Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) laden válasza osztraksajt (#11449) üzenetére


laden
tag

De már vett egy törött kijelzőjűt, hogy megjavítsa és tudja folytatni. :)

Wave II ( Android Ice Cream Sandwich 4.0.4 ICZen)

(#11452) osztraksajt válasza laden (#11451) üzenetére


osztraksajt
őstag

Mondjuk amíg a modem nem működik addig túl sok jelentősége nincs a dolognak, nem Mike munkája a szűk keresztmetszet, elég profi a srác, sokra halad rövid idő alatt.

Ha a modem működne akkor szerintem 1-2 hét alatt használható verziót kalapálnának rá mert akkor hatványozottan megnőne a motiváció is, de addig megmarad érdekesség szintjén.

(#11453) leslieke válasza David3 (#11450) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elég gyenge verseny ez, hogy még mindig tart.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11454) RetepNyaraB válasza leslieke (#11453) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

És milyen felhozatallal (tisztelet a kivételnek) :(((

Megnéztem a Modern Combatot, 7euro :Y :W ezek nem épelméjűek. Ráadásul minden második embernek gondja van vele a hozzászólások szerint (német Apps): nem indul, nem települ, elindul de összedől...Igazán remek kis alkalmazás, de pénzkeresetnek mindenképp ügyes. :((

Off: ez olyan, mint a mosógépszerelő. Ha végleg megszorulok anyagilag, beállok szerelőnek, kimegyek a tetthelyre kis szerszámostáskámmal, hümmögve szemügyre veszem a gépet, aztán szomorúan kijelentem, hogy javíthatatlan és tartom a markom a kiszállási díjért (7000+Áfa) :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#11455) peter_k


peter_k
tag

Tudja esetleg valaki, azokat a kódokat, amivel a GPS setup-ot lehet beállítani?
Megnézném, hátha van olyan opció, amivel aktiválható kikapcsolt képernyővel is az érzékelő.

(#11456) leslieke válasza peter_k (#11455) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez lenne az? GPS tuning bada 2.0-ra

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11457) peter_k válasza leslieke (#11456) üzenetére


peter_k
tag

Ez!!

köszönöm!

Nem hiszem, hogy okosabb leszek, de a remény hal meg utoljára. :D

(#11458) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

egy voda netbeállítást valaki tud leírni nekem mert profilból valamiért benullázta magát.

(#11459) leslieke válasza ADAM1337 (#11458) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11460) ADAM1337 válasza leslieke (#11459) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

dns stb-t kellett régebben állítani így nem működik. :/
Statikus dns-t de azzal se jó valami lehet bemegyek a vodához előző hónapban ment gond nélkül.

(#11461) janes1976


janes1976
őstag

Valaki nem tud új térképet Route66 alá???

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#11462) leslieke válasza janes1976 (#11461) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak az van, amit mobilon keresztül letölthetsz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11463) leslieke válasza ADAM1337 (#11460) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Másik beállítási mód: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11464) janes1976 válasza leslieke (#11462) üzenetére


janes1976
őstag

Köszi! :R

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#11465) vidékiürge válasza leslieke (#11462) üzenetére


vidékiürge
tag

visszaolvastam, nem láttam, hogy mire jutottál a térképekkel. a Wave3 térképe megy a Wave1-en? vagy még nem próbáltad?

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#11466) leslieke válasza vidékiürge (#11465) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Dolgozom rajta. Az Ubuntu valamiért nem ismeri fel a Wave 3-t háttértár módban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11467) leslieke válasza leslieke (#11466) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hétfőre tolódik a térképteszt. Még egy kis türelmet kérek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11468) vidékiürge válasza leslieke (#11467) üzenetére


vidékiürge
tag

áhhá, okés! a kedves olvasóközönség türelemmel vár :))

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#11469) leslieke válasza vidékiürge (#11468) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos ez van. Gép, telefon restart után sincs változás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11470) vidékiürge válasza leslieke (#11469) üzenetére


vidékiürge
tag

hmm, másik usb portba dugod a telefont akkor sem jó? kábel nincs megtörve?

