex válasza consono (#317) üzenetére


gelbelex
őstag

"automatizálható wifi-re csatlakozás és levél-lekérdezés"

A WifiDiscover program (rákérdezés után) maga kapcsolja be a wifit, tehát bekapcsolható program által. Ezután (ha már online a telefon) mi lehet probléma?
(Ha nem widget, hát nem widget.)

(#319) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A bada com oldalára is felkerült a 3 új bada 2.0-ás telefon, és a samsung apps után a samsung.com is külsőt váltott.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#320) consono válasza gelbelex (#318) üzenetére


consono
nagyúr

Nem erre gondoltam, hanem a hangprofil állításra widgetből :) Így belegondolva talán a másik is megvalósítható, én a levél-lekérésben nem vagyok biztos...

"In God we trust. All others must bring data"

(#321) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kint Messenger 2.0 bada 2.0-ra

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#322) Silenzio válasza bokrosolajos (#283) üzenetére


Silenzio
addikt

Abszolút off: felfigyeltem egy hsz-edre, ezért elolvastam az utóbbi kb. 20-at, és nem tudom eldönteni, hogy élből trollkodsz vagy a hülyeségük miatt oltogatod a jónépet. :)

Wii-t ne vegyél, jövőre kivezetik a piacról. A másik meg, hogy jelenleg a legjobban emulálható konzol. Kb. 10 játékot próbáltam ki vele, 7 tökéletesen megy még integrált VGA-val is.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#323) Goldmen75 válasza leslieke (#321) üzenetére


Goldmen75
őstag

Vajon miért nem tudom letölteni ingyen, mikor már leszedtem 1x ????
Eddigi bétás frissítések alkalmával mindig vissza tudtam tenni INGYEN! Most vajon miért nem ??

(#324) leslieke válasza Goldmen75 (#323) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:B Hibáztam a leírásban: csak Wave 3-ra érhető el. Javítottam.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#325) consono válasza Silenzio (#322) üzenetére


consono
nagyúr

A Dolphint használtad? Irányítani mivel lehet? Van pár játék, aminek a kölök nagyon örülne, de PC-re nincs,csak konzolra...

"In God we trust. All others must bring data"

(#326) Goldmen75 válasza leslieke (#324) üzenetére


Goldmen75
őstag

leslieke! Mostanság egyre többet hibázol!:DDD Figyelek ám!:D

(#327) leslieke válasza Goldmen75 (#326) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez már az öregedés jele. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#328) Goldmen75 válasza leslieke (#327) üzenetére


Goldmen75
őstag

ja én is mindig ezzel védekezem:D
Na de komolyan kérdem ám, hogy a kint messngert amit már eccer rég ingyé leszedtem, most mért nem tudom leszedni?!?
Erre varrjon valaki gombot

(#329) duvi válasza Goldmen75 (#328) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez a Kint Messenger 2.0 verziója és jelenleg CSAK a Wave III a támogatott készülék. Forrás

[ Szerkesztve ]

(#330) bokrosolajos válasza Silenzio (#322) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Egyáltalán nem trollkodok, mindenkinek a tükörképe vagyok. Csak nagyítósban! ;]

Kösz a választ. Engem az érdekelne, nem túl gagyi-e a grafikája, vagy a játékok. Mondjuk gyerekeknek lenne, ebből a szempontból mindegy lenne, de tudom, ha nem tetszene, idegesítene a tudat, hogy béna, mint egy badás készülék :DD

(#331) Goldmen75 válasza duvi (#329) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ezt én értem, de én a sima kint messengert szedtem le vagy fél éve s most már nem tudom, holott egyszer már "megvettem".....szal samu kicseszett velem?!

(#332) leslieke válasza Goldmen75 (#328) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért, amit írtam: csak a Wave 3 szerepel a támogatott eszközök listáján. Hiába van fent neked a bada 2.0, az kevés.

Szerk.:
Ezt a verziót sem tudod leszedni: Kint Messenger

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#333) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Egy kis negatívum és egy kis dicséret a Wave-nek:

Ugrunk egyet az árban, de nem vészesen nagyot: 55 ezer forintért ugyanis Samsung Wave I és Wave II is kapható. A saját rendszerű (bada) készülékduó az egyik legkiválóbb okostelefon-vonal lehetne a piacon, csak kevés az elérhető alkalmazás. Ha azonban nem játékokkal óhajtjuk múlatni az időt, akkor a Wave nagyon szerethető cucc, kiváló multimédiás képességekkel, fém készülékházzal és fizikai híváskezelő gombokkal, valamint pazar kijelzővel érkezik, igazi unikum az okostelefonos piacon – tudásához képest meglehetősen olcsón.
Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#334) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Felszeretném telepíteni a S8500XXKK7 firmwaret a telefonomra, tegnapelőtt járt le az 1 év Samsung garancia a telefonomon, és most már nagyon elegem van az 1.2-ből, és nem bírok továbbvárni a 2.0 rendszerre. Tudnátok valami leírást adni, hogy hogyan is kell feltelepítenem? Illetve, hogy esetleg utána hogy tudom majd visszatelepíteni rá az 1.2-t? Mit veszíthetek azzal, hogyha felteszem a 2.0-t a megjelenése előtt?

