Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) paulovitsd


paulovitsd
tag

Sziasztok
ha le akarok tölteni egy apk-t a netről és telepíteni akarom akkor a tab ezt írja: A csomag elemzése sorén hiba történt
ez miért van :F

(#2502) HIJ válasza paulovitsd (#2501) üzenetére


HIJ
őstag

Valószínűleg sérült a fájl vagy esetleg nem kompatibilis a géppel vagy az OS -el.

(#2503) dszabi válasza ferensz (#2498) üzenetére


dszabi
tag

Beéllítások -> Kijelző -> Képernyő aut. elforg. legyen kipipálva

(#2504) ferensz válasza dszabi (#2503) üzenetére


ferensz
senior tag

(Annyira azért nem vagyok kezdő, minden ilyesmit kipróbálgattam már :) )

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#2505) fecs válasza Space marine (#2492) üzenetére


fecs
senior tag

Ha még nem késtem el....

Nem kell külön root-olni. Helyette tedd fel ezt és utána mehet fel a CM9.

1. Kikapcs
2. Úgy kapcsold be a készüléket, hogy hangerő fel+bekapcs egyszerre lenyomva (download mod).
3. Lesz egy hibaüzenet, de a hangerő le megnyomásával lépj tovább.
4. PC-n indítsd el az Odin progit.
5. A PDA sorba töltsd be a készülékednek megfelelő *.tar file-t.
6. USB kábellel csatlakoztasd a tablet-et.
7. Katt a Start gombra és várd meg, amíg a bal felső sarokban zöldre vált.
8. Ez a része kész, jöhet a CM9.
9. Le kell töltened az aktuális CM9-et és a GApps-ot, amit másolj fel egy SD kártyára. CM9-nél is itt is figyelj neked megfelelő modell-re.
10. Boot-olj recoverybe. Ezt a kikapcsoláskor kiválaszthatod.
11. A recovery menüjében lépkedve installáld a CM9-et. Óvatosságból rákérdez, hogy tényleg akarod-e, de hát ezért kezdted el. :)
12. Ez után installáld a GApps-ot is.
13. Recovery menuben visszalépve kell ilyenkor csinálni egy Data wipe/factory reset-et.
14. Mehet a reboot ebből a menüből és elindul egy flott kis rendszer. :))

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#2506) quino


quino
tag

AT&T Galaxy Note getting Android 4.0 update tomorrow, July 10
Mi leszünk az utolsók? :(((

(#2507) paulovitsd válasza quino (#2506) üzenetére


paulovitsd
tag

én örülök hogy h az olimpia kezdetekor mar megvan az ics...

(#2508) s4tch válasza quino (#2506) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem speciel tökmindegy. A gyári ICS-t szerintem fel sem teszem, megvárom, míg az aokp-ból lesz olyan, amiben megy a kamera.

(#2509) LSL1337


LSL1337
őstag

Nah végre 3 hét után visszaért gariból a Tab, kicserélték az LCD és érintőkijelzőt, első érzésre kicsit nehezebbnek érzem, de hát 3 hete nem volt a kezemben :)

melyik ICS-es 3G verziót szórjam fel hirtelen? kamera nem kell, 10 hónap alatt 1 képet sem lőttem vele

(#2510) s4tch válasza LSL1337 (#2509) üzenetére


s4tch
veterán

Az aokp milestone 6 wifis gépeken állítólag szépen fut, még nem próbáltam, b38 bejön.

(#2511) LSL1337


LSL1337
őstag

3Gn is?

én is aokp felé hajlok, de volt 1-2 komment akik az ujabb verziókkal elégedetlenek, és inkább a korábbit javasolják

[ Szerkesztve ]

(#2512) Space marine válasza fecs (#2505) üzenetére


Space marine
aktív tag

Isten vagy :R kb ilyet kerestem :-) sztem hétvégén meg is probálom... lehet majd zaklatni privátban ha kérdés lesz?

(#2513) LSL1337


LSL1337
őstag

Úristen ez az aokp, mintha új készülékem lenne, jajjjjj, és a foltom is eltűnt 1 év után, tiszta király, új ikonokat kicsit kell szokni, de végre semmi samsung software, egyedül talán a samsungdive funkció hiányzik, de csak nem lopják el a cuccost :D

(#2514) s4tch válasza LSL1337 (#2513) üzenetére


s4tch
veterán

Ugye, milyen tiszta feeling...

