Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9551) csabám válasza Rotate (#9548) üzenetére


csabám
addikt

Ezek szerint elég szelektíven olvasok mostanában:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9552) djapor96 válasza Psytech (#9545) üzenetére


djapor96
őstag

Ezért kérdeztem én is.... De ha azt tuti külföldön használják, akkor nem lenne gond....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9553) znagy69 válasza mycso (#9547) üzenetére


znagy69
őstag

Nálam S1-en több alkalommal elment az IMEI és egy rommal visszajött.

(#9554) mycso válasza znagy69 (#9553) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Megeshet persze, hogy egy gyári rom visszatétele után helyrejön, mert van valami saját backup-ja is, amit esetleg egyes romok nem tudnak használni, viszont a gyári gond nélkül visszaállítja. Azért is írta neki mindenki első körben egy gyári rom felrakását, mivel nem segített --> szerviz.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9555) sirfer


sirfer
aktív tag

Sziasztok,
S2 Android 4.0.3-ra való frissítése után a Telefon menüből nem tudok közvetlenül a Névjegyek-hez menni, illetve a Névjegyeknél sincs lehetőség pl. a Napló-ra való közvetlen váltáshoz.(nincs scroll)
Van erre vmi megoldás?

(#9556) djapor96 válasza sirfer (#9555) üzenetére


djapor96
őstag

Tárcsázö - menü - névjegyek..

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9557) Arcanis válasza sirfer (#9555) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Ez direkt lett ilyen, nekem sem tetszik... (Menüből eléred a contacts-ot)

(#9558) Pro!Petya válasza n0_gAboR (#9364) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Persze hogy kikapcsol ha hosszan nyomod a power gombot.........egyszer rövid ideig megnyomod és akkor jön elő a menü!!
Crt effect nincs a gyári romban..
A lockscreen passz

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9559) Psytech válasza sirfer (#9555) üzenetére


Psytech
senior tag

Hali,

Nincsen sajnos. 4.0-ban teljesen külön vették őket, nincs már atfedés a másikba. Nem volt egy jó húzás részükről, de szerintem nem a samun múlik itt, szerintem az ICS felépítése nem ad rá esélyt. Nem hiszem, hogy önszántukból elvettek volna egy ilyen kényelmi funkciót. De persze ez csak az én találgatásom, hogy miért lett ilyen...

(#9560) HUTCHDB válasza mycso (#9554) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

sztupy romjai voltak azok, amikkel volt esély visszaállítani az IMEI-t sgs1-en.
de róla már rég hallottam! :(

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9561) sirfer válasza djapor96 (#9556) üzenetére


sirfer
aktív tag

Ok, köszönöm. :R
Nem a legjobb, de megteszi. Más.
Nézegettem a kerneleket, de nem tudok dönteni, hogy melyik legyen. Van vmilyen oldal, ahol a tulajdonságok mellett screenshot-ok is vannak?
Ehhez a 4-es Androidhoz van olyan kernel, ami "nem a legjobb", hanem ajánlott? :)

(#9562) djapor96


djapor96
őstag

Na lássuk az új Siyah kernelt...

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9563) pestibenji válasza djapor96 (#9562) üzenetére


pestibenji
senior tag

Majd kérünk véleményt! :)

(#9564) ERPY válasza djapor96 (#9562) üzenetére


ERPY
őstag

Előtte tedd fel azt a tisztító cuccot. Csak gyári romon tesztelte, azért remélem megy főzöcskén is.

(#9565) C.Brigante


C.Brigante
veterán

eljött a világvége! teszem fel szépen krinyo mester utolsó slim romját, hát a f@szom fog kínlódni ezzel a risszrossz ics-vel!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#9566) ERPY válasza ERPY (#9564) üzenetére


ERPY
őstag

Az a tisztítócucc csak akkor kell, ha gb-ről frissített valaki, akinek akkor siyah kernele volt. Gyakorlatilag azokat a beállításokat törli a data könyvtárból.

(#9567) zack válasza SzlobiG (#9550) üzenetére


zack
nagyúr

A gyári ICS nálam tuti egyelőre. Nincs semmi anomáliám.
Bár a Jkay nagyon hiányzik. :U
Bírom még egy darabig, de ha nem lesz rövidesen ICS-re megyek vissza Gb-re.