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#11471) leslieke válasza vidékiürge (#11470) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mindegyik usb portot kipróbáltam. A kábel jó, Wave 1-et gond nélkül felismeri a gép.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11472) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nos, rossz hírem van. A Wave 3 térképét nem ismerte fel a Wave 1. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11473) vidékiürge válasza leslieke (#11472) üzenetére


vidékiürge
tag

:O azért köszönöm hogy kipróbáltad!

mellesleg mi volt a megoldás a felismerési problémára?

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#11474) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok, ha valakit esetleg érdekel: [Katt!]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#11475) leslieke válasza vidékiürge (#11473) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Este frissítettem a rendszert és ma reggel felismerte a telefont az Ubuntu. De nem hiszem, hogy lenne hozzá bármi köze a tegnapi sikertelenséghez.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11476) gyulank


gyulank
addikt

Sikerült telepítenem az Asphaltot. Eddig csak a KIES-ben állítgattam, hogy elsődlegesen hova telepítsen, de a telefonba is Álltalános-Telepítési hely- be kell állítani, hogy kártyára telepítsen.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#11477) consono válasza gyulank (#11476) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem ez a legelső 2.0 óta így van...

"In God we trust. All others must bring data"

(#11478) gyulank válasza consono (#11477) üzenetére


gyulank
addikt

De én ezt nem tudtam, és nem is értem, hogy minek van 2 beállítás, ha KIES-ben beállítom, hogy először a telefonra telepítsen, ha azon nincs hely automatikusan a kártyára kéne. De ha KIES-ben mást állítok be, az se számít semmit. Lényeg, hogy ha én nem tudtam, hogy telefonban is kell állítani, másnak is megoldhatja a problémáját, ha véletlenül ezt olvassa.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#11479) Attelah


Attelah
tag

Hmm elég gyakran megőrjít ez a 2.0.
- amit e-mailen kapok és letöltök csatolmány, azt hova a jó égbe menti el? Vissza kellett mennem ahhoz az e-mail-hez amelyikben jött a csatolmány és onnan megnyitni...
- a Nami féle 2.0 lejátsza a divX-es videókat?
- a Nami féle 2.0 tud memóriakártyára videót rögzíteni? Az LC1-en ~15 másodperc után megáll, kiírja hogy a mem.kártya nem támogatja ezt a felbontást, ezt az üzenetet tartja a képernyőn kb 30 percig majd menti a 15 másodperces videót. A kártyát már leformáztam a telefonban, formázás után sikerült 1 db hosszabb videót csinálni, de azóta nem.
- gondolom nem lehet beállítani azt sem, hogy USB-s csatlakozáskor háttértár módban induljon, vagy legalább kérdezze meg, hogy milyen módon akarok csatlakozni. Nyomjuk meg 100-szor a kijelzőt hogy át lehessen váltani háttértár módba.
- az Asphalt6-ban a karriert 20%-ig sikerült elvinni, most már verseny indításkor kilép a játékból.

[ Szerkesztve ]

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#11480) gyulank válasza Attelah (#11479) üzenetére


gyulank
addikt

A kártya rossz. Nekem is ezt csinálja az egyikkel.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#11481) Kaji válasza Attelah (#11479) üzenetére


Kaji
tag

Én most a LC1 vdf-et tettem fel. Abban tudja a 15 másodpercen túli rögzítést. (most láttam, hogy slow motionban is tud videót csinálni, de elég gyenge minőségben.)