(#2515) LSL1337


LSL1337
őstag

a testreszabhatóság tetszik benne a legjobban, de megint hülyül a tabletem, mert nem hajlandó windows-al ismerkedni, debug OFF pedig, de rom-ot flashelés előtt rá tudtam másolni...:\

mkv-t sztem kipróbálok rajta, hátha

[ Szerkesztve ]

(#2516) fecs válasza Space marine (#2512) üzenetére


fecs
senior tag

Off course! Segítek szívesen! :)

Pixel 6a

(#2517) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

A múlthéten a P6800 (7.7), tegnap pedig a P6200 (7plus) -okra is kijött a 4.0.4 hivatalosan KIES frissítés formájában. Ebbôl kiindulva, lehet jövôhéten már ez a készülék jön.
Az említett két készülék esetében igen csak nagy, pozitív változást hozott az ICS.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2518) Novver válasza mycso (#2517) üzenetére


Novver
senior tag

Hát ha az akadgatásokat megoldja, én már boldog leszek :)

Life is a game... The game is my life!

(#2519) Devilhun_HUN


Devilhun_HUN
aktív tag

mikor jön 8.9 a frissités?

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#2520) s4tch válasza Novver (#2518) üzenetére


s4tch
veterán

Az szerintem részben a touchwiz és a többi samsungos cucc eredménye. Volt fent olyan Honeycomb ROM, ami nem nagyon akadt. A gyári Honeycombon is sokat segített egy Go Launcher HD. Persze android alatt előbb-utóbb megtelik a memória, meg elfáradnak a kis droidok, van, amikor csak a restart segít.

(#2521) Syl válasza Devilhun_HUN (#2519) üzenetére


Syl
nagyúr

Szerintem a 10.1-gyel egyszerre (vagy pár napon belül), elvégre a két készülék csak a méretben tér el.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2522) LSL1337 válasza Syl (#2521) üzenetére


LSL1337
őstag

uristen sracok aokp annyira kiraly, biztos nem megyek vissza twes 4.0ra.
honeycombos stock videoplayert be tudom valahonnan szerezni? lehet en vagyok az egyetlen, de nekem tetszett

mindent lehet itt kb allitani, kicsit idovel lassulni fog, de nem hinnem hogy gond lesz vele
mar csak amit a navigation barral es az oraval lehet csinalni, azert megeri atterni

xperia minis go launcher ota nem voltam ennyire lenyugozve, csak ajanlani tudom, milestone 6 3g, pont tegnap jott ki

ics browser + t ajanlom mindenkinek, persze itt nem volt sok hivoje a gyari browsernek, de nekem nagyon tetszett, es benne van minden amit vartam
chrometol tobbet vartam, nyomorult user agentet se lehet benne valtoztatni...

eeeees megint valaszra mentem, termeszetesen nem neked szolt ))

[ Szerkesztve ]

(#2523) Syl válasza LSL1337 (#2522) üzenetére


Syl
nagyúr

Semmi gond, de akkor ezeket fogalmazd meg magyarul is :B

"aokp annyira kiraly"

Ez valami ICS ROM? Részleteket! :D

"milestone 6 3g, pont tegnap jott ki"

:F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2524) LSL1337 válasza Syl (#2523) üzenetére


LSL1337
őstag

igen xda-s ics rom

milestone 6 az a verzio, es 3g keszulekeken is mukodik

(#2525) LSL1337


LSL1337
őstag

Valaki megtenné hogy a fehér logos stock android honeycomb video playert lementené titanium backup-al és azt nekem valahogy elküldené?
esetleg egy allshare-t?

mkv amit most prübáltam mxplayerrel és pluginnal az ugyancsak eléggé akadva, élvezhetetlenül ment :\

[ Szerkesztve ]

(#2526) Syl válasza LSL1337 (#2524) üzenetére


Syl
nagyúr

De szűkszavú vagy :D Valami link vagy ilyesmi?

Mellesleg P.Ü.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2527) s4tch válasza LSL1337 (#2525) üzenetére


s4tch
veterán

vplayert, bs playert is próbáld ki.

Az allshare az xda-n fent van külön fájlban, ha nem találod, este megkeresem.

(#2528) LSL1337 válasza Syl (#2526) üzenetére


LSL1337
őstag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1459287

amúgy köszi a backup-ot, de nem engedte visszaállíani, mert nem deodexed (nem tudom mire jó, de a custom ROMok általában mind deodexed-ek

valaki akkor esetleg egy angol deodexed stock honeycomb video player (fehér logo)

[ Szerkesztve ]

(#2529) dszabi


dszabi
tag

Kíváncsiságból felraktam egy progit (Mcafee AMM) és most nem tudom leszedni, azt írja ki hogy sikertelen az eltávolítás... Újraindítást már próbáltam. Hogyan szedjem le?

