Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8851) waces válasza gilfoyle (#8850) üzenetére


waces
aktív tag

fura, mert nem jon elo ics alatt (es elegge sok mailem jon a ceges cimre/nap, tehat valoszinuleg eszrevettem volna a hibat). mondjuk az teny, hogy touchdown-al hasznalom

Every living creature on earth dies alone.

(#8852) Soos95


Soos95
tag

Itt egy ppt anyag az ICS-es változásokról, illetve egy ChangeLog az S2-es ICS verziókról.

Elnézést, ha már volt.

(#8853) doctorur válasza Gergőkee (#8829) üzenetére


doctorur
tag

Íme a válaszaim a "hibalistádra" a saját, KIES-sel feltett, nem rootolt LPQ rom-ról:
1. A névjegyzék egy fényév még megnyílik:
0,1-0,2 sec, kattintás és múxik, ez sok?
2. Kilógó és kétsoros hibásan tördelt szövegek:
Nem találtam még ilyet. Esetleg példa jól jönne, hátha nálam is létezik, csak eddig nem láttam.
3. Kritikán aluli görgetés
Mi ebben a hiba pontosan? Nekem 2 pöccintéssel, zökkenőmentesen és gyorsan lefut a névjegyzék végére, ami 460 nevet jelent.
4. Naptár időmódosítási ablakban a kéz eltakarja a számérték módosítását
Nálam ebben az esetben a szám fölött és alatt + és - jel van. Ezek használatával nem bírom letakarni a számot pedig tepsi kezem van. Más dolog, hogy a számra pöccintve előugrik a "billentyűzet". Ott aztán nincs semmi takarás.
5. USB OTG hiányos /nálam/
Ezt nem tudom kontrollálni, mert nem használom.
6. Zagyva színvilág
Ezen tényleg nincs mit vitatkozni.
7. A Wi-Fi sokat gondolkodik csatlakozáskor
Ez valszeg router függő lesz. Nálam egy friss Tplink dolgozik, az spec villámgyors. Az egyik szomszéd gigabyte-ja ok, de a másik szomszéd T-home-os router+modem combója esetében már van egy kis idő, de ez sem több 3-4s-nél. Ez nekem nem ICS hibát jelent.
8. exchange hiba
Ez is érdekes. Én nem használom, de értekeztem egy "normális" S2 tulajjal, aki 2 külön rendszer használatánál az egyikre köpköd a másikat isteníti. Ez még akármi is lehet, nem biztos, hogy direkt ICS hiba.
9. Elcseszett tárcsázó
Itt az lenne a hiba, hogy nem látni a névjegyzéket? Szerintem logikusnak tűnik, hogy innen csak olyan számot hívsz, ami nincs a névjegyzékben. Ha olyat akarsz, aki meg benne van, azt hívod a névjegyzékből. Ez nem hiba, hanem a különböző ízlések játéka.
10.Lefagyó játékok /pl. Asphalt6/
Nekem ilyen nincs. Az A6 is megy szépen.

Továbbra is azt tudom mondani, hogy aki jól tette fel az LPQ-t, annak normálisan működik.
A gyári ICS-en kívüli módosított romok többsége tákolmány, van néhány jól sikerült és néhány tényleg működő darab, de ezek nem a gyári verziók. Ezek hibái miatt áztatni az LPQ nem túl korrekt.
Az egyéb külső (lásd nem gyári) programok esetében pedig elvárható, hogy a programmer írja meg rendesen és működjön normálisan pl az LPQ-n. Szerintem nem az os-nek kell igazodni, hanem sokkal inkább ahhoz kéne igazítani. Jól is néznénk ki, ha az Eset beszólna a Windowsnak, hogy szarul írta meg az os-t, mert akadozik a vírusírtója.
Én azt tartom egy elemzésnél korrektnek, ha aki véleményt ír, akkor leírja pl az sw vezióját, hogy milyen kernelt vagy modemet használ stb. Ez az ős fórumozóknál működik is. Ebből lehet látni, hogy mennyire tér el a gyári szakasztól és az esetleges kritikája valójában nem a gyári, hanem a főzött verziónak szól.
Konklúzió: jó az LPQ, de azért lehetne szebb is. Az androidot pedig tovább kell fejleszteni ez nem is kérdés.

