Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9351) quest8


quest8
csendes tag

A telefon szoftverfrissítés opciójával tettem fel az ICS-t.
Minden alkalmazás megmaradt, de fura dolgokat produkál:
- egyszer sötét képernyő, kifagyva, folyamatosan csengetett, mintha bejövő hívás lenne, de nem tudtam felvenni, semmi gomb nem működött, aksi ki-be, oké
- céges APN törlődött a frissítéskor, visszarakva nem csatlakozik, mindig visszaugrik az internetesre
- fényképezőgép párszor kifagyott, ilyet előtte nem csinált.

ezek benne vannak az ICS-ben :) vagy a frissítés módja miatt van.
lehet, hogy a GB alatt felrakott alkalmazások nem tetszenek az ICS-nek?
ODIN alatt feltéve ezek gondolom törlődnek és újrarakom őket.
ez megoldja a fentieket?

amúgy gyorsabbnak tűnik mint a GB.

kösz

(#9352) quest8


quest8
csendes tag

még egy kérdés.
adott egy játék, mentett állásokkal.
ha lementem pl app backup-pal, vissza tudom tölteni ICS frissítés után végigjátszott pályákat?
vagy van lehetőség ezeket a file-okat megtalálni és másolással menteni?

(#9353) zseko


zseko
veterán

Hogy mit találtam :)) Nekem legalábbis újdonság. Eddig kínlódtam mikor szöveget kellett kijelölni/kijavítani adott helyen, vagy másolni/beilleszteni akartam, mert nem egyszerű eltalálni a kurzor helyét, közben meg a swype-ban van nagyon faja szerkesztő hozzá: csak a swype jelről át kell húzni az ujjunkat a Szimbólumok (+!=) jelre, bead egy faja szerkesztőablakot. De működik a swype jel+c = copy; swipe jel+v = beilleszt, stb. is . Aztán ez lehet csak nekem újdonság :)

HR24.hu

(#9354) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

tevedesben vannak azok, akik azt hiszik, hogy a miui (gb) rom hibas.
minden tokeletesen mukodik benne.
2 dolog ami nalam hibadzik: a fulhallgaton a zenelejatszo hangereje nem linearisan valtozik, fel hangeroig jo, aztan nem.
ez kihangositva mar jo.
a masik dolog pedig a hivasvarakoztas, ami nem mukodik.
teves az a dolog, hogy a kamera gyengebb lenne.
szivesen keszitek kepet barkivel azonos targyrol (mondjuk ezt mar muveszur-ral megtettuk) es bizony nem lesz senki aki megallapitja, hogy melyiket melyik keszitette.
ugyanez a helyzet a videoval is!
nekem minden gyari altal tamogatott formatumot lejatszik, az 1080p is tokeletes.
mkv fajlokat is reccenes nelkul viszi.

elfogadom viszont pl. mycso velemenyet, akinek a kinezete nem tetszik.
ez egy termeszetes dolog, mint az is, hogy nekem pl. a gyari android kinezet abszolute nem jon be.

de hogy a napi dologgal kapcsolatban is irjak:
az uj ics galnet mar jobb, mint a korabbi, nalam nem laggolt, gyors volt, viszont a kameraba es a galeriaba nem tudtam eletet lehelni.
a google chrome szaggatott.
egyenlore visszatettem a gb alapu holland miui-t, ami tovabbra is etalon nalam!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9355) C.Brigante válasza Myair (#9335) üzenetére


C.Brigante
veterán

az a gond, h nem a zajszűrés a baj nálad, hanem maga a tok! Ha a tokot továbbra is használni akarod akkor meg kell barátkoznod a viszhanggal! (Ha mégsem akarsz add el a tokot)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#9356) Rotate válasza zooole (#9350) üzenetére


Rotate
veterán

miben van butítva? tudtam rendesen játszani... amíg meg nem untam...

(#9357) zso73 válasza Myair (#9332) üzenetére


zso73
veterán

Az spb pont jó. Én nagyon szeretem. S2-n megy is.....

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9358) zso73 válasza Myair (#9332) üzenetére


zso73
veterán

Zseko: Előbb részletezted,hogy nem jó a miui.... Erre írtam a mutyit.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#9359) Arcanis válasza Arcanis (#9331) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Most jut eszembe, tudtok valami jó "flip-es - lefelé hajló" tokot javasolni?
Továbbra is ez tetszik nekem a legjobban, esetleg valakinek van tapasztalata ilyesmivel?