Black Infinitum AOKP ICS-t próbálta valaki?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9568) djapor96 válasza ERPY (#9564) üzenetére


djapor96
őstag

Ooopsz... Az kimaradt...
Bln nem megy, de írta is... SetCpu megy... 1400on nem laggol semmi... Első körben ennyi, egyébként cf-rootra raktam... ExTweaket tudja valaki, hogyan kell használni?

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9569) ERPY


ERPY
őstag

Na az új siyahról. Felteszem maxra a procit, a max és a minimum érték is 1.6ghz, de a proci csak 1.2-őn van. Quadran tesztben 3500 pontot ad így maxra. Asszem ez a verzió is egy kalap guriga.

(#9570) conanabarbár


conanabarbár
aktív tag

hali! ICS beta van fent,és olyan van,hogy hívnak,a hívónál hallatszik,hogy kicsöng,de nálam semmi nyoma a hívásnak! valakinél van még ilyen hiba,vagy ez nem ICS betegség? :F

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#9571) Barnee88 válasza kalapaacs (#9436) üzenetére


Barnee88
tag

CRT OFF 4.0.4 LPQ Domination témához:
http://www.mediafire.com/?474955m2s0plh

[ Szerkesztve ]

(#9572) djapor96 válasza ERPY (#9569) üzenetére


djapor96
őstag

Nekem jól megy..

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9573) ERPY válasza ERPY (#9569) üzenetére


ERPY
őstag

A böngészőm annyira lassú ezzel a siyah kernellel, mintha 200mhz-en menne csak a gép. Igaz a max csak 800mhz. Valaki másnak mi a teszteredménye?

[ Szerkesztve ]

(#9574) djapor96 válasza ERPY (#9573) üzenetére


djapor96
őstag

1,4en 3200

melyik böngésző?

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9575) Barnee88


Barnee88
tag

úgy látszik akkor nem vagyok egyedül a gyors aksi merüléssel ICS update után.
valaki más is nagy battery draint tapasztal?

(#9576) McNamara


McNamara
Ármester

Sziasztok!

Van egy Galaxy S2 amit sikerült leejteni és megrepedt az üveg. Ha jól tudom ez össze van ragasztva az LCD-vel és ezért nem lehet cserélni csak az üveget. Vagy elvileg lehet? Ha tudtok valakit aki ezt megcsinálja jelezzétek kérlek. :R
Itt van róla kép: [link]

(#9577) trobi28 válasza Barnee88 (#9575) üzenetére


trobi28
addikt

Én nem tapasztaltam a gyorsabb merülést az új ICS-el.A gyárit használom,kifagyasztva pár felesleges dolog és ennyi.Teszi a dolgát ahogy kell :K

quest8: Meghagyja

csabiuvb: Már megint itt megy a hirdetés :W

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#9578) quest8 válasza quest8 (#9351) üzenetére


quest8
csendes tag

A KIES-es frissítés is meghagyja az alkalmazásokat vagy töröl mindent?

(#9579) csabám


csabám
addikt

SiyahKernel v3.0beta4 (for ICS only)
changelog:

- full BLN support
- fixed brightness problems
- added SIO and VR I/O schedulers
- some config changes (RCU boost, autogroup, etc)

Not released yet.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9580) ERPY válasza djapor96 (#9574) üzenetére


ERPY
őstag

Mivel húztad a procit? Csak mert értékileg ugyan lehet megemelni a mhz-et, de attól az órajel akkor sem megy 1200mhz fölé. Alapban a quadrant másik kernellel nyom 4300-at. Na siyah kuka számomra továbbra is.

(#9581) rviktor


rviktor
csendes tag

Sziasztok,

a gyári ICS alatt nektek működik a gyroscope? Nekem oldalra döntve 45°-ban balra mutat, kalibrálás ide oda...

(#9582) djapor96


djapor96
őstag

Még nem tölthető

ERPY: quadrant info is 1600ot írt aktuális frekvenciára...

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9583) zack válasza Barnee88 (#9575) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam nincs semmi hasonló.
Most 22h22p akkumulátorhasználat mellett 33% van az akksi, 2h1p bekapcsolt kijelző mellett.
Szerintem ez korrekt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9584) ERPY válasza djapor96 (#9582) üzenetére


ERPY
őstag

És mivel húztad? Mondjuk már mindegy, mert visszaraktam a mentésem.