Előre is köszi.

Üdv.

szerk.: http://www.badablog.hu/2011/10/szoftverfrissites-multiloaderrel/

Ezt találtam közben, ezt használjam?

[ Szerkesztve ]

(#335) leslieke válasza Willie (#334) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt a leírást használhatod.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#336) Willie válasza leslieke (#335) üzenetére


Willie
őstag

És ha úgy csinálom, ahogy ott van leírva akkor igaz biztos, hogy nem ronthatom el a telefonomat?

(#337) pumedli


pumedli
csendes tag

Aki annyira app függő, annak itt egy friss statisztika, hogy melyik rendszerre mennyi elérhető a legújabb becslés szerint.
A Bada nem szerepel a listán... :B Bizonyára a felmérésnél éppen átmenetileg nem volt elérhető a Samsung Apps, ezért maradt ki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#338) duvi


duvi
nagyúr

Bekerült a bada rendszer is a Conduit Mobile platform támogatott rendszerei közé. Ezzel a lehetőséggel, több alkalmazás lesz elérhető a jövőben számunkra is. :K Forrás

[ Szerkesztve ]

(#339) leslieke válasza Willie (#336) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Esély mindig van rá, de az a helyes módszer, ami ott le van írva.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#340) Willie válasza leslieke (#339) üzenetére


Willie
őstag

Sikerült, köszönöm a segítségedet! :)
Majd jelzek én is infókkal, hátha tudok szolgálni valami újdonsággal! :) Első benyomás: szokatlan, meg kell szokni! De annyi biztos, hogy látványos, tetszetős! A GPS a szobában 5 mp alatt talált jelet, SIM kártya nem volt a telefonban!!!!! :Y :C (bár így elsőre nem tűnik a legpontosabbnak, de már ez is valami! :) )
Egyelőre ennyit, rohanok is. :)

[ Szerkesztve ]

(#341) Willie válasza Willie (#340) üzenetére


Willie
őstag

Szerkeszteni már nem tudtam...még gyorsba annyit, hogy ezek a tippüzenetek, ahol ki lehet pipálni a do not show lehetőséget, ezek még mindig fel fognak ugrálni minden telefon újraindításkor? :(

(#342) duvi


duvi
nagyúr

A Francia DK Games cég, négy új játékot jelentett be bada 2.0-ra a Power AppRace keretében. Mind a négy programot ingyen kínálják majd a felhasználók részére.
-RAGGED EDGE EXTENDED (videó bemutató)
-MY FRENCH TEACHER: SPEAK AND SEDUCE
-STREET FIGHTING: VOLUME 1
-AMBIANCE ZEN AND RELAX HD
Részletek és képek ITT tekinthetők meg.

(#343) leslieke válasza duvi (#342) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Ragged Edge az játék, de a többi inkább oktatóprogramnak néz ki.

Sőt, az Ambiance Relax még annak se...

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#344) duvi válasza leslieke (#343) üzenetére


duvi
nagyúr

Jogos a kiigazítás. :B Elnézést kérek! Multitaskingban írtam a bejegyzést :D
Csak egy játék és további három program szerepel a bejelentésükben.

(#345) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Bazz...nem tom letenni a telót....ez a farm frenzy elragadott! Help:D:D:D

(#346) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az feltűnt, hogy a topic címéből eltűnt a tesztelékor adott "harmadik király" jelző? :)

szerk: Vedd észre a smiley-t :K

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#347) leslieke válasza F-ECT$ (#346) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Feltűnt. Mivel ez egy új topic. Nem kéne mindenhez összeesküvés elméleteket gyártani.

Szerk: észrevettem. és?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#348) gelbelex válasza leslieke (#333) üzenetére


gelbelex
őstag

"az egyik legkiválóbb okostelefon-vonal lehetne a piacon"

Egyetértek, a 2.0-val meg is szerettem, nem is készülök váltani. :N
Csak az a néhány pitiáner hiba..., amelyek egy része könnyen megoldható lenne, más része meg már jó volt/megvolt az 1.2-ben... :O

(#349) Peti66


Peti66
senior tag

Hello sziasztok!
Fekraktam a Kiest xp64-re,de nem mükődik a 2.lemezről.Már legyalultam :K
Mit tegyek :U HELP :B

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#350) leslieke válasza gelbelex (#348) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha év végéig nem jelenik meg hivatalosan a 2.0, akkor jövő év elején esélyes, hogy felteszem az akkor elérhető legújabb verziót.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.