(#9360) zseko válasza zso73 (#9358) üzenetére


zseko
veterán

Egy szóval sem mondtam hogy rossz. Sőt, vannak benne olyan dolgok amit nagyon szívesen látnék viszont az ICS-ben. "Smooth" volt, nem akadt, nem lagzott, működött benne minden rendesen, ment a fényképező, ment a galéria, ment a video.

HR24.hu

(#9361) HUTCHDB válasza zseko (#9360) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

en ezt nem ertem, nalam minden ics-el meg a miui ics-el is gondom van.
gb-vel meg semmi.....

van valaki, aki formazta mar az emmc-t cwm-ben?
ekkor milyen adatok maradnak elerhetoek?
fo kerdeskent gondolok itt arra, hogy a belso sd-re tett zip kiterjesztesu rom megmarad, vagyis instalalhato lesz?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9362) Piwi


Piwi
addikt

Sziasztok!

felrakta valaki az új Siyah 2.6.14 kernelt GB-re?

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#9363) tesopapa válasza Arcanis (#9359) üzenetére


tesopapa
aktív tag

EZ és EZ van ebayen ami tetszik nekem.

(#9364) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

Felraktam a legujabb LPQ romot. Elotte volt wipe Clockworkmod-bol.
Felment a rom, utana is csinaltam wipe-ot recoverybol.

De ez a ket hiba tovabbra sem tunt el:

- Power gomb hosszan tartasara nem jon fel a menu, hanem rogton kikapcsol a telefon.
- Nem mukodik semelyik lockscreen, barmit allitok be, olyan mintha None-ra lenne allitva.
- Nincs a CRT TV-s kepernyo kikapcs animacio.

Feltettem GB gyari romot, probaltam utana is az ICS frissitest, de nincs valtozas.

Belefutott mar valaki hasonloba?

(#9365) Arcanis válasza tesopapa (#9363) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Köszi, szétnézek ebayen is, bár valami igazán "prémium feeling"-et szeretnék : )

(#9366) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Csináltál kódos resetet is? Nekem volt battery drain problémám és semmi más nem oldotta meg.

Más: a samsung a garancia második évében is cserél kijelzöt beégés miatt?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#9367) tesopapa


tesopapa
aktív tag

[ROM][ICS] Black Infinitum AOKP - based rom (v0.1)

Fekete, minimal témás AOKP&CM9 mix ICS rom. Első blikkre megy mint állat.

[ Szerkesztve ]

(#9368) HardRic válasza ToMmY_hun (#9366) üzenetére


HardRic
addikt

Igen, az hogy korlátozott a garancia, csak azt jelenti, hogy a tartozékokra olyankor már nem vonatkozik, de telefonra továbbra is érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#9369) ToMmY_hun válasza HardRic (#9368) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Megnyugodtam, köszi szépen. :)

Egyébként full stock LP7 és beragadt a wifi kapcsoló. Újra kellett inditanom, pedig mindent töröltem felrakás elött.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#9370) Rotate válasza ToMmY_hun (#9369) üzenetére


Rotate
veterán

nekem ugye LPQ-n megvolt ez 3x első napon, azóta lassan 1 hete fenn van és nem volt egyszer sem... szóval szerintem akinek van is, annak főleg az elején? :D passz :D

[ Szerkesztve ]

(#9371) F-ECT$


F-ECT$
titán

R2 ics milyen, próbálta már valaki?

Dive ever, work never.

(#9372) Szelley válasza HUTCHDB (#9361) üzenetére


Szelley
senior tag

Maemo rendszer reflashnél, eMMC reflash esetén nem szabadott hagyni restartolni a rendszert. Mindent legyalul a telefonról. Ott 27 giga volt a /home (saját adatok) és reflash esetén ez megmaradt. Emmc reflashnél lepucolta ezt is! Android esetében emmc törléssel szerintem megegyezik a kódos reset. Ugyanis minden felhasználói adatot töröl!

(#9373) tesopapa válasza F-ECT$ (#9371) üzenetére


tesopapa
aktív tag

1 órája van fenn. Nekem a téma bejön szép lett most is. Jó az időjárás widget benne. A működése pont olyan mint a többi LPQ. Jó lenne Artu begyúrná az LP7-es PDA-t még nem próbáltam(scroll meg egyebek javítása....), vagy jön majd később a kernel áradat, ami tökéletesebbé teheti a ROMot. Várjuk :D

(#9374) Psytech válasza F-ECT$ (#9371) üzenetére


Psytech
senior tag

Ahogy tesopapa is mondja, kezelése olyan mint az lpq-nak, de szép a téma, hibátlan funkciók, gyors rom. Ha kicsit foglalkozik vele az ember, akkor szalad is a rom :)