(#8854) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Az miért lehet szerintetek, hogy néha a telefonomon azt írja, hogy "túl nagy az akku feszültség, ezért a töltés leáll", pedig a telefon egyáltalán nincs is töltőn.
Ez mennyire komoly hiba? Szerintetek bevigyem valamilyen szervizbe?

(#8855) pergabb


pergabb
senior tag

Valakinek van tapasztalta az Iponnal kapcsolatosan? Gsm bolt szint, vagy ott bátrabban vásárolhatom már meg ezt a készüléket?
Ill mobil internet esetében ha emailezek, néhai böngészés, mobil tartalmakat frissíti magától mint időjárás stb..., akkor milyen csomagot érdemes előfizetni? ELég 100 mega, vagy jobb egy nagyobb csomag? Ezen a téren nincsenek tapasztalataim, nekem az 500mega is kevésnek tűnik, de lehet mobilon más a helyzet mint egy asztali gépnél...
Köszi aki felelne

Gábor

(#8856) Richard! válasza pergabb (#8855) üzenetére


Richard!
addikt

nagyon sok számítógép-alkatrészt vásároltam náluk.olcsó,jó,megbízható,gyors.Nagyon ajánlott ;) :K

nekem 500 mega van,sztem az bőven elég.

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8857) C.Brigante


C.Brigante
veterán

na jó' van, megy fel a wanam 9.5 LP7 a tököm szórakozik má'... minél tovább használ az ember egy romot annál szarabb lesz ez a LPQ. má mindegy milyen launchert használok, az összes akad! ez az lpq kernel egy hatalmas bug halmaz!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#8858) muveszur válasza Soos95 (#8852) üzenetére


muveszur
addikt

Ez tök durva.... bár mondjuk hasznosabb lenne, ha Kies frissítésnél lenne egy link hozzá, előtte vagy utána.
Elnézve elég sok minden változott, bár kérdés, hogy jobb lett-e így...főleg a beállításoknak az áthelyezése....

pergabb
Attól függ, hogy mire akarod használni a netet. Ha csak a mailek szinkronizálásához, arra bőven elegendő. Ha netezni is akarsz, arra már nem feltétlen. Nekem 750MB-os csomagom van, most járok 800 MB-nál, és még hol a hónap vége... :(

[ Szerkesztve ]

(#8859) visionbp válasza Gergőkee (#8829) üzenetére


visionbp
tag

Volt egy kis időm, és végignéztem a bugokat, amiket Derrik "jól összedobott":
1. A névjegyzék egy fényév még megnyílik
- Nem egy fényév, míg megnyílik, hanem rögtön nyílik (a fényév mellesleg a távolság mértékegysége, nem az időé)

2. Kilógó és kétsoros hibásan tördelt szövegek
- Valóban van, ahol hibás a tördelés, noha eddig ez szinte minden általam használt romban így volt. És?

3. Kritikán aluli görgetés
- Nálam ilyen nincs.

4. Naptár időmódosítási ablakban a kéz eltakarja a számérték módosítását
- Nem.

5. USB OTG hiányos /nálam/
- Nálam nem.

6. Zagyva színvilág
- Szubjektív.

7. A Wi-Fi sokat gondolkodik csatlakozáskor
- 6 (hat) másodperc. Ha ez sok, akkor sok.

8. exchange hiba
- Nincs.

9. Elcseszett tárcsázó
- Amennyiben?

10.Lefagyó játékok /pl. Asphalt6/
- Ez tényleg borzasztó lehet, de ehhez nem tudok hozzászólni.

+: gyári sms appot használok, tehát a 3rd party appokról nincs tapasztalatom.

Tehát az LPQ-t, mint írtam korábban is, használom, nem csupán olvasok róla bőszen, így a saját tapasztalataimat írtam le.

Szép délutánt!