(#2530) Nandivagyok válasza dszabi (#2529) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Lehet, hogy valamilyen admin (nem root) jogot kért magának? A hely és biztonság menü eszközadminisztrátorok pontban nézd meg ott van-e, ha igen, szedd ki és utána mehet az uninstall.

(#2531) dszabi válasza Nandivagyok (#2530) üzenetére


dszabi
tag

Köszi, pontosan így volt ahogy írtad! :-)

(#2532) LSL1337


LSL1337
őstag

Első kisebb hiba AOKP-ban
a navigation-bar-on az óra leáll 4-5 óra után, érdekes, nem tudom miben lehet összefüggésben, 2 ujraidítás eddig, 2x leállt, majd ezután jobban figyelem

USB probléma meg megoldódott, igazából nem is volt probléma, csak alapból MTP mód ki volt kapcsolva, ezért nem akart barátkózni windows-al

(#2533) LSL1337


LSL1337
őstag

Mi ez a pangás?

ha aokp-ra rá akarom tenni a friss pershot kernelt, akkor kell előtte wipe?, vagy csak simán ugorjak neki cwm-ből?

(#2534) s4tch válasza LSL1337 (#2532) üzenetére


s4tch
veterán

Telepítés előtt volt full wipe? Nekem elsőre nem, csak simán rátoltam a 38-as buildre, és a gui szórakozott: óra leállt, wifi/3g ikonok szürkék maradtak aktív kapcsolatnál, lassan ment a beállítások alkalmazásban a navigálás, stb. Full wipe, újratelepítés óta tökéletes, ráadásul titanium backuppal újraraktam mindent, így az utolsó könyvjelzőig minden megvan.

Kernel frissítéshez elvileg nem kell semmit csinálni, csak felteszed a kernelt cwm-ből, oszt' jóvan.

(#2535) LSL1337 válasza s4tch (#2534) üzenetére


LSL1337
őstag

igen full wipeal tettem fel 3g m6 verziot, egyszer volt gond talan a wifi ikonnal de akkor is beallitasokat piszkaltam, viszont az ora gyakran leall, ha pl orientaciot valtok, akkor frissiti egyszer de nem megy tovabb

koszi a kernel infot, csinalom cwm-ben egy mentest, es felrakom a friss pershotot

widgetek ikonok helyet es beallitasait, meg system beallitasokat is lehet menteni titaniummal?

[ Szerkesztve ]

(#2536) s4tch válasza LSL1337 (#2535) üzenetére


s4tch
veterán

Mindent visszarakott a titanium, beleértve a widgetek pozícióját (egy óra widgetet és egy időjárást használok, megmaradt a város is), a GO Launcher rögzített mozdulatait (pl. p betűre indítsa a playt, f flipboard, b beállítások, stb), launcher mappáit és az ikonok elrendezését, könyvjelzőket, viber üzeneteket, angry birds állásokat, tényleg MINDENT.

Pardon, egy dolog nem ment vissza: a mapsnél lefagyott mindig a visszaállítás. Letöltöttem store-ból az alkalmazást, majd onnantól ment az is.

[ Szerkesztve ]

(#2537) Dayco


Dayco
tag

És még ki lettem röhögve a múltkor, amikor azt mondtam elavult lesz az ICS mire kijön erre...
http://www.galaxytabs.com/2012/07/galaxy-tab-10-1-android-4-1/

(#2538) LSL1337 válasza Dayco (#2537) üzenetére


LSL1337
őstag

multkor is irtuk, most is leirjuk.
attol h van jelly bean, ics nem elavult...

(#2539) Devilhun_HUN


Devilhun_HUN
aktív tag

A titanium backup nem megy root nélkül?
nincs esetleg valami megoldás hogy menjen?

ha nincs akkor esetleg valami hozzá hasonlító alkalmazást tudnátok nekem mondani?

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#2540) s4tch válasza Devilhun_HUN (#2539) üzenetére


s4tch
veterán

Nem.
Nem.

Ha mentésre kell, ott a Go Backup, de 1. alkalmazások (beállítások) mentéséhez kell azon is root 2. nem tudom, frissítették-e már úgy, hogy támogassa a 3.0-nál frissebb androidot futtató gépeket.

