Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) szimike79 válasza leslieke (#11699) üzenetére


szimike79
őstag

Az első felét azért hiszem el, mert nekem megoldódtak a net gondjaim teló téren. Sajnos azt kell hogy mondjam, az ICS böngészője olyan, hogy arról a bada csak álmodhat. Pedig én tényleg bíztam a bada sikerében, és vártam is türelmesen, sajna mind hiába. 3 napja a pc-t is csak a torrent miatt kapcsoltam be. Igaz a telefon töltő "jó barátom" lett, mert kéri a voltot rendesen. :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#11702) leslieke válasza szimike79 (#11701) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az első felében arra utaltam, hogy a PH! mostanában 503-as errort dob elég gyakran, asztali gépen böngészve.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11703) gelbelex válasza szimike79 (#11701) üzenetére


gelbelex
őstag

Én is elhiszem. :K
Pc előtt ülök naphosszat (munka miatt), így már nem hiányzik a bada-natív Opera 6.5-nél jobb böngésző, más mobil-eszköz, de még pillanatnyilag laptop sem; sőt, még mobilnetem sincs... :B

(#11704) szimike79 válasza gelbelex (#11703) üzenetére


szimike79
őstag

Ha egész nap netközelben vagy, akkor nem is szükséges. Itthon én is Wifi-ről netezek. Igaz van az előfizumban mobilnet, ami azért melóhelyen jól jön néha.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#11705) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Az internetes adatforgalmat hol tudom megnézni a telóban?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#11706) leslieke válasza Orlin (#11705) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások -> Általános -> Használat -> Csomagkapcsolt adatok számlálója

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11707) Orlin válasza leslieke (#11706) üzenetére


Orlin
addikt

Köszi!

Kicsit off.Ha mondjuk csak oldalakat tőltök be FB és mondjuk foci eb eredmények :D
Ezek mekkora adatforgalmat kreálnak kb?

THX

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#11708) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

Hello!
Érdemes 1.2-ről 2.0-ra váltani?(nem tudom lényeges-e,a telóm T-s...)

Üdv: Rottweiler89

(#11709) ABal válasza Rottweiler89 (#11708) üzenetére


ABal
őstag

Az csak a te igényeidtől függ. Én például még nem váltottam, mert úgy gondolom, hogy nem kapnék annyit cserébe, mint amennyit elvenne a 2.0, de a többség már váltott és nem mennének vissza az 1.2-re.
Nálam az igazsághoz tartozik, hogy már van egy androidos tabletem, és a Wave már csak telefon, és meggyőződésem, hogy telefonnak az 1.2 alatt jobb.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#11710) Orlin


Orlin
addikt

Valaki hasznal fb touch-ot?Opera alatt nem tudom megnezni az ertesiteseket hiaba tapizom :\

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#11711) Rottweiler89 válasza ABal (#11709) üzenetére


Rottweiler89
aktív tag

Igazság szerint nekem is csak mint telefon funkcionál,néha persze a multimédiás adottságait is használom,de az elenyésző...
Akkor maradok az 1.2-nél továbbra is.

Üdv: Rottweiler89

(#11712) ABal válasza Rottweiler89 (#11711) üzenetére


ABal
őstag

Majd mindjárt jönnek a többiek és meggyőznek, hogy válts. :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#11713) leslieke válasza ABal (#11709) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A hívásnapló miatt mindenképp jobb az 1.2, szigorúan csak telefonnak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11714) gelbelex válasza Rottweiler89 (#11711) üzenetére


gelbelex
őstag

Számomra a gyorstárcsázás, mint telefonos alapfunkció is szempont volt a 2.0-ra váltásban.
Rossz vicc, hogy a gyári 1.2-ben nem lehet a kontaktokat a képernyőre rakni.
Vannak alá gyorstárcsázó widget-ek, de nekem nem jöttek be. Hívásnapló szar lett, ha az fontosabb, telefonnak valóban jobb 1.2-vel.

[ Szerkesztve ]

(#11715) Dhampir válasza Rottweiler89 (#11711) üzenetére


Dhampir
félisten

Válts 2.0-ra. (ABal :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#11716) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok!

Összességében milyen ez a készülék? Vannak ennél is olyan problémák mint más típusoknál, hogy alvásból felébresztve kicsit döcögős vagy lock után néha felvillanó képernyő esetleg egyéb?

Gyári Op rendszer milyen? Jól kezelhető?

Szerk: Samsung Wave III tulajokat kérdeznék főként.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#11717) ABal válasza Dhampir (#11715) üzenetére


ABal
őstag

:N

Most már tényleg nincs rá szükségem :) Ettől függetlenül feltenném, ha legalább telefonnak hibátlan lenne.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#11718) leslieke válasza HartgeH3-2.8 (#11716) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Összességében jó készülék, ha az elvárásaidnak megfelel. A bada nem döcög se felébresztés, se lock után. Lassulás sincs.

Gyári oprendszer alaptudása megfelelő, ha telefonnak használod. Ezzel-azzal ki lehet egészíteni, de ez nem sok. Jól is kezelhető.