(#8860) frigoo


frigoo
aktív tag

Hali mindenkinek. Én 3 napi ics (stock XXLPQ Pan csc-vel) használat után elégedett vagyok, szerintem jó ez a rom. Ami nagyon tetszik, hogy root nélkül enged "fagyasztani" alkalmazásokat. Egy kérdésem lenne. Feltettem a CpuSpy progit és az tűnt föl, hogy az 1200 mhz- es órajelre nem regisztrál használatot. Ez másnál is így van? Pedig a telót meghajtottam 45 perc Dead Space-el és akkor sem. Nem hiszem, hogy csak 1000 mhz-en menne a teló max.

[ Szerkesztve ]

(#8861) waces válasza visionbp (#8859) üzenetére


waces
aktív tag

csatlakoznek.
nevjegyzek azonnal nyilik (pedig nem 2 nev van benne)
kritikna aluli gorgetes: nincs vele gond
naptar modositas: nalam nincs hiba
wifi: semmivel nem lassabb, mint gb alatt volt (tobb fele routerrel is megneztem, most egy wndr3700-al nezem es szinte azonnal felkel a wifi, amikor kapcsolodok vagy valtok a rajta levo ssid-k kozott)
exchange hiba: nincs
lefagyo jatekok: asphaltot mondjuk pont nem hasznalom, de egyebkent _semmi_ nem fagy. a weather pro bugzik, de ott a fejleszto megirta mar, hogy naluk a labda es hamarosan javitjak

Every living creature on earth dies alone.

(#8862) HUTCHDB válasza muveszur (#8858) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

azt igerted felteszed!
hm?!?! ;)

(#8859) visionbp!
mondjuk a 9. ponthoz en is csatlakoznek, vagyis szerintem irto gagyi kinezetu lett a hivaskezeles.....mondjuk ez nem = a tarcsazoval.....

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8863) mogyesz válasza visionbp (#8859) üzenetére


mogyesz
aktív tag

5. USB OTG hiányos /nálam/
- Nálam egér nem megy - korábban ment, bár csak érdekesség képpen raktam rá, használni nem használtam.
- Pendrive 256MB, 512MB, 1-4-8-32GB csont nélkül. :-) Na ezt már inkább használtam...

(#8864) Rotate


Rotate
veterán

nálam egy újabb + az ICS-nek :) GB alatt egyszer sem sikerült működésre bírni a Wifi Hotspotot, mindig átállítódott, nem maradt úgy ahogy belőttem, és sosem működött...

most két kattintás volt, és most már arról írok :) végre tudom használni ezt a funkciót is :)

(#8865) muveszur válasza HUTCHDB (#8862) üzenetére


muveszur
addikt

zh hegyek... :W

(#8866) ricshard444


ricshard444
veterán

Feltöltené nekem valaki az AndyX 7.1t valahova,mert nálam nem engedi leszedni :W :W Vagy bármi olyan jó lesz ami rootolt és gyors :R

Vannak dolgok...

(#8867) derrik válasza Gizmo94 (#8825) üzenetére


derrik
őstag

i900, Omnia Hd, i9000, csak ezekben tudok Samu ügyben nyilatkozni....Nekem a Samsung a többi gyártó "csodáihoz" képest mindig hozta a maga szintjén a megbízhatóságot és az ehhez tartozó "precizitást"
Tehát: amit mondtak az úgy volt, vagy van. Most kicsit szerintem ellépték magukat.....

(#8868) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

van valakinek linkje 3 fajlos lpq-hoz?
es kellene egy 3 fajlos lp7 is.... ;B
igazabol a multi csc kellene az lpq-bol es abbol beletennem az lp7-be.
amugy valaki tud rola, hogy ehhez milyen pit kellhet?
mert egy repart-os frissites lenne az igazi!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8869) GABOR21


GABOR21
csendes tag

Valaki nem tudná a jövőhét folyamán megdugni a telefonomat egy JIG-el? Szegénynek már hiányérzete van... :DD

Batthyány tér lenne a legideálisabb napközben.
Ja és T-mobil KI4 build van fent. Azzal még működik a nullázás?

(#8870) derrik válasza visionbp (#8859) üzenetére


derrik
őstag

...én is azokat írtam Tisztelt Kolléga :)

(#8871) ERPY


ERPY
őstag

A google chromeban van lehetőség asztali nézetet alapértelmezettnek állítani? Nemértem ez a funkció miért nem alap egy böngészőben.