(#2541) Dayco válasza LSL1337 (#2538) üzenetére


Dayco
tag

Lehet kicsit túlzó az 'elavult' szó, ezért nem értesz :D
Tudod szerintem már a Galaxy S II is "elavult", mert már van S III. Az én S-em meg már 2x avult el :D. Ennek ellenére persze mindegyik korszerű telefonnak számít...
Nem a lehetséges legújabb és kész. Tökmindegy milyen szót használunk. Amikor én örülni fogok az "új" ICSnek egy csomó ember már a JBvel fog villogni, ugyanazon a készüléken, mint nekem. Hiába most jött ki a frissítés, nem lesz a lehetséges legújabb.

(#2542) mycso válasza Dayco (#2541) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Uhh, de kusza amit írsz...

Amikor én örülni fogok az "új" ICSnek egy csomó ember már a JBvel fog villogni, ugyanazon a készüléken, mint nekem.

Nos, itt nem a villogás és a minél nagyobb verziószám a "menő".
Tehát nem az a fontos, hogy a legújabb legyen rajta, hanem az, hogy ami rajta van, az tökéletes legyen, és az ICS-el, valószínűleg ez elérhető.

Illetve nem is várható el, hogy az újabb szoftvereket a régi készülékekre is fejlesszék, ez így természetes.

Én tényleg nem értelek téged. :F

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#2543) Dayco válasza mycso (#2542) üzenetére


Dayco
tag

Nem baj, én téged igen! ;)

(#2544) Devilhun_HUN válasza s4tch (#2540) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

root megvolt
a titanium szépen mentette le a cuccot
de a superuser nem szereti a 3.2 androidot van hogy elfelejt root jogot adni na onnantol kezdve behal az egész.

Mehet minden újra :(

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#2545) Devilhun_HUN


Devilhun_HUN
aktív tag

Titanium backup

Szeretném dropboxba menteni a cuccaimat.

Segitenétek hogyan kell megoldani?

Mert nem jöttem rá.

Köszönöm

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#2546) Devilhun_HUN válasza Devilhun_HUN (#2545) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

probléma megoldva

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#2547) quino válasza mycso (#2542) üzenetére


quino
tag

Azért a p7500-at nem nevezném annyira régi készüléknek, amire ne legyen meg a legújabb FW. Szerintem az aktuális legújabb és az előtte lévő támogatása a minimum elvárható... (Ez éves kiadási ciklussal is minimum 2 év.)

(#2548) Nandivagyok válasza quino (#2547) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

+1

(#2549) quino válasza Dayco (#2541) üzenetére


quino
tag

BTW láttam, hogy van portolt JB a p7500-ra, aki elég bátor volt oszthatna némi tapasztalatot :)

(#2550) Gerinces


Gerinces
csendes tag

Sziasztok!
Mivel úgy láttam, hogy a 8.9-es tabosok is itt kapnak válaszokat, én is itt kérdeznék. Pár hete én is tabtulajdonos lettem, és örültem neki veszettül. Elindultak a problémák is. A gépen a honeyc. 3.2 van alapból. Nem szeretnék veszkődni rom és egyéb machinációkkal, mivel csak alap felhasználó vagyok/leszek. Ami zavar (a többi jól működik), hogy:
1., a Zenelejátszó először látott mindent, szépen működött (főleg FLAC, kevés MP3). Majd a következő csoport zenét rárakva meghülyült, az "újoncokat" nem látta. A mappában egyenként meghallgathattam, egész albumot nem. Leszedtem mindent, KIES-sel szinkronizáltam, újra szép lett minden.Az gaz Kies persze nem a Music, hanem a Media mappába rakott mindent, de sebaj, legalább használhattam. Tegnap szerettem volna újabb zenéket rárakni, erre a Kies nem is tud kapcsolódni! A PC-n megjelenik hiba nélkül, mint háttértár. Mit tegyek, hogy végre hallgathassak, másolgathassak, csereberéljek zenéket végre ennyi macera nélkül?
2.,Milyen e-book olvasó visz mindent? Van már fenn a saját, Aldiko, Mantano, Cool, de még így is van néhány formátum, amit nem kezel egyik sem. Sőt van olyan 300 mega PDF, amit már nem bír, lassul rendesen, a képek nagyításánál kiakad, és fehér képernyő addig, amíg vissza nem kattintok kettőt, a kép eredeti méretére. Ezeket a nagyobb fájlokat a hardver nem bírja?
Tanácsokat várok köszönettel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.