Szerk.: Samsung Wave 3 tulaj nem sok van, de velem épp szerencséd van. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11719) leslieke válasza ABal (#11717) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Telefonnak hibátlan a 2.0 is, egyetlen hibája a hívásnapló, de ahogy gelbelex is írta, kaptunk cserébe újításokat, amik szerintem ellensúlyozzák ezt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11720) ABal válasza leslieke (#11719) üzenetére


ABal
őstag

Ebben nem fogunk egyetérteni, mások az igényeink, de nem is szándékozom tovább feszegetni a témát. Én elégedett vagyok azzal, amit a Wave 1.2 alatt nyújt, főleg azért, mert már nem szorulok rá. Ha ez lenne az egyetlen böngészésre alkalmas eszköz a háztartásban, lehet, hogy megalkudnék és feltenném a 2.0-át.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#11721) Dhampir válasza ABal (#11720) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem alapvetően nem voltak gondjaim az 1.2-vel, de a 2.0 szebbre sikerült, és az új alkalmazások miatt váltani "kellett" rá.

(#11722) gelbelex válasza ABal (#11720) üzenetére


gelbelex
őstag

És aztán megalkudnál a 2.0-val is. :DD Böngészésre az sem az igazi...

(#11723) consono válasza gelbelex (#11722) üzenetére


consono
nagyúr

Azért nagyságrendekkel jobb... Meg ott van mellé az Opera Mini is, együtt a kettővel nekem már nincs bajom, mondjuk leginkább mobil oldalakat nézek...

"In God we trust. All others must bring data"

(#11724) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Húúú tegnap megtapogattam egy sgs2-őt...mekkora állat:D De jó is:D

(#11725) leslieke válasza Goldmen75 (#11724) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csábít a sötét oldal? :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11726) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Felnyomtam másodszor is a törököt, tanulva előző hibáimból. De most más gondom van vele :DD
Pl nem tudom kézzel frissíteni a gmail fiókomat, hiába tapicskolom Kiírja, hogy szinkronizál, aztán elz eltűni két másodperc múlva és nem csinál semmit. A kis kerék se forog a gomb helyén. Eddig nem használtam a Social hubot, most beállítottam és láss csodát, csak a beállított szinkronizáció megy, a kézi nem. A teleszemetelt hívásnaplóról már nem is beszélek :(((
Mit cseszhettem el?

Eddig nem tudtam, hogy javás az Opera7. Akkor ezért ilyen dögledmény a kezelése. Ki is szórtam a legutolsó lapra.

ja, off: A Kies tényleg elkúrta az adatmentésemet, semmi sincs meg a névjegyeken kívül. A laptop három hónapos 2.0 előtti backupját használtam, az meg félig nem kompatibilis.

még egy: Asfalt5 az már megszerezhetetlen? Apps aszongya nem szerepel a boltban... :(

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#11727) Dhampir válasza Goldmen75 (#11724) üzenetére


Dhampir
félisten

Hidd el, hogy egy idő után már az is kicsi lenne, és nagyobb kijelzőre vágynál.
Jó könnyű is, mert műanyagból van, így legalább nem ejted el olyan könnyen.

(#11728) Goldmen75 válasza leslieke (#11725) üzenetére


Goldmen75
őstag

Lehet,. de az ára visszazökkent a "jó oldalra":D:D

(#11729) Dhampir válasza Goldmen75 (#11728) üzenetére


Dhampir
félisten

Volt már 110-ért is, ami persze ugyancsak nem kevés összeg.

(#11730) HartgeH3-2.8 válasza leslieke (#11718) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Köszöntem :R

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#11731) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

A mobilra optimalizált oldalak faszák 1.2 alatt is. A fényképező viszont annyira trágya 2.0 alatt mint egy 20k-s androidos cuccban.

(#11732) s4tch válasza Goldmen75 (#11724) üzenetére


s4tch
veterán

Gondoltam, hogy azért tetszik neked ennyire a bada, mert nem nagyon volt még normális droid a kezedben. :DDD Még öcsém Xperia Mini Prója is köröket ver sebességben, használhatóságban az enyémre, pedig az egy olcsó darab, és gyakorlatilag csak a kijelzőméretben és a minőségérzetben marad el a Wave-től. Ennyit számít a szoftver, drága volt a tanulópénz.

(#11733) consono válasza Necro_Ramone (#11731) üzenetére


consono
nagyúr

Ezt a fényképező fikázást nem értem... Nekem pont tegnap jegyezték meg, hogy milyen fasza képeket csinál a Wave...

"In God we trust. All others must bring data"

(#11734) Dhampir válasza Necro_Ramone (#11731) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem nem volt vele problémám, de lehet, hogy azért, mert még kalibráltam az alapbeállításokat.