(#9373) tesopapa tipp, ha nem zavar, hogy nem lesz crt-offod: spare parts-ban mind a két animációt állítsd off-ra, úgy smoothabb :))

[ Szerkesztve ]

(#9375) HUTCHDB válasza Szelley (#9372) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

koszi, de valaki ugy emlekszem mintha irta volna, hogy o torolte.
vagyis tapasztalati es pontos info kellene......de lehet, hogy megcsinalom itt a laptop mellett, aztan, ha nem jo, akkor megy ra odinnal egy 3 fajlos gb.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9376) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#9375) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

no srácok!
megcsináltam az emmc törlését (is).
ez mindent töröl a belső sd-ről.
teljes gyalu, szó szerint, nem maradt rajta egy fájl sem !
tehát nem volt mit rátenni a telefonra, így ezt a törlést csak akkor alkalmazzátok, ha van pc mellettetek.
mount sd card funkcióval csatlakoztattam a pc-hez és úgy tettem rá galnet tegnap megjelent .zip-jét.
bebootolt, majd lám a kamera funkció azon nyomban működik, de nem csak az, hanem minden, vagyis a fényképezést követően a galéria is azonnal.
szóval azt javallom, hogy aki teheti tegye meg ezt a törlést is!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9377) djapor96 válasza n0_gAboR (#9364) üzenetére


djapor96
őstag

A CRT off effect nem gyári feature, csak a főzöttekben van benne alapból.... ott sem mindig...
Power gomb --> rövid nyomás= képernyő ki, hosszabb nyomás--> kikapcs menü, hosszú nyomás--> kikapcs......

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9378) csabám


csabám
addikt

SiyahKernel v3.0beta2 for ICS

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9379) rizso


rizso
addikt

Srácok!

Gmail fiók jelszavát hogyan tudom megváltoztatni a telón?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9380) Csepy válasza djapor96 (#9377) üzenetére


Csepy
senior tag

hosszú nyomás nem kikapcs, hanem reboot.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#9381) Szelley válasza HUTCHDB (#9376) üzenetére


Szelley
senior tag

erről van itt szó! :)) Tehát akkor megéri full csupaszon kezdeni az ICS-t!

(#9382) SGalaxYS


SGalaxYS
csendes tag

jo reggelt mindenkinek.
egy kis segitsegre lenne szuksegem...kiessel probaltam a telefont frissiteni de nem sikerult. nem birom pc suite modban ossze kotni a geppel a telefont...galaxy snel a menuben be lehetett allitani h h kivanom csatlakoztatni a gephez a telefont s2nel nem talaltam ilyet. h tudnam megoldani h tudjak frissiteni? elore is koszi a segitseget.

(#9383) [DE2JAY] válasza HUTCHDB (#9376) üzenetére


[DE2JAY]
senior tag

Errol irhatnal egy bejegyzest ;)

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#9384) Szelley válasza SGalaxYS (#9382) üzenetére


Szelley
senior tag

Beállítások -> Alkalmazások -> Fejlesztés -> USB hibakeresés ne legyen kipipálva! Ha nincs kipipálva, amikor rádugod a gépre MTP kapcsolat jön létre és így felismeri a Kies. Ha bepipálod, csatlakozáskor felajánlja az értesítési sávon hogy háttértárként is tudd csatlakoztatni.

(#9385) ERPY válasza csabám (#9378) üzenetére


ERPY
őstag

Ez a siyah kernel neméppen egy tökéletes kernel. Feltettem, kezdte egy core process fc-vel. Restart, akkor már szépen hiba nélkül elindult. Képernyő lezár, abból meg nem ébredt fel. Szal aki kipróbálja írjon már véleményt. Thx.

(#9386) SGalaxYS válasza Szelley (#9384) üzenetére


SGalaxYS
csendes tag

koszi a segitseget!

(#9387) rankesz válasza ERPY (#9385) üzenetére


rankesz
veterán

Alapból alul van feszelve, szerintem az volt a hiba hogy túl kicsi volt a fesz a te telefonodnak. Voltage controllal állítsd kicsit feljebb a 100 MHz-hez tartozó feszt (elég 1 egységgel ) az megoldja.

(#9388) ERPY válasza rankesz (#9387) üzenetére


ERPY
őstag

Aham, na akkor meglesem nemsokára. Pedig az én tellám meglepően bírja az alulfeszt. Legalábbis eddig minden oké volt vele még GB alatt. Köszi.

