Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9451) pzstm válasza DeathAdder (#9449) üzenetére


pzstm
titán

IMEI számot tessék ellenőrizni elsőre. Utána én mindenképp egy 3+1 fájlos ODIN-os frissítést néznék meg vele.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9452) ForRedGlory válasza Sanci789 (#9448) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem kell semmi wájp.

(#9453) djapor96 válasza DeathAdder (#9449) üzenetére


djapor96
őstag

nem akart a gyári KIES-el frissíteni? Valószínűleg elment az IMEI szám.... A Vodás garijegyet nem fogadja el a Samsung márkaszervíz, mert ők a T-st ilyenkor simán javítják, ha garis.... de szerintem a T is.....

jaja, ha az imei a bukó, akkor egy szerviz előtti próba lehet ezzel a progival:

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9454) DeathAdder válasza pzstm (#9451) üzenetére


DeathAdder
veterán

Beírtam *#06# a tárcsázóba, és üres mező jön ki :(((
Nincs IMEI szám akkor a telefon kuka?

[ Szerkesztve ]

(#9455) GazRic válasza Rotate (#9446) üzenetére


GazRic
senior tag

Mit jelent ez a "bővitett" akksi?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#9456) F-ECT$ válasza Rotate (#9441) üzenetére


F-ECT$
titán

És te hogy formáztad a belső sd-t? Ugyanis van sd format külön.

Dive ever, work never.

(#9457) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Íme:

(#9453) djapor96 - De hogyan szállhat el az IMEI szám egyik pillanatról a másikra?
Helyre lehet ezt hozni valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#9458) znagy69 válasza DeathAdder (#9449) üzenetére


znagy69
őstag

Ha a garanciát nem ismerik el és beletörődött, akkor egy teljes wipe, új rom odinnal.
Ha ez sem segít akkor biztos, hogy valami hardwares hiba lesz sajnos.

De ilyen nincs, hogy szerintük függetleníteni akarta. Bizonyíték? Ha igazat mond akkor romolás előtt egy Fogyasztó Védelmet megér. Par...tok.

(#9459) Rotate válasza F-ECT$ (#9456) üzenetére


Rotate
veterán

beállítások/tárhely/belső sd formázása

sima üres Samsung szerkezet lett rajta...

(#9460) fuximaxi válasza Rotate (#9450) üzenetére


fuximaxi
senior tag

IMEI check
illetve egy *#7465625# eredményét érdemes megnézni

szerk.:
látom imei check megvolt, meg kéne nézni, hogy van e esetleg nyoma idegen kezűségnek pl. belső sd-n mik vannak

sajnos egy töröl imeivel nem biztos, hogy sikerül meggyőzni az NFH-t :(

Persze DeathAddernek szól ;)

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#9461) djapor96 válasza DeathAdder (#9449) üzenetére


djapor96
őstag

link lemaradt

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9462) Rotate válasza GazRic (#9455) üzenetére


Rotate
veterán

a gyári 2A-s ra gondoltam, Nexushoz is van hasonló gyári aksi másik hátlappal...

(#9463) DeathAdder válasza znagy69 (#9458) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nincs bizonyíték, de gyerekkorom óta ismerem őt annyira, hogy tudom bevallotta volna.
Másrészt most vette és vodafonos szinte mindenki körülötte, nem lett volna értelme kockáztatni...
Sőtt az előbb azt monda, hogy már belenyugodott, szóval ,ha valóban belebarmolt volna akkor bevallotta volna.
Azt mondta bármit csinálhatok vele, amit akarok.. hogy megpróbáljam helyre hozni.

(#9464) F-ECT$ válasza Rotate (#9459) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért kérdeztem, hogy van-e átfedés, mert a 16 gb-ból te csak 12-t látsz belső sd-nek, és lehet, hogy a format emmc további részeket is töröl.

Dive ever, work never.

(#9465) GazRic válasza Rotate (#9462) üzenetére


GazRic
senior tag

Ennek utána nézek ... érdekelne lehet... gondolom vastagabb lesz ...

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#9466) znagy69 válasza DeathAdder (#9463) üzenetére


znagy69
őstag

Én a bizonyítékot a voda részéről gondoltam. Azért az nem úgy van, hogy szerintem ez és ez. Bizonyítsa be. Beázás ellen is van már kijelzés.