(#8872) gilfoyle válasza visionbp (#8859) üzenetére


gilfoyle
őstag

8. van...
Lehet némely esetben nincs, nálam Exch 2008-nál connection errort dob ez a roncs.

Olyan jó, h van aki azt állítja nincs hiba, de hozzáteszi, hogy nem is azt használja... Okos.

(#8873) waces válasza gilfoyle (#8872) üzenetére


waces
aktív tag

foleg mert exchange 2008 nincs. 2007-nel es 2010-nel nem jon elo a hiba (nyilvan csak a sajatomrol tudok nyilatkozni). se a nativ appal, se touchdownal (ami tudja hasznalni a nativ app altal is hasznalt active sync-et, illetve kepes "sajat" connectionnel menni). hibatlan

Every living creature on earth dies alone.

(#8874) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Valamit nagyon elqúrh@ttam hogy csak nekem müxik az lpq...... :B

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8875) Rotate válasza Pro!Petya (#8874) üzenetére


Rotate
veterán

rakd újra, az nem lehet, hogy neked jó :D

(#8876) Gergőkee válasza visionbp (#8859) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Kis ingerületet érzek ki az írásodból. Nem értem, hogy miért kérdőjelezed meg egy (illetve több hiba esetében több) fórumtársunk írását?!

Nem írtam sehol, hogy saját tapasztalat. Számomra nem alkalmas a rom használatra, mert:
-exchange kell
- handcent sms-t használok.

Nem értem, hogy miért zavar valakit, ha a hibákról beszélgetünk, illetve felfedjük azokat... Arról fölösleges beszélni, ha valami jó. De pl engem szívás hegyektől kíméltek meg az indformációk.

Ja, exchange hibáról annyit, hogy egy saját téma nyílt neki az xda-n...

[ Szerkesztve ]

(#8877) Pro!Petya válasza Rotate (#8875) üzenetére


Pro!Petya
addikt

próbáltam vagy 3X de nem megy!!!! :C :C

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8878) DarkByte válasza Psytech (#8801) üzenetére


DarkByte
addikt

Köszi! Később megpróbálkozom vele :)
LPB alá hogy csinálok leggyorsabban CWM-et?

[ Szerkesztve ]

(#8879) gilfoyle válasza waces (#8873) üzenetére


gilfoyle
őstag

2007 akart lenni. sorry. :R
Az érdekes az, hogy a telóról tudok küldeni, de a levelek nem jönnek meg, naptárszinkron sincs, kontakt viszont van. GB alatt viszont tökéletes, nem hiszem, h szerveroldalon lenne vmi elállítva. Meg ahogy régebben írtam, a Nexus S 4.0.3 romjával is jó. De mindjárt megy föl az XLP7 és kiderül azzal mit tud.

(#8880) waces válasza Gergőkee (#8876) üzenetére


waces
aktív tag

egyreszt jogos, masreszt egy csomo embernel nem jon elo a hiba (most neztem, hogy az en szervereimre hanyan csatlakoznak, akikrol tudom, hogy mar ics-es sgs2-vel leveleznek es folyamatos a szinkronjuk).
senki nem azt mondta, hogy a hiba nem letezik, inkabb azt, hogy nem jon elo mindenkinel

Every living creature on earth dies alone.

(#8881) waces válasza gilfoyle (#8879) üzenetére


waces
aktív tag

:) kivancsi vagyok xlp7-el is jon-e a hiba

Every living creature on earth dies alone.

(#8882) tbalint3


tbalint3
tag

Hello,
Adobe Flash Playert frissíthetek úgy, hogy a Google Play Store-ról telepítem a legújabb verziót?
Jelenleg a gyári 10.x verzió fut.
Segítségeteket köszönöm.

(#8883) Gergőkee válasza waces (#8881) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Javították benne.