(#9389) Ironing


Ironing
tag

Sziasztok,

Eddig igyekeztem türelmes lenni az ICS kapcsán. Nekem még nem frissített be sem KIES-en, sem OTA-n keresztül. Telenor-os készülékről van szó. Akinek hálózatfüggő telója van, frissített már neki, vagy ez nálam egyéni probléma lesz? :W

(#9390) ibenny válasza Ironing (#9389) üzenetére


ibenny
senior tag

Eddig még csak független telefonokra jött ki.

(#9391) vagyula válasza Ironing (#9389) üzenetére


vagyula
senior tag

Nincs még magyar szolgáltatóknál hivatalos ICS, állítólag hónap végéig kiadják.

miui.hu

(#9392) rizso válasza Ironing (#9389) üzenetére


rizso
addikt

Nyugi, T-mobile sem kapkodja el...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9393) Ironing válasza vagyula (#9391) üzenetére


Ironing
tag

Köszi az infót, legalább nem nyomogatom olyan kétségbeesetten a frissítés gombot napi 2-3szor.

Amúgy ha most a Sammobile-ról töltött FW-t (I9100XXLPQ_I9100OXXLPD_XEH) felpakolom Odinnal az garivesztéssel jár?

(#9394) pzstm válasza Ironing (#9389) üzenetére


pzstm
titán

szerény véleményem szerint totál fölösleges várni vele. Ha akarod odinnal frissíted és kész. ;)

Akinek meg nem létszükséglet (amúgy kb. senkinek nem az szerintem az ICS) az meg kivárja még ezt a kis időt ;)

amúgy nagyon nehéz úgy elcseszni a telót, hogy garivesztéssel is járjon. És egy fórumtársnak köszönhető tökéletes leírás alapján aki agyonromolta a telefonját az is garanciális, hivatalos állapotba vissza tudja állítani úgy, hogy nyoma se legyen semminek ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#9395) rb26dett


rb26dett
aktív tag

Hogyan tudom azt beállítani, hogy fülhallgatóval is ugyanolyan hangosan csörögjön a telefon, mint ha nincs csatlakoztatva a fülhallgató? Új vagyok még az android vonalon, de a telefonban nem találtam olyan lehetőséget hogy profilok vagy ilyesmi...

(#9396) waces válasza ERPY (#9241) üzenetére


waces
aktív tag

vagy hangero le+home+power (mintha download modba lepnel be) - nalam ez mukodik

Every living creature on earth dies alone.

(#9397) HUTCHDB válasza vagyula (#9391) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

miui tarsam! :)
tedd fel tiszta alapra galnetet!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9398) zack válasza rankesz (#9387) üzenetére


zack
nagyúr

Sajnos nem ez a baj a Siyah kernellel. :U Próbálkoztam a fesz emeléssel, és +50mV annyit csinált, hogy kicsit ritkábban jelentkezett a fel nem ébredős probléma. Ennél feljebb meg már nem akartam menni. Ha a +50mV nem oldja meg akkor ott más a gond. Ezen kívül amit próbáltam ROM-ot Siyah kernellel mind viszonylagosan instabil volt Gb alatt, és nem hinném hogy a ROM miatt. Redpill 1.3 kernel ég és föld a Siyah-hoz képest. Stabil, bár érzetre nem gyorsabb, és bench eredményekben is elmarad Siyah-tól, mégis jobban összedobott kernellnek gondolom.
Nekm a Siyah csak szívás (és csalódás) volt. :U

Jah. Egyébként a Kies által felrakott ICS eddig szinte tökéletes. 1 hibával találkoztam eddig, hogy a "Where's My Water"-t nem engedi telepíteni.
GoLauncher Pro-t használok, és nem lagzik, mint az előző főzötteken. Aksi jónak tünik (68% 12,5h készenléttel, 1.30p kijelző használattal), de gondolom ez majd még jobb lesz miután beállt, és többször töltöttem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9399) ha3fis


ha3fis
tag

Az elmúlt időszakban többen is kerestek ICS alatt működő hívásrögzítőt. A vRecorder is működik néha, de én most kipróbáltam az Auto Call Recorder-t, ennek is az ingyenes változatát és felvette a beszélgetést. Sok beállítási lehetőség van, köztük a rögzítési formátum (3gp, AMR, wav) és az audio source (Mic, Voice UpLink, Voice DownLink) is választható.

(#9400) ERPY válasza zack (#9398) üzenetére


ERPY
őstag

Kösz a tesztet, spóroltál nekem egy kis időt, pont post álltam volna neki. Eleve nálam core fc-vel kezdett, ami már nem vezet jóra, plusz nekem az alulfesz nagyon bírta a tellám.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.