(#9467) Rotate válasza GazRic (#9465) üzenetére


Rotate
veterán

vastagabb, de minimálisan... egyébként most az S2 vagy a Nexus verzió érdekelne? :D

S2-nél az alsó dudor vastagságára hozza ki a telót, de jobb lesz a fogása :)

(#9468) GazRic válasza Rotate (#9467) üzenetére


GazRic
senior tag

S2

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#9469) DeathAdder válasza djapor96 (#9461) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi.
Mit csináljak a progival? Nem nagyon akar semmit :O

(#9466) znagy69 - 2 hét után vissza lett küldve, azzal az üzenettel, hogy sajnáljuk nem tudjuk elfogadni a garanicát mert függetleníteni akarta a készüléket.
Esetleg ha kér szoft cserét 6.000 Ft lesz, ha akkor sem jó, akkor ki kell cserélni az alaplapot 45.000 huf lesz..

(#9470) fuximaxi válasza DeathAdder (#9463) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Sajnos én nagyon szkeptikus és gyanakvó vagyok, és csak azt hiszem el amit saját szememmel láttam, és ez most nem a barátod ellen szól, de dolgoztam mobilszervizben Szóval ha megnézed a download módnál a számlálót akkor az is 0-át mutat?

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#9471) fuximaxi válasza DeathAdder (#9463) üzenetére


fuximaxi
senior tag

bocsi, dupla lett

Ha már dupla lett akkor ide írom

Vissza lehet állítani sw-sen az imeit, tehát ha panelcsere kellene, akkor azt vagy tényleg hazavágta valaki (de akkor nagyon rendesen) vagy alapból hardverhiba. Amúgy melyik szerviz állította ki a szakvéleményt, esetleg TeleMax?

Psytech: ha már megvonták a garit, akkor az már nem fog élni többé. Bekerül a rendszerbe :(

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#9472) Psytech válasza DeathAdder (#9463) üzenetére


Psytech
senior tag

Ezt még simán helyrehozod neki :)
Úgy, hogy utána észre se veszik, hogy volt valaha valami vele, a garancia élni fog.
Kell tolni neki először egy rootot, aztán a kolléga által linkelt gsII_repair progival helyreállítani, arra meg rá az utolsó hivatalos voda-s romot rányomni odinnal. KI4 lesz az is, de hogy melyik jó, azt nem tudom (csak van itt valaki aki vágja a vodás szolgáltatós romnak a csc-jét :) ). Aztán majd be kell állítani product code-t, és akkor kb kész is vagy :)

(#9471) fuximaxi abszolút igazad van, amikor írtam, akkor még csak arról volt szó, hogy nem fogják javítani, mert.. Utólag tudtam meg, hogy már szervizben járt és onnan dobták vissza. Azt hittem, csak voda szervizpontra akarta volna leadni és ott mondták.

[ Szerkesztve ]

(#9473) kalapaacs válasza Psytech (#9438) üzenetére


kalapaacs
tag

Hogy hogy eltűnik? vissza se kapcsolható?

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#9474) Psytech válasza kalapaacs (#9473) üzenetére


Psytech
senior tag

De, ha az animációkat bekapcsoltra rakod, akkor azt hiszem újra használható. Nem tudom, első dolgom volt kikapcsolni. crt-off nélkül bőven el tudom képzelni az életemet, de nekem ne villanjon be a képernyő lezáráskor.

(#9475) znagy69 válasza DeathAdder (#9469) üzenetére


znagy69
őstag

Mondjuk, ha én vagyok és nem nyúltam hozzá, akkor elfogadnák az bizti. :)

(#9476) DeathAdder válasza fuximaxi (#9470) üzenetére


DeathAdder
veterán

Megnéztem, bináris számláló 0-án van.
Sajna nemtudom melyik szervíz állítottak ki, nálam csak egy félhalott telefon van egy USB kábellel :(((

(#9472) Psytech - Ja, hogy root kell a gsII_repair proginak?
Akkor mindjárt megrootolom, köszi a segítséget, jelentkezek még ;]

(#9477) HUTCHDB válasza Rotate (#9441) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igen, itt tevedes volt, mert a " format sd card" nem azt jelenti amire en gondoltam.
a belso sd kartya formazast itt "format emmc" - nek hivjak.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9478) kalapaacs


kalapaacs
tag

És melyik ROMban van benne az CRT ON/OFF is?