(#11735) szimike79 válasza consono (#11733) üzenetére


szimike79
őstag

1.0 és 1.2 alatt nekem is nagyon szuper volt a fényképező rész. Nem láttam annál szebb képeket mobiltól. Feltettem a 2.0-át és lőttek a minőségnek. A videófelvétel pedig egyenesen hányadék lett.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#11736) osztraksajt válasza szimike79 (#11735) üzenetére


osztraksajt
őstag

Én is jelentkezem, pontosan így jártam én is. Egy okádék zajos valami lett az addig brutálisan jó minőségű képekből, a videófelvétel meg ugyanez hatványozottan.

(#11737) TomWexX válasza osztraksajt (#11736) üzenetére


TomWexX
addikt

Ellentámadás: Nálam a képminőség nem változott, a videófelvétel pedig jobb lett. :Y

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#11738) osztraksajt válasza TomWexX (#11737) üzenetére


osztraksajt
őstag

El nem tudom képzelni az okát hogy ekkora szórás van. De nem én vagyok az egyetlen aki így járt, így valami okának kell lennie. De tényleg látványosan rosszabb lett. De mostmár felmérgelem magam és visszateszem az 1.2-t és side by side összehasonlítom. :DDD

(#11739) szimike79 válasza TomWexX (#11737) üzenetére


szimike79
őstag

Ez jó! Ellentámadás! :C :DD
Ezen behaltam.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#11740) leslieke válasza osztraksajt (#11738) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Esetleg nem azonos gyártmányú kamera lehet a telefonokban?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11741) osztraksajt válasza leslieke (#11740) üzenetére


osztraksajt
őstag

Jó, de ekkora különbséget okozna hogy más a kezelőszoftver? Elvégre nem arról van szó hogy agresszívebb lenne a zajszűrés mondjuk 1.2 kettő alatt és mindkét kamerát egyformára mossa. Márpedig 1.2-ig minden telefon frankó képeket csinál, 2.0-nál meg mintha kettévágták volna a mezőnyt. Az egyik fele marad amilyen volt a másik fele meg életlen, zajos, dinamika nélküli képeket csinál, márpedig a szenzorról le lehet jó képeket hozni, bizonyítja hogy 1.2 alatt remekeltek azok is.

Valamennyit azért konyítok a digitális fotózáshoz, és csak úgy magától nem lesz zajos egy szenzor. Vagy sokkal kevesebb fény jut be és attól zajosodik, vagy jóval rövidebbé válik az expozíciós idő és amiatt éri kevesebb fény a szenzort. De 1.2 alatt se volt olyan nagy az expozíciós idő mert akkor extrém érzékeny lenne a bemozdulásra, márpedig ilyen gond nem volt vele, és írisz sincs rajta hogy a 2.0 alatt kevesebb fényt kapjon... Szóval elég X aktás az eset.

(#11742) leslieke válasza osztraksajt (#11741) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én nem nagyon értek a digitális fotózáshoz, de azt anno kiderítettük, hogy nem egy helyen készültek a telefonok, van koreai és van kínai verzió is. Lehet, hogy ott kell keresni az okokat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11743) osztraksajt válasza leslieke (#11742) üzenetére


osztraksajt
őstag

Jobban átgondolva már különösebben nem is érdekel a dolog, 3 hét múlva lejár a 2 évem, és ebből 2 hetet Törökországban fogok nyaralni. :DD Ha hazajöttem áttanulmányozom a kínálatot, választok valami hasonló árkategóriát mint ami a wave volt 2 éve (~80k előfizuval és alap netcsomaggal) és a wave pedig a céges fiókban fog landolni. És van egy olyan érzésem hogy soha többé elő nem veszem, 10k-15k-ért nem fogom selejtezteni a cégnél meg utána hónapokig árulgatni hátha keresek rajta 5k-t. :DDD

(#11744) leslieke válasza osztraksajt (#11743) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez is jó megoldás. ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11745) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ezt a játékot nektek sikerül telepíteni?Bubble Birds

Nekem csak letölti, majd kilép a telepítésből.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11746) Photography válasza leslieke (#11745) üzenetére


Photography
csendes tag

Wavve 3-mon simán fut... :)

(#11747) leslieke válasza Photography (#11746) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem is ott van bajom, hanem a Wave 1-en nem települ fel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11748) SlyChocolate válasza leslieke (#11747) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Telóval nyitottam meg a linked.
Majd az apps netes oldala megnyitotta az Samu apps-t.
Ott letöltöttem és játszottam vele.
(wave 1 LD2)
;)

(#11749) leslieke válasza SlyChocolate (#11748) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! Nekem sajnos sehogy nem települ. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11750) Aryes


Aryes
nagyúr

Sziasztok!
Ez a nyomorék kies miért nem hajlandó még csak fel sem ajánlani a biztonsági mentés visszaállításkor, hogy memóriakártyára backupolna? Csak azt írja, hogy a belső memóriába fogja visszatölteni a cuccokat, pedig telefonon is, kiesben is be van állítva, hogy telepítés memóriakártya...
Widgeteknél még ok, hogy kötexik... De ha csak egy programot választok ki a backupból, akkor sem hajlandó a jóra...
Arról nem is beszélve, hogy kilép hibával, és b*szik visszaállítani a belsőbe se amit akarok.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.