Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8451) ERPY válasza zseko (#8419) üzenetére


ERPY
őstag

Ja, és van az új marketből (play) olyan verzió, aminél még cache-t sem kell törölni, minden szinten tökéletes alternatív DPI mellett is. Csak mint infó említem.

[ Szerkesztve ]

(#8452) zseko válasza ForRedGlory (#8438) üzenetére


zseko
veterán

Nincs ott olyan. Esetleg a google szolgáltatások keretrendszere lehet az.

Mivel lehet szerkeszteni egyébként az xml fájlokat? Egy-két programot próbáltam de nem jött össze.

HR24.hu

(#8453) zelma válasza Gergőkee (#8412) üzenetére


zelma
aktív tag

Egyetértek, magam sem merem felhajítani. A TW-re pedig különösen kiakadtam... :(
Várok néhány hónapot, akkorra talán jobb lesz... :F
Ha nem, akkor marad a 2.3.6.

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#8454) ERPY válasza zseko (#8452) üzenetére


ERPY
őstag

Sima szövegszerkesztővel.

(#8455) kecsetihunor válasza zso73 (#8440) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Oké. Figyelj:

Megnyitod a facebook kezdőlapot! :) Itt a neved alatt megkeresed a Kedvenceknél Események nevű menüpontot.

Ezután középtájon fogod látni az Esemény létrehozását, mellette egy kis nagyítót és egy le nyílat. Ide kattintasz.

Ezután a legördülő listában az Események exportálása...

Megjelenik egy ablak, amelyben szerepelni fog egy link, erre lesz szükséged:

Következő lépés, bejelentkezel a Google Accountodba, és belépsz a Naptárba. Itt bal oldalt lent vannak a Más naptárak, itt kattintasz a le nyílra, és Hozzáadás URL-cím alapján menüpontra.

Itt előugrik egy ablak, bemásolod a linket, Naptár felvétele, és kész is van.

Megjegyzés!

Nálam elsőre nem tudta befrissíteni a teles naptárt a telefonon, de az első reset után már tökéletes volt, tehát megtörténhet, hogy a Google Fiókot újra hozzá kell adnod, ehhez meg az szükséges, hogy kell egy factory reset.

Ha kérdésed van, írjál nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8456) zseko válasza ERPY (#8451) üzenetére


zseko
veterán

Megköszönném ha elárulnád a fellelhetőségi helyét nekem :) Az alap 240 már nekem is szintén brutálisan nagy.

kagzer köszi a tippet, még kipróbálom azt is.

HR24.hu

(#8457) derrik


derrik
őstag

ICS hollo téma LPQ-ra "letölthető innen"
De honnan??????
Valaki legyen olyan kedves és tegye ki egy külön linkben ha nem nagy kérés!!!

(#8458) zso73 válasza zelma (#8453) üzenetére


zso73
veterán

Milyen hibák vannak? Csak,hogy tudjam mik lehetnek.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#8459) Psytech válasza derrik (#8457) üzenetére


Psytech
senior tag

Nekem a 160 dpi-vel be sem bootol omega ics-n :D pont most laktam be... azistenit...

(#8457) derrik ott van az első hsz-ben, rögtön az "innen" szó után a link

[ Szerkesztve ]

(#8460) HUTCHDB válasza Psytech (#8450) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

az indonezzel mi a gond?
miert nem hasznalhato napi szinten?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8461) vtommy


vtommy
aktív tag

Sziasztok, hivatalos ICS alá van már valami voodo screen hez hasonló kijelző kezelő:S? Mert anélkül borzasztó zöldes sötét sárga.. egyszóval ronda a kijelzőm :W

(#8462) Psytech válasza HUTCHDB (#8460) üzenetére


Psytech
senior tag

Igazából semmi különösebb probléma nincs vele, kétszer volt marketes gondom, hogy befagyott a letöltés, de utána az sem jött elő. A legfőbb probléma az talán az, hogy jobban szeretem ha az anyanyelvemen kommunikál velem a telefonom. Nem okoz gondot az angol, de mindennapi használatra jobban pártolom a saját nyelvem. Ezen kívül annyi még, hogy csak az ICS domination mod van még rá. Bár azt nem próbáltam, de lehet most az lesz, mert omega beadta a kulcsot ezzel a dpi állítgatással...

(#8463) HUTCHDB válasza vtommy (#8461) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

tessék

(#8462) Psytech !
köszi.
én még azt nem értettem tegnap, mikor Bilux kollegával beszéltétek ezt az egészet, hogy nem az lpq a frissebb (újabb) kiadás?
egyébként jónak tűnt, de én nem találtam a 3 fájlos változatot, csak azt, ami 1 fájlos.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8464) zseko válasza Psytech (#8459) üzenetére


zseko
veterán

Állat ez a 160DPI :) Majd kiderül mennyire használható, igencsak apró már így.

HR24.hu

(#8465) ForRedGlory válasza zseko (#8452) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A kettő ugyanaz. csak Te magyarul használod, én meg angolul. Ver a víz a magyar androidtól.

(#8466) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Most engem is foglalkoztat ez a DPI, nehogy kimaradjak valamiböl, nem tudom ERPY hogy vette rá a 192-re, átírtam build.prop-ban is, Samsung feliratnál befagy, átállítottam DPI Changer-el, befagy :D (WanamLite LPQ, de szerintem váltok, csak mire? ajánljatok valami nagyon jó LPQ rom-ot :) )

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8467) Psytech válasza HUTCHDB (#8463) üzenetére


Psytech
senior tag

Terjengett egy olyan hír, hogy készült 3 fájlos lpq, aztán valahogy ez a hír feledésbe merült (bár én nem is találtam meg, hogy merre lehet, de nem is kerestem halálra :) ). Utána derült ki, hogy amit linkelt, ott már a dxlp7 van, amiben a scroll meg a 3rd party sms progik kétszer küldése javítva lett. Csak sajnos egyetlen emészthető nyelv van benne, az meg az angol. Kipróbáltam, tényleg jobb a scroll (sms-t nem néztem, én gyárit használok). De ebből is csak egyfájlos van ahogy néztem. Én inkább várok egy eu-s kiadást belőle.A rommerek többsége úgysem fog egy 5 nyelvű romra alapozni (ha csak bele nem pakolják a multi-lang-et, de azt nem tudom mennyire lenne bonyolult).

(#8464) zseko akkor lehet, hogy a custom romok nem bírják csak.

(#8466) kecsetihunor akkor lehet a custom romok nem szeretik, nekem meg omega-n lett bootloop belőle... mindjárt megpróbálom majd gyári lpq-n.

[ Szerkesztve ]

(#8468) znagy69 válasza HUTCHDB (#8463) üzenetére


znagy69
őstag

Hogy megy és mely MIUI?

(#8469) ForRedGlory válasza zseko (#8456) üzenetére


ForRedGlory
félisten

[link]

(#8466) kecsetihunor: a DPI változtatása rom függő, nem minden főzött rom támogatja, ezért nem indul el. Pl a Batista70 FOXHOUND EDITION támogatja, én is ezt használom.

(#8467) Psytech: gyári LPQ-n meg a DPI változtatás :K

[ Szerkesztve ]

(#8470) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Batista ennyit bírt elsőre... Mondjuk ez folyamatos videózást jelent egyébként wifi mellett 1650-es akksival, ha valakit érdekel. A videó max fényerőn ment.

[ Szerkesztve ]

(#8471) zseko válasza ForRedGlory (#8465) üzenetére


zseko
veterán

Én is arra gondoltam, hogy te angolul használod. Nekem jól van ez így magyarul :)

A win7-em angol, mert így kaptam meg sulitól -mellékelték hozzá a hivatalos file-t amivel magyarrá lehet tenni, csak épp ez a verzió még pont nem támogatja...- én is hozzászoktam már ehhez annyira, hogy magyar win7-en semmit nem találok :D

(#8466) kecsetihunor én a RomToolbox-ot használom hozzá. De akkor ezek szerint csak gyári rommal megy az átállítás.

HR24.hu

(#8472) Bilux


Bilux
veterán

Ki találja ki mi van a képen? :D :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#8473) ForRedGlory válasza Bilux (#8472) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez így eléggé hányadék. Remélem nem ilyen lesz, nagyon vastag a fekete keret, mintha szilikontok lenne rajta. Hm bár gondolom tok van rajta, mert az oldalsó képen nincs ott fekete, mint szemből.

[ Szerkesztve ]

(#8474) Bilux


Bilux
veterán

Hivatalos ICS útmutató Galaxy S2-höz samsungtól. :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#8475) Bilux válasza ForRedGlory (#8473) üzenetére


Bilux
veterán

Nem a fekete rész a kijelző a fehér rész meg a hátlap, ott a kamera dudorja is illetve az oldalán a dedikált kamera gomb! :)
Május 22. kiderül mennyi igaz belőle.

Forrás

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#8476) zooole válasza ForRedGlory (#8473) üzenetére


zooole
senior tag

Galaxy Tab 10.1N után kaptak rá erre, szerintem is ronda.

(#8477) ToMmY_hun válasza ForRedGlory (#8473) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Vagy csak a szokásos Photoshop móka. :)

Egyéb: Valaki tud olyan alkalmazást, ami leszinkronizalja a facebook accounttal rendelkező kontaktok képeit lehetőleg nagy méretben? Eddig az összes program apró és rossz minőségű képeket eredményezett.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#8478) ForRedGlory válasza Bilux (#8475) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tényleg, akkor meg szar :D
Sebaj, úgyis feketében veszem meg... :DDD

Vicces lenne, ha fekete lenne és a szélső keret meg fehér.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#8479) pitimany


pitimany
tag

ICS 4.0.3-ban telefonkönyben, felső sorban nektek sincs "névjegyek"?
Nekem csak billentyűzet, naplók, és kedvencek van.
Névjegyek mappában pedig csoportok, névjegyek, kedvencek.
Be lehet valahogy állítani, hogy telefonban is legyen "névjegyek", mert így felesleges duplikációnak érzem, és a névjegyek ikon egy fontos helyet foglal, elegendő lenne csak a telefon ikon, ha lenne benne "névjegyek".

(#8480) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Megy is fel, nagyszerű rom, legalábbis a 0.4 az volt :)

FoxHound 0.5 ICS GSII

Changelog 0.5
Siyah ICs alpha6 Touch recovery Kernel
AOSP Sms/Mms
AOSP Contatcs
AOSP Dialer
Talk black style
Insert Keyboard samsung
Insert last Market
Insert app SnakeS battery
Insert Quick pannel app
Theme revisited
Fixed Mount SD (kernel)

(#8481) samui válasza pitimany (#8479) üzenetére


samui
csendes tag

Nekünk sincs! Viszont
-Telefonkönyv megnyit
-bal alsó menü gomb használata
-felül a névjegyek

[ Szerkesztve ]

(#8482) derrik válasza Psytech (#8459) üzenetére


derrik
őstag

azt én vágom.....
megnyit egy oldalt....ahol van min.5 választási lehetőség, ami hivatkozik két letöltési linkre, ahol van min 10 fájl az 1.0-tól mondjuk a 4.3-ig én feltettem az Universal 4.3-at. És nem volt jó......nem volt Status bar.....
Kérdésem !!!
Melyik való 4.3 XLPQ-hoz??????

(#8483) Ntes


Ntes
tag

A Fejlesztői beállítások menüpont direkt maradt az LPQ-ban?
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/423267_293147347422981_100001831550732_684301_1814473618_n.jpg

(#8484) Psytech válasza derrik (#8482) üzenetére


Psytech
senior tag

Vágom, hogy ilyen. Én a 4.0.5-t próbáltam meg feltolni, de bootloop lett a vége. Hiába írják, hogy jó odex firm-hez is, nekem nem jött be. De az xda-s topik szerint a 4.0.4 a legújabb, lehet azt kéne megpróbálni.

Más: tud valaki deodexed stock lpq-hoz linket dobni? Az xda-s wanamlite féle link errort dob. Megvan, tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#8485) zso73 válasza pitimany (#8479) üzenetére


zso73
veterán

Ez k idegesítő. Mindenhonnan kilépve a tárcsázó,névjegyek volt. Az SPB Launcher lecserélte !! :C Az LG-nél ha megnyomtam a home gombot, akkor a kezdő képernyőre ugrott vissza. Ezt a Samu eltolta.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#8486) ForRedGlory válasza derrik (#8482) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mielőtt feltetted a témát, volt wipecache/dalvik? Mert az kell... az 1-es hsz-be ezt elfelejtettem beírni, majd pótolom.

[ Szerkesztve ]

(#8487) pitimany válasza samui (#8481) üzenetére


pitimany
tag

Köszönöm Samui!

Ezt én is felfedeztem, de így egyrészt eggyel több kattintás, másrészt - legalábbis nálam - a telefonkönyvben lévő "összes névjegy" alkalmazást használva, a jobbra húzással hívás nem működik továbbá ha több telefonszám van egy kontaktnál nem hív egyből, hanem választási lehetőséget kínál, míg a névjegyek ikonban lévő "névjegyek" esetében a jobbra húzással az első helyen álló számot hívja.
Mintha ez két különböző névjegy program lenne, nem tudom miért ketté bontani és megbonyolítani GB alatt egyszerűbb volt szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#8488) zso73 válasza kecsetihunor (#8455) üzenetére


zso73
veterán

Köszi. Sikerült.
Google chrome esetén csak katt a linkre, és beteszi a naptárba. A FB-on volt függő eseményem, és azért nem láttam a nyalókát, és a menüt.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#8489) waces válasza ToMmY_hun (#8477) üzenetére


waces
aktív tag

full screen call id - abszolut megeri az arat (kb 1000 ft). van belole lite verzio is, ami ingyenes

Every living creature on earth dies alone.

(#8490) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Ma kapott egykis murvat a telefom :( azt akarom kerdezni, h aki folia nelkul hasznalja annak nem karcolodik kicsit se? Nem bizok en ebben a gg-ben. Apro homokszemcse siman megkarcolja sztem. Nem azt mondom h betonozni kell vele de elkerulhetetlen dolog.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#8491) ERPY válasza C.Brigante (#8490) üzenetére


ERPY
őstag

A homokszemcse szinte mindent karistol. A zsebpiszok is képes karistolni, nem is kicsit.
Szal gorilla ide vagy oda, karcolódik az is mint a kisangyal ha olyan anyaggal érintkezik. Persze nem az újjadtól hanem a környezeti behatásoktól, ami kikerülhetetlen. Az újjadon is lehetnek kis porszemcsék, amik képesek nyomot hagyni. Szal kell egy jó fólia, amit idővel cserélhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#8492) rjg válasza zseko (#8434) üzenetére


rjg
őstag

De ehhez nem muszáj a dpi-vel játszani. ;) Engem is zavart a nagy kijelzőn a kevés ikon, ezért Go Launcher Ex-ben a Home képernyőn, illetve az alkalmazásindítóban is átállítottam a
kitehető, látható sorok, oszlopok számát.

[L:/dl/upc/2012-03/17/207666_akygd0hq0zdml3bd_screenshot_2012-03-17-10-44-56.png](IMG:/dl/upc/2012-03/17/207666_akygd0hq0zdml3bd_screenshot_2012-03-17-10-44-56.thumb.png)(/IMG)[/L]

Alkalmazásokon belül pedig - legalábbis, ahol nekem fontos - többnyire úgyis be lehet állítani a betűméretet.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#8493) ForRedGlory válasza rjg (#8492) üzenetére


ForRedGlory
félisten

2012.04.08 nagy nap lesz :DDD

(#8494) samui válasza C.Brigante (#8490) üzenetére


samui
csendes tag

Karcolódik bizony, tavaly nyáron, homokos területen dolgoztam térdemnél oldalzsebbe tartottam a mobilt szereztem rá szép karcokat 1 nap alatt! Azóta normál használatnál farzseb ki, be nem látszik rajta semmi és rendszeresen ráülők (90kg)azt is bírja!

(#8495) Leonardo91 válasza rjg (#8492) üzenetére


Leonardo91
senior tag

a bln milyen kernellel megy neked?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#8496) ForRedGlory válasza derrik (#8482) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Amúgy itt a link. Neked LPQ-hoz a 4.0.4 kell, akinek meg már LP7 van fent, azoknak a 4.0.5.

(#8497) rjg válasza ForRedGlory (#8493) üzenetére


rjg
őstag

A család házas lét örömei :D

Szerk. Meg a klasszikus mondás: Ha rövid az eszed, legyen noteszed.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#8498) ERPY válasza rjg (#8492) üzenetére


ERPY
őstag

A dpi nem az ikonok miatt van, hogy kisebbek legyenek, hanem összességében mindenre. Az ikonokat eddig is lehetett kisebbre venni, meg az osztást is állítani hogy több férjen el, de az önmagában még kevés számunkra, akik szeretik a módosított értékek adta látványt.

(#8499) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Helpre lenne szükségem.

Előszeretettel használom az A+ Timetable app-ot, de ICS-n a 2*2-es widgetet 3*3-asnak tekinti középre helyezve, illetve Nova Launcherben nem lehet átméretezni 2*2-re.

Ötlet?

BRÉKING! Batistában is beállítottam kisebb DPI-t és ismét Samsung felirat :))

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8500) Szelley válasza samui (#8494) üzenetére


Szelley
senior tag

Nekem 4 hónapja van meg, tegnap takarítottam meg alaposan hogy körbepásztázzam. Egy mikrokarc sincs a kijelzőn, viszont a home gombon látszik hogy napi 50szer előveszem farmerzsebből! Véleményem szerint ez is ugyanolyan "minőségi" mint az amoled kijelző. Ki kell fogni a jobbakat :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.