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#9479) Psytech válasza DeathAdder (#9476) üzenetére


Psytech
senior tag

Kell neki hát :)
Okok, amúgy a következő lépés az lesz, hogy a második fülön a 3-as pontra rányomsz és megvárod míg végez és újraindul. Utána megnézed az IMEI-t és összehasonlítod az akksi alatt lévő IMEI-vel :) Ha kész, akkor örül, boldogság, pezsgő, pucér nők :DDD

(#9478) kalapaacs Azt Jkay modja tudta GB-n legegyszerűbben. ICS-re még nincs kész vele, de dolgozik rajta. Ha kész lesz, úgyis értesülsz róla, sokan szeretik itt is :))

[ Szerkesztve ]

(#9480) djapor96 válasza DeathAdder (#9469) üzenetére


djapor96
őstag

Várj egyenlőre, mert rootolni kell a telót először hozzá..... de amíg esély van a garira, addig ne kezdj bele..... Szóval, hívd fel ezt a számot: 06-80-7267864 (SAMSUNG)

Add elő az alábbiakat:

Van egy Vodás S2-ed, amin KIES-es frissítést követően eltűnt az IMEI szám. Vodás számlád és garijegyed van. Hova adhatod le, hogy a lehető leggyorsabban kész legyen.

Ha a Vodához küldenek, szerintem ne erőltesd, hogy Ők mint mondtak, csak azt, hogy te jobban bízol a gyári szervízbe....

(Elvileg a honlapjuk szerint, a vásárlás számlájával garijegy nélkül is beveszik garanciális javításra)

Legyél határozott és legyen kevés melléduma.... csak konkrétan mi a baj és milyen megoldást tudnak..... ez egy 150eFt-os telefon.....

A Voda szervíz ezek szerint egy rohadék..... a T-nél simán javítanak piszkált telefont is....garisan....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9481) zooole


zooole
senior tag

Trémobil ICS-re mikor lehet szémítani? Nyilván nem pontos dátumot szeretnék, csak nekem ilyenben nincs tapasztalatom, hátha ti tudtok valamit erről.

(#9482) Psytech válasza zooole (#9481) üzenetére


Psytech
senior tag

Elméletileg a Samsung Magyarország a hónap végére mondta a szolgáltatós ICS-k megjelenését... Talán facebookon vagy hol volt ez..

(#9483) kalapaacs válasza Psytech (#9479) üzenetére


kalapaacs
tag

Erről a Jkay-ről sokmindent olvastam és láttam. de nem találtam olyat, ahol ezt összefoglalva leírnák, hogy és mint tudom feltenni...

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#9484) ERPY


ERPY
őstag

(#9485) Rotate válasza djapor96 (#9480) üzenetére


Rotate
veterán

támogatom a javaslatod, ez még egy járható út lehet :)

(#9486) zooole válasza Psytech (#9482) üzenetére


zooole
senior tag

Na, valami konkrétum. Köszönöm :)

(#9487) GazRic válasza djapor96 (#9480) üzenetére


GazRic
senior tag

A SAMSUNG garancia nem "hozom viszem"? Futár jön viszi, megcsinal hozza ...

Hogy működik a Szervizfutár szolgáltatásunk?

Futárunk az Ön által meghatározott helyen és napon javításra átveszi Öntől a készüléket.
Lehetőség szerint 1 munkanapon belül megjavítjuk a készüléket, majd az Ön által megjelölt helyen és napon visszaadjuk azt.
A javítás idejére díjmentesen kölcsönkészüléket* biztosítunk Önnek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#9488) Psytech válasza kalapaacs (#9483) üzenetére


Psytech
senior tag

Jkay :)

(#9486) zooole azért ne vedd készpénznek, mondtak ezek is már sok mindent..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9489) DeathAdder válasza djapor96 (#9480) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hali. Köszi, hülye vagyok, ne haragudjatok, azzal kellett volna kezdenem, hogy elmondjam, nem magyar vodafonos és nem is magyar vodafonos kártyával lenne használva.
A haverom vajdasági, én is közel lakom hozzá és azt mondja már mindent megpróbált.
Sajnos sokkal szemtelenebbek ott a szervízesek mint nálunk :(((
Már nagyon régóta eszi a kefét a vodafonosokkal és mostmár nagyon kiakadt rájuk.

Tehát mindjárt rootolom és megpróbálom a fennt leírtak alapján megcsinálni :K

(#9490) kali válasza GazRic (#9487) üzenetére


kali
legenda

ilyen is van;
Hogy működik a Házhozmegyünk szolgáltatásunk?
Kollégánk előre egyeztetett időpontban felkeresi Önt és a helyszínen javítja a készülék hibáját. A javításhoz Önnek csak egy szabad asztalfelületet és áramot kell biztosítani.
Ha kiderül, hogy a hiba csak szervizben javítható, elhozzuk Öntől a készüléket, majd a javítás után ingyenesen visszaszállítjuk. A javítás idejére díjmentesen kölcsönkészüléket* biztosítunk Önnek.
Ha kiderül, hogy a hiba nem garanciális, akkor kollégánk árajánlatot ad a javításra és ha Ön ezt elfogadja, a javítást azonnal el is végzi. A javítás díját a helyszínen kell fizetni.
A szolgáltatás csak Budapest és Pest megye területén igényelhető.

(#9491) zooole válasza Psytech (#9488) üzenetére


zooole
senior tag

Értem, de jobb, mint a semmi.

Én naiv minden este rákeresek update-re :DDD

(#9492) kalapaacs válasza Psytech (#9488) üzenetére


kalapaacs
tag

Ezt már én is olvastam, de nem mindent értettem.
Mi a különbség az Odexed és a Deodexed között?
Ez alá kell előbb egy megfelelő gyári firmware-t telepíteni? Vagy van rá walami másik főzött rom?

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#9493) kungzi


kungzi
veterán

az imei-hez én is hozzászólok. na szóval... kiesen frissítettem és nekem az imei számnak csak az utolsó 3 számjegye változott meg. ezt hogy sikerült ne kérdezzétek. bevittem a helyi a samsung szervízbe, elkezdi ő ilyet még nem látott. :DDD mondom nagyon jó :) hívtam a szervíz futárt, aki múlthét szerdán ünnep előtt vitte el, és azt mondta, hogy a szervízbe garanciába javítják, mert hozzá kell nyúlni az alaplaphoz, amit csak ott tudnak megcsinálni. elvileg, úgy volt, hogy ma jön meg a teló, de hívtak, hogy csak csütörtök-péntek körül számítsak rá, mert rengeteg telefon van most szervízben. szóval a samsung szervíz elvileg javítja. ja és ICS-vel jön majd vissza a teló :D

[ Szerkesztve ]

(#9494) agabe válasza kungzi (#9493) üzenetére


agabe
addikt

Ez pedig nem jellemző...két oka lehet.
1) sokan beadták szervízbe, hogy tegyék fel nekik az ICS-t
2) sokaknak elb@..ta a KIES a telót kicsit
vagy mindkettő párhuzamosan :D

(#9495) kungzi válasza agabe (#9494) üzenetére


kungzi
veterán

engem nem zavar, hogy késik addig van másik telóm, a lényeg, hogy gariba megcsinálják.

(#9496) zack válasza Psytech (#9488) üzenetére


zack
nagyúr

LPQ-ra is felmegy a legújabb Jkay? Próbálta valaki?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9497) C.Brigante


C.Brigante
veterán

letezik olyan rom jelenleg ami nem lagzik???? ja es olyan modem amitol ertik, h mit beszelek a masik oldalon? kezdek beragni erre a telefonra!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#9498) kalapaacs válasza zack (#9496) üzenetére


kalapaacs
tag

Szerintem amit eddig én olvasgattam, az alapján nem...

Vannak itt lányok akik a nagy őt keresik? Mert szólok nekik, hogy SHIFT és az ENTER-től balra kettővel.

(#9499) Psytech válasza kalapaacs (#9492) üzenetére


Psytech
senior tag

Az odexed az a gyári firm amit kies-el vagy odinnal teszel fel. Főbb ismertetője az az, hogy a system/app-ban mondjuk a phone.apk mellett van egy phone.odex is (minden appnak van + egy ilyen .odex kiterjesztésű része. Ez tárolja az egyéb információkat az apk-ról.)
A deodexed stock rom szintén egy szimpla módosítatlan gyári firm, de ez cwm-ből zipként telepíthető, rootolt, busybox, cwm-el ellátott. Ennél a system/app-ban nincs .odex végződés az apk-k mellett. Ezeket sokkal egyszerűbb módosítani, témázni, stb. A rommerek szinte mind ezt használják.

Jkay rámegy stock romra is, ez igazából csak egy mod, nem egy custom rom. Az tény, hogy a GB-s custom romok 99%-a használja ezt a modot, de ez is csak azt bizonyítja, hogy nagyon jó :)

(#9496) zack tudtommal is csak az XWLA4 a legutolsó támogatott rom :( ICS-re még nem csinált semmit, azaz már dolgozik rajta, de még nincs kész.

[ Szerkesztve ]

(#9500) DeathAdder válasza Psytech (#9479) üzenetére


DeathAdder
veterán

Megvolt a root, SGSII_Reapair progival -> Repair SGSII -> (Step3) delete nv data.bin and repair it with bak files -re rámentem, a készülék újraindult.

További tennivalók? :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.