Az én problémám az lenne, hogy nem tudok bejelentkezni samsung apps-ra. Több címmel is próbáltam, de mindig azt írja ki, hogy "processing failed." Még mindig nemtudom, hogy mitől lehet. Mert elején simán bejelentkezett. Újra kéne húzni szoftvert, vagy hard reset segítene rajta? (De egy kevésbé drasztikusabb megoldásnak jobban örülnék)

(#11482) gyulank válasza Attelah (#11479) üzenetére


gyulank
addikt

Én itt ugyanezt kérdeztem, bele tettem másik kártyát, megformáztam telefonnal, és azzal jó. A 4 Gigással azóta sem.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#11483) szimike79 válasza ABal (#11446) üzenetére


szimike79
őstag

Na így, vagy úgy de belekostolsz a zöld robotos világba. Gratula hozzá! Nekem telóban lesz egyszer kis robot, de valami átok ülhet rajtam, mert nem úgy alakulnak a dolgaim, ahogy én szeretném. Azért egy rövid off-os tapasztalat csokrot dobhatnál.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#11484) ABal válasza szimike79 (#11483) üzenetére


ABal
őstag

Majd lehet, hogy írok róla, ha már lesz valamennyi összeszedett tapasztalatom. Szerintem a blogba megy majd. Két nap után az egyik szembeötlő tapasztalatom az, hogy mennyire összement a Wave! Olyan kis cuki, bájos csöppség lett belőle. :)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#11485) leslieke válasza ABal (#11484) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy linket kérünk mindenképp. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11486) ABal válasza leslieke (#11485) üzenetére


ABal
őstag

Most már ezek szerint mindenképpen írnom kell valamit.
Még egy tapasztalat: a PC többet pihent ebben a két napban, mint szokott.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#11487) Bobó_20 válasza ABal (#11486) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

a PC-s dolgot megerősítem, nálam majdnem a felére csökkent a használata mióta meg van a ray!
ui.: végül 23ért kelt el a wave, ha beleszámoljuk az egy-két app árát, plusz az elromlott töltő pótlását kb 55 ezret buktam rajta :(((

(#11488) szimike79 válasza ABal (#11484) üzenetére


szimike79
őstag

Bocs a dupláért, de meghülyült a Wave.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#11489) szimike79 válasza ABal (#11484) üzenetére


szimike79
őstag

Egy Galaxy Tablet mellett nem is csodálom hogy összement a Wave. :N
Egy ilyen méretű kijelző, ezzel a tudással már sok mindenben helyettesíteni tudja a pc-t. Ezért tervezek egy 4" feletti droidost, mert akkor nekem is kevesebbet kell a pc elé ülnöm.
Ha a bloggba írsz, dobj egy linket.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#11490) Kaji


Kaji
tag

Új firmware érkezett:

GT-S8500 - France
PDA: S8500XXLD2
CSC: S8500OXXLE1
Version: 2.0
Date: 2012-06-01
Regions: Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom

(#11491) leslieke válasza Kaji (#11490) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kiesen is látszik?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11492) Yeffy


Yeffy
veterán

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy egy jó állapotban levő Wave 1-nek kb mi az eladhatósági ára? Csak a felső/alsó műanyag zsebkopott, egybk jó állapotban van.

Köszöntem az infót.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#11493) leslieke válasza Yeffy (#11492) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

25 eFt körül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11494) Attelah válasza leslieke (#11491) üzenetére


Attelah
tag

Nem.

Samsung X600 --> Samsung Wave Bada Turko --> Samsung Galaxy S4 Mini Android 4.2.2

(#11495) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Mi az hogy France? S benne a hun???

(#11496) leslieke válasza Attelah (#11494) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mobilon néztem, ott se látszik. De talán egy ideig nem is fog. Ahogy nézem ez a franciáknak készült, csak tud magyarul is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11498) Goldmen75 válasza anrab (#11497) üzenetére


Goldmen75
őstag

letöltöm, feloteszem s lesz vélemény:) jónak néz ki, ha stabil:)

(#11499) anrab válasza Goldmen75 (#11498) üzenetére


anrab
addikt

már letöltöttem. Én most várom hogy a teló feltöltődjön és utána rakom fel. csak megkérdeztem hátha valaki már használja.
szerintem is jó. de majd meglátjuk.

(#11500) leslieke válasza anrab (#11499) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Majd jöhet egy összefoglaló róla.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.