(#9585) djapor96 válasza ERPY (#9584) üzenetére


djapor96
őstag

SetCpu

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9586) HUTCHDB válasza csabám (#9579) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

no, ha ezt valaki feltette, akkor jelezhetné, hogy milyen!
én mondjuk nem húzom a procit, de a BLN nagyon jól jönne!

(#9567) zack!
tesopapa [link]

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9587) McNamara


McNamara
Ármester

KIES-el ha olyat ír ki, hogy az eszköz nem támogatja a KIES rendszerén keresztűl a szoftverfrissítést akkor hogy tudom ICS frissíteni?

(#9588) somnia válasza Pro!Petya (#9558) üzenetére


somnia
őstag

.egyszer rövid ideig megnyomod és akkor jön elő a menü!!

Erre ne vegyél mérget, mert nálam és még vagy két tagnál ugyanez van.

Valaki légyszi adjon linket egy főzött jégkrémhez!
Ha lehet tudjon magyarul!
Köszönöm.

(#9589) HUTCHDB válasza somnia (#9588) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

közben találtam neked egy ilyet.
itt össze vannak gyűjtva a friss romok.
ettől függetlenül tényleg inkább egy tapasztalaton alapuló tanács kellene.......

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9590) bence007 válasza zack (#9567) üzenetére


bence007
tag

Én próbáltam és nagyon szép a rom, meg rohadt gyors!Az üzenetek kicsit furcsára lett témázva benne , de megszokható!Ami fájó pont viszont, hogy a videófelvétel nem működik.. :W

(#9591) GuruZone


GuruZone
őstag

segítsetek, Gyári ICS update után (ez volt pénteken) csináltam egy factory resetet, mert nagyon gagyin adaptálódott a progijaim össessége az új rencihez.

Azóta eltelt 4 nap, és ilyen üzemidővel "büszkélkedhetek":

EZ VALAMI VICC! 9 óra alatt lemerültem, reggel levettem töltőről, délután 6kor már 4%-os voltam.

NovaLaunhcer, MiLocker, Facebook, Hotmail illetve Wi-Fi futott ma egész nap a háttérben.
Általában ha 100%-kal indítom a napot, nap végén 25-30% szokkott maradni.

Hogy tudnám beazonosítani, hogy hol a hiba? A töredéke van fent az update előtti progiknak.

köszi

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#9592) ezzio


ezzio
tag

ha a képernyőzárat pin-nel zárom akkor annak a hátterét hol tudom beállitani?

(#9593) Linkin válasza GuruZone (#9591) üzenetére


Linkin
senior tag

Hiba az Ics-ben van vissza is vonták a merülés miatt

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#9594) Rotate válasza Linkin (#9593) üzenetére


Rotate
veterán

nem vonták vissza, sőt, ma jött ki az angoloknál a 3 nevű szolgáltatónál...

(#9595) csabám válasza HUTCHDB (#9586) üzenetére


csabám
addikt

BLN a következő verzióban lesz:)

Nekem teljesen jól működik (mint mindig :DDD). De tedd fel és próbáld ki, akkor kapsz releváns infót róla szvsz.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9596) Leonardo91 válasza csabám (#9579) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Végre BLN :K

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#9597) szasza87 válasza Linkin (#9593) üzenetére


szasza87
tag

Minden bizonnyal a ICS a ludas, én is felraktam még múlt héten, de már ment is vissza a GB mert kb. 20 perc alatt 13%-ot esett az akksi... :( ha jól tudom a Galaxy Nexus-nál is ezért van visszavonva!

(#9598) Richard!


Richard!
addikt

még sokan szenvedtek a romlott szendviccsel?? GB-t vissza ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#9599) scapegt


scapegt
senior tag

Bocs, ha volt róla szó és véletlen átfutottam felette...a 3betűs navi talál nálatok gps jelet? Nálam tizenakárhány percig gondolkodott és semmi...leszedtem Marketről egy GPS test nevű progit, az látott akár 7 műholdat is, igaz hogy a legerősebb jel (1-100-ig) 43 volt, a többi 27 és alatta...létezik, hogy az ICS "elrontott" vmt gps fronton vagy csak az "énmegyek" program nem jó 4.0 alatt?

(#9600) Rotate válasza scapegt (#9599) üzenetére


Rotate
veterán

sygicet ma próbáltam, kinn a szabadban, szépen fogott jelet :) bár ment az adatkapcsolat... majd megpróbálom anélkül is...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.