(#8884) csabám válasza tbalint3 (#8882) üzenetére


csabám
addikt

Természetesen.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8885) doctorur válasza Gergőkee (#8883) üzenetére


doctorur
tag

Pontosabban azt írták, hogy javították, de a puding próbája az evés.
waces valszeg arra gondolt, hogy kíváncsi, obga problémája megoldódik-e az új rommal. Ha igen, akkor zsír, ha nem, akkor lehet kutatni tovább, hogy valójában mi a hunyó.

Az "LPQ jó vagy rossz rom" kérdéskörben az az érdekes, hogy elég sok embernek hibátlanul működik. Ha egy rom tele van bug-al, akkor annak mindenkinél kellene jelentkeznie, de mégsem ez történik. Ezt azért jó lenne megmagyarázni valamivel!

(#8886) No.01


No.01
őstag

Ebbol az ICS-bol nincs 3+1 file-os?

(#8887) csabám válasza No.01 (#8886) üzenetére


csabám
addikt

Ha van, akkor itt kell lennie.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#8888) agabe válasza Pro!Petya (#8874) üzenetére


agabe
addikt

nekem is mukodott stock is, meg fozottbol criskelo is...csak nem minden olyan ahogy szeretnem.
ha naptarban fb kontaktok (bar van ra megoldaa, hogy gmailbe kiexportalva a telefon vegul beszinkronizalja .. de ez csak pillanatnyi allapot, es uj ismerosoknel ujra kell exportalgatni) adatait beteszi a naptarba (szulinapok), a forumon a hozzaszolas ablaka operaban nem olyan picurka mint amit tapasztaltam, es nehany mas aprosag amikre hirtelen nem emlekszem, de azok is kellenek...no ha ezek meglesznek, akkor visszaterek ics-re, de a mostani kiadas mar boven hasznalhato szerintem is.

[ Szerkesztve ]

(#8889) Andrew10


Andrew10
aktív tag

Sziasztok nem tudna valaki segíteni, tanácsot adni miért nem csatlakozik fel a kies-re a telóm? Gyári ICS van rajta. Köszi előre is a segítséget.

(#8890) csabicska válasza csabám (#8887) üzenetére


csabicska
senior tag

LP7-ben nincs magyar nyelv?

-Galaxy S20 - The best-

(#8891) pzstm


pzstm
titán

olvasgatom itt a kommenteket és elég érdekesek.
Nálam deodexed féle stock Wanam van fent és hibátlan. Annyi, hogy CWM-ből felrakás előtt kellett neki egy factory reset. Azóta viszont perfekt.

én egy picit tuti kivárok most, akár a STOCK, akár a főzött romok tekintetében ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8892) ERPY válasza csabicska (#8890) üzenetére


ERPY
őstag

Nincs.

(#8893) horseface77 válasza csabicska (#8890) üzenetére


horseface77
tag

Nincs,de írták feljebb,hogy multi csc-vel megoldható.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#8894) kriszpowa


kriszpowa
tag

Amióta feltettem az iCS-t, már harmadjára kapcsol ki randomban a telefonom. Egyszer töltés közben. Volt már valakinek ilyen? Mi a tré? GB-nél sosem volt.

(#8895) Rotate válasza kriszpowa (#8894) üzenetére


Rotate
veterán

hogy raktad fel? factory reset stb volt?

(#8896) kriszpowa válasza Rotate (#8895) üzenetére


kriszpowa
tag

Minden volt. :)

(#8897) Rotate válasza kriszpowa (#8896) üzenetére


Rotate
veterán

sd formázás?

(#8898) ERPY válasza kriszpowa (#8894) üzenetére


ERPY
őstag

Nem szeret téged az ICS, egyébként a hiba nálad lesz, Gergőkee meg beveheti a listába.

[ Szerkesztve ]

(#8899) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Az miért lehet szerintetek, hogy néha a telefonomon azt írja, hogy "túl nagy az akku feszültség, ezért a töltés leáll", pedig a telefon egyáltalán nincs is töltőn.
Ez mennyire komoly hiba? Szerintetek bevigyem valamilyen szervizbe?

(#8900) pzstm válasza mrsmile (#8899) üzenetére


pzstm
titán

mindenképpen bevinném a helyedben. feszültségingadozás alaplapon. Komplett belső csere így vaktában is